برگزار شد چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

نظرسنجی: آیا لکنت زبان درمان دارد یا خیر ؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 
..............................................................................
نویسنده پیام
molaei
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 13079
سپاس شده 16626 بار در 1876 ارسال

ارسال: #21
RE: ابداع روش درمان جدید و قطعی لکنت تا 80% در اهواز
شاید بشه بهتر نظرات مونو بنویسیم...
با کنایه صحبت کردن، اون هم با کسی که هنوز فرصتی بهش داده نشده تا حرف هاشو اثبات کنه، از انصاف به دوره... نه؟
بهتره برای قضاوت کردن کمی به خودمون و طرف مقابل مون فرصت بدیم.
من هم در حال خوندن و اندیشیدن هستم... هنوز مونده تا زمان قضاوت.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ عصر، توسط molaei.)
۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط hossein.amel ، Maximum ، محمد حسین ، تبسم ، nima66 ، VigVig ، sadeh ، safari ، sepide dam ، لیلا* _ DeletedAcount ، 1.168
علی نوین
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 21
سپاس شده 202 بار در 29 ارسال

ارسال: #22
حرف خانم مولایی درست! ولی ادبیاتی که برای کامنت هایم در نظر گرفتم متناسب با ادبیات، نوع معرفی و حسی بود که در پستهای مهندس وجود داشت. در کامنتهایم نمونه هم از حرفهای ایشان ذکر کرده ام.
در ضمن ما هم منتظریم و امیدوار که ببینیم حرفهای آقای مهندس همه درست باشند

از کوزه همان برون تراود که در اوست Confused
۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۸:۵۲ عصر
 سپاس شده توسط molaei ، alik ، محمد حسین ، لبخند ، sadeh ، sepide dam ، لیلا* _ DeletedAcount
bigdeli
عضو انجمن

سپاس ها 0
سپاس شده 106 بار در 30 ارسال

ارسال: #23
نه این روش شاید در اول شباهتهایی با nlp داشته باشد ولی تفاوتهایی عمده دارد
nlp تاثیراتش بر جنبه های روحی روانی بوده اما شبیه سازی ذهن کاملا در حوزه کنترل ذهن و نرم افزارهای ذهن می باشد که با شناخت کاملی که در شبیه سازی وجود دارد و با استفاده از زبان ذهن (mind language) درمانگر می تواند اطلاعات زیادی در باره نحوه کارکرد ذهن در هر زمان بدست آورد و اصطلاحا این کار را minotropy گویند .
۹-۱۴-۱۳۹۰ ۰۹:۰۵ عصر
 سپاس شده توسط K I N D E R ، لیلا* _ DeletedAcount
Foruzande
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 11976
سپاس شده 11056 بار در 1499 ارسال

ارسال: #24
Bug RE: روش درمان جدید و قطعی لکنت تا 80% در اهواز
(۹-۱۳-۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ صبح)bigdeli نوشته شده توسط:  اگر کسی واقعا میخواد مشکلش حل بشه این را ه جدید کمکش میکنه ، اجباری برای انجام این روش وجود نداره ، میتونه کارهایی که همه هم میدونن کمک چندانی نمی کنه مثل گفتار درمانی انجام بده

ExclamationExclamationExclamation
...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۴-۱۳۹۰ ۱۰:۵۴ عصر، توسط Foruzande.)
۹-۱۴-۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ عصر
 سپاس شده توسط لبخند ، Mhsn ، safari ، لیلا* _ DeletedAcount
لبخند
عضو انجمن

سپاس ها 22885
سپاس شده 16571 بار در 1443 ارسال

ارسال: #25
از درمانگران عزیز عضو سایت خواهش می کنم نظر خود را در این مورد مطرح فرمایند.....

:) خدایا شکرت به خاطر انجمن لکنت ایران.....فقط خدا می دانه چقدر منتظرش بودم
۹-۱۴-۱۳۹۰ ۱۰:۵۴ عصر
 سپاس شده توسط Foruzande ، Mhsn ، محمد حسین ، درمانگر ، safari ، لیلا* _ DeletedAcount
alik
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 555
سپاس شده 1723 بار در 235 ارسال

ارسال: #26
چی بگم والا...
قبل از هر چیزی ورودتان را به این انجمن خوشامد میگویم اما اولا چرا این همه تاپیک یکسان در همه ی بخش های سایت ایجاد کردید؟ فکر می کنم این کار با قوانین همه ی فروم ها مغایرت داشته باشد.

من هم اسم و فامیل کامل شما را google کردم اما متاسفانه نتیجه ای نداشت و این برای عزیزی همچون شما با این همه سابقه ی کار و خدمت و اختراع کمی نامعقول به نظر می رسد!
توضیحات شما در خصوص عملکرد سیستم های عصبی من را یاد درس های زیست دبیرستانمان و خاطرات سراسر لکنتمان در این کلاس انداخت!
من فکر می کنم اگر صحبت های ارزشمند شما را در خصوص میلاد میداوودی برای برنامه 90 ارسال کنیم شاید هم درآمدی نجومی تر خواهید داشت و هم کمک و خدمت بسیار زیادی به فوتبال این مرز و بوم خواهید کرد، چرا که مسلما شما با دیدن فیلم بازی ها و یا فیلم های شخصی افرادی همچون پله، مارادونا،مالدینی،بکن بائر، زیدان و... می توانید حداقل بخشی از استعداد و نبوغ این افسانه های فوتبال را که با تلاش بسیار بدست آوردند به جوانان فوتبالیست مان منتقل کنید و ما را یکی از قطب های قدرتمند فوتبال جهان سازید.
مباحثی اینچنینی در خصوص کنترل ذهن و... را در مسایل مربوط به عرفانِ قدرت کم و بیش خوانده ام و به آن شکل اش اعتقاد دارم، اما به این شکل که شما فرمودید ...!

امیدوارم که دوستان اهوازی این انجمن اگر داوطلب بودند با آگاهی کامل روش شما را تجربه کنند و اگر جواب داد بنده اولین کسی هستم که از اونور دنیا هم شده برای درمان توسط شما به اهواز میام .

در ضمن همینجوری مقاله ای کوتاه می خواندم از سایت" پایگاه خبری فناوری های پیشرفته ی ایران" به نقل از sciencedaily با این تیتر :
دانشمندان نورو ساینس در تلاش برای هک کردن مغز انسان که با این جمله آغاز میشود : به عقیده ی پژوهشگران، منطق ماشین بر اساس منطق انسان ساخته شده است. اما نحوه ی پردازش اطلاعات توسط مغز انسان همانند یک پردازشگر کامپیوتری قابل تجزیه به عناصر سازنده و تفکیک قسمت ها از یکدیگر نمی باشد!

بهر حال خواندنش خالی از لطف نیست.

در بلا هم می چشم لذاتِ او... ماتِ اوییم، ماتِ اوییم، ماتِ او !
۹-۱۴-۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ عصر
 سپاس شده توسط saeed.rain ، Foruzande ، محمد حسین ، علی نوین ، لبخند ، nima66 ، VigVig ، sadeh ، Dabir ، لیلا* _ DeletedAcount
علی نوین
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 21

ارسال: #27
جناب آقای مهندس بیگدلی برای من مدارکی ارسال کرده اند که عبارتند از:

