برگزار شد چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

نظرسنجی: آیا لکنت زبان درمان دارد یا خیر ؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 
..............................................................................
نویسنده پیام
درمانگر
عضو انجمن

سپاس ها 4707
سپاس شده 13062 بار در 1316 ارسال

ارسال: #61
RE: ابداع روش درمان جدید و قطعی لکنت تا 80% در اهواز
من جوابم را نگرفتم ولی ...
ولی باز یک سوال برام پیش آمده و اونم اینه که عدد 80 درصد بر چه اساسی بیان شده ؟
و شما چه طور پس از درمان 80 درصد بهبود را می سنجید ؟
آیا این 80 درصد برای همه اتفاق می افتد ؟
لکنتهایی که ریشه نورولوژیک دارند هم به این شیوه پاسخ می دهند ؟
۹-۱۷-۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Mhsn ، ehsan_m_khani ، تبسم ، LOVE ، reyhane ، VigVig ، Dabir ، safari ، لیلا* _ DeletedAcount
bigdeli
عضو انجمن

سپاس ها 0
سپاس شده 106 بار در 30 ارسال

ارسال: #62
با تشکر مجدد از توجه عزیزان به این بحث
هیچ چیز قطعی در این دنیا وجود ندارد هیچ کس نمی تواند ادعای 100% کند
وقتی گفتیم 80% بسبت به آزمایشات ما در شبیه سازی بوده و هیچ گاه شبیه سازی نمی تواند 100% تغیر ایجاد کند حتی در ورزش که میتوانم بنده در 1 جلسه تغیراتی در ورزشکار ایجاد کنم که برای رسیدن به آن به هفته ها و ماه ها تمرین نیاز هست که فیلم کارهای من در ورزش موجد است . مثلا در یکی از همایشها در کلینیک اهواز جلوی حاضرین از خانمی خواهش کردم که داوطلب شود و بیاید برای یک آزمایش کوچک و عنوان کردم کسی باشد که تابه حال نه فوتبال بازی کرده ونه اهل دیدن فوتبال باشد.
یکی از میان جمعیت آمد و در جلوی چشم همه با یک توپ فوتبال قسمتهایی از پای این خانم را تحریک کردم که در واقع روشی جدید برای انتقال اطلاعات از طریق اندامهای حسی است و پس از حدود 3 دقیقه تحریک در نقاط خواصی از پا با روش شبیه سازی بدون اینکه این خانم حرکتی انجام دهد و تمرینی بکند فقط ثابت در جای خود ایستاده بود و از او خواستم توپ را با پای خودش بلند کرده و روی پای خود نگه دارد مانند بازیکنان حرفه ای فوتبال
این خانم این کار را توانست بدون هیچ تمرینی به صورت نسبی انجام دهد
و حتی خودش هم نمی فهمید چگونه توانسته این کار را بکند و برای خودش هم قابل درک نبود و فقط می خندید از تعجب و هیجان
تمام کسانی که این صحنه را می دیدند برایشان قابل درک نبود و فکر می کردند یک شعبده بازی و یا چیزی شبیه به این است
ولی این یک کار جدید علمی است که خود من از چگونگی شکل گیری و ایجاد تغیراتش کاملا آگاهم و با علم این کار را می کنم
ولی هیچ گاه نمی توانم ادعا کنم این خانم با همین 5 دقیقه به مهارت 100% می رسد
منظورم از 80% این است که تغیرات زیادی اتفاق می افتد ولی 100% نیست ولی وقتی نسبت به قبل بخواهیم مقایسه کنیم حدودا میتوان گفت 80% چون به 100% نزدیک است ولی 100% نیست
کاری که بنده در توانم هست تغیرات در ذهن است ولی ادامه این تغیرات با باز شدن مسیرهای عصبی جدید در مغز همراه است ولی به شرطی که سیستم عصبی کاملا سالم باشد و ظرفیت تغیرات را داشته باشد .
البته تحقیقات علمی اخیر دانشمندان حوزه نرولوژی نشان داده است که مغز میتواند کار قسمتهای معیوب را با قسمتهای دیگر وسالم انجام دهد
که بنده هنوز روی این گونه افراد آزمایشاتی انجام نداده ام ولی علاقه دارم کار را روی این گونه افراد آزمایش کرده و نتایج کار را مشاهده کنم
تمامی مواردی که من کار کرده ام منشا ذهنی داشته اند و خوشبختانه نتایج موفقیت آمیز زیادی در طی این 3 سال بدست آورده ام
درجواب سوال دوست دیگری که پرسیده بودند شما چگونه و با چه ابزاری ذهن غیر مادی را برسی میکنید باید بگویم با علم همان گونه که یک پزشک بادیدن نوار مغز به مشکل یا سلامت انسان پی می برد
باید اشاره کنم کار ماهم شباهت زیادی به برسی یک نوار مغز دارد چونکه ذهن دارای اشکال مختلف کارکرد است و ما با اگاهی از این اشکال اطلاعات مورد نیاز خود را بدست می آوریم
بازهم درخدمتم شما هستم با نظرات و سوالات شما عزیزان
یا حق
۹-۱۷-۱۳۹۰ ۰۳:۰۳ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط molaei ، VigVig ، لیلا* _ DeletedAcount
majid192003
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 558
سپاس شده 3591 بار در 757 ارسال

ارسال: #63
آقای بیگدلی با سلام و احترام ، جواب هیچکدام از 4 سوالم رو نگرفتم.

خدایا شکرت.
۹-۱۷-۱۳۹۰ ۰۶:۳۸ عصر
 سپاس شده توسط Mhsn ، VigVig ، Dabir ، لیلا* _ DeletedAcount
reyhane
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 605
سپاس شده 981 بار در 107 ارسال

ارسال: #64
یکی از دوستان هم به این مبحث اشاره کرد
شما از روح، ذهن و مغز حرف زدید
وجود روح و ذهن و چگونگی تاثیر آن روی رفتاری آدمی جای سوال زیاد دارد
چگونه توسط نرم افزار می خواهید به یک پدیده غیر مادی که ماهیت آن هنوز مشخص نشده دست یابید؟ آیا ابزاری جدیدا یافت شده که توانسته میانجی باشد برای ارتباط این دو با هم؟
آوردن مثال ها و حکم های مذهبی در مباحث علمی کاری ناشیانه است
لطفا همونطور که خانم درمانگر فرمودند کوتاه و مستقیم جواب این سوال را دهید:
این کار یک آزمایش است؟
پیشاپیش از پاسخ کوتاه و مستقیم تون به این سوال تشکر می کنم

برای کشتیهای بی حرکت موجها تصمیم می گیرند
۹-۱۷-۱۳۹۰ ۰۸:۳۹ عصر
 سپاس شده توسط ehsan_m_khani ، babaei ، Dabir ، لیلا* _ DeletedAcount
bigdeli
عضو انجمن

سپاس ها 0

ارسال: #65
من ابتدا جوابهای دوست درمانگر را بدم
اندازه گیری نتایج با استفاده از آزمون ها انجام میشه که قبل و بعد از دوره درمان و در طی جلسات انجام میشه
80% یه مقدار تقریبی برای تاثیرات شبیه سازیه مثل اینکه من از یک نقاشی کپی کنم و بگم من میتونم حدود 80% شبیه به اصل را بکشم یا مثلا من برنامه ای شبیه به فتوشاپ مینویسم که کارهایی مانند فتوشاپ انجام میده ولی نمیشه 100% گفت که فتوشاپه ولی به فتوشاپ خیلی نزدیکه برا همین ما میگیم 80% (یعنی خیلی شبیه ولی نه کاملا ) یعنی حد شبیه سازی تا 80%
وقتی مراحل کامل شبیه سازی انجام بشه همه تا 80% نتیجه میگیرن
بعد هم روی مشکلات با منشا نرولوژیک هنوز کار نشده ولی احتمال اینکه جواب و نتیجه کامل باشه بعید است مانند کسانی که رعشه های بدن دارند که اختلالات عصبی و مغزی دارند اشکال در مغز اگر به صورت نقص باشه غیر قابل درمانه با شبیه سازی مثل اینکه بخواهیم کامپیوتری که مثلا کارت گرافیکش خوب کار نمی کنه رو با برنامه نویسی اصلاح کنیم که غیر قابل انجام است برای شبیه سازی سخت افزار باید سالم باشد.
برای سوال دوست دیگر
این کار قبلا انجام شده و نتایج مشخص شده است
ارتباط روح و جسم با ذهنه
ذهن غیر مادیه ولی من با شناخت از متافیزیک روشی برای تشخیص حالتها ی کارکرد ذهن ابداع کردم منظورم از نرم افزار تفکر است
در واقع اطلاعاتی در اختیار دارم که از روی مشاهده فیزیکی و رفتاری میشه به چگونگی کارکرد ذهن پی برد و با عرض پوزش این روش و اطلاعات آن کاملا انحصاریه
درواقع تمام ارزش این پروژه به روش تحلیل رفتاریه که ما بدست آوردیم مگه نه طبق فرمایشات عزیزان بقیه کار شبیه nlp است
تمام عظمت شبیه سازی در روش تحلیل و ترجمه رفتاری و محاسبه حالتهای ذهن است .
با تشکر از نگرش عزیزان
بازهم برای سولات شما در خدمتم
یا حق
۹-۱۷-۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ عصر
 سپاس شده توسط babaei ، reyhane ، لیلا* _ DeletedAcount
reyhane
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 605

ارسال: #66
ممنون از شما

جسارتا سوالم را یکباره دیگه می پرسم لطفا با بله و خیر جواب دهید:

آیا کاری که شما قصد انجام آن را دارید، یک آزمایش(تحقیق) است؟

۹-۱۷-۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ عصر
 سپاس شده توسط تبسم ، LAILA556 ، ehsan_m_khani ، VigVig ، Dabir ، لیلا* _ DeletedAcount
bigdeli
عضو انجمن

سپاس ها 0

ارسال: #67
نه از حالت تحقیقاتی خارج شده الان در مرحله اجراییه
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۸-۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ صبح، توسط bigdeli.)
۹-۱۸-۱۳۹۰ ۱۲:۰۱ صبح
 سپاس شده توسط LAILA556 ، reyhane ، VigVig ، لیلا* _ DeletedAcount
Dabir
دبیر انجمن
دبیر انجمن

سپاس ها 14188
سپاس شده 18789 بار در 1994 ارسال

ارسال: #68
آقای بیگدلی عزیز
خوشحالم که بحث د رمسیر بهتری در جریان است و امیدوارم به حصول نتیجه از این بحث
چون موضوعی که د رحال بررسی اون هستیم تا حدی شبیه NLP و موضوعات روانشناختی است و در این زمینه از علم ، اعتماد به متخصص و درمانگر نقش بسیار مهمی در تاثیر روش بر مراجع داره ، دلم میخواد اگه کدورت یا ذهنیت منفی در دوستان باقی مانده برطرف بشه، لذا سوالاتی متفاوت می پرسم:
1- چرا به سوالات و نظر دبیر در ارسال شماره 47 و 49 پاسخ ندادید؟
2- چرا به بعضی از ارسالها اصلا پاسخ نمی دهید؟ مثلا ارسال شماره 57 و تعدادی دیگه از ارسال های بدون پاسخ
3- از نقل قول های سایر دوستان کلماتی از شما خواندم که طبیعتا ناقص بوده و امکان قضاوت به من نمی دادند ، لطفا میزان شناخت و نظرتان را در مورد گفتار درمانی و لکنت بگویید
4- موضوع توهین به خانم لبخند که در یکی از ارسال ها اشاره شده چی بوده؟ وقتش نشده که در بعد از حساسیت زدایی نسبت به موضوع گفتگو،‌ اگه در نوع ارتباط با بعضی اعضای انجمن کدورتی شکل گرفته ، قدمی برای رفع کدورت برداشته بشه و توضیحی داده بشه؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۸-۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ صبح، توسط Dabir.)
۹-۱۸-۱۳۹۰ ۱۲:۵۹ صبح
 سپاس شده توسط sadeh ، LAILA556 ، تبسم ، nima66 ، VigVig ، reyhane ، Mhsn ، علی نوین ، ehsan_m_khani ، لبخند ، لیلا* _ DeletedAcount
bigdeli
عضو انجمن

