چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
تشکیل انجمن لکنت اهواز
نویسنده پیام
mohammad kaby
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 8
سپاس شده 74 بار در 7 ارسال

ارسال: #1
تشکیل انجمن لکنت اهواز
[/size]برای رهایی از لکنت خود همدردان اهوازی در تشکیل انجمن لکنت اهواز کوشا باشید.

با سلام
من محمد یه لکنتی
از اهواز هستم و به اخر خط رسیدم من در برابر لکنت خود ناتوانم و به کمک احتیاج دارم.
قبل از هر چیز ما باید به عنوان لکنتی به عجز خود را در برابر لکنت اقرار کنیم. که من در برابر لکنتم ناتوان هستم. و به تنهایی قادر به درمان آن نیستم، و به کمک احتیاج دارم . لکنت زبان، زندگی ما را تحت تأثیر خود قرار داده و زندگی ما را آشفته کرده است.
که برنامه ما روی کمک یک لکنتی به لکنتی دیگر بینانگذاری شده است. زیرا کسانی که مثل ما از این بیماری رنج می ببرند کسانی هستند که مثل ما تنهایی،تمسخر، گوشه گیری، انزوا و درد و ناامیدی از این بیماری را تجربه کرده اند ما به یک نکته رسیدیم که ما تنها نیستیم. درمان برای ما وجود دارد.
تنها راه حل درمان ما جلسات گروهی لکنت است، زیرا تنها جایی هست که با دیگر مکان هایی که تا به حال رفته ایم فرق دارد. همه یک درد مشترک دارند و چیزی که ما را دور هم جمع کرده مشکل لکنت زیان ماست. و در این جا با خیال راحت سخن می گوییم زیرا ترس از واکنش دیگران نداریم همه همدرد هستیم.
ما زندگی اجتماعی نمی دانیم. ولی با گردهمایی لکنتی ها هم گره از زبان ما زبان می شود و هم زندگی اجتماعی و روابط را می آموزیم.
تنها راه درمان یاری پرودگار و گفتار درمانی و مخصوصا جلسه درمانی لکنت است.
تنها راه درمان از لکنت جلسه درمانی لکنتی های می باشد. ای همدرد خودت را خسته نکن این تنها راه نجات است.
پرودرگار حامی ماست. نترس بیا به انجمن.
۸-۲۶-۱۳۹۰ ۱۰:۰۴ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nima66 ، saeed.rain ، Amin.Askari ، LOVE ، Foruzande ، فرناز ، VigVig ، Abbas ، محمد حسین ، یاسین ، n.sarvarynezhad ، aliii ، shirin-asal
Dabir
دبیر انجمن
دبیر انجمن

سپاس ها 14188
سپاس شده 18791 بار در 1994 ارسال

ارسال: #2
RE: تشکیل انجمن لکنت اهواز
دوست من
محمد عزيز
توصيه اكيد مي كنم مطالب و ارسال هاي گذشته انجمن را با حوصله مطالعه كن
براي شروع حركتي كه مد نظر داري ، ابتدا بايد نگرش مان درست باشد...
مطالعه مطالب گذشته انجمن بسيار مفيد و حتي ضروري است

بعد از اينكه اين وقت را صرف كردي بگو تا در خصوص نكاتي كه بيان كردي هم مطالبي گفتني است كه برايت مي نويسم

مشتاقم تلفني با هم صحبت كنيم
شماره دبير در جاي جاي انجمن هست در حال حاضر هم كه به خاطر همايش در صفحه اول سايت پيدا مي كني...
۸-۲۶-۱۳۹۰ ۱۰:۳۸ عصر
 سپاس شده توسط nima66 ، Mhsn ، saeed.rain ، Amin.Askari ، LOVE ، ehsan_m_khani ، تبسم ، Foruzande ، فرناز ، Abbas ، aliii
Amin.Askari
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 6653
سپاس شده 1241 بار در 179 ارسال

ارسال: #3
به نام هنرمند بی همتا
دوست عزیزیک ضرب المثل چینی است که میگویدصبرکوه را هم از جا می کنداین رفیق نا میمون یک شبه نیامده که بخواهی یک شبه یایک ماهه ازش جدابشوی باید صبروتحمل داشته باشی باید به گذشته برگردی ورفتار وموقعیت های خودت را مورد کنکاش قرار بدهی و عادتهای بد را شناسایی کنی وبه مرور زمان آنهاراازخودت دور کن باحوصله وصبرکتابهای درباره لکنت رامطالعه کن مطمعنم نتیجه مطلوب میگیری ببخشید که ازضرب المثل چینی استفاده کردم دیدم تمام کالاهایمان چینی است گفتم برای اینکه سرویسمان کامل شود ازضرب المثل چینی استفاده کنم
موفق باشید

سنگی که طاقت ضربه های تیشه راندارد تندیس زیبانمی شود فقط یک بار فرصت داری تااز وجودت تندیس بسازی پس از زخم تیشه خسته مشو
۸-۲۷-۱۳۹۰ ۰۶:۰۳ عصر
 سپاس شده توسط nima66 ، ehsan_m_khani ، Foruzande ، فرناز ، Dabir ، VigVig ، Abbas ، LOVE ، saeed.rain ، محمد حسین ، یاسین ، n.sarvarynezhad ، aliii
Dabir
دبیر انجمن
دبیر انجمن

سپاس ها 14188
سپاس شده 18791 بار در 1994 ارسال

ارسال: #4
دوست عزیز mohammad kaby
منتظر تماست بودم اما گویی اونقدر سرت شلوغه که نه با دبیر تماس گرفتی و نه وقت کردی بیشتر در تالار حضور داشته باشی و مطالب را بخوانی یا بنویسی...

فکر نمی کنی برای حضور در حرکتی که به نام انجمن اسم می گیره نیاز به صرف وقت بیشتری هست؟
۹-۱۶-۱۳۹۰ ۰۶:۳۳ عصر
 سپاس شده توسط Maximum ، Mhsn ، VigVig ، saeed.rain ، محمد حسین ، Foruzande ، Abbas ، nima66 ، Amin.Askari ، RAMIN KIAN ، aliii
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803
سپاس شده 36612 بار در 4895 ارسال

ارسال: #5
گاهی اوقات
زمانی که به از نگاه خود شخص به انتهای خط میرسه
دنبال جایی میگرده که فقط بنویسه و تخلیه بشه و برود
این تخلیه شدن خیلی به انسان کمک میکنه
و در این زمان بدترین کار نصیحت و اندرز است
به شما تبریک میگم
۹-۳۰-۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ صبح
 سپاس شده توسط ehsan_m_khani ، تبسم ، VigVig ، Mhsn ، Abbas ، aliii
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گزارش جلسات گروهی اهواز n.sarvarynezhad 379 103,576 ۱۱-۲۲-۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ عصر
آخرین ارسال: aliii
  آشنا شدن با لکنت زبان دارهای دزفولی reza123 11 6,197 ۴-۲۵-۱۳۹۵ ۰۶:۴۴ عصر
  تغذیه در لکنت(اسیدهای چرب) goftardarman 1 2,097 ۱۰-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ صبح
آخرین ارسال: روانشناس
  اولین همایش انجمن لکنت ایران در استان خوزستان_آبان ماه 1393 aliii 18 5,730 ۸-۳۰-۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ عصر
  جلسات گروهی شهر اهواز n.sarvarynezhad 165 60,833 ۵-۱۹-۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ صبح
آخرین ارسال: razieh
  خطاب به مدیر سایت احتمال بسته شدن سایت لکنت zehnekhalagh 0 1,559 ۱۱-۱۶-۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ صبح
آخرین ارسال: zehnekhalagh
  همایش لکنت در اهواز goftardarman 35 14,736 ۸-۲۶-۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ عصر
آخرین ارسال: sadra.salehi
  برگزاری انجمن لکنت ایران_ اهواز mohammad kaby 2 3,065 ۸-۱-۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ عصر
آخرین ارسال: یاسین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان