چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

نظرسنجی: آیا لکنت زبان درمان دارد یا خیر ؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 
..............................................................................
نویسنده پیام
bigdeli
عضو انجمن

سپاس ها 0
سپاس شده 106 بار در 30 ارسال

ارسال: #1
..............................................................................
................................................................................​...........................................................................
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۰-۱۳۹۲ ۰۶:۵۸ عصر، توسط bigdeli.)
۹-۱۳-۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط saeed.rain ، nima66 ، Mohsen69 ، alik ، lord ، YAGHOOT ، hossein.amel ، تبسم ، VigVig ، molaei ، Dabir ، msh22 ، Amin.Askari ، كيان ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
RAMIN KIAN
عضو انجمن

سپاس ها 24233
سپاس شده 32948 بار در 3958 ارسال

ارسال: #2
RE: روش درمان جدید و قطعی لکنت تا 80% در اهواز
بابا ولمون کننیدAngryدرمان قطعی:)

وقتی خداوند من را آفرید مطمئن بود که اشتباه نکرده است....پس من چرا خودم را باور نداشته باشم!!!

۹-۱۳-۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ صبح
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط molaei ، saeed.rain ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
bigdeli
عضو انجمن

سپاس ها 0

ارسال: #3
Lightbulb روش درمان جدید و قطعی لکنت تا 80% در اهواز
اگر علم در ثریا باشد مردانی از پارس به آن دست می یابند
پیامبر اکرم (ص)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۴-۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ صبح، توسط bigdeli.)
۹-۱۳-۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ عصر
 سپاس شده توسط saeed.rain ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
Dabir
دبیر انجمن
دبیر انجمن

سپاس ها 14188
سپاس شده 18791 بار در 1994 ارسال

ارسال: #4
آقای رمضانی عزیز به دلیل تبلیغات بدون هماهنگی ، پست قبلی این دوست را ویرایش کردند و شماره تلفن را حذف کردند
خواهش می کنم این پست ویرایش نشه و دوستان نظر بدهند.
ممنون
۹-۱۳-۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ عصر
 سپاس شده توسط Mhsn ، Foruzande ، nima66 ، ramezani ، Abbas ، محمد حسین ، saeed.rain ، RAMIN KIAN ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
Mhsn
عضو انجمن

سپاس ها 6940
سپاس شده 5965 بار در 706 ارسال

ارسال: #5
اقای دبیر حتی اگه شماره هم باشه مطمینا کسی تماس نخواهد گرفت چون دروغی به این بزرگی رو کسی باور نخواهد کرد
اقا یا خانم بیگ دلی وقت خودتون رو اینجا هدر نفرمایید

جلوه گاه رخ دوست * * دیده من تنها نیست

[تصویر:  38765237013313826727.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۳-۱۳۹۰ ۰۶:۴۰ عصر، توسط Mhsn.)
۹-۱۳-۱۳۹۰ ۰۶:۳۸ عصر
 سپاس شده توسط Dabir ، ramezani ، Abbas ، saeed.rain ، afsar ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
Foruzande
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 11976
سپاس شده 11056 بار در 1499 ارسال

ارسال: #6
Bug RE: روش درمان جدید و قطعی لکنت تا 80% در اهواز
حضور آقای/خانم بیگدلی :

سلام
حتما می دونید که درمان لکنت زبان فقط در حیطه ی کاری کسانی هست که تحت یک سیستم دانشگاهی، در رشته ی گفتار درمانی تحصیل کرده اند، و پس از پایان دوره، و ثبت در نظام گفتادرمانی، پروانه و مجوز اشتغال رو کسب کرده اند

باعث اطمینان خاطر خواهد بود اگر شماره ی نظام گفتار درمانی و نام و نام خانوادگی و آدرس محل کار خودتون رو همراه با ارائه گواهی در اختیار دوستان قرار بدهید

سپاس
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۳-۱۳۹۰ ۰۶:۴۸ عصر، توسط Foruzande.)
۹-۱۳-۱۳۹۰ ۰۶:۴۶ عصر
 سپاس شده توسط nima66 ، Mhsn ، Dabir ، safari ، ramezani ، LOVE ، Abbas ، محمد حسین ، saeed.rain ، afsar ، lord ، VigVig ، تبسم ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
molaei
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 13082
سپاس شده 16652 بار در 1879 ارسال

ارسال: #7
با آقای مهندس بیگدلی صحبت کردم. ازشون خواستم روش شونو تو سایت توضیح بدهند...

دوستان خوبم، اجازه بدیم کسانی که فکر می کنند روش های جدیدی در درمان لکنت یافته اند اطلاعات شوهو باهامون share کنند... شاید برامون جالب بود، حتی در حد شنیدنش...
ممنون از توجه و دقت تون....
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۳-۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ عصر، توسط molaei.)
۹-۱۳-۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ عصر
 سپاس شده توسط safari ، saeed.rain ، Foruzande ، محمد حسین ، Mhsn ، Dabir ، RAMIN KIAN ، nima66 ، hossein.amel ، تبسم ، VigVig ، Abbas ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
saeed.rain
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2893
سپاس شده 4772 بار در 875 ارسال

ارسال: #8
(۹-۱۳-۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ عصر)molaei نوشته شده توسط:  دوستان خوبم، اجازه بدیم کسانی که فکر می کنند روش های جدیدی در درمان لکنت یافته اند اطلاعات شوهو باهامون share کنند... شاید برامون جالب بود، حتی در حد شنیدنش...
ممنون از توجه و دقت تون....

بله کاملا موافقم...
جبهه گیری شدید درمقابل چیزی که هنوز ازش اطلاعی نداریم درست نیست! که متاسفانه این رو توی این انجمن زیاد میشه دید...
به هر حال هر ایده ی جدیدی نیازمند هست که مراحلی رو طی کنه...
من هم خوشحال میشن که اقای بیگدلی در این رابطه بیشتر بنویسن...
بعد از اون میشه در موردش قضاوت کرد... البته کاملا بی طرف...
ممنونHeart

نگفتمت نرو بمان کناره هم بشين به حالِ هم بُغض مي کنيم
نگفتمت چگونه در ميانٍ وِل مُعطليم
ببين چگونه در زيرِ آب زار ميزنيم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۳-۱۳۹۰ ۱۰:۴۹ عصر، توسط saeed.rain.)
۹-۱۳-۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ عصر
 سپاس شده توسط safari ، محمد حسین ، Foruzande ، Dabir ، nima66 ، تبسم ، Abbas ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
محمد حسین
عضو انجمن

سپاس ها 16521
سپاس شده 16675 بار در 1885 ارسال

ارسال: #9
RE: ابداع روش درمان جدید و قطعی لکنت تا 80% در اهواز
پیش از این هم دوستانی اومدند و از درمان قطعی و ... صحبت کردند ...
بچه های انجمن هر کدوم نظرشون رو دادند و بسته به تجربه و اطلاعاتی که خودشون داشتند، میزان استقبال از اون پست ها رو نشون دادند ...
...
مطمئناً اگر حرف و نوشتۀ دوستی جدید، به میزانی جالب باشه و هدفمند، بچه های انجمن هم به همون میزان استقبال می کنند.

حتی یادمه دوستی درمان قطعی در مدت زمان یک هفته، دوستی دیگر درمان گروهی در چند ماه و ... را نوشتند ... که خوب ذهنیات و اندیشه های بچه های انجمن، با اون تاپیک ها همخوانی نداشت ... و جریان توجه به اون تاپیک ها کم بود و ناچیز ...
...
و به نقل از خانم ملایی، «در حد شنیدنش هم شاید برامون جالب باشه» ...
حتی اگر موافق نباشیم Shy
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۴-۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ صبح، توسط محمد حسین.)
۹-۱۴-۱۳۹۰ ۱۱:۰۹ صبح
 سپاس شده توسط Foruzande ، Mhsn ، nima66 ، LOVE ، تبسم ، لبخند ، safari ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
RAMIN KIAN
عضو انجمن

سپاس ها 24233
سپاس شده 32948 بار در 3958 ارسال

ارسال: #10
خوب اینجور که بوش میاد شاید به امتحانش بیارزهTongueTongue
بعد امتحانات یه سفر بریم اهواز خودمونو فدای علم کنیم ببینیم خدا چی میخواد؟
آب کة از سر بگذرد ! چه یک وجب چه صد وجب!