سپاس ها 0

ارسال: #69
باسلام دوباره
من پاسخهای همه دوستان را سعی میکنم بدهم اگر چیزی از قلم افتاد به حساب بی دقتی بنده در برسی نظرات و کمبود وقت بنده و کار هایی که به صورت موازی انجام میدهم بگذارید.
اما در پاسخ عزیزان رفتارها دو جنبه دارند رفتارهای برپایه مهارت رفتارهای برپایه توانایی
مهارت مانند کارهایی که با تمرین انجام میشوند مثال خواندن یک متن با موسیقی خواص که پس از تمرینات فراوان این امر حاصل می شود ولی اگر مدتی تمرین نشود یا وقفه بیافتد این مهارت کمتر می شود .
توانایی مانند شخصی که توانایی یادگیری سریع هر لحن و آوایی را دارد با یک بار گوش دادن می تواند خیلی سریع فرا بگیرد و بازخوانی کند مانند همان لحن و آوا . این امری شناختی بوده و نیازی به تمرین ندارد و امری ذاتی و پایدار است .
اگر درمان لکنت باتمرین انجام شود و کاملا جنبه مهارتی داشته باشد قابل بازگشت به حالت قبلی است ولی اگر با تغیرات در سیستم شناختی و نرم افزار ذهن صورت گیرد امری پایدار و بدون بازگشت می باشد
در شبیه سازی ما با سیستم مهارتی فرد کار نمی کنیم ، با سیستم شناختی و نرم افزارهای ذهن کار می کنیم که با ایجاد تغیرات در سیستم شناختی و نرم افزار مربوطه در ذهن تبدیل به امری غیرقابل بازگشت خواهد شد .
برای دوستی که از خاطرات بد سخن گفت اشاره کنم :
شبیه سازی ذهن با روشی بسیار نوین و حیرت انگیز هر خاطره بدی را در مدت 1 جلسه برای همیشه از ذهن شما دور میکند به شکلی که حتی با فکر کردن به آن هیچ حسی به شما دست نخواهد داد و یادآوری آن برای شما بسیار دشوار خواهد شد
این کار در 1 جلسه به صورت کامل انجام می شود .
کسانی که با این روش اطلاعاتشان را از ذهن دور کردیم بدترین حوادث ،سوانح ،فوت عزیزان و غیره.... که برای آنها مانند کابوسی زجرآور شده بود که زندگی را برای انها سخت کرده بود، بعد از جلسه درمانی حتی باتلاش فراوان هم دیگر نمی توانستند این خاطرات را کامل یادآوری کنند و هیچ حسی هم دیگر نسبت به آن نداشتند که به تعبیر خودشان که می گفتند : انگار این اتفاقات برای کس دیگری رخ داده است نه برای ما
همگی مشابه چنین نظری را داشتند و برای همه دوستان بگویم که پاک کردن اطلاعات فقط با متافیزیک امکان پذیر است و با روانشناسی حذف کامل از ذهن تقریبا غیر ممکن است .
ولی با شبیه سازی در واقع شما این خاطرات را در ذهن گم می کنید و آنقدر دور می شوند که دیگر توان بازگرداندن کامل آن را نخواهید داشت و اگر در ذهن خاطره را مرور کنید متوجه خواهید شد که تبدیل به یک تصویر نامفهوم شده است که برای شما دیگر مفهومی ندارد.
با تشکر فراوان
باز هم از سوالات و نظرات شما مشتاقانه استقبال می کنم
یا حق
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۸-۱۳۹۰ ۰۳:۴۵ صبح، توسط bigdeli.)
۹-۱۸-۱۳۹۰ ۰۳:۳۷ صبح
 سپاس شده توسط reyhane ، VigVig ، لیلا* _ DeletedAcount
Dabir
دبیر انجمن
دبیر انجمن

سپاس ها 14188
سپاس شده 18789 بار در 1994 ارسال

ارسال: #70
(۹-۱۸-۱۳۹۰ ۱۲:۵۹ صبح)Dabir نوشته شده توسط:  آقای بیگدلی عزیز
خوشحالم که بحث د رمسیر بهتری در جریان است و امیدوارم به حصول نتیجه از این بحث
چون موضوعی که د رحال بررسی اون هستیم تا حدی شبیه NLP و موضوعات روانشناختی است و در این زمینه از علم ، اعتماد به متخصص و درمانگر نقش بسیار مهمی در تاثیر روش بر مراجع داره ، دلم میخواد اگه کدورت یا ذهنیت منفی در دوستان باقی مانده برطرف بشه، لذا سوالاتی متفاوت می پرسم:
1- چرا به سوالات و نظر دبیر در ارسال شماره 47 و 49 پاسخ ندادید؟
2- چرا به بعضی از ارسالها اصلا پاسخ نمی دهید؟ مثلا ارسال شماره 57 و تعدادی دیگه از ارسال های بدون پاسخ
3- از نقل قول های سایر دوستان کلماتی از شما خواندم که طبیعتا ناقص بوده و امکان قضاوت به من نمی دادند ، لطفا میزان شناخت و نظرتان را در مورد گفتار درمانی و لکنت بگویید
4- موضوع توهین به خانم لبخند که در یکی از ارسال ها اشاره شده چی بوده؟ وقتش نشده که در بعد از حساسیت زدایی نسبت به موضوع گفتگو،‌ اگه در نوع ارتباط با بعضی اعضای انجمن کدورتی شکل گرفته ، قدمی برای رفع کدورت برداشته بشه و توضیحی داده بشه؟

آقای بیگدلی عزیز خوب حالا فهمیدم چرا پاسخ ندادید میشه پاسخ بدید؟Shy
۹-۱۸-۱۳۹۰ ۰۵:۰۲ عصر
 سپاس شده توسط VigVig ، reyhane ، Mhsn ، علی نوین ، ehsan_m_khani ، لبخند ، لیلا* _ DeletedAcount
reyhane
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 605

ارسال: #71
ممنون جناب مهندس
جمع بندی پاسخ های شما چنین برداشت کردم:
1-شما روش درمانی جدیدی ابداع کرده اید (در حال ابداع نیست بلکه ابداع شده تموم شده رفته)، که با شیوه هایی secret (وقتی طرحی از مرحله آزمایش خارج شده secret‌بودن آن بی معنا ست) وارد ذهن می شوید و الگوی صحبت کردن و خاطرات تلخ مربوط به آن را تغییر می دهید، بدون شرکت فعالانه بیمار.
2-و این شیوه درمانی قطعی و بدون بازگشت است.
3-قبلا آزمایشات روی افراد دارای لکنت به تعداد کافی و با گروه کنترلی مناسب (در نظر گرفتن اثر پلاسیبو و تلقین) و شیوه متدلوژی علمی انجام شده و نتایج آن کاملا به نفع این شیوه درمانی بوده است.
آیا شما کاملا پاراگراف بالا را تایید می کنید؟

اگر چنین باشد نیازی به رفتارهای تبلیغ گونه نیست همه مشتاقانه دنبالتون می یایند حتی اگر در دورترین نقطه جهان باشید
فقط نکاتی در مورد افراد دارای لکنت است که دوست دارم شما هم بدانید و هنگام برخورد با چنین اختلالی درنظر بگیرید:
1- بعد از مدت ها به دنبال انرژی درمانی، هیپنوتراپی، طب سوزنی خریدن دستگاه هایی با قیمت هنگفت، نتیجه فقط ناامیدی بود و صرف وقت و پول زیاد... حالا که با جمعی، با درد مشترک آشنا شده اند، با تبادل تجربیات به این نتیجه رسیده اند که لکنت درمان دارد، اولین گام آن این است که انتظار معجزه نداشته باشیم، معجزه ساختنی است!!حالا شروع کردند به این ساختن. دیدن افرادی که درمان شده اند به آن ها انگیزه می دهد تا با سختی های راه مواجه شوند. با کلی انرژی دارند این مسیرو طی می کنند. حال تاپیکی دوباره آنها را به سمت آن درمان های معجزه آسا می کشاند.مخصوصا ادعای قطعی و بدون بازگشت بودن آن
دوستان عزیزم لطفا نکاتی که به ذهنتان میرسد به دوستمان بگویید تا او هم با این جمع بیشتر آشنا شود

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۸-۱۳۹۰ ۰۶:۰۰ عصر، توسط reyhane.)
۹-۱۸-۱۳۹۰ ۰۵:۴۷ عصر
 سپاس شده توسط VigVig ، Dabir ، RAMIN KIAN ، Mhsn ، علی نوین ، sadeh ، تبسم ، ehsan_m_khani ، لبخند ، لیلا* _ DeletedAcount
RAMIN KIAN
عضو انجمن

سپاس ها 24230
سپاس شده 32948 بار در 3958 ارسال

ارسال: #72
سلام
آقای بیگلدلی روش شما با نوروفیدبک(neuro feedback)یه شباهت هایی داره همونه یا نه؟

وقتی خداوند من را آفرید مطمئن بود که اشتباه نکرده است....پس من چرا خودم را باور نداشته باشم!!!

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۸-۱۳۹۰ ۰۶:۰۹ عصر، توسط RAMIN KIAN.)
۹-۱۸-۱۳۹۰ ۰۶:۰۸ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط لیلا* _ DeletedAcount
bigdeli
عضو انجمن

سپاس ها 0

ارسال: #73
باسلام شرح مختصری در باره نروفیدبک
نوروفيدبك نوعي بيوفيدبك است كه در آن از امواج مغزي به عنوان بازخورد استفاده مي‌شود. بيوفيدبك يا پس‌خوراندزيستي با بكارگيري مفاهيمي از علوم مختلف در دهه 1950 مورد استفاده قرار گرفته و به تدريج رواج يافت و نهايتاً‌ در 1969 به اين نام شناخته شد. ايده‌هاي متعددي از علوم مختلف من‌جمله يافته‌هاي مطالعاتي كه در زمينه شرطي‌سازي دستگاه عصبي خودكار مركزي، سايكوفيزيولوژي، رفتار درماني، راهبردهاي كنترل استرس، مهندسي پزشكي و سايبرنتيك انجام يافته به پرورش مدل كاربردي بيوفيدبك و شكل‌گيري آن به شكل امروزي كمك كرده است. اما اصلي‌ترين حوزه تعريف‌كننده بيوفيدبك علم سايبرنتيك مي‌باشد كه به طور مستقيم به تعريف پردازش اطلاعات و ارائة فيدبك در سيستم‌هاي گوناگون مي‌پردازد.
طبق يكي از اصول پايه سايبرنتيك، فرد نمي‌تواند متغيري را كنترل نمايد مگر اطلاعات لازم از آن متغير را دريافت نمايد. اين اطلاعات را فيدبك مي‌نامند. اصل ديگري نيز بيان مي‌دارد كه وجود بيوفيدبك يادگيري را ممكن مي‌سازد. در بيوفيدبك‌ كاربردي هدف اصلي بالابردن آگاهي شخص نسبت به آنچه در بدن و حتي مغزش به وقوع مي‌پيوندد و افزايش قدرت كنترل بر آن است. با ارائه اين تكنيك افراد فيدبك‌هاي واضح و مستقيمي را از سيستم فيزيولوژي‌شان دريافت مي‌دارند كه به آنها در كنترل عملكرد اين سيستم كمك مي‌نمايد.

نوروفيدبك به عنوان شكلي از بيوفيدبك، روشي ايمن و بدون درد است كه در طي آن حس‌گرهايي كه الكترود ناميده مي‌شوند، به سر بيمار متصل مي‌گردد. در نوروفيدبك، براساس پروتكل‌هاي مشخص، بازخوردهاي مناسب در جهت رفع نابهنجاري امواج مغزي به بيمار ارائه مي‌شود. اطلاعات دريافتي توسط دو مانيتور جداگانه در اختيار بيمار و درمانگر قرار مي‌گيرند. در اين حالت هم بيمار و هم درمانگر قادر خواهند بود امواج مغزي بيمار را مشاهده كنند. در نتيجه فرايندهاي ناهشيار و غير ارادي (فعاليت امواج مغزي)، براي بيمار كاملاً محسوس مي‌گردد (از طريق مشاهده آنها در كامپيوتر) و بيمار با كمك درمانگر و ارائه محركهاي ديداري-شنيداري قادر خواهد بود امواج نابنهجار را دستكاري كرده و در طي جلسات درمان آنها را به حالت بهنجار تبديل كند. در رايج‌ترين روش مورد استفاده براي نوروفيدبك، بيمار در مانيتور خود يك بازي ويديوئي انجام مي‌دهد. البته بر خلاف بازيهاي رايج بيمار نبايد از دست خود استفاده كند بلكه اين كار را از طريق الگوي امواج مغزي خود انجام مي‌دهد. درمانگر در طول درمان امواج مغزي و تحليل هاي صورت گرفته از آنها را در مانيتور خود مشاهده مي‌كند و جريان بازي را به گونه‌اي هدايت مي‌كند تا الگوي مناسب و بهنجار امواج مغزي فعال گردد.

کاملا واضح است که در روش نروفیدبک از الکترود و دستگاهی برای سنجش و کنترل امواج مغزی استفاده می شود
ولی شبیه سازی بدون هیچگونه دستگاهی و فقط با نوع جدیدی از روانکاوی انجام می شود

بازهم درخدمت شما هستم با نظرات و سوالات همه دوستان

یا حق
۹-۱۸-۱۳۹۰ ۰۸:۰۹ عصر
 سپاس شده توسط majid192003 ، لیلا* _ DeletedAcount
majid192003
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 558

ارسال: #74
آقای بیگدلی با سلام و احترام دوباره.
به نظر بنده شبیه سازی بدون دستگاه و فقط با شیوه جدیدی از روانکاوی صد در صد در حوزه لکنت نتیجه ای نخواهد داد.

به فرض هم برای یک نفر نتیجه بدهد که بنده همان یک نفر را هم شک دارم برای بقیه بی نتیجه خواهد بود.

به نظرم شما با لکنت آشنایی لازمه را ندارین، و به خاطر همین فکر می کنید با روانکاوی حالا به شیوه ابداعی خودتون قابل درمانه!!!

لکنت عادتی است اشتباه در گفتار که در شخص دارای لکنت نهادینه میشه و هیچ راه علمی هم تا کنون برای درمان این عارضه وجود نداشته به جز گفتاردرمانی، عادت اشتباه در گفتار که سالها تکرار میشه به طور روزمره ، باید با عادتی جدید و با شیوه صحبت کردن که باز باید سالها تکرار بشه جایگزین بشه.

حالا بنا شده آقای "vigvig" به شما رجوع کنه ولی من که نه شما را دیدم نه ایشان را، قطعا اینجا اعلام می کنم که نتیجه ای در بر نخواهد داشت و حالا گذر زمان صحت حرف بنده را ثابت خواهد کرد.

خدایا شکرت.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۸-۱۳۹۰ ۰۸:۲۵ عصر، توسط majid192003.)
۹-۱۸-۱۳۹۰ ۰۸:۲۴ عصر
 سپاس شده توسط لبخند ، لیلا* _ DeletedAcount
علی نوین
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 21
سپاس شده 202 بار در 29 ارسال

ارسال: #75
با درود

مورد اول آنکه جناب مهندس مطلب مربوط به نوروفیدبک را از سایت زیر برداشته و عینا نقل کرده اند. چون ایشان ذکر منبع را فراموش کرده بودند لازم دیدم این کار را خودم انجام دهم:
http://www.yavaranroshd.blogsky.com/1390/08/18/post-82/

با وجود آنکه جناب مهندس هنوز به سوال ها و ابهامهایی که پیشتر در مورد کلیت روش ایشان و وجاهت علمی ایشان مطرح کردم پاسخ ندادند. بدنیست راجع به برخی جزئیات از ایشان سوال کنم. با امید به آنکه پاسخ مناسب دریافت کنم.

1-جناب مهندس در جایی اشاره کرده اند:

رفتارهای عادی و ثابت ما مانند گفتار از طریق سیستم ناخودآگاه و پاراسمپاتیک کنترل و تنظیم می شود و توسط سیستم سمپاتیک و ارادی انجام می شود…. چون مدیریت و هماهنگی کار که با اراده فعال می شود توسط ضمیر ناخودآگاه و سیستم پاراسمپاتیک انجام می شود .و هیچ رفتاری ارادی بدون کمک ناخودآگاه و پاراسمپاتیک انجام نمی شود.

با توجه به اینکه جناب مهندس سه سال تحقیقات گسترده ای بر روی بحث های مربوط به ناخودآگاه داشته اند. از ایشان انتظار می رود که برای جلب اعتماد بیماران و تایید وجاهت علمی خود اشراف کامل بر مباحث مربوطه داشته باشند. به خصوص که مورد ذکر شده از اصول پایه ای نظریه ی ایشان است. متاسفانه عبارت نقل شده کاملا اشتباه است. البته ممکن است ایشان بر اثر لغزش قلم نتوانسته اند منظور خود را درست برسانند یا من درست متوجه نشده باشم.
بر پایه ی منابع مختلف از جمله دانشنامه ی ویکی پدیا و کتابهای زیست شناسی دبیرستان، اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک (هردو و نه یکی از آنها) مسول تنظیم اعمال غیرارادی بدن از جمله ضربان قلب، تنفس، گردش خون، پاسخ جنسی و... هستند و از نخاع (و نه مغز) منشعب می شوند. اعصاب سمپاتیک برای افزایش آنچه گفته شد هستند و اعصاب پاراسمپاتیک برای کاهش آنها! پر واضح است که غیرارادی در اینجا کاملا چیزی متفاوت از آنچه است که در روانشناسی به ناخودآگاه تعبیر می شود. بدیهی است که این اعصاب نقش مستقیمی بر لکنت یا بازی فوتبال ندارند. امیدوارم متوجه اشتباه خود شده باشید. با این حال اگر مایل به تکرار صحبتهای خود در مورد توانایی تاثیر گذاشتنتان بر این اعصاب باشید پس روش شما به نوعی از طریق کنترل فشار خون یا شدت تنفس باعث درمان لکنت یا پیشرفت در فوتبال می شود. که این نظریه بسیار شبیه به نظر حجامت گران است.
پیشاپیش از توضیح جنابعالی سپاسگزارم.