1- یک کپی از مصاحبه ای در روزنامه محلی نور خوزستان با ایشان و دو نفر همکار ایشان شامل مو به موی همین ادعاهایی که در سایت ما مطرح کرده اند.
2- کپی روزنامه محلی نور خوزستان با ایشان و دو نفر همکار ایشان در مورد اختراع یک لامپ کم مصرف.
3- دو گواهی ثبت اختراعی راجع به "سیستم گرمایشی و سرمایشی کم مصرف" و "موتور هیدرولیکی"
4- نامه ای به زبان آلمانی از شرکت دایملر کرایسلر (بنز). که هنوز ترجمه نشده.
5- و یک قطعه عکس از خودشان که گویی در حال سخنرانی هستند. (این عکس توسط بخش خوزستان سایت ایسنا گرفته شده است)

در ضمن متن نامه ی ایشان بدین شرح است:

اگر مقاله منو کامل بخونی متوجه میشی اطلاعات من در چه سطحیه و برای خودم بسیار متاسفم که اومدم صادقانه اطلاعات خودمو که 3 سال براش زحمت کشیدم رو برای کمک به همه عزیزان گذاشتم و کسی بیا این حرف هارو به من بزنه
چند تا مدارکمو میزارم هرچند که شما در مقامی نیستید که منو بخاهید باز خواست کنید
من هرچی که باشم یه انسانم ادعایی هم ندارم اینشالا خدا از گناه شما بگزره که نشناخته در یک فضای عمومی به من تهمت میزنین و فکر مردم را نسبت به کسی که نمی شناسید خراب می کنید .اینم اندکی از مدارکم اگه بازم نیاز دارشتی بگو تا بیشتر بران بفرستم
مدرک بنز المان درخواست تبدیل مدارک اختراعات من که پتنت ایران را داره به مدارک ثبت جهانی برای ادامه همکاری و عقد قرار داده شماره ها و اطلا عات مدارکم موجوده علاقه داشتی برو از بخش تحقیقات بنز آلمان که امضای مدیر مرکز پروفسور اهر من هم در برگه دیده میشه استعلام کن
بعد هم بیا سوء تفاهمی که برای همه ایجاد کردی بر طرف کن

اولا- ایشان مشخص نکرده اند بنده چه تهمتی به ایشان زده ام؟ جز اینکه از ایشان مدرک خواسته ام؟ دلیل خواستن تهمت زدن نیست. آنهم از کسی که آمده با ادعایی نامفهوم یک علم چند صد ساله که به عنوان رشته ای دانشگاهی تا مقطع دکتری تدریس می شود و کاملا توسط مجامع علمی تایید شده است را زیر سوال می برد. بی توجه به اینکه این علم تنها نقطه امید چند صد نفریست که به این سایت مراجعه می کنند.

ثانیا- من مقاله ی ایشان را بارها خواندم و چیزی نیافتم جز مطالب ساده ای که بارها گفته شده و همه شنیده ایم. جناب مهندس فعلا سطح اطلاعات شما را در سطح کتابهای عامه پسند ژانر موفقیت موجود در بازار یافته ام.

ثالثا- در مورد مدارک ایشان:
یک و دو- قبول دارید که چاپ مصاحبه با کسی در فلان روزنامه ی درون استانی مدرک حساب نمی شود. به فرض هم اگر روزنامه را مدرک بگیریم آنچه چاپ شده مطلب جدیدی که به کار ما بیاید ندارد.
سه- بر اساس این مدارک ایشان اثبات کرده اند دو اختراع در زمینه ی صنعتی با همکاری دو نفر دیگر داشته اند دقت کنید که صنعتی و نه درمانی یا روانی.
چهار- نامه ی ایشان هنوز ترجمه نشده است اما با ترجمه ای که از آن در گوگل ترنسلیت خواندم آن چه ایشان ادعا می کردند را نیافتم. اما الان قضاوت نمی کنم و قضاوت نهایی را به بعد از ترجمه موکول می کنم.
پنج- عکس ایشان در حال سخنرانی! چه بگویم؟

جدای از بحث نامه ی ایشان در پست آخرشان از دو اصطلاح نام برده اند:
Mind Language
Minotropy