وقتی خداوند من را آفرید مطمئن بود که اشتباه نکرده است....پس من چرا خودم را باور نداشته باشم!!!

۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nima66 ، VigVig ، molaei ، Dabir ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
YAGHOOT
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 399
سپاس شده 896 بار در 207 ارسال

ارسال: #11
من همیشه خوشبینم خوب این روش چرا که نه

درود بر شما ایرانیان با هر تفکر سیاسی با هر باور مذهبی بجز خیانت کاران به وطن و سرزمین
۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۲:۲۷ عصر
 سپاس شده توسط nima66 ، لبخند ، Dabir ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
hossein.amel
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 6085
سپاس شده 5359 بار در 834 ارسال

ارسال: #12
مطلب رو کامل خوندم. به نظرم خیلی جالب اومد و فکر میکنم امکان جواب دادن این روش باید زیاد باشه....
به نظر من رویکرد انجمن هم باید طوری باشه که از این موارد استقبال بشه....
منتظر نتایج این ازمایش روی اعضای خوزستانی که داوطلب شدند هستیم.

نظر دیگران، حتی زمانی که اصیل باشد، حجابی است بین تو و واقعیت.
۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۳:۳۶ عصر
 سپاس شده توسط nima66 ، VigVig ، Dabir ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
Mhsn
عضو انجمن

سپاس ها 6940

ارسال: #13
(۹-۱۳-۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ عصر)bigdeli نوشته شده توسط:  این روش 3 ساله داره در تمامی زمینه ها روی افراد زیادی کار شده که نتایج فوق العاده ای داشته از جمله سرشناس ترین افراد میلاد میداودی بازیکن تیم ملی ایران است که حتما ضربات زیبای اون رو دیدید شبیه یه کریستیانو رونالدو بازیکن بزرگ جهانه در واقع ما تونستیم تفکرات کریستیانو رونالدو را بر روی ذهن میلاد میداودی شبیه سازی کنیم برای شما جای سوال نیست که چرا هیچ بازیکنی در جهان نتونسته مثل کریس رونالدو بزنه حتی هم تیمی های رونالدو نتونستند از اون یاد بگیرند .

اقای بیگ دلی میشه توضیح بدید چطور به نرم افزارهای ذهنی کریس رونالدو دست پیدا کردید که اونا رو رو میداوودی باز نویسی کردیدHuh
یعنی کریس رونالدو موش ازمایشگاهییی شما شدHuhHuh

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ عصر، توسط Mhsn.)
۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۳:۴۰ عصر
 سپاس شده توسط nima66 ، VigVig ، Foruzande ، لبخند ، Dabir ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
bigdeli
عضو انجمن

سپاس ها 0

ارسال: #14
............................................................................
................................................................................​................................................................................​.........
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۰-۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ عصر، توسط bigdeli.)
۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۳:۵۲ عصر
 سپاس شده توسط VigVig ، ehsan_m_khani ، molaei ، Dabir ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
VigVig
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2468
سپاس شده 2240 بار در 479 ارسال

ارسال: #15
سلام دوستان عزیز
سلام جناب بیگدلی عزیز
نوشته شما را خوندم به نظرم خیلی جالب بود.
من همیشه این روش درمان را در ذهنم پرورش میدادم و ایمان دارم که روزی همچین روشی به وجود خواهد آمد.
من مایلم به عنوان نماینده از خوزستان با شما ملاقات داشته باشم و حتی روش شما را تجربه کنم.
خدا نگهدار

انسان در بازی گاهی میبرد گاهی چیزی یاد می گیردSleepy
۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۴:۰۵ عصر
 سپاس شده توسط molaei ، nima66 ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
Mhsn
عضو انجمن

سپاس ها 6940

ارسال: #16
(۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۳:۵۲ عصر)bigdeli نوشته شده توسط:  برای دست یابی به نرم افزار های ذهن هر انسان کافیه من به حرکات و رفتارهای اون شخص نگاه کنم و رفتارهای اون شخص را ترجمه می کنم . این کار با زبان ذهن (mind Language) انجام میشه که این کشف بزرگ یعنی زبان ذهن کمک میکنه تا من بتونم ذهن انسانها و سیستم های فکریشونو حتی از راه دیدن فیلم ها شون بدست بیارم .
در واقع من میتونم رفتارهارو تحلیل بکنم و ترجمه ف این کار باعث میشه من ریشه تمامی رفتارهارو پیدا کنم
برای انتقالشم فقط چند جلسه مشاوره نیاز دارم و یک سری تمرینات ذهنی خواص که به افراد داده میشه
HuhHuhHuhHuh
بعله بعله خعلی جالف بود
.....................
اونوقت چرا برادر میداوودی فقط شوتش شبیه کریس شده....فوتبال بازیش چرا شبیه اون نیست
فقط ژست شوت زدنش شبیه کریس هست که یه کار رفتاری هست نه ذهنی

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۵:۳۸ عصر، توسط Mhsn.)
۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۴:۳۹ عصر
 سپاس شده توسط لبخند ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
علی نوین
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 21
سپاس شده 202 بار در 29 ارسال

ارسال: #17
با سلام

پس از خواندن یادداشت جناب آقای مهندس بیگدلی بسیار کنجکاو شدم که ایشان را بیشتر بشناسم بنابراین اسم ایشان را در اینترنت به فارسی و انگلیسی جستجو کردم و متاسفانه بر خلاف انتظارم نتیجه ای به دست نیامد. فکر می کردم کسی که اینقدر موفقیت کسب کرده و حتی کمپانی بنز آلمان خواهان ایشان است یا در امارات لقب جادوگر فوتبال دارد می بایست اسمش در جایی، سایتی، وبلاگی یا اصلا صفحه ای درج شده باشد. (حتی اسم ایشان در سرچ آلمانی هم موجود نمی باشد). بنابراین بد نیست جناب مهندس قبل از هرچیز به معرفی خود با ارائه مدارک بپردازند. مدارکی از جمله گواهی ثبت اخنراعات ایشان، عضویتشان در تیم منتخب مخترعین و به خصوص قراردادشان با کمپانی بنز.
به خصوص نیاز به رویت مدارک ایشان زمانی پر رنگ تر می شود که می بینیم یادداشت ایشان پر از غلطهای املایی و دستوری و دارای ساختاری ضعیف است و این سوال برایمان پیش می آید که چرا ایشان نرم افزار لغت نامه ی دهخدا را بر مغز خویش نصب ننموده اند تا نوشته هایشان مقبول تر باشد.

اما در جای جای یادداشت ایشان ادعاهایی خارق العاده وجود دارند مثلا: " توضیحات بالارو کامل بخونید با مقالات دیگه مقایسه کنید ببینید آیا تاحلا مقاله ای اینقدر تونسته مشکل رو ریشه یابی بکنه یا نه"
این حقیر که هر چه خواندم ریشه های یافت شده را در یادداشت ایشان ندیدم و آنچه احتمالا به عنوان ریشه یابی در یادداشت مذکور آمده همه اش در درس زیست سال دوم دبیرستان رشته ی علوم تجربی یا سایتهای اینترنتی موجود می باشد باقی همه تعریف خاطرات ایشان است.
علاوه بر این ایشان فرموده اند کسی نزد ایشان می رفته که سالها گفتار درمانی می رفته اما نتیجه ای نگرفته است. همه ی ما به تجربه می دانیم که اگر کسی واقعا گفتار درمانی برود و تمریناتش را انجام دهد حداقل 50 درصد نتیجه می گیرد.

جناب مهندس!
بهتر است کسی که به عنوان یک فرد علمی قدم در جایی می گذارد و ادعایی مطرح می کند اول خودش را درست معرفی کند سپس برای ادعاهایش مدرک ارائه کند. نه مثلا بیاید و بگوید:
"اگر کسی واقعا میخواد مشکلش حل بشه این را ه جدید کمکش میکنه ، اگرهم که نه ، میتونه کارهایی که همه هم میدونن کمک چندانی نمی کنه مثل گفتار درمانی انجام بده"
این ادبیات یک فرد دانشمند نیست.

سبز باشید

از کوزه همان برون تراود که در اوست Confused
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۶:۰۳ عصر، توسط علی نوین.)
۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۶:۰۱ عصر
 سپاس شده توسط nima66 ، ehsan_m_khani ، Mhsn ، VigVig ، RAMIN KIAN ، alik ، Foruzande ، Dabir ، afsar ، msh22 ، sepide dam ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
bigdeli
عضو انجمن

سپاس ها 0

ارسال: #18
................................................
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۵-۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ عصر، توسط bigdeli.)
۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۶:۳۹ عصر
 سپاس شده توسط nima66 ، K I N D E R ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
درمانگر
عضو انجمن

سپاس ها 4714
سپاس شده 13074 بار در 1320 ارسال

ارسال: #19
جناب بیگدلی ، آیا روش شما همان ان ال پی نیست ؟
۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۷:۱۵ عصر
 سپاس شده توسط VigVig ، تبسم ، nima66 ، safari ، sepide dam ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
علی نوین
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 21
سپاس شده 202 بار در 29 ارسال

ارسال: #20
اولا برای سرچ به یک زبانی نیاز به دانستن آن زبان نیست. عجیب است که جناب مهندس این را نمی دانند!
ثانیا جناب مهندس لطفا نفرمایید! امروزه دیگر هر اختراعی که بشود به خصوص اگر مثل کارهای شما وسیع و بدیع باشد حتما روی اینترنت خبری از آن قرار می گیرد. بعد از آن هم اگر به آرشیو منتقل شود در نتیجه ی سرچ می آید. بد نیست شما یک نرم افزار آموزش اینترنت هم روی مغزتان نصب کنید چون اطلاعاتتان در این زمینه خیلی کم است.
ثالثا دعوا که نداریم شما بیا و اسکن مدارکت را روی سایت قرار بده جا هم به اندازه ی کافی هست نگران نباش اگر جا نبود بفرست آپلودش با من!
رابعا من آلمانی بلد نیستم انگلیسی بلدم و کمی فرانسه. اما چشم ترجمه ی مدرک شما هم باشد با من و دوستم که در آلمان تحصیل می کند. شما بفرست من 3-4 روزه تحویل می دهم.
من آرزو می کنم حرفهای شما درست باشد که خودم هم بیایم و استفاده کنم. اما دوست عزیز حق بده نوعی که خودت را معرفی کردی تا اینجا خیلی علمی و محترمانه نبوده است.
اما یک نکته ی مهم: من فکر می کنم با توجه به اینکه همه ی ما تجربه ی کار با درمانگر بد را داشته ایم. تجربه ی کسانی که تخصصش را نداشتند و ادعای شفا دادن داشته اند و در آخر فقط امیدمان را نا امید کردند را داشته ایم. تجربه ی تحمل شنیدن حرفهای عامی از افراد بی اطلاع از لکنت را داشته ایم که با عقل محدود خودشان برای ما نسخه تجویز می کرده اند و زجرش را کشیده ایم نباید اجازه دهیم انجمن لکنت ایران که مامن افراد دارای لکنت است به جایی برای ماجراجویی و شهرت طلبی یا عرصه ی آزمون و خطای هر کسی که دلش خواست قرار بگیرد. اینجا کسانی هستند که با امید می آیند و شاید خیلی هم تجربه نداشته باشند و با اعتمادی که به انجمن دارند به وعده ای دل ببندند و در آخر سرخورده شوند.
ایمیل من برای ارسال مدارک توسط جناب مهندس:
boy_headbanger@yahoo.com

سپاس

راستی یک نکته دیگر!

اگر کمپانی بزرگی مثل بنز بخواهد برای یک دانشمند! خارجی دعوتنامه بفرستد انقدر کلاس دارد که اگر آن دعوتنامه را به زبان شخص مدعو نفرستاد به انگلیسی بفرستد نه آلمانی!

از کوزه همان برون تراود که در اوست Confused
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۸:۳۹ عصر، توسط علی نوین.)
۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۸:۲۶ عصر
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، Mhsn ، alik ، Foruzande ، لبخند ، sadeh ، Dabir ، sepide dam ، aliii ، لیلا* _ DeletedAcount
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان