چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
تجمع اعضای خوزستانی
نویسنده پیام
ali.asoodeh
عضو انجمن

سپاس ها 22901
سپاس شده 18896 بار در 2715 ارسال

ارسال: #61
RE: تجمع اعضای خوزستانی
سلام و خسته نباشید به بر و بچه های گل خوزستانی که اینقد پرتلاش برای برگزاری جلسات شهرتون تلاش میکنین.
امیداورم هر چه سریعتر شاد جلسه گروهیتان باشیم و تشکیل بشه و همچنین ما رو از گزارش های زیبایتان تنها نزارین.
موفق باشید
۱-۱۷-۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، razieh ، aliii ، khodam ، آرمان
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673
سپاس شده 6663 بار در 938 ارسال

ارسال: #62
(۱-۱۷-۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ صبح)samapharmacist نوشته شده توسط:  مرسی از نگار جون دوست داشتنی که به شدت نبوغ مدیریت داره انشالله موفق باشین دوستان خوزستانی

ممنونم سما جان,لطف داری,دعا کن که همه چی خوب پیش بره.

(۱-۱۷-۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ صبح)asiye62 نوشته شده توسط:  نگارخانم خسته نباشیدبابت زحهمتهایی که میکشید برای برگزاری جلسات.من با روزهای که اعلام کردیید هیچ مشکلی ندارم یکشنبه هم روزی خوبیه وساعت خوبی است .نگارخانم من یک روانشناس میشناسم که بعضی ازمراجهه کنندگانش لکنت زبان دارند اگر میخواستید میتونم معرفیش کنم
ممنون ,امروز رفتم در مورد مکان. با مدیر گروهمون صحبت کنم که نبودن اما فردا حتما دوباره میرم,فردا هم قرار با یکی از دانشجویان ترم شش صحبت کنم که بیان برای جلسات,طبیعیه که چند جلسه ی اول تعدادمون زیاد نباشه,اما به محض اینکه مکان قطعی شد دو تا از دوستانم به کلینیک گفتاردرمانی طالقانی میرن تا. از گفتاردرمان ها بخوان مراجعینشون رو به جلسه دعوت کنن.
آقا علی,مهمترین قضیه مکانه,وقتی مشخص شه حتما میگم کدوم یکشنبست,اما تمام تلاشم رو برای هفته ی دیگه میکنم.

آسیه خانوم بعد مشخص شدن مکان,حتما بتون میگم که به روانشناسی که میشناسید اطلاع بدبد,ممنونم از همکاریتون.

مشکلات انسان های بزرگ را متعالی می سازد و انسان های کوچک را متلاشی
دکتر علی شریعتی
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۷-۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ عصر، توسط n.sarvarynezhad.)
۱-۱۷-۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ عصر
 سپاس شده توسط ali.asoodeh ، میلاد 1 ، LAILA556 ، hosein3856 ، aliii ، khodam ، آرمان ، razieh
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4975
سپاس شده 2658 بار در 355 ارسال

ارسال: #63
سلام
نگار خانم باز هم از تمام تلاش هایی کهه انجام میدید تشکر میکنم. شما گفتار درمان هستید درسته؟ بهرحال هفته آینده که روز یکشنبه شهادته و تعطیل رسمیه ولی دوشنبه و سه شنبه ش عالیه. هر ساعتی که باشه مهم نیست.

یادت باشه تو معمار زندگی خودت هستی پس شکست هایت رو گردن کسی نیانداز.
۱-۱۸-۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ عصر
 سپاس شده توسط khodam ، hosein3856 ، میلاد 1 ، LAILA556 ، آرمان ، razieh ، ali.asoodeh
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #64
(۱-۱۸-۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ عصر)aliii نوشته شده توسط:  سلام
نگار خانم باز هم از تمام تلاش هایی کهه انجام میدید تشکر میکنم. شما گفتار درمان هستید درسته؟ بهرحال هفته آینده که روز یکشنبه شهادته و تعطیل رسمیه ولی دوشنبه و سه شنبه ش عالیه. هر ساعتی که باشه مهم نیست.
سلام،خواهش میکنم،من ترم دو گفتاردرمانی هستم،امروز رفتم با یکی از مدیر گروهامون صحبت کردن و گفتن برای مکان توی دانشکده میتونید فقط باید به یکی از مسئولین نامه بدیم که مشکلی نیست،انجامش میدم،اما گفتن برای تشکیل این جلسات حتما به یک گفتاردرمان یا دانشجوی ترم 7 یا 8 گفتاردمانی احتیاجه که فعلا دنبالشم و قراره بم خبر بدن که بامون همراهی میکنن یا نه،امیدوارم تا فردا پس فردا جواب بدن،دیگه بقیه ی کارهاش طولی نمیکشه.

دکتر علی شریعتی
۱-۱۸-۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، LAILA556 ، hosein3856 ، aliii ، آرمان ، razieh
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4975

ارسال: #65
سلام مجدد
خیلی خوبه که این جلسات تشکیل میشه ولی خوب توی جلسات تهران هم اکثراً بچه های دارای لکنت هستن و امیدوارم بچه ها بیشتر اعلام همراهی بکنن چون جلسات هفتگی قواعدی داره که انشاا... توی جلسه راجبش بحث میکنیم.

۱-۱۸-۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ عصر
 سپاس شده توسط LAILA556 ، میلاد 1 ، razieh ، آرمان
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #66
سلام,من همچنان منتظر جواب گفتاردرمان هستم,قراره بم خبر بدن,بله متاسفانه فقط دو سه نفر از افراد دارای لکنت اعلام آمادگی کردن که تنها امیدم اینه که کم کم بیشتر شن....

دکتر علی شریعتی
۱-۱۹-۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ عصر
 سپاس شده توسط aliii ، میلاد 1 ، hosein3856 ، LAILA556 ، razieh ، آرمان
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4975

ارسال: #67
سلام
بله متاسفانه خوزستانی های انجمن کم هستن و اونایی هم که عضو هستن زیاد توی این پیج نمیان به همین دلیل هم پیشنهاد میدم آدرس این پیج رو توی پیج های دیگه اعلام کنیم که اگر خوزستانی هست بیاد و مطلب رو بخونه. اگر قرار باشه جلسه در حضور دو سه نفر برگزار بشه واقعا فایده ای نداره. دوست داشتم جلسات ما هم مثل جلسات بچه های تهران با تعداد زیاد و پرشور برگزار بشه. بهرحال بنظر من باید بریم به گفتار درمانی ها و به گفتار درمان ها بگیم که انجمن رو به بچه های دارای لکنت معرفی کنن.

۱-۱۹-۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، hosein3856 ، LAILA556 ، razieh ، آرمان
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #68
(۱-۱۹-۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ عصر)aliii نوشته شده توسط:  سلام
بله متاسفانه خوزستانی های انجمن کم هستن و اونایی هم که عضو هستن زیاد توی این پیج نمیان به همین دلیل هم پیشنهاد میدم آدرس این پیج رو توی پیج های دیگه اعلام کنیم که اگر خوزستانی هست بیاد و مطلب رو بخونه. اگر قرار باشه جلسه در حضور دو سه نفر برگزار بشه واقعا فایده ای نداره. دوست داشتم جلسات ما هم مثل جلسات بچه های تهران با تعداد زیاد و پرشور برگزار بشه. بهرحال بنظر من باید بریم به گفتار درمانی ها و به گفتار درمان ها بگیم که انجمن رو به بچه های دارای لکنت معرفی کنن.
بعد از اینکه گفتاردرمان های. عزیز خبر موافقتشون. رو برای شرکت در این جلسات دادن حتما به مراکز گفتاردرمانی میریم,اما نباید انتظار داشته باشیم از همون یکی دو جلسه ی اول تعداد زیاد باشه,مسلما کم کم زیاد میشه,شما با اینکه در همون جلسه ی اول دو سه نفر از افراد دارای لکنت باشن موافق نیستید؟این سوال رو هم ار شما و هم آسیه خانوم می پرسم؟

دکتر علی شریعتی
۱-۱۹-۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ عصر
 سپاس شده توسط LAILA556 ، aliii ، میلاد 1 ، razieh ، آرمان
LAILA556
عضو انجمن

سپاس ها 24710
سپاس شده 29031 بار در 3486 ارسال

ارسال: #69
دوستان عزیز
اگر واقعا هدفتون تمریین باشه با دو سه نفر هم میتونید تمرین رو شروع کنید مثل جلسات استان همدان که با دونفر شروع شد و گاهی به 15 نفر هم می رسید
فراموش نکنید که شرایط جلسات تهران،قدمت ،جمعیت ،محیط و سایر شرایط جلسات تهران با سایر استانها متفاوت است ...از حالا نا امید نباشید
آقا خجسته فر چندین سال به تنهایی جلسات را تشکیل میدادند تا بالاخره به جلسات مستمر تهران تبدیل شد، کنفرانس روش با 4 نفر شروع شد و به صورت امروز تبدیل شد
جلسات همدان چندین بار با دونفر تشکیل شدو دوسال وابسته به شخص من بود اما حالا بدون حضور حتی من هم تشکیل می شود.
قسمتهایی از سخنان دبیر عزیز انجمن را خطاب به خودم برایتان میگذارم
(۹-۱۷-۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ عصر)Dabir نوشته شده توسط:  لیلا خانم
شاید بشه با تغییر نگرش , بخشی از مشکل را حل کرد:

اگر به عنوان یک ناجی ، یک فداکار ، یک فرد فعال ای که می خواهد دنیا را نجات دهد ، به موضوع نگاه کنید ، سرخودگی موقع مواجه شدن با واقعیت های جامعه طبیعی است...
اما اگر منطقی تر باشیم ، انتظارمان را کمتر کنیم ، واقع بین باشیم و ... موضوع فرق می کند..

در مورد جلسات گروهی
از نظر من و دیگران موضوع اینگونه است که زحمات شما بسیار با ارزش است , بسیار بسیار بسیار زیاد...
اما پیشنهاد می کنم از نگاه خودتان اینگونه باشد:
در مسیر درمانم نیاز به تمرین هایی در جامعه دارم , به دنبال دوستانی می گردم که هنگام تمرین همراهی ام کنند ، اگر لطف کردند و برای کمک به خودشان و من آمدند ممنون شان هستم و تلاش می کنم کمک کنم اما اگر نیامدند ، اتفاقی نیافتاده ، من قرار بود ، تمرین کنم ، اینهمه تمرین انفرادی داریم ... روخوانی می کنم ، چند تماس تلفنی و باز هم از دوستانم ممنون هستم که در کنارشان می توانم مسیر درمانم را طی کنم

خانم لیلا به جای فکر کردن برای انجام کار بزرگ ، به جای آنکه جلسات پر تعداد هدف ما باشد ، بیایید به بهبود خودمان در درجه اول فکر کنیم ، به کمک به دوستان مان در مسیر بهبودشان

مسیر را طولانی می شود دید اما فقط یک قدم کوچک باید برداریم
مسیر درمانی خودمان را در اولویت ببینیم و برای این ، تنهایی تمرین می کنیم اگر دوستانمان آمدند جلسه گروهی خواهیم داشت اگر نیامدند باز هم تنهایی تمرین می کنیم

به همین سادگی
:)

۱-۲۰-۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ صبح
 سپاس شده توسط n.sarvarynezhad ، aliii ، samapharmacist ، میلاد 1 ، razieh ، آرمان ، ali.asoodeh ، Amin.Askari
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4975

ارسال: #70
سلام مجدد
قطعا با دو یا سه نفر هم میشه جلسه رو شروع کرد ولی منظور من این بود که بتونیم قبل از هر چیز خوب اطلاع رسانی کنیم. فلسفه جلسات انجمن تمرینه و هر چی تعداد بیشتر باشه خوب بهتره و ماهیتش با جلسات کنفرانس روش یا سمینارهای دیگه فرق میکنه. بهرحال برای شروع کار من همینجا اعلام میکنم که اگر سر کار نباشم حتما در جلسه شرکت میکنم. هفته آینده تا سه شنبه زمان مناسبیه چون من از چهارشنبه سرکارم.

۱-۲۰-۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ صبح
 سپاس شده توسط LAILA556 ، میلاد 1 ، razieh ، آرمان
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #71
بله,درسته که زیاد بودن بهتره,اما از مدیر گروهمون هم که پرسیدم گفت با تعداد کمتر شروع شه بهتره,و تبلیغ کردن انجمن و این جلسات رو انشالله هم من و هم بقیه انشالله انجام میدن....
امروز یک گفتاردرمان اعلام آمادگی کرد,و گفت که در جلسات شرکت میکنن,و فقط مونده کارهای اداری برای گرفتن کلاس که امروز شروع کردم و کار اداری هم که معلومه چطوریه,برای همین فکر نکنم جلسه هفته ی آینده بشه و هم اینکه گفتن حتما یک روز ثابت باشه,که یکشنبه تعطیله....

دکتر علی شریعتی
۱-۲۰-۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، hosein3856 ، razieh ، aliii ، LAILA556 ، آرمان
reza123
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 174
سپاس شده 202 بار در 26 ارسال

ارسال: #72
با عرض سلام و قدردانی از دوستان خوزستانی که در تلاش هستند جلسات گروهی در اهواز تشکیل بدهند
من هم خوزستانی هستم انشاء الله هر چه سریعتر جلسات گروهی تشکیل بشه
با آرزوی موفقیت برای همه شما

مؤمنان بايد تنها بر خدا توكل كنند
۱-۲۰-۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، aliii ، LAILA556 ، آرمان ، ali.asoodeh
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #73
(۱-۲۰-۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ عصر)reza123 نوشته شده توسط:  با عرض سلام و قدردانی از دوستان خوزستانی که در تلاش هستند جلسات گروهی در اهواز تشکیل بدهند
من هم خوزستانی هستم انشاء الله هر چه سریعتر جلسات گروهی تشکیل بشه
با آرزوی موفقیت برای همه شما

سلام,شما هم میتونید شرکت کنید؟انشالله جلسات یکشنبه,هر ماه و ساعت چهار و نیم برگزار می شود.

دکتر علی شریعتی
۱-۲۰-۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ عصر
reza123
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 174
سپاس شده 202 بار در 26 ارسال

ارسال: #74
من دزفولی هستم
انشاء الله اگه مقدور بود بله

مؤمنان بايد تنها بر خدا توكل كنند
۱-۲۰-۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ عصر
asiye62
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 0
سپاس شده 1261 بار در 219 ارسال

ارسال: #75
من درمقابل سئوال نگار خانم این جواب را میدهم.اشکالی نداره جلسات اولیه با دوو سه نفر شروع بشه بعداز چندوقت جلسات که ادامه پیدا کنه وبه وسیله ی تبلیغات یا اطلاع رسانی از طریق سایت انجمن بقیه بچه ها هم ترغیب پیدا میکنند شرکت کنند دربیشتر جلسات گروهی که درشهرهای دیگر هم برگزار میشه از همون جلسه ی اول که زیاد ازبچه ها شرکت نکردنند بعداز چند وقت که جلسات پشت سرهم برگزارشده بچه ها شرکت کردنند.ما هم باید اول با دو وسه نفرشروع بشه که بعد بچه های بیشتری بیان داخل جلسه شرکت کنند

نگارخانم اگرکاری تونستم انجام بدم حتما به من خبربدید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۲۱-۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ صبح، توسط asiye62.)
۱-۲۱-۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ صبح
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، aliii ، LAILA556 ، آرمان
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #76
ممنونم آسیه جان,وقتی مکان کارای اداریش انجام شد حتما بت خبر میدم که به دوست روانشناس خبر بدی,باز هم ممنون.

دکتر علی شریعتی
۱-۲۱-۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ صبح
 سپاس شده توسط aliii ، میلاد 1 ، LAILA556
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4975

ارسال: #77
سلام
از زحمات دوستان عزیز به خصوص نگار خانم تشکر میکنم و امیدوارم که هر چه سریعتر جلسات تشکیل بشن. اگر میشد جلسه اول رو هفته آینده برگزار کنیم خیلی خوب بود و برای یکشنبه هم که تعطیله میتونیم هفته آینده رو استثنائا دوشنبه یا سه شنبه جلسه رو برگزار کنیم.

۱-۲۱-۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ صبح
 سپاس شده توسط LAILA556 ، آرمان
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #78
سلام,در نامه ای که برای یکی از مسئولین دانشکده نوشته شد حتما باید یک روز خاص مشخص میشد که همون یکشنبه رو نوشتم و به این راحتی روز نمیشه تغییر کنه,امروز نصف کارها انجام شد انشالله بقیش هم شنبه انجام میشه که امیدوارم موافقت قطعی بشه,اگر درست شه انشالله یکشنبه یک اردیبهشت ساعت ۴:۳۰ الی ۵:۳۰ برگزار میشه فعلا بدلیل تعدادمون و شرایط دانشکده جلسات یک ساعتست,امیدوارم کسانی که اعلام آمادگی کردن حتما بیان چون گفتاردرمانی که قراره بیان با تمام مشغله هایی که داشتن قبول کردن.

دکتر علی شریعتی
۱-۲۱-۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ صبح
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، LAILA556 ، آرمان ، samapharmacist
asiye62
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 0
سپاس شده 1261 بار در 219 ارسال

ارسال: #79