از هیچکدام از این اصطلاحات چیزی در اینترنت نیافتم. به خصوص که اصطلاح دومی به نظر می آید به خاطر عدم مسلط بودن این آقا به زبان انگلیسی اشتباه نوشته شده است. احتمالا منظور ایشان :
Minotherapy
بوده است. اصطلاح اخیر هم بی معناست.
خب شاید ایشان ادعا کنند که این اصطلاحات کشف خودم هستند و هنوز در جایی ثبت نشده اند. من هم از ایشان سوال می کنم که به چه حقی چیزی را که هنوز به اثبات نرسیده و مورد تایید سازمانهای معتبر بهداشتی نیست را می خواهی روی انسانها آزمایش کنی؟ به چه حقی می آیی و مثل حقیقتی اثبات شده آن را مطرح می کنی؟

در آخر دوستان را به خواندن دوباره مقاله های ایشان و نامه ای که به من فرستادند فرا می خوانم و اینکه خودتان در مورد سطح فرهنگ، فروتنی و دانش این فرد قضاوت کنید.

۹-۱۵-۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ صبح
 سپاس شده توسط لبخند ، Foruzande ، Mohsen69 ، sepide dam ، لیلا* _ DeletedAcount
bigdeli
عضو انجمن

سپاس ها 0

ارسال: #28
.......................................
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۵-۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ عصر، توسط bigdeli.)
۹-۱۵-۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ صبح
 سپاس شده توسط لیلا* _ DeletedAcount
sadeh
عضو انجمن

سپاس ها 11313
سپاس شده 9429 بار در 1120 ارسال

ارسال: #29
تا علی آقا و آقای بیگدلی میان ما رو هدایت کنند منهم یه چیزی بگم......
نمیدونم این ربطی به این تاپیک داره یا نه ولی خواستم یه موضوع دیگه ای رو هم دوستان همینجوری گوشه ذهنشون داشته باشن...
....................
چندین سال پیش یه آقای دکتری ادعای تخصص و مهارت فوق العاده در انرژی درمانی داشت....شاید بعضی دوستان بتونن حدس بزنن این شخص کی بوده!!
مثل خیلیها من هم (که اونموقع با گفتاردرمانی آشنا نبودم)به ایشون مراجعه کردم.خودمون(منظورم من و 300-400نفر دیگه ای که توی سالن سینما جمع شده بودیم)با چشمهای خودمون دیدیم که ایشون با قراردادن دستهاش در اطراف سر یک کودکی که دچار فلج بود باعث شد که اون چندقدمی رو خیلی سریع و راحت برداره....
ایشون ادعا میکرد که میتونه با صدای خودش انرژی خودش رو به دیگران منتقل کنه...و صدای ضبط شده خودش را روی CDبفروش میرسوند...و میگفت بایستی روزی چندبار CDرا گوش دهید و.....که من هم مثل خیلیها یکیش رو خریدم که هنوز هم دارمش.....میتونم به دوستانی که بهشون دسترسی دارم نشونش بدم....
خوب نتیجه چی شد؟؟
در خوشبینانه ترین حالت این بود که ایشون تا وقتی خودش بالای سر مراجع بود وضعیت مراجع خوب بود و در غیر اینصورت......
هیچی دیگه......نمیخواستم انرژی منفی ساطع کنم...
فقط یه چیزی به ذهنم رسید گفتم بدونین بد نیست
۹-۱۵-۱۳۹۰ ۰۲:۱۵ صبح
 سپاس شده توسط nima66 ، لبخند ، Foruzande ، hossein.amel ، saeed.rain ، تبسم ، alik ، VigVig ، molaei ، safari ، sepide dam ، لیلا* _ DeletedAcount
bigdeli
عضو انجمن

سپاس ها 0

ارسال: #30
......................................................
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۵-۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ عصر، توسط bigdeli.)
۹-۱۵-۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ صبح
لبخند
عضو انجمن

سپاس ها 22885

ارسال: #31
سلام دوستان
الان ما در دنیای اطلاعات زندگی می کنیم دنیایی که علوم بسیار تخصصی شده اند...دامنه علوم به حدی گسترش یافته اند که شاخه های بی شماری حتی در یک جز کوچک آنها بوجود آمده اند.....گفتار درمانی و روان شناسی نیز از این قائده مستثنی نمی باشد.....دیگر زمان بوعلی سینا که دامنه علومش از ستاره شناسی تا پزشکی گسترده شده بود گذشته است...امکان اینکه کسی قابلیت فراگیری تمام علوم روز را با توجه به گستردگی عظیم آنها داشته باشد وجود ندارد...حتی ادعای تخصص بر روی مسائل غیر مرتبط علمی (مکانیک و الکترونیک و روانشناسی و مغز خوانی...) جای تحقیق و تفحص دارد..... من بالشخصه حرف علمی را از فرد متخصص آن که دانش مربوط را کسب کرده و با استناد به مدارک و منابع علمی ، صحبت می کند می پذیرم ........در دنیای علمی شعار و ادعا و......جایی ندارد.....
امیدوارم دوستان با دید کنکاشگرانه به مسائل مطرح شده نگاه کنند....

۹-۱۵-۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ صبح
 سپاس شده توسط Foruzande ، علی نوین ، saeed.rain ، nima66 ، sadeh ، درمانگر ، لیلا* _ DeletedAcount
علی نوین
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 21

ارسال: #32
جواب به کامنت یکی مانده به آخر جناب مهندس:

من اصلا تو را نمی شناسم که بخواهم کاری به کار تو داشته باشم. اما وقتی می بینم کسی آمده بی سند و مدرک ادعایی می کند و برداشته ان ال پی و زیست دوم دبیرستان را مخلوط کرده و فکر می کند می تواند با توهماتش جهان را نجات دهد. وظیفه ی خودم می دانم که در سطح خودم آنچه را می دانم بگویم.
من برای انجمن بیش از اینها مایه می گذارم. نگران من نباش. وقتی هم چیزی می نویسم به خصوص اگر برای انجمن باشد سعی می کنم به بهترین نحو بنویسم. مثل تو نیستم که در کمال بی ادبی بگویم: "مگه واسه کمبریج می نویسم که درست بنویسم؟". اگر مثل بچه دبستانی ها ننویسی و غلط املایی نداشته باشی فرهنگ و سواد خودت را نشان داده ای.
اگر بقیه مدارکت هم مثل قبلی ها هستند همان نفرستی بهتر است. ما هر چی بگوییم نره شما هی بگو بدوش. فقط لطفا جهت انبساط خاطر دوستان فیلم های فوتبالی ات را در جایی آپ لود کن که به شخصه خودم خیلی مشتاق دیدنشان هستم.
من و شما بحث خصوصی داریم؟ نه نداریم دوست عزیز. وظیفه ی خودم دانسته ام که تا آخر در تاپیک حضرت عالی باشم و اعلام نظر کنم. از هیچ اطلاع رسانی هم دریغ نخواهم کرد.
از کی تا حالا یک دکتر در کلینیکش توانسته کسی را تایید کند؟ تا الان فکر می کردم تایید علمی کسی کار دانشگاه و مراکز علمی است. مطب دکتر برای کار دیگری می روند!
مبحث جدید؟؟؟؟؟ اینها که گفتی جدیدند؟ پس حتما نویسندگان کتاب زیست دوم دبیرستان قبلا با سیر و سلوک عرفانی می دانستندشان یا شما وقتی ده یازده ساله بودی اینها را پیش آنها افشا کرده ای!
مدرک من زبان و ادبیات انگلیسی است و حق دارم در مورد مشکلی که از وقتی چشم باز کرده ام با آن دست و پنجه نرم می کنم نظر بدهم. تازه در مملکتی که مهندس مکاترونیک! می آید کار گفتار درمانی می کند یا کسی به صرف اینکه چند اختراع در بخش صنعتی داشته آنقدر اعتماد به نفس کاذب می یابد که طبابت کند چه انتظاری داری؟
باز هم می گویم. کسی موش آزمایشگاهی تو نیست که چیزی را که تایید نشده رویش آزمایش کنی. به ما چه که تو نمی خواهی آن که معلوم نیست چه است را افشا کنی؟ آن کسی که مجوز گرفتن را باب کرده حتما دلیلی داشته؟ مگر ضرر حتما باید جسمی باشد که جلویش گرفته شود؟ وقتی تو به چند نفر امید روشی را بدهی که یک درس خوانده ی این رشته تاییدش نکرده، اگر بعد شکست خوردی، با توجه به ترواشات مغزی ات که راجع به گفتاردرمانی به خوردشان داده ای شاید مراجعانت اصلا از درمان نا امید شوند.

جواب به کامنت آخر آن جناب:

هربار که می آیم جواب تو را بنویسم باید نهایت سعی ام را بکنم که مطالبم سمت طنز نرود. اگر به خاطر وظیفه ای که حس می کنم نبود مطمئن باش جواب تو آدم ساده لوح را هیچ وقت نمی دادم. من نه با تو پدر کشتگی دارم نه می شناسمت. اما تو انگار مشکل روانی داری. همه اش می خواهی خودزنی کنی. همه اش فکر می کنی کسی می خواهد به تو توهین کند. کسی که نقدت می کند و از تو مدرک می خواهد را بدخواه خودت می دانی. البته کاملا طبیعی است. کسی که از هر ده کلمه پنج کلمه اش تعریف از خودش است و به خود اجازه می دهد که ده تاپیک یکسان در فروم ایجاد کند که بیشتر ببینندش آنقدر روح ضعیفی دارد و در ذهنش از خود پدیده ی بزرگی ساخته که اگر کس به بت درونیش اندک نقدی وارد کند بر آشفته می شود و کنترلش را از دست می دهد. یک بیماری پیشرفته ی روانی هست که فرد آنقدر خود بزرگ بینی دارد که تکان نمی خورد چون فکر می کند از تکان خوردن او جهان می لرزد. چنین افرادی با کوچکترین نقد و حرفی که به دلشان خوش نیاید جوری آشفته می شوند که شاید خود را نابود کنند. تا به آنجا نرسیده ای برو خودت را درمان کن.
اینکه در دین اسلام می گویند تجسس نکنید بحثش چیز دیگری است. متعلق به وقتی است که کسی راه خودش را می رود و می آید به کسی هم کاری ندارد. آنجاست که می گویند نروید در کارش تجسس کنید. اما وقتی کسی می آید و ادعایی می کند که ممکن است موجب ناراحتی افراد و اثرات منفی شود اتفاقا وظیفه ی هر انسان است که با همه ی توان جلویش بایستد و در کارش تحقیق کند. مهندس جان مدرک خواستن و به چالش کشیدن تو تجسس نیست تحقیق است.
دست شما درد نکند که برای من طلب مغفرت کرده ای.
خدا از گناهان همه ی ما بگذرد.
خدا همه ی بیماران را شفا دهد.

۹-۱۵-۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ صبح
 سپاس شده توسط saeed.rain ، لیلا* _ DeletedAcount
bigdeli
عضو انجمن

سپاس ها 0

ارسال: #33
.....................................
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۵-۱۳۹۰ ۰۲:۵۵ عصر، توسط bigdeli.)
۹-۱۵-۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ عصر
saeed.rain
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2893
سپاس شده 4772 بار در 875 ارسال

ارسال: #34
از شما ها خواهش میکنم که این بحث رو که بیشتر بچه گانه به نظر میرسه تموم کنید...
از اقای بیگدلی هم خواهش میکنم که توی هر پست نظراتشون رو کپی پیست نکنن! دلیلی نداره که برای یه موضوع 10 تا پست توی قسمت های مختلف ایجاد کنن...!

نگفتمت نرو بمان کناره هم بشين به حالِ هم بُغض مي کنيم
نگفتمت چگونه در ميانٍ وِل مُعطليم
ببين چگونه در زيرِ آب زار ميزنيم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۵-۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ عصر، توسط saeed.rain.)
۹-۱۵-۱۳۹۰ ۱۲:۴۳ عصر
 سپاس شده توسط لبخند ، Foruzande ، nima66 ، لیلا* _ DeletedAcount
درمانگر
عضو انجمن

سپاس ها 4707
سپاس شده 13050 بار در 1314 ارسال

ارسال: #35
جناب بیگدلی من کاری به بحثهای قبلی ندارم
حضور شما به این صورت در پستهای مختلف را در انجمن میتوان اینگونه تفسیر کرد
1- ارائه ی یک روش جدید برای درمان لکنت که خوب در یک پست کافی بود ... احتمالا شما هیجان زیادی برای بیان یافته ی خود داشتید !
2- جلب افرادی برای کار تحقیقی که می شه با هماهنگی با دبیر انجمن اطلاعیه بدید و دوستانی که دوست دارن در تحقیق شما شرکت کنند. شما مبلغی به افرادی که می خوان در تحقیق شرکت کنند پرداخت می کنید و با گرفتن تعهد اخلاقی زیر نظر دانشگاه معتبر می تونید تحقیقتون را انجام دهید.
3- انجام کار درمانی که خوب اون هم آداب مخصوص خودش را داره و با ارائه مدارک کافی و معتبر می تونید این کار را انجام بدید.
نحوه ورود شما به انجمن به صورت تبلیغاتی باعث ایجاد واکنش می شه و امیدوارم این حق را به دوستان بدید که چه با حرف و چه با سکوت واکنش نشون بدن ...
ورود به هر جایی و نوع حرف زدن آداب خاص خودش را داره ... به خصوص در حایی که تبلیغات این چنینی را تجربه کرده اند ...و این را همه ما می دانیم کسانی که پخته و مجرب کاری هستند رفتارهای حساب شده ای دارند ...
به هر حال علم شما و یافته های شما مسلما ارزشمند هستند ... و ما مشتاق به شنیدن حرفهای بیشتری از شما خواهیم بود ...
۹-۱۵-۱۳۹۰ ۰۱:۱۱ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط saeed.rain ، nima66 ، علی نوین ، safari ، Foruzande ، تبسم ، sadeh ، VigVig ، LOVE ، afsar ، molaei ، Amin.Askari ، sepide dam ، لیلا* _ DeletedAcount
لبخند
عضو انجمن

سپاس ها 22885

ارسال: #36
.....

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۵-۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ عصر، توسط لبخند.)
۹-۱۵-۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ عصر
 سپاس شده توسط lord ، hamed12 ، nima66 ، saeed.rain ، sadeh ، لیلا* _ DeletedAcount
safari
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 9472
سپاس شده 4474 بار در 397 ارسال

ارسال: #37
(۹-۱۵-۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ عصر)bigdeli نوشته شده توسط:  آقا که چه بگیم خانم هم نیستی ...

ExclamationExclamationExclamation
دلیلتون رو برای توهین به خانوم ها متوجه نمیشم....

مرگت درست در لحظه ایی آغاز میشود که در برابر آنچه مهم است سکوت میکنی.(مارتین لوتر کینگ)
۹-۱۵-۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ عصر
 سپاس شده توسط saeed.rain ، Foruzande ، sadeh ، لبخند ، لیلا* _ DeletedAcount
hamed12
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 20
سپاس شده 201 بار در 24 ارسال

ارسال: #38
سلام حضور دوستان؛

من عضو فعال انجمن نیستم ولی بعضا مباحثی رو می بینم که نمی شه به اسونی از کنارش گذاشت.

اقا بیگدلی محترم ؛ تو کامنتا دوستان فقط نظرات خودشون رو گذاشتن و کسی به ساحت شما توهین نکردن(حرفه توهین امیزی رو نگفتن) واعلام نظر شخصی توسط دوستان حق تمام اعضای این انجمنه.

واینکه اقای بیگدلی عزیزشما ایده و روش درمانی خودتون رو مطرح کردین، دستتون هم درد نکنه، شما پیام خودتون رو به دوستان رسوندید،و حالا تصمیم با خوده دوستانه و بچه می تونند باهم در این باره بحث کنن انتقاد کنن ، خیلی هم خوبه .

اقا بیگدلی فقط من در عجبم که شما یک فرد فرهیخته و با این ایده های والا چطور به این راحتی به دوستا ن خصوصا خانم لبخند عزیز حمله می کنید، ایا فکر نمی کنید این گونه رفتار شما به عنوان یه درمانگر باعث تغییر نگرش دوستان نسبت به درمانگرها بشه و یه طورایی همه درمانگرا رو زیر سئوال ببره؟

اقای بیگدلی من امیدوارم که همینطور که شما میگید روش شما موثر بیفته در این صورت خودتون رو برا مهمونای زیادی از شهرهای مختلف اماده کنید،اقا این چشم بندی که نیست اگه برا یه نفر جواب بده ، نیازی به این همه بحث نیست بچه ها خودشون میام سراغ شما.
۹-۱۵-۱۳۹۰ ۰۲:۳۶ عصر
 سپاس شده توسط safari ، nima66 ، Foruzande ، محمد حسین ، saeed.rain ، تبسم ، sadeh ، molaei ، لبخند ، لیلا* _ DeletedAcount
safari
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 9472
سپاس شده 4474 بار در 397 ارسال

ارسال: #39
میدونیم که انسان دارای توانایی و اراده ی فوق العاده اس....
پس چرا وقتی میتونیم لکنتمون رو با تمرین,اراده,تلاش والبته به کمک گفتاردرمان 99% درمان کنیم...به درمان 80% قانع بشیم....
به نظرم وقتی چیزی رو با تلاش بدست بیاری...شیرین تر و لذت بخش تره..:)

موفق باشید...:)

مرگت درست در لحظه ایی آغاز میشود که در برابر آنچه مهم است سکوت میکنی.(مارتین لوتر کینگ)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۵-۱۳۹۰ ۰۳:۵۱ عصر، توسط safari.)
۹-۱۵-۱۳۹۰ ۰۲:۴۶ عصر
 سپاس شده توسط nima66 ، Foruzande ، محمد حسین ، saeed.rain ، sadeh ، LOVE ، arian ، لبخند ، لیلا* _ DeletedAcount
saeed.rain
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2893
سپاس شده 4772 بار در 875 ارسال

ارسال: #40
بسیار خوب...
به نظرم این خیلی خوبه که هر فردی انتقاد پذیر باشه...
اقای بیگدلی نوشته های قبلی خودشون رو ویرایش کردند...
من به عنوان یکی از کم سن و سال ترین اعضای انجمن همین تقاضا رو از اقای علی نوین دارم که اگه ممکنه متنشون رو مثل اقای بیگدلی ویرایش کنن... تا این موضوع کاملا دوستانه تموم بشه...
ممنون از توجهتونHeart

نگفتمت نرو بمان کناره هم بشين به حالِ هم بُغض مي کنيم
نگفتمت چگونه در ميانٍ وِل مُعطليم
ببين چگونه در زيرِ آب زار ميزنيم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۵-۱۳۹۰ ۰۳:۵۱ عصر، توسط saeed.rain.)
۹-۱۵-۱۳۹۰ ۰۳:۵۰ عصر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان