چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
تجمع اعضای خوزستانی
نویسنده پیام
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4975
سپاس شده 2658 بار در 355 ارسال

ارسال: #21
تجمع اعضای خوزستانی
سلام
نه خیر متاسفانه بچه های خوزستانی زیاد فعال نیستن و فقط گاهی اوقات یکسری از بچه ها میان و میرم. خیلی خوشحال میشم به همراه بچه ها ما هم مثل تهران جلسات گروهی داشته باشیم. من حاضرم اگر بچه ها اعلام آمادگی کنن و تعدادمون زیاد بشه توی جلسات بیام و با تجربیاتی که توی جلسات تهران داشتم جلسه رو به همراه بقیه بچه ها اداره کنیم. میتونیم برنامه های مختلفی مثل پیک نیک و کنفرانس روش رو هم مثل تهران برگزار کنیم.
هرکی اماده ست لطفا کامنت بذاره تا استارتش رو بزنیم.
یا علی

یادت باشه تو معمار زندگی خودت هستی پس شکست هایت رو گردن کسی نیانداز.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۲۳-۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ عصر، توسط aliii.)
۱۲-۲۷-۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ali.asoodeh ، arian ، سیمین بری ، میلاد 1 ، یاسین ، razieh ، LAILA556 ، khodam
shetesheri
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 297
سپاس شده 371 بار در 71 ارسال

ارسال: #22
RE: تجمع اعضای خوزستانی
سلام آقا علی یا علی

متاسفم دلم هیچکس دلواپست نشد
۱۲-۲۷-۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ عصر
 سپاس شده توسط سیمین بری ، میلاد 1 ، ali.asoodeh ، aliii ، یاسین ، LAILA556 ، khodam
سلمان
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 2677
سپاس شده 3762 بار در 473 ارسال

ارسال: #23
دوستان خوزستانی .اونهایی که فرصت دارن ودلسوز هستن یکیشون مسئولیت جلسات گروهی رو تقبل کنه و این جلسات گروهی رو راه بنداره.
شما شروع کنید ما هم ازتون پشتیبانی می کنیم...
خدا به همراهتون...

باران باش و ببار و نپرس که کاسه های خالی از آن کیست.
۱۲-۲۷-۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ عصر
 سپاس شده توسط aliii ، shetesheri ، یاسین ، razieh ، LAILA556 ، میلاد 1 ، khodam
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4975

ارسال: #24
سلام دوست عزیز آقای shetesheri ممنون از اینکه اعلام امادگی کردید ولی برای شروع کار باید افراد ببیشتری اعلام آمادگی کنن.
امیدوارم هرچه سریعتر جلسات خوزستانی ها هم شروع بشه منم تا اونجایی که بتونم کمک میکنم.
موفق باشید

۱۲-۲۸-۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ صبح
 سپاس شده توسط سلمان ، shetesheri ، arian ، یاسین ، razieh ، LAILA556 ، میلاد 1 ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673
سپاس شده 6663 بار در 938 ارسال

ارسال: #25
افرادی که تمایل به برگزاری جلسات در اهواز دارند این جا دوباره بیان با قطعیت اعلام کنند.
به شخصه به چند تا وبلاگ دانشجویان گفتاردرمانی گفتم تا اگر تمایل دارند همکاری کنند.امیدوارم به حد نصاب برسیم.

مشکلات انسان های بزرگ را متعالی می سازد و انسان های کوچک را متلاشی
دکتر علی شریعتی
۱-۱۲-۱۳۹۲ ۰۷:۰۷ عصر
 سپاس شده توسط amini ، aliii ، razieh ، LAILA556 ، میلاد 1 ، khodam
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2858
سپاس شده 5089 بار در 532 ارسال

ارسال: #26
خیلی عالیه
انشا... روزی برسه که این تجمع تبدیل بشه به جلسات هفتگی
ممنون

من امیدی را در خود بارور ساخته ام تار و پودش را با عشق تو پرداخته ام
مثل تابیدن مهری در دل مثل جوشیدن شعری از جان مثل باریدن عطری در گل
جریان خواهم یافت راه خواهم افتاد باز از ریشه به برگ باز از بود به هست باز از "خاموشی " تا "فریاد"
۱-۱۲-۱۳۹۲ ۰۸:۰۲ عصر
 سپاس شده توسط n.sarvarynezhad ، amini ، aliii ، یاسین ، razieh ، LAILA556 ، میلاد 1 ، khodam
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4975

ارسال: #27
تجمع اعضای خوزستانی
سلام مجدد به همه
من قبلا هم گفته بودم که اگر بچه های خوزستانی اعلام آمادگی کنن من هم خواهم بود و باز هم اعلام امادگی میکنم.
اگر قرار بر برگزیاری جلسات باشه باید با توجه به گرمای شدید هوا در استان حتما جایی درنظر گرفته بشه که بشه با خیالی راحت هر هفته جلسات رو اونجا برگزار کرد. توی تهران به علت اینکه هوا خیلی بهتر از خوزستانه جلسات توی پارک ساعی برگزار میشه ولی خوب اینجا همچین امکانی وجود نداره. بنظر من کار دیگه ای هم که میشه انجام داد اینه که اگر جلسات اوکی شدن با گفتار درمانهای مختلف صحبت کنیم تا به مراجعینشون اطلاع رسانی کنن.
منتظر اعلام امادگی دوستان عزیز هستیم

۱-۱۲-۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ عصر
 سپاس شده توسط یاسین ، razieh ، LAILA556 ، میلاد 1 ، khodam
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803
سپاس شده 36612 بار در 4895 ارسال

ارسال: #28
دوستان خوزستانی عزیز
موفق باشید
۱-۱۲-۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ عصر
 سپاس شده توسط razieh ، aliii ، LAILA556 ، میلاد 1
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4975

ارسال: #29
بنظر من اگر هدفتون همایشه کمی بحث فرق میکنه و برای برگزاری همایش باید هماهنگی های زیادی انجام بشه و بهتره که قبل از هر چیزی بعد از اطلاع رسانی به تمام افراد داوطلب یک جلسه آشنایی برگزار بشه.
اگر یکی از بچه های اهوازی مسئولیت گروه رو برعهده بگیره خیلی خوب میشه و بقیه بچه ها میتونن با پیام شخصی به ایشون و دادن شماره تماس هاشون به اون فرد هماهنگی لازم رو انجام بدن. من چون ماهشهر هستم کمی برام سخته ولی اگر کسی پیدا نشد حاضرم تمام هماهنگی های لازم رو انجام بدم.

۱-۱۳-۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ صبح
 سپاس شده توسط n.sarvarynezhad ، LAILA556 ، میلاد 1 ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #30
(۱-۱۳-۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ صبح)aliii نوشته شده توسط:  بنظر من اگر هدفتون همایشه کمی بحث فرق میکنه و برای برگزاری همایش باید هماهنگی های زیادی انجام بشه و بهتره که قبل از هر چیزی بعد از اطلاع رسانی به تمام افراد داوطلب یک جلسه آشنایی برگزار بشه.
اگر یکی از بچه های اهوازی مسئولیت گروه رو برعهده بگیره خیلی خوب میشه و بقیه بچه ها میتونن با پیام شخصی به ایشون و دادن شماره تماس هاشون به اون فرد هماهنگی لازم رو انجام بدن. من چون ماهشهر هستم کمی برام سخته ولی اگر کسی پیدا نشد حاضرم تمام هماهنگی های لازم رو انجام بدم.
سلام,بله حرف شما کاملا درسته اما بهتره اول برای جلسات برنامه ریزی بشه بعد همایش,چون همایش به برنامه ریزی بیشتری نیاز داره و اگه انشالله تعدادمون به حد نصاب برسه و جلسات تشکیل بشه اونوقت برای همایش هم در همون جلسات صحبت میکنیم,فعلا افراد جمع بشن بعد تصمیم میگیریم که چه کسی سرپرست بشه,اگه شد شاید خودم این کار رو انجام بدم,برای جا هم این کار یکم سخته,من خودم فکر میکردم توی آلاچیق های چوبی پارک چوبی کیانپارس بشه این جلسات رو تشکیل داد و تنها کاری هم که برای گرما میشه کرد اینه که جلسات ساعتی که گرما کمتره مثل هفت عصر انجام بشه,برای ایامی هم که هوا بهتره,هر موقع شد,اما دوستان تنها کاری که باید انجام بدن اینه که در جلسات گفتاردرمانی که میرن نیرو جذب کنن....

دکتر علی شریعتی
۱-۱۳-۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ صبح
 سپاس شده توسط samapharmacist ، aliii ، LAILA556 ، میلاد 1 ، hosein3856 ، khodam ، mojtaba_abbasnezahd
samapharmacist
عضو انجمن

سپاس ها 2618
سپاس شده 6810 بار در 872 ارسال

ارسال: #31
من تخصص مرتبط با لکنت ندارم ولی اگر بتونم چون عضو انجمن هستم حوشحال میشم شرکت کنم فقط با هفت شب مشکل دارم خیلی دیره!!!!
فضای آزادم نمیشه خیلی هوا گرمه باید دنبال یک مکان ثابت بود

می دانی
یک وقت هایی باید
روی یک تکه کاغذ بنویسی
تـعطیــل است
و بچسبانی پشت شیشه ی افـکارت
باید به خودت استراحت بدهی
دراز بکشی
دست هایت را زیر سرت بگذاری
به آسمان خیره شوی
و بی خیال ســوت بزنی
در دلـت بخنــدی به تمام افـکاری که
پشت شیشه ی ذهنت صف کشیده اند
آن وقت با خودت بگویـی
بگذار منتـظـر بمانند !
۱-۱۳-۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ صبح
 سپاس شده توسط n.sarvarynezhad ، aliii ، LAILA556 ، میلاد 1 ، khodam
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4975

ارسال: #32
تجمع اعضای خوزستانی
توی زمستون ها که ظهر ساعت خوبی برای جلسه ست ولی تابستون ها واقعا حتی بعدازظهرش هم سخته و باید فکری به حالش بشه فکر کنم بهتره که بچه ها فکر کنن و هر کسی نظرش رو بگه شاید کسی بتونه نظر خوبی بده. راجب سرپرستی هم فکر خوبیه همین که شما خودتون داوطلب شدید خیلی عالیه. متاسفانه جلسات گفتار درمانی من تهران و اصفهانه ولی هفته آینده میرم بیمارستان نفت و یه گفتار درمانی که توی ماهشهر هست به گفتار درمان ها میگم که انجمن رو به بچه ها پیشنهاد بدن. اگر هم خواستید میتونم بروشور و کارت جدید تبلیغاتی انجمن رو از بچه های تهران بگیرم و بیارم تو سطح شهر پخش میکنیم، البته نمیدونم آقا داریوش اون کارتها رو آماده کرد یا نه، چون چند بار آوردشون و از بچه ها راجب طرحشون نظر خواست.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۳-۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ صبح، توسط aliii.)
۱-۱۳-۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ صبح
 سپاس شده توسط n.sarvarynezhad ، LAILA556 ، میلاد 1 ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #33
(۱-۱۳-۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ صبح)samapharmacist نوشته شده توسط:  من تخصص مرتبط با لکنت ندارم ولی اگر بتونم چون عضو انجمن هستم حوشحال میشم شرکت کنم فقط با هفت شب مشکل دارم خیلی دیره!!!!
فضای آزادم نمیشه خیلی هوا گرمه باید دنبال یک مکان ثابت بود

ممنون سما جان از حضورت.
هفت شب رو به خاطر گرمی هوا گفتم،اگر مکانی ثابت که در هوای آزاد نباشه پیدا شه دیگه هر ساعتی میشه این جلسات رو برگزار کرد،
انشالله که پیدا شه.
Idea

(۱-۱۳-۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ صبح)aliii نوشته شده توسط:  توی زمستون ها که ظهر ساعت خوبی برای جلسه ست ولی تابستون ها واقعا حتی بعدازظهرش هم سخته و باید فکری به حالش بشه فکر کنم بهتره که بچه ها فکر کنن و هر کسی نظرش رو بگه شاید کسی بتونه نظر خوبی بده. راجب سرپرستی هم فکر خوبیه همین که شما خودتون داوطلب شدید خیلی عالیه. متاسفانه جلسات گفتار درمانی من تهران و اصفهانه ولی هفته آینده میرم بیمارستان نفت و یه گفتار درمانی که توی ماهشهر هست به گفتار درمان ها میگم که انجمن رو به بچه ها پیشنهاد بدن. اگر هم خواستید میتونم بروشور و کارت جدید تبلیغاتی انجمن رو از بچه های تهران بگیرم و بیارم تو سطح شهر پخش میکنیم، البته نمیدونم آقا داریوش اون کارتها رو آماده کرد یا نه، چون چند بار آوردشون و از بچه ها راجب طرحشون نظر خواست.

بله اگر این کارها انجام بشه خیلی به این جلسات و انجمن کمک میشه.
برای زمستان مشکلی بابت فضای بیرون نیست،اما برای تابستان اگر بک فضای مناسب که مورد تایید همه باشه و از هیچ لحاظی مشکل نداشته باشه پیدا شه،
نصف مشکلات حل میشه.

دکتر علی شریعتی
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۳-۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ صبح، توسط n.sarvarynezhad.)
۱-۱۳-۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ صبح
 سپاس شده توسط aliii ، LAILA556 ، میلاد 1 ، khodam
آرمان
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 3844
سپاس شده 5188 بار در 493 ارسال

ارسال: #34
ضمن تشکر فراوان از دوستان عزیز خوزستانی بخاطر تلاش در جهت بهبود وضعیت خودشان و دیگران...

و سپاس از سرکار خانم نگار که با پیام بنده را در جریان برنامه های اخیر قرار دادند.

من هم در حد توانم و فرصتی که دارم در خدمت دوستان عزیزم هستم. در خصوص محل برگزاری جلسات هفتگی و با توجه به شرایط جوی خوزستان و استراتژی انجمن مبنی بر این که جلسات ترجیحاً در یک مکان عمومی برگزار شود، شاید بهتر باشه با یکی از مراکز آموزشی هماهنگی بشه تا جلسات در آنجا برگزار بشه. بدیهی است که این مراکز به ازای در اختیار گذاشتن کلاس به مدت چند ساعت هزینه ای را نیز دریافت خواهند کرد...

بهرحال مهم شروع این جلسات است، و در طی برگزاری این جلسات می توان به راهکارهای بهتر و امکانات بیشتری دسترسی پیدا کرد...

هر تلاش منظم، پاداش مضاعف دارد...
۱-۱۳-۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ عصر
 سپاس شده توسط سلمان ، n.sarvarynezhad ، LAILA556 ، aliii ، میلاد 1 ، samapharmacist ، khodam
درمانگر
عضو انجمن

سپاس ها 4714
سپاس شده 13074 بار در 1320 ارسال

ارسال: #35
خوزستان مردم خونگرمی داره ... موفق باشید ...
۱-۱۳-۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط سلمان ، n.sarvarynezhad ، LAILA556 ، aliii ، میلاد 1 ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #36
سلام,ممنون از راهنماییتون,انشالله وقتی به حد نصاب رسیدیم,اگر دوستان مراکزی رو می شناسن که میتونن کلاسی در اختیارمون بذارن,معرفی کنن که با هاشون صحبت کنیم,و مبلغی رو مشخص کنیم.

دکتر علی شریعتی
۱-۱۳-۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ عصر
 سپاس شده توسط razieh ، LAILA556 ، aliii ، میلاد 1 ، khodam
آرمان
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 3844
سپاس شده 5188 بار در 493 ارسال

ارسال: #37
نیازی به شناخت مراکز خاصی نیست و مسأله پچیده ای هم نیست. ببینید بسیاری از مراکز آموزش کامپیوتر و کلاس های کنکوری مکان هایی در اختیار دارند، که کلاس هاشون در اونجا برگزار میشه. خوب اگه کسی مراجعه کنه و از مدیر آموزشگاه بخواد که کلاسی را برای روز و ساعت مشخصی در هفته در اختیارش بزاره، معمولاً استقبال میکنن.

خود من قبلاً جهت برگزاری برخی امور آموزشی، در شهرستان، از همین کلاس ها استفاده می کردم...

بهرحال از دوستانی که در حال حاضر اهواز هستن انتظار میره شروع کنن و مطمئناً در ادامه مورد حمایت بیشتری قرار میگیرن...

هر تلاش منظم، پاداش مضاعف دارد...
۱-۱۳-۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ عصر
 سپاس شده توسط n.sarvarynezhad ، razieh ، LAILA556 ، aliii ، میلاد 1 ، samapharmacist ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #38
پس بهتره همه آمادگیشون رو اعلام کنن تا اگه تعداد بیشتر سه چهار نفر الان بود با چند تا مرکز صحبت کنیم تا روز و ساعت دقیقی بشون بدیم.

دکتر علی شریعتی
۱-۱۳-۱۳۹۲ ۰۴:۴۷ عصر
 سپاس شده توسط razieh ، LAILA556 ، aliii ، میلاد 1 ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #39
دوستان خوزستانی اگر موافق این جلسات هستید این جا اعلام کنید تا با هم به یک روز و یک ساعت برسیم,و دنبال مکان باشم,ممنون.

دکتر علی شریعتی
۱-۱۳-۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ عصر
 سپاس شده توسط razieh ، aliii ، میلاد 1 ، LAILA556 ، hosein3856 ، khodam
LAILA556
عضو انجمن

سپاس ها 24710
سپاس شده 29031 بار در 3486 ارسال

ارسال: #40
هر وقت می بینم اهالی یک استان در صدد تشکیل جلسات گروهی تو شهرشون هستند کلی ذوق زده می شم

امیدوارم شور و جوانی خانمها نگار و سما در کنار تجربه آقایان باوی و آرمان زمینه ساز تشکیل جلسات پرباری در این استان شود

۱-۱۳-۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ عصر
 سپاس شده توسط n.sarvarynezhad ، razieh ، aliii ، میلاد 1 ، samapharmacist ، arian ، khodam
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان