برگزار شد چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
جلسات گروهی لکنت همدان
نویسنده پیام
LAILA556
عضو انجمن

سپاس ها 24675
سپاس شده 29020 بار در 3481 ارسال

ارسال: #41
RE: جلسات گروهی لکنت همدان
کمپ لکنت همدان که در راستای اهداف انجمن لکنت ایران برگزار میشود مفتخر است که در ششمین جلسه خود میزبان اعضای محترم انجمن لکنت باشد
هرچند که جلسه ما شاید به پای جلسات پارک ساعی نرسد اما تمام توانمان را به کار خواهیم برد که این جلسه برای میزبان و مهمانان پر ثمر باشد
۷-۲۷-۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nima66 ، محمد حسین ، تبسم ، sadeh ، mojabi ، ehsan_m_khani ، Mohsen69 ، molaei ، Abbas ، Foruzande ، parvaz ، khodam
Dabir
دبیر انجمن
دبیر انجمن

سپاس ها 14188
سپاس شده 18789 بار در 1994 ارسال

ارسال: #42
جای تشکر داره از همت و زحمات شما وهمه دوستان ای که در این راستا زحمت می کشند
به برو بچه های تهران هم که عازم سفر هستند برای گرم تر بودن جمع عزیران همدانی ، دست مریزاد می گم...
۷-۲۷-۱۳۹۰ ۰۶:۳۵ عصر
 سپاس شده توسط LAILA556 ، nima66 ، محمد حسین ، sadeh ، mojabi ، ehsan_m_khani ، Mohsen69 ، Abbas ، sina m ، Foruzande ، parvaz ، یاسین ، khodam
mojabi
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 4616
سپاس شده 5243 بار در 522 ارسال

ارسال: #43
اسامی تیم اعضامی تهران به همدان(به سرپرستی اقای بابایی)جمعه 90/7/29
خانمها:تاتار.هژبری.افسر.فاطمه
اقایان:یاسین.بابایی.رفاهی.وندنوروز.محمدخانی.مجابی
جای تمام غایبین نیز البته خالی خواهد بود
امیدوارم این سفر گروهی بابی شود برای راه اندازی جلسات گروهی دیگر شهرها

برنامه بعدی سفر تیم تهران :مشهد.بروجرد.قزوین.لامرد و شهرهای دیگری که الان شاید فکرش رو هم نکنیم

سفارش:دوستان جمعه پارک ساعی رو فراموش نکنند و امیدوارم مثل همیشه خوب برگذار بشه

یک سوال ؟این روزا بعضی از دوستان دلسوز مدام از سردی .غروب و کمرنگی انجمن صحبت میکنند.
حالا سوال من اینه . ای عزیزیان که اینگونه فکر میکنید
انجمنی که اعضاش به خاطر شرکت در یک جلسه چند ساعته حاضره 400 کیلومتر سفر کنه
انجمنی که اعضای همدانیش مدام پیگیره زمان رسیدن ما هستند و با تلفن و سایت شرمندمون میکنند
انجمنی که جلسات گروهیش داره کل کشور رو فرا میگیره .انجمنی که در شرف برگذاری همایشی بزرگه.
انجمنی که این همه عضو دلسوز و مهربان داره.انجمنی که یکی میگه اخ همه دنبال دلجویی هستند.
حالا این انجمن سرد و در حاله غروب و کمرنگه؟

من معتقدم انجمن لکنت ایران مثل یک بویینگ 747 میمونه که مدتیست از روی باند بلند شده و با راهنماییه برج مراقبت
در حال رسیدن به ارتفاعی هست که برج براش تایین میکنه
باور کنید اشتیاق دوستان به شرکت در جلسه گروهی همدان من رو شگفت زده کرد
برگذاری جدی جلسات پارک ساعی و دیگر شهرهاو جلسات اینترنتی
همکاری عمیق دوستان در اجرای همایش .همه حکایت از روند مثبت انجمن میباشد
شخصا معتقدم اگر کمی کاستی هایی هم پیش میاد عنوان نکنیم و خودمان نسبت به رفع ان کاستی اقدام کنیم
چون دوستانی که تازه وارد سایت میشوند با خواندن بعضی مطالب دلسرد میشن و امکان داره حتی درمان رو هم کنار بگذراند

ببخشید پر چونگی کردم مدتی بود این حرفها تو دلم مونده بود و البته نظر شخصیم رو گفتم
با ارزوی موفقیت برای همه دوستانم در انجمن لکنت ایران
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۲۸-۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ صبح، توسط mojabi.)
۷-۲۸-۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ صبح
 سپاس شده توسط safari ، تبسم ، محمد حسین ، Mohsen69 ، nima66 ، Dabir ، molaei ، ehsan_m_khani ، Abbas ، hossein.amel ، sina m ، Foruzande ، parvaz ، afsar ، msh22 ، LAILA556 ، sadeh ، یاسین ، khodam
nima66
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 9092
سپاس شده 1568 بار در 206 ارسال

ارسال: #44
آقاي مجابي ، مرد دوست داشتني انجمن؛

ضمن آرزوي سفري خوش و سلامت براي شما و همراهانتان ؛ مي خواستم بابت اين ارسال آخرتون از شما يه تشكر ويژه بكنم.

شايد باورتون نشه ، يك هفته اي بود كه عين جملاتي رو كه شما ذكر كرديد توي حلقم گير كرده بود و مي خواستم بگم ، ولي يه كم شك داشتم.

همش با خودم مي گفتم بگم ...... نگم .........بگم ............نگم......... Huh

ميخواستم بگم ما از خوشحالي رشد انجمن و برگزاري همايشي بي نظير در آبان ماه ، داريم آتيش مي گيريم اونوقت بعضي از دوستان صحبت از سردي مي كنند.

بابا من و آقاي مجابي داريم آتيش مي گيرم، يكي به داد ما برسه . Big Grin يه مقدار از اون سردي بريزيد سر ما تا خنك شيم. Big Grin

با تشكر از دوستان مهمان نواز همداني Heart
۷-۲۸-۱۳۹۰ ۰۲:۰۲ صبح
 سپاس شده توسط محمد حسین ، dark_sky ، Dabir ، molaei ، ehsan_m_khani ، Abbas ، safari ، hossein.amel ، sina m ، Mohsen69 ، Foruzande ، mojabi ، parvaz ، تبسم ، afsar ، msh22 ، LAILA556 ، sadeh ، یاسین ، khodam
ehsan_m_khani
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 15916
سپاس شده 11166 بار در 1042 ارسال

ارسال: #45
سلام آقاي مجابي عزيز.
چقدر قشنگ نوشتين.
امين هم كه مثل هميشه فعال و در صحنه.
به قول خانم ملائي :
بزنين دست قشنگه رو به افتخار خودمون.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۲۸-۱۳۹۰ ۰۹:۴۹ صبح، توسط ehsan_m_khani.)
۷-۲۸-۱۳۹۰ ۰۹:۴۹ صبح
 سپاس شده توسط Abbas ، safari ، sina m ، Mohsen69 ، Dabir ، nima66 ، Foruzande ، mojabi ، parvaz ، afsar ، msh22 ، LAILA556 ، sadeh ، یاسین ، khodam
msh22
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 3942
سپاس شده 2332 بار در 337 ارسال

ارسال: #46
با سلام

برنامه ي سفرهاي استاني انجمن با سفر به همدان از سر گرفته شد.
طبق خبرگذاري آسوشيد پرس اين برنامه مورخ ............. Big Grin

با آرزوي سفر خوش و پر بار براي دوستان انجمني.

مجموعه ي ما كاملا پويا است و هرگز رو به ركود نخواهد رفت. جلسات پارك ساعي، جلسات در ساير شهرستان ها، جلسات اينترنتي، پيك نيك، همايش و ... همه و همه همانطور كه آقاي مجابي عزيز فرمودند نشان از رشد و بالندگي انجمن است.

نمي دونم سوغاتي همدان چي هست؟ اميدوارم بي نصيب نمونيم TongueTongue

كشتي در ساحل امن تر است، اما براي اين كار ساخته نشده است
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۲۹-۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ صبح، توسط msh22.)
۷-۲۹-۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ صبح
 سپاس شده توسط saeed.rain ، ehsan_m_khani ، nima66 ، محمد حسین ، sina m ، Abbas ، Foruzande ، Dabir ، safari ، LAILA556 ، sadeh ، mojabi ، یاسین ، khodam
محمد حسین
عضو انجمن

سپاس ها 16521
سپاس شده 16671 بار در 1885 ارسال

ارسال: #47
مجتبی جان شما غار علیصدرم بیاری ما راضی ایم Wink ... نه این شکلکه به دل نشنست، این خوبه Cool
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۲۹-۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ عصر، توسط محمد حسین.)
۷-۲۹-۱۳۹۰ ۰۱:۲۶ صبح
 سپاس شده توسط saeed.rain ، safari ، LAILA556 ، sadeh ، sina m ، ehsan_m_khani ، mojabi ، یاسین ، khodam
Dabir
دبیر انجمن
دبیر انجمن

سپاس ها 14188
سپاس شده 18789 بار در 1994 ارسال

ارسال: #48
از جلسه گروهی پارک ساعی برگشتم خونه
تو جلسه اقای مجابی عزیز پیامک دادند و خبر رسیدنشان را به سلامتی اعلام فرمودند:)

محمد حسین عزیز مجتبی در جلسه تهران رویت شد!!!! انتظار سوغابی از جانب ایشان نداشته باش حتی غار علیصدر ناقابل!Big Grin
۷-۲۹-۱۳۹۰ ۰۲:۴۹ عصر
 سپاس شده توسط saeed.rain ، Mhsn ، safari ، Foruzande ، LAILA556 ، sadeh ، محمد حسین ، sina m ، Abbas ، ehsan_m_khani ، mojabi ، Mohsen69 ، یاسین ، khodam
hossein.amel
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 6084
سپاس شده 5357 بار در 833 ارسال

ارسال: #49
الان با لیلا خانم صحبت میکردم. مثه اینکه خیلی خوش گذشته. هورااااااااااااا
تعداد دوستانی هم که رفتند همدان چقدر زیاد بودن!!!!!!!
همدان به تهران نزدیکه، میشه رفت. ولی کی این همه راه میاد مشهد!!!!
فک کنم باید با اقای خجسته فر صحبت کنیم یه هواپیمای خصوصی برای انجمن بخریم که هرجای ایران خواستیم بریم مشکلی نباشه....

درون فردوس برین و بهشتی بی همتاست...
۷-۲۹-۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ عصر
 سپاس شده توسط تبسم ، saeed.rain ، Dabir ، sadeh ، محمد حسین ، sina m ، Foruzande ، nima66 ، Abbas ، ehsan_m_khani ، mojabi ، Mohsen69 ، msh22 ، یاسین ، LAILA556 ، khodam
saeed.rain
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2893
سپاس شده 4772 بار در 875 ارسال

ارسال: #50
شیراز هم هیشکی نمیاد!Huh
حد اقل مشهد شما یه چند نفری هستینUndecided
تو انجمن هم به نظر میرسه که فقط من عضو شیرازی هستم...Sad
خداییش دلم لک زده واسه ی یه جلسه ی گروهی مثل پارک ساعی یا همدان... ولی کی این همه راه میاد شیراز...
شما یه دعایی کنید شاید یه فرجی بشه و چند تا شیرازی مثل من بیان عضو شن...Undecided
کسی نمیاد شیراز؟Huh کسی نیست؟ Big Grin

منم میخوام...Wink

نگفتمت نرو بمان کناره هم بشين به حالِ هم بُغض مي کنيم
نگفتمت چگونه در ميانٍ وِل مُعطليم
ببين چگونه در زيرِ آب زار ميزنيم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۲۹-۱۳۹۰ ۰۹:۴۲ عصر، توسط saeed.rain.)
۷-۲۹-۱۳۹۰ ۰۹:۳۸ عصر
 سپاس شده توسط Mhsn ، Dabir ، sadeh ، محمد حسین ، sina m ، nima66 ، Abbas ، ehsan_m_khani ، mojabi ، Mohsen69 ، یاسین ، LAILA556 ، khodam
محمد حسین
عضو انجمن

سپاس ها 16521

ارسال: #51
بله آقای خجسته فر ... من گمان کردم مجتبی هم قراه بره همدان ...
آرزوی موفقیت برای مسافرین همدان ...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۲۹-۱۳۹۰ ۱۰:۳۸ عصر، توسط محمد حسین.)
۷-۲۹-۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ عصر
 سپاس شده توسط saeed.rain ، sadeh ، safari ، LAILA556 ، Abbas ، ehsan_m_khani ، mojabi ، Mohsen69 ، Dabir ، یاسین ، khodam
Adel
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4829
سپاس شده 5503 بار در 637 ارسال

ارسال: #52
سلام
این اولین نظر من در این سایته:)
خیلی خوشحالم که تونستم میزبان دوستان پر انرژی و شادابی باشم که همه واقعا خیلی خونگرم بودند.:)
امیدوارم همیشه این جلسات با حضور دوستان برگزار بشهCool

If There's Something You Want - No Matter What it is - Don't Just Sit Around Wanting it. Reach For it

There's No Doubt That Dreams Do Come True

::. We Are One .::

Heart

سخن عادل (Adel's Speech)

[تصویر:  60724121961791932113.png]
۷-۲۹-۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ عصر
 سپاس شده توسط LAILA556 ، saeed.rain ، Mhsn ، sina m ، Foruzande ، nima66 ، Abbas ، ehsan_m_khani ، mojabi ، Mohsen69 ، Dabir ، sadeh ، msh22 ، یاسین ، میلاد 1 ، khodam
sina m
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 1456
سپاس شده 2456 بار در 386 ارسال

ارسال: #53
(۷-۲۹-۱۳۹۰ ۰۹:۳۸ عصر)saeed.rain نوشته شده توسط:  شما یه دعایی کنید شاید یه فرجی بشه و چند تا شیرازی مثل من بیان عضو شن...Undecided
کسی نمیاد شیراز؟Huh کسی نیست؟ Big Grin

منم میخوام...Wink

سعید عزیز سپاس بخاطر احساس مسئولیت در قبال جلسه گروهی
اما به نظر من لازمه که قدم اول رو خودت برداری ، بهترین فرصت هم ، زمان پخش بروشورهای انجمنه.

نمی توان برگشت و شروع خوبی داشت اما میتوان شروع کرد و پایان خوبی داشت.
۷-۲۹-۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ عصر
 سپاس شده توسط Foruzande ، Mhsn ، nima66 ، Abbas ، ehsan_m_khani ، mojabi ، Mohsen69 ، Dabir ، sadeh ، یاسین ، LAILA556 ، khodam
mojabi
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 4616
سپاس شده 5243 بار در 522 ارسال

ارسال: #54
سلام به همه عزیزان.
گزارش شرکت تیم تهرانی در جلسه گروهی همدان 90/7/29

خانمها:فرناز.هژبری.افسر.فاطمه(نوازنده تمبک گروه موسیقی.دارای لکنت نیستند)
اقایان:یاسین.بابایی.رفاهی.وندنوروز.محمدخانی.مجابی

ساعت 6.30 من و اقای رفاهی با نیم ساعت تاخیر رسیدیم میدان ازادی (همه امده بودند )
بعد از عذر خواهی بابت تاخیر همون موقع با 2ماشین که دومی به رانندگی خانم افسر بود حرکت کردیم (رانندگیشون عالی بود )
از مسیر اتوبان ساوه(جاده بسیار عالی دست عزیزان راه هم درد نکنه)حرکت کردیم.هوا افتابی ولی همراه باد شدید و سرد

حدود ساعت 10.30 که 100 کیلومتر مانده بود به همدان برای صبحانه توقف کردیم
جای همه خالی چه صبحانه ای. از هرچی فکرش رو بکنید سر سفره بود که وقعا دست اقای بابایی درد نکنه
بعد اتمام صبحانه این حقیر یک سخنرانی کردم و سفارشهای جناب دبیر رو به دوستان اعلام کردم
در مورد اجرای شیوه و نگه داشتن سرعت پایین گفتار که به این ترتیب این سفر در راستای اهداف انجمن باشد

حدود ساعت 11.30 رسیدیم همدان شهری ارام و با اسمانی زیبا.بعد محسن که از ملایر امده بود به ما ملحق شد
و رفتیم مقبره بابا طاهر که دیدیم اونجا اجرای موسیقی زنده بود وجالب اینکه دقیقا سازهایی که دوستان مینوازن انجا بود.
گروه موسیقی همایش و ما هم کلی لذت بردند

بعد رفتیم مقبره ابو علی سینا و قبل از ورود. عباس از بروجرد رسید و جالب که دوستانی رو که تا حالا ندیده بود بدون راهنمایی شناخت
در حال گشت در همانجا بودیم که دیدم یک خانمی دارند با خانم هژبری صحبت میکنند و گفتم ایشون باید لیلا خانم باشند
حدسم درست بود خودشون بودن و خیلی زود همه بچه هارو شناختند البته با اینکه شب قبل تا صبح بیمارستان شیفت کاریشون بود
از ساعاتی قبل تلفنی در جریان رسیدن ما بودند

ساعت 13.30 رفتیم نهار که خیلی دوستان کمپ همدان زحمت کشیدند و اقای بابایی هرچه تلاش کردند اجازه ندادند مثل همیشه
دونگی باشیم و دستشون درد نکنه خیلی عالی بود و چسبید

بعد نهار رفتیم منزل اقای عادل که ایشون رو اونجا برای اولین بار دیدیم و شیرینی قبولی فوق لیسانس ایشون رو هم خوردیم
و کلی هم دو ست عزیزمون ازما پذیرایی کردند(عدل جان بازم تبریک)

جلسه گروهی با کلام خانم لیلا و معرفی دوستان شروع شد .عباس .عادل و خود خانم لیلا کنفرانس خیلی خوبی دادند که همه بازخورد دادیم
و خانم افسر هم نظراتی دادند که خیلی خوب بود و استفاده کردیم

خانم هژبری هم یک از موضوعات پارک ساعی رو مطرح کردنند و یک شبه کنفرانسی اجرا کردند
به پیشنهاد محسن گروه موسیقی همایش هم در منزل عادل تمرینی داشتند که خیلی زیبا بود

وخداحافظی کردیم و برگشتیم که متاسفانه در جاده حدود 80 کیلومتر مانده به تهران رادیاتور ماشین خانم افسر سوراخ شد
که با بکسل ماشین رو به تهران منتقل کردند(البته پدر وبرادرشون امدند جهت بکسل)و دوستانی هم که همراهشون بودند خیلی زحمت کشیدند
و من هم چون جلوتر بودم تصمیم گرفتیم از هم جدا بشیم و ما امدیم تهران
ساعت 1.30 بامداد من رسیدم منزل ولی عزیزان ماشین دوم ساعت 3.30 بامداد رسیده بودند

در مجموع سفر پر باری بود من امروز در اجرای شیوه خیلی موفق هستم و دوستان هم همه مراقب گفتار هم بودند
در این سفر بعد مدتها یاسین رو دیدیم.و از روند مثبت عباس خیلی لذت بردم
اقای رفاهی هم تمرین خوبی داشت و در اجرای شیوه موفق بودند.بفیه دوستان هم همه خوب بودند
محسن هم که دیگه دوره تثبیت رو پشت سر گذاشته و اصلا دارای لکنت نیست

خانم فرناز هم که مثل همیشه با نشاط و خوب .اقای وند نوروز.محمدخانی.بابایی.هم خیلی خوش سفر هستند
خانم فاطمه هم که دیگه عضوی از ما هستند وخانم هژبری هم که با حضورشون سرافرازمون کردند
خانم افسر رو دیگه چی بگم خنده از ایشون دور نمیشد جدا با روحیه هستند و خانم لیلا و عادل هم خیلی زحمت کشیدند

راستی به اندازه 1000000 عدد هم عکس گرفتند دوستان.(قابل توجه خانم فروزنده)

در پایان جای همه اعضای انجمن لکنت ایران خالی بود.با تشکر از عزیزان کمپ همدان
و با ارزوی شرکت در جلسات گروهی دیگر شهرهای کشور عزیزمون ایرن
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۳۰-۱۳۹۰ ۰۴:۲۷ عصر، توسط mojabi.)
۷-۳۰-۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ عصر
 سپاس شده توسط محمد حسین ، Mhsn ، hossein.amel ، Mohsen69 ، afsar ، ehsan_m_khani ، فرناز ، تبسم ، parvaz ، Abbas ، nima66 ، Dabir ، sina m ، babaei ، sadeh ، Amin.Askari ، Foruzande ، یاسین ، LAILA556 ، Adel ، khodam
محمد حسین
عضو انجمن

سپاس ها 16521

ارسال: #55
ممنون آقای مجابی عزیز از گزارش زیبا و کامل ... Shy
۷-۳۰-۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ عصر
 سپاس شده توسط mojabi ، Mohsen69 ، ehsan_m_khani ، فرناز ، parvaz ، Abbas ، babaei ، sadeh ، LAILA556 ، khodam
ehsan_m_khani
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 15916
سپاس شده 11166 بار در 1042 ارسال

ارسال: #56
سلام دوستان
از اونجائي كه گزارش جلسات انجمن از اوجب واجبات است :
با چشماني كه از فرط بي خوابي بيرون زده , در حالت ناشتا با سرفه هاي پائيزي و در محل كار اين گزارش مفصلو براتون مينويسم.
طبق معمول به موقع سر قرار رسيدم. با خانمها افسر- فرناز- فاطمه و آقاي بابايي به سمت ميدان آزادي حركت كرديم.چند دقيقه اي ايستاديم تا سعادت ملاقات با ياسين عزيز نصيبمون شد . انصافا از بچه هاي پرهيجان , با انرژي و باحال انجمنه.
با حضور آقاي وند نوروز و خانم هژبري , منتظر آقاي مجابي بوديم كه با رولز رويس شان رسيدند.
تركيب ماشين 1 = آقايان مجابي - ياسين و رفاهي. خانمها هژبري و تاتار.
تركيب ماشين 2 = آقايان خودم- بابايي- وند نوروز . خانمها افسر و فاطمه.
ياسين در همان ابتداي امر براي مسافرين ماشين خانم افسر (انصافا رانندگيشون خوب بود )فاتحه اي قرائت كرد و حركت آغاز شد. مسير را با موزيك هاي آرام و شروع كرديم . بعضا سي دي هاي جنبشي هم وارد ضبط مي شد. قرار صبحانمون ساعت 8 بود ليكن اونقدر وسط راه استراحتگاه و تفرجگاه هاي مجلل و زيبا وجود داشت ( صد رحمت به صحراي آريزونا ) كه در انتخاب دچار مشکل شده , دست آخر سفره ي صبحانه در يك پمپ بنزين پهن شد. با هماهنگي آقاي بابايي و زحمات دوستان صبحانه اي آماده شده بود , در حد بوندس ليگا مقوي و در حد پيتزا سنگين .انگار نه انگار در سفريم . (فقط چايي ليپتون نداشتيم).
خلاصه دغدغه اي نداشتيم جز تمام شدن پنير.(آقاي مجابي به انداره سير كردن 60 مسكين در راه مانده پنير آورده بود).
موقع عكاسي هم دچار كژتابي در مفهوم واژه ها شده بوديم . درباره عكس هاي گروهي و تكي بين علما اختلاف افتاده بود. حدود 11.30 به همدان رسيديم . محسن عزيز هم سر وقت در محل قرار حاضر بود.با هم رفتيم ديدن بابا طاهر.(خلاصه اين همه راه اومده بوديمو , خونه ي بابا طاهر نميرفتيم ناراحت ميشد ). در مقبره اهالي موسيقي در حال نواختن بودند كه اختلافي پيش آمد و نزديك بود مضراب يكيشون بره تو حلق ديگري. با پيش بيني وخيم تر شدن اوضاع به سمت ابو علي سينا حركت كرديم كه خيلي وقت بود منتظرمون بود.
اينجا بود كه ليلا خانم و عباس آقا رو ملاقات كرديم. هوش و نبوق دوستان اعجاب انگيز بود. ليلا خانم و عباس عزيز (با 0.25 ارفاق) همه ي دوستان را درست تشخيص دادند.دوستان همچنان اشتياق زيادي به عكاسي نشان ميدادند و تنها راه توقف عكاسي تمام شدن باطري يا پر شدن رم مبارك دوربين مينماياند.
در ناهار جاي همه ي دوستان خالي بود. از ساعت 3 با مساعدت و استقبال عادل توسلي عزيز مهمون ايشون بوديم. قبوليتون در كارشناسي ارشد مبارك آقا عادل.
جلسه با رو خواني شروع شد. منم كه 10 سالي بود نخونده بودم , بالاخره خوندم. بدك نبود .كلا همه با روش خوندن. فقط فاطمه خانم تند و بي روش خوند.ليلا خانم كنفرانسي در مورد رضايت كاري دادند كه خيلي خوب بود. دقيقا مئل يه فرد عادي با سرعت عادي و تسلط خوب. عادل و عباس عزيز هم كنفرانس دادند كه با توجه به ذهنيات دوستان همداني خيلي پيشرفت داشتن. عادل شجاعانه و بدون جايگزاري كلمات صحبت كرد . موفق باشيد دوستان همداني.
از مسافران هم خانم هژبري-خانم تاتار و آقاي رفاهي دوست داشتني كنفرانس دادند.(عجب بچه طنازيه اين رفاهي)جلسه با اجراي موسيقي دوستان هنرمند : محسن- فاطمه خانم – آقاي رفاهي – آقاي مجابي و خانم تاتار(خوانندگان جمع) به پايان رسيد.
موقع برگشت يه خاطر خرابي ماشين 2-3 ساعتي در جاده ي ساوه معطل شديم. با توجه به برودت هوا و تاريكي فرضيه هاي زيادي در مورد سرنوشتمون مطرح شد كه محتملترينشون يخ زدن در اثر سرما و حمله ي حيوانات وحشي بود. هر وقتي پياده ميشديم و به حال ماشين افسوسي ميخورديمو از سرما به خود ميلرزيديمو به ماشين برميگشتيم.(كار ديگه اي كه ازمون بر نمي اومد!!!!)
بازار عكاسي هم همچنان داغ بود .
بالاخره با مساعدت يك راننده ي كاميون با شخصيت و پدر و برادر محترم خانم آيت الهي و يك عدد تاكسي تلفني (ماه و خورشيد و فلك ..)راس ساعت 3.5 صبح رسيدم خونه.
در پايان لازم ميدونم از چند نفر تشكر كنم:

- دوستان همداني عزيز (ليلا خانم – عباس آقا – آقا عادل و محسن عزيز) كه واقعا سنگ تموم گذاشتن و جلسه ي خاطره انگيزي رو داشتيم. اميدوارم روزي در تهران ميزبان خوبي براي اين عزيزان باشيم.
- راننده ي كاميون جوانمردي كه به دادمون رسيد.( هنوزم از اين دست انسانها پيدا ميشه) .
- آقاي مجابي عزيز (جوان 25 ساله و با تجربه ي گروه ) كه هميشه صحبت كردن با روش روگوشزد ميكرد.
- آقاي بابايي عزيز با هماهنگي هاي بوندس ليگايي.(به جز چايي ليپتون) .
و تشكر از ساير عزيزاني كه سعادت همراهي با آنها را در اين سفر داشتم.
جاي همه ي دوستان انجمني خالي بود.
يا جق.

حرف زدن سکوت را می فهمیدم ...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۳۰-۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ عصر، توسط ehsan_m_khani.)
۷-۳۰-۱۳۹۰ ۰۲:۵۴ عصر
 سپاس شده توسط لبخند ، Mhsn ، mojabi ، afsar ، Mohsen69 ، safari ، فرناز ، تبسم ، parvaz ، nima66 ، Dabir ، sina m ، babaei ، sadeh ، محمد حسین ، Amin.Askari ، Foruzande ، hossein.amel ، یاسین ، LAILA556 ، Adel ، khodam
afsar
عضو انجمن

سپاس ها 3119
سپاس شده 2663 بار در 209 ارسال

ارسال: #57
سلام به دوستان عزیر.
ممنون از آقای مجابی و آقای محمدخانی به خاطر گزارشای کاملشون در اوج خستگی..........
من این آقایاسین رو ببینم م م م م!!!!!!!!!!!!!!! ( واسه ما فاتحه میخونن!!!!)
در کل برای من سفر خیلی خوب و مفید و پر از تجربه های جدیدی بود! ((بخصوص بکسل کردن ماشین!!!!به گفته خانم فرناز یک کامیون داره مارو اسکورت میکنه))

امید وارم به زودی سفرانجمن به شهرهای دیگه هم آغاز و فعالیت انجمن روز به روز بیشتر بشه.
شاد و سرزنده باشید

تاریخ پر از افرادی است که کارهای غیرممکن انجام داده اند.:)
۷-۳۰-۱۳۹۰ ۰۵:۰۵ عصر
 سپاس شده توسط Mohsen69 ، safari ، ehsan_m_khani ، فرناز ، parvaz ، Abbas ، nima66 ، sina m ، sadeh ، babaei ، محمد حسین ، Amin.Askari ، Foruzande ، hossein.amel ، یاسین ، LAILA556 ، mojabi ، Adel ، Dabir ، khodam
Mohsen69
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 2173
سپاس شده 6475 بار در 920 ارسال

ارسال: #58
سلاااااااااااااام

ممنون و مرسی از گزارش قشنگتون و ممنون از تمام دوستان عزیزی که با اومدنشون ما رو خوشحال و مفتخر کردند...
واقعا که دیروز خیلی خوش گذشت و روز به یاد موندنی ای شد...:)Wink

انقد تموم بچه ها خوب و دوست داشتنی هستن که من همیشه موقع جدا شدن ازشون بقض میکنم..Undecided
ایشالا زودتر زمان بگذره و وقت همایش بشه و باز بچه هارو ببینم...Heart
بازم جای تمام دوستانی که نیومدن خالی...

[تصویر:  1497595_568352629913782_2084178942_n.jpg]
۷-۳۰-۱۳۹۰ ۰۵:۵۲ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط parvaz ، Abbas ، nima66 ، sina m ، ehsan_m_khani ، sadeh ، babaei ، محمد حسین ، safari ، Amin.Askari ، Foruzande ، hossein.amel ، یاسین ، LAILA556 ، mojabi ، Adel ، Dabir ، khodam
Abbas
مدیر فنی سایت

سپاس ها 22311
سپاس شده 18392 بار در 2135 ارسال

ارسال: #59
Information RE: جلسات گروهی لکنت همدان
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااام به همه ی بچه های ناز انجمنHeartHeart
چقدررررررررررر من این بچه های انجمن رو دوست دارم، آخه خیلی دوست داشتنی انWink
از لحظه ای که خبر اومدن دوستان تهرانی رو شنیدم، لحظه شماری میکردم که کی میشه روز جمعه برسه و من بتونم دوباره دوستانم رو ببینم
و بالاخره روز جمعه اومد، صبح زود پاشدم و سریع آماده شدم و حرکتم رو به سوی همدان شروع کردم، توی جاده یخورده کنفرانسم رو خوندم تا روی مطلب تسلط داشته باشم، حدود 75 کیلومتری همدان بودم، از بچه های تهران که خبر گرفتم دیدم اونا هم 40 کیلومتری همدان هستن، یعنی یه خورده اونا از من جلوتر بودنBlush
ساعت حدودای 12:15 بود که رسیدم همدان، زنگ زدم بچه ها، دیدم اونا رفتن باباطاهر، قرار شد جلوی آرامگاه بوعلی همدیگر رو ببینیم، جلوی آرامگاه بودم که دیدم یه عده شاداب و با انرژی، از اون پایین آروم آروم ،خرامان خرامان دارن میان؛ به استقبال دوستان رفتم، بچه های پیک نیک 31 تیر رو که میشناختم، مونده بود آقای رفاهی و احسان و خانم ها افسر و تاتار و فاطمه
آقای رفاهی و احسان رو که با یه خورده تیزبینی و فسفر سوزوندن شناختم (بچه ها حال کرده بودن)
خانم افسر رو هم درست تشخیص دادم، خانم تاتار و فاطمه رو داشتم درست تشخیص میدادم که محسن گمراهم کرد (خدا بگم چیکارت نکنه محسن)، خلاصه بعد از آشنایی با دوستان (که توی اون لحظات، داشتم از استرس میمردم) وارد آرامگاه شدیم، وارد موزه شدیم، همه داشتن نگاه چیزای داخل موزه میکردن، ما داشتیم تندتند عکس میگیرفتیمBig Grin شما حساب کن ما با مجسمه ی عارف قزوینی هم عکس گرفتیم (جاتون خالی)
توی موزه بودیم که لیلا خانوم هم به ما پیوستند و با دوستان آشنا شدن، یه تشویق جانانه هم ایشون رو مهمون کردیم (جشن تولدشون بود)
به بالای مقبره هم رفتیم و بازم عکس، عکس، عکس، ....
داشتیم از مقبره پایین میومدیم که یه عده جوون داشتن با هم عکس میگرفتن، یکی از دوستان بهشون پیشنهاد کرد: میخواید ازتون عکس تکی بگیریم؟! اونا هم که از چیزی خبر نداشتند، بیچاره ها گفتند باشه
حالا یکی بیاد جلوی بچه های ما رو بگیره، همه دویدن طرف اونا و عکس تکی انداختیم 20 نفره!Big GrinBig Grin
خب بالاخره به خروج از آرامگاه رضایت دادیم و به سمت رستوران رفتیم، بعد از صرف نهار، به سمت خونه ی عادل حرکت کردیم، بعد از گذشتن از کوچه پس کوچه ها و بارها این کوچه اون کوچه کردن بالاخره پیداش کردیم
جلسه مون با روخوانی از کتاب شروع شد، خدا رو شکر همه بچه ها عالی بودند، البته من با روش خودم خوندم که بچه ها هم خدارو شکر راضی بودند، بعد از اون کنفرانس ها رو شروع کردیم، لیلا خانوم و من و عادل کنفرانس هامون رو ارائه دادیم، بچه ها هم تک تک بازخورد میدادند
با اینکه بار اولم بود جلوی یه جمع 13 نفره کنفرانس میدادم ولی نسبتا راضی بودم
اعتماد بنفسم رو نگو، اون رو دیگه همه لذت بردن، چقدر بازخوردهای بچه ها برام جالب بود، تقریبا همشون درست و بجا بودند (هم نقاط قوت، هم ضعف)
بعد از کنفرانس ها، دوستان به نوبت اومدند و در مورد یه چیزی صحبت کردند
بعد از اتمام رسمی جلسه، بازم مراسم عکس گیرون برگزار شد و ....

خب حالا نوبت گروه موسیقی انجمن بود که بیاد و خودنمایی بکنه، واقعا لذت بردیم، وقتی موسیقی ها با صدای دلنشین آقای مجابی همراه بشه که دیگه واقعا شنیدن دارهHeart

خب بعد از اون جلسه واقعا دیگه تموم شد و اومدیم بیرون، حالا کی رو بیاریم مسیر رو بهمون نشون بده، همینجوری راه افتادیم و اومدیم، یهو دیدیم از شهر خارج شدیم، حالا پیدا کن پرتغال فروش روUndecided وقتی از چندتا پرسیدیم فهمیدیم کلا من و محسن دقیقا مسیر رو برعکس اومدیمCool
من و محسن پیاده شدیم و حسابی از بچه ها خداحافظی کردیم، و هردو با هم به سمت ملایر راه افتادیم

عاشق شوید و بلند همتی را پیشه خود سازید
زیرا این ها بال های نیرومندی هستند که شما را به قله های بلند کامیابی می رسانند
"یوهان ولفگانگ گوته"

....
....
در مسیر پیشرفت (عباس)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۳۰-۱۳۹۰ ۰۸:۱۶ عصر، توسط Abbas.)
۷-۳۰-۱۳۹۰ ۰۶:۴۶ عصر
 سپاس شده توسط nima66 ، Dabir ، ehsan_m_khani ، sadeh ، babaei ، parvaz ، محمد حسین ، Amin.Askari ، afsar ، تبسم ، Foruzande ، LOVE ، hossein.amel ، Mohsen69 ، یاسین ، sina m ، LAILA556 ، mojabi ، Adel ، khodam
parvaz
عضو انجمن

سپاس ها 5847
سپاس شده 2568 بار در 251 ارسال

ارسال: #60
منم به دوستای خوبم سلام میکنم.
سفر همدان کلی خاطره های خوب برای من به جا گذاشت.

اولین باری بود که لیلا خانوم رو میدیدم. تصوری که ازشون تو ذهنم داشتم یه خانمی با پشتکار و جدیت تو کارهاشون و اهل پیگیری ( از روی نوشته های حدس زدم) که حدسم درست از آب در اومد. لیلا جان از مهموان نوازی خوبت خیلی ممنونم:)

و همچنین آقا عادل که ایشونم خیلی مهمانواز و البته بچه زرنگ و باهوشی بودن بخاطر اینکه با شاگرد اولی ارشد قبول شده بودند که این باز مهر تاییدیه برای ما که لکنت مانع پیشرفت آدم نمیتونه باشه.

دیدار مجدد محسن و پیشرفتهایی روز به روزش و همچنین آقا عباس و شوخ طبع هاش و البته پیشرفت ایشون هم خیلی شیرین بود برامون.

از همسفرهای خوبم چی بگم که هر چی بگم کم گفتمCool
خدارو شکر اعضای انجمن همگی پر تلاش، مهربان، مسولیت پذیر، با گذشت و خیلی چیزای خوب دیگه که همه ی این خصوصیات خوب باعث پایداری و روند رو به رشد انجمن میشه:)

راستی من یه فلوت از آقای و.ند نوروز هدیه گرفتم. ایشون گفتن چند سالی هست که این فلوت رو خریدن و استفاده نمیکنند.
با داشتن فلوت مصمم شدم برام سراغ یاد گیریش خدا رو چه دیدین شاید همایش سال بعد فلوت هم به سازهای گروه موسیقیمون اضافه شدCool

از آقای مجابی هم یه تشکر ویژه دارم که وقتی به تهران رسیدیم با وجود خستگی و طولانی بودن راه لطف کردن و منو تا کرج رسوندن منمونم ازتون. و همچنین به خاطر پیشرفت زیادتون در اجرای آواز تبریک میگم:)

فکر میکنم فعالیت بعدی بعد از ثبت انجمن، انتخاب اسم برای گروه موسیقی و ثبت اون باشهWink

به نظرتون سفر بعدی انجمن کدوم استان میتونه باشه؟Angel

یقین دارم روزی پروانه ایی میشوم
و پرواز میکنم.....
پس میگذارم روزگار تا میخواهد پیله کند!
۷-۳۰-۱۳۹۰ ۰۸:۵۷ عصر
 سپاس شده توسط محمد حسین ، تبسم ، Foruzande ، nima66 ، LOVE ، hossein.amel ، ehsan_m_khani ، Mohsen69 ، یاسین ، sina m ، LAILA556 ، mojabi ، Adel ، Dabir ، Abbas ، khodam
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درمان لکنت ناگهانی mohammadmh53 2 208 ۹-۲۳-۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ عصر
آخرین ارسال: farnaz1364
Star انجمن خودیاری لکنت همدان LAILA556 0 287 ۵-۱۷-۱۳۹۵ ۰۷:۵۱ عصر
آخرین ارسال: LAILA556
  شماره ی کمپ همدان Mohsen69 2 1,945 ۳-۲۵-۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: LAILA556
  جلسات گروهی والدین nasibeh 0 300 ۲-۳-۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: nasibeh
  همایش لکنت در همدان LAILA556 13 1,435 ۱۲-۱۵-۱۳۹۴ ۰۴:۰۹ عصر