منبع:
http://en.wikipedia.org/wiki/Autonomic_nervous_system

توضیح: انگلیسی مقاله ی فوق بسیار آسان است. دوستان را توصیه به خواندن این مقاله می کنم.

از کوزه همان برون تراود که در اوست Confused
۹-۱۸-۱۳۹۰ ۰۹:۰۹ عصر
 سپاس شده توسط sadeh ، reyhane ، ehsan_m_khani ، RAMIN KIAN ، لبخند ، لیلا* _ DeletedAcount
bigdeli
عضو انجمن

سپاس ها 0

ارسال: #76
با سلام مجدد اجازه بدید قبل از پاسخم گفته های دوستمان را که در بالا به صورت ناقص ماند کامل کنم
من معولا توضیحاتی کلی ارئه می کنم که باتوجه و خواسته دوستان بیشتر شرح می دهم

البته ایرادی نداره بلا خره همه چیز را همگان دانند . یقینا دوست عزیزمان اطلاعاتی در باره انعکاس نداشته اند که انشالا با خواندن این مطالب بدست آورده و بر آگاهی های ایشان افزوده شود.
انعكاس:

در بدن ما گاهي اوقات كارهايي صورت مي گيرد كه به صورت غير ارادي، بسيار سريع، بدون تفكر و اغلب جهت حفاظت از بخش هاي بدن به كار مي رود به چنين اعمالي انعكاس گفته مي شود.

اعمالي مانند عقب كشيدن دست از جسم داغ، ترشح بزاق با مشاهده غذا، پلك زدن چشم، ريزش اشك در مقابل گرد و غبار وارد شده به آن، عطسه زدن، سرفه كردن، خميازه يا تغيير قطر مردمك چشم در برابر نور از انعكاسها هستند.

در يك عمل انعكاسي، دست كم يك محرك، يك عصب حسي و يك مركز عصبي، يك عصب حركتي و يك اندام عمل كنند، دخالت دارند.
مسيري را كه جريان عصبي در هر انعكاس طي مي كند قوس انعكاس (كمان بازتاب) مي گويند.

نخاع مركز بسياري از اعمال انعكاسي است و گروهي از انعكاس ها توسط مغز كنترل مي شوند، مثلا پرش زانو، جمع كردن دست ها انعكاس نخاعي است.
نوعي از انعكاس ها كه توسط قشر مغز كنترل مي شوند اكتسابي هستند و به آنها انعكاس هاي شرطي مي گويند.

در اين نوع انعكاس ها نوعي يادگيري وجود دارد. بسياري از انعكاس هاي شرطي كم كم به صورت يك عادت روزمره مبدل مي شوند.
براساس چنين آزمايش‌هائى هال عهده‌دار روشن نمودن ابهام‌هائى شد که دربارهٔ مطالبى مانند اعمال ارادى و غيرارادي، آگاه و ناخودآگاه که از قرن هجدهم باقى مانده بود. او چهار نوع اعمال بدنى را از يکديگر متمايز نمود ۱. حرکت ارادى که بستگى به آگاهى و فعاليت مخ دارد. ۲. حرکت تنفسى که به مرکز حيات در مغز ميانى (Medulla) مربوط است. ۳. حرکت غيرارادى که بستگى به تحريک مستقيم عضلات دارد. ۴. واکنش انعکاسى که مستقل از مغز و آگاهى بوده و بستگى به نخاع شوکى دارد. اين نظريه در آن زمان صحيح به‌نظر مى‌رسيد زيرا که حرکت انعکاسى را از ساير حرکات جدا ساخته و بر اين نکته تأکيد مى‌کرد که حرکات انعکاسى نتيجه تحريکات حسى است. اين برداشت راه را براى پيدايش نظريه قوس انعکاسى که بعدها ارائه شد همواره نمود.

مارشال هال شخص پرحرارت و علاقه‌مندى بود که باعث مى‌شد پيروان و مخالفان بسيارى داشته باشند. گزارش‌هاى او مورد حمله شديد قرار گرفت، زيرا مخالفان او مدعى شدند که او مطلب تازه‌اى که وايت و پروشاسکا بدان دست نيافته باشند، ارائه نمى‌دهد. آنها براى اثبات نظر خود تاريخ‌هائى را که او کتاب پروشاسکا را از کتابخانه جامعه پزشکى و جراحى به امانت گرفته بود به‌عنوان سندى عليه او به‌کار بردند. (واقعيت اين قضيه چنين بود: او نخستين گزارش خود را هنگامى که در سال ۱۸۳۲ به عضويت انجمن سلطنتى انتخاب شد ارائه نمود و در سال ۱۸۳۳ منتشر کرد. نوشته پروشاسکا را در سال ۱۸۳۵ خواند و گزارش مجددى بدون اينکه نامى از پروشاسکا ببرد در سال ۱۸۳۷ منتشر نمود.)

حقيقتاً معلوم نيست که هال کشف مهم و جديدى در ارتباط با اعمال انعکاسى کرده باشد. وايت، يونزر و پروشاسکا قبلاً نشان داده بودند که هنگامى که رابطه نخاع با مغز قطع شده باشد، حرکت در مقابل تحريک خارجى با ميانجيگرى نخاع صورت مى‌گيرد. از سوى ديگر آزمايش‌هاى هال بسيار چشمگير بود و انتخاب نخاع شوکى بلند مار که کاملاً قابليت تشريح را داشت، شاهد خوبى براى گفته است.

اين واقعيت مسجلى است که هال ابهامات مربوط به حرکات انعکاسي، غيرارادى و ناخودآگاه را برطرف کرد و با جاذبه شخصيت خود اين مسئله را بسيار مهم جلوه داد. مخالفت‌ها و مشاجره‌ها در اين زمينه نيز کمک به اشاعه اهميت مطلب نمودند، زيرا هر مبلغى مى‌داند که براى جلب توجه به مطلبي، تاحدى مخالفت از حمايت فعال مؤثرتر است و البته بسيار مؤثرتر از اين است که مورد بى‌تفاوتى قرار گيرد.

نتيجه‌گيرى مارشال هال که انعکاس‌هاى نخاعى ناخودآگاه هستند، در سال ۱۸۵۳ مورد حمله فيزيولوژيست آلمانى فلوگر قرار گرفت. فلوگر اعتقاد داشت که آگاهى تابعى از تماميت کنش عصبى است و اينکه بين فعاليت مغز و نخاع نمى‌توان تفاوت قائل شد و درنتيجه انعکاس‌هاى نخاعى را بايد به‌نوعى عمل آگاهانه تعبير نمود. او متذکر شد که اين انعکاس‌ها از آن جهت هدفدار هستند که موضعى بوده و براى موجود زنده مفيد مى‌باشند. پاى قورباغه درست همان نقطه از پوست را که توسط تحريک اسيدى خارش پيدا کرده مى‌خاراند.
http://vista.ir/?view=data&id=117801

البته شاید نشنیده باشید که در ورزشهای مختلف از انعکاس برای افزایش توان ورزشکاران استفاده می شود بخصوص در هنر های رزمی که دفاع ها و ضربات خود را با تمریناتی خواص به صورت نا خود آگاه و بدون پردازش از مغز و فقط از نخاع انجام میدهند
رفتارها از همکاری بخش های خودآگاه و ناخودآگاه که توسط رشته های سمپاتیک و پاراسمپاتیک انجام میشوند که مدیریت تمامی رفتارهای مارا ذهن انجام میدهد بجز بخشهایی مانند قلب ریه و.. که بدون دخالت ذهن هم فعالیت می کنند .

پاسخ دوست دیگر
پتنت به معنی افشا می باشد ولی با توجه به عدم رعایت قانون کپی رایت به عنوان ابداع کننده شبیه سازی حق دارم تا متدولوژی کار خودرا تا زمان دلخواه محفوظ نگه دارم.
بازهم باید بگویم منشا تمام حرکات و رفتارهای خودآگاه و ناخودآگاه ما نرم افزارهای موجود در ذهن است
با تغییر در نرم افزار شما می توانید مسیرها و کار کرد مغز را هم تغییر دهید که این امری مسلم است
دانشمندان در قدیم بر این باور بودند که انسانهای نابغه و تیزهوش از درصد بیشتری از مغز خود استفاده می کنند ولی با انجام آزمایشات گوناگون و انجام MRI متوجه شدند انسان برای انجام هرکاری از قسمتهای مختلف مغز استفاده می کند تفاوت نوابغ در نحوه استفاده از همین قسمتها است
البته به تمامی عزیزان حق میدهم که پذیرش این بحث برایشان دشوار باشد
ولی کاری است که انجام شده و درحال انجام هم می باشد
درمورد بحث دوستمان که گفت به زمان طولانی نیاز هست رفع لکنت بگویم مطلب من در باره کاری که در سمینار در زمان کمتر از 5 دقیقه انجام دادم را بخوانید .
البته بازهم میگویم شنیدن کی بود مانند دیدن
اگر در بحث علوم حرکتی تحقیق کنید در مباحثی مانند سرعت به نکته ای برمی خورید که سرعت امری کاملا ذاتی است و با تمرین تغییر نمی کند مثلا فردی مانند کریم باقری هیچ گاه با تمرین نمی تواند سرعتی مانند مهدوی کیا را بدست آورد
ولی ما توانستیم با تغیرات در نرم افزار ذهن سرعت کارکرد ذهن را افزایش داده که پس از آن سرعت پردازش مغز و حتی واکنشهای های فرد افزایش می یابد و شاید 100%تبدیل به یک بازیکن سرعتی نشود و لی حدود 70%-80% به یک بازیکن سرعتی تبدیل خواهد شد که این کار حدود 1-2 ماه زمان نیاز دارد و تمام مدارک و شواهد این کارها موجود می باشد و حتی تائیدیه مسئولین فنی و مدیریت باشگاه فولاد خوزستان در خصوص تاثیرات این کار بر بازیکنان تیم های پایه موجود می باشد که فیلم آزمایشات بنده هم موجود می باشد
بعضی چیزها با چشم قابل دیدن نیستند و فقط تاثیرات آنهارا می توان مشاهده کرد مانند ذهن که دیده نمی شود ولی تاثیراتش قابل دیدن است
اگر من تا سالها برای شما مطلب بنویسم تا ازنزدیک تاثیرات شبیه سازی ذهن را نبینید به شما حق می دهم که باورش سخت باشد.
کارهایی که با هیچ دستگاه و روشی امکان انجام آن وجود ندارد که در مدت چند دقیقه شخص بتواند کاری را انجام دهد که در حالت عادی به هفته ها و ما ها تمرین نیاز دارد.
نکته آخر بنده اسراری به انجام این کار توسط عزیزان ندارم ولی کسانی که از روشهای طولانی دیگر خسته شده و به دنبال روشی جدید تر و سریع تر می گردند می توانند به صورت رایگان در یک جلسه تاثیر شبیه سازی را تجربه کنند.

اهواز- خیابان نادری- خیابان مسلم(کلیسا ) مجتمع آریو برزن طبقه 4 واحد 14 مرکز مشاوره رایان برای عزیزانی که تماس گرفته اند و از من ادرس محل کارم را سوال کردند
فقط قبل از مراجعه بابنده هماهنگی های لازم را انجام دهید 09367180437
تمامی عزیزان بخصوص دوستان خوزستانی و اهوازی به صورت رایگان در یک جلسه در خدمت شما هستیم و نتایج کار را بر ای دوستان دیگر بنویسید که به اطلاع همگی عزیزان برسد

یا حق
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۹-۱۳۹۰ ۰۳:۳۴ صبح، توسط bigdeli.)
۹-۱۹-۱۳۹۰ ۰۳:۲۵ صبح
Mhsn
عضو انجمن

سپاس ها 6940
سپاس شده 5965 بار در 706 ارسال

ارسال: #77
از اونجاییکه به ابهامات پاسخی داده نمیشه و بسیاری از سوالات بی جواب مانده اند
دلیلی برای دنبال کردن این پست نمیبینم ....خداحافظ روش جدید قطعی درمان لکنت تا 80 درصد با جلسه اول رایگان

جلوه گاه رخ دوست * * دیده من تنها نیست

[تصویر:  38765237013313826727.jpg]
۹-۱۹-۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ صبح
bigdeli
عضو انجمن

سپاس ها 0

ارسال: #78
با سلام مجدد
پاسخ به ابهامات وظیفه بنده است ولی با توجه به اینکه نتایج کارهای من برخی از نظریات و اصول روانشناسی و یادگیری را نقض می کند قطعا شما سخنان من را نمی پذیرید اینکه من می توانم بدون هیچگونه دستگاه یا وسیله ای و فقط با دیدن رفتارهای یک فرد به سیستم های فکری و شکل کار کرد ذهن پی ببرم برای شما قابل باور نیست یا بسیار باورش دشوار است.
پس بهترین راه را آندیدم که تعدادی از عزیزان که می توانند به بنده مراجعه کرده و فقط در فرصت 1 جلسه رایگان تاثیر کار شبیه سازی ذهن را ببینند و برای سایر دوستان نقل کنند.
مثلا من بادیدن فیلم بازی مسی ، رونالدو یا هر ورزشکار دیگر دقیقا متوجه می شوم در زمان انجام فلان حرکت چگونه فکر می کنند .
چیزی که حتی خود این ورزشکاران هم از آن بی اطلاع هستند . ولی باور این کار یقینا برای شما خیلی سخت است و هیچ دستگاهی هم قادر به تشخیص و اندازه گیری هم چین کاری نمی باشد.

لذا بهترین کار را برای اثبات این بحث برای شما عزیزان انجام این کار و ارائه نتایج دانستم
البته احتمال دارد من در روزهای آینده به تهران سفر کنم که به دوستان تهرانی اطلاع می دهم که نشستی باهم داشته باشیم
بازهم در خدمت شما هستم اگر سوالی بود خواهشان دقیق و مختصر ارائه شود.
یا حق
۹-۱۹-۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ عصر
 سپاس شده توسط molaei ، VigVig ، لیلا* _ DeletedAcount
علی نوین
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 21
سپاس شده 202 بار در 29 ارسال

ارسال: #79
جناب مهندس ابتدا به دو سوال کوتاه من جواب دهید تا بعد سر ادامه ی بحث برویم:

1- آیا فقط جلسه ی اول درمان شما رایگان است؟ اگر نه برای ادامه ی درمان چه هزینه ای دریافت می کنید؟
2- چرا جواب دبیر انجمن در پست 70 را نمی دهید؟

و اما در مورد بحث ما:

اشکالی که بنده گرفتم را یا متوجه نشده اید یا در جواب دادن آن بی دقتی کرده اید. چون مقاله ای که شما اینجا کپی و پیست کرده اید تا حدی بی ربط و تا حدی دیگر تایید حرف من و تاکید بر اشتباه شما دارد.

بخشی از نوشته ی من:

بر پایه ی منابع مختلف از جمله دانشنامه ی ویکی پدیا و کتابهای زیست شناسی دبیرستان، اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک (هردو و نه یکی از آنها) مسول تنظیم اعمال غیرارادی بدن از جمله ضربان قلب، تنفس، گردش خون، پاسخ جنسی و... هستند و از نخاع (و نه مغز) منشعب می شوند.

بخشی از مقاله ی کپی پیست شده توسط شما:

نخاع مركز بسياري از اعمال انعكاسي است و گروهي از انعكاس ها توسط مغز كنترل مي شوند، مثلا پرش زانو، جمع كردن دست ها انعكاس نخاعي است.
نوعي از انعكاس ها كه توسط قشر مغز كنترل مي شوند اكتسابي هستند و به آنها انعكاس هاي شرطي مي گويند.
در اين نوع انعكاس ها نوعي يادگيري وجود دارد. بسياري از انعكاس هاي شرطي كم كم به صورت يك عادت روزمره مبدل مي شوند.

و حالا یک بار دیگر نوشته ی شما را می خوانیم:

رفتارهای عادی و ثابت ما مانند گفتار از طریق سیستم ناخودآگاه و پاراسمپاتیک کنترل و تنظیم می شود و توسط سیستم سمپاتیک و ارادی انجام می شود…. چون مدیریت و هماهنگی کار که با اراده فعال می شود توسط ضمیر ناخودآگاه و سیستم پاراسمپاتیک انجام می شود .و هیچ رفتاری ارادی بدون کمک ناخودآگاه و پاراسمپاتیک انجام نمی شود.

متوجه شدید؟ نه پاراسمپاتیک ربطی به ذهن و ناخودآگاه (با تعریف روانشناسی اش) دارد. نه سمپاتیک مسئول اعمال ارادی است. در مقاله هم گفته شده است نوعی از انعکاس ها که توسط مغز (و نه نخاع) کنترل می شوند اکتسابی اند. اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک اعصاب نخاعی اند و اکتسابی ندارند. طبق گفته های شما اگر بخواهیم سیستم عاملی برای انسان در نظر بگیریم. وظیفه ی این اعصاب جز نرم افزارهایی هستند که اوپن سورس (منبع باز) نیستند که بشود آنها را تغییر داد. متوجه شدید؟
بگذریم.

سوال بعدی- آنچه ما از شما دیده ایم. شما از نظر نوشتاری بسیار ضعیف هستید. چه از لحاظ تعداد کلماتی که استفاده می کنید، چه از لحاظ ساختار متن (نوشته های شما بیشتر ادبیات بازاریابی دارند تا علمی) و چه از لحاظ دیکته. ساختار متن از این جهت که در علم زبانشناسی نوشتن را موازی خواندن می دانند بسیار مهم است. یعنی اگر کسی به وفور مقالات علمی خوانده باشد. هربار که لازم به نوشتن شود به طور ناخودآگاه درست می نویسد. اشتباهات دیکته ای شما آنقدر تکرار می شوند مثل نوشتن مکرر "خاص" به صورت "خواص" که نمی توانند غلط تایپی باشند. البته به قول شما: ایرادی نداره بلا خره همه چیز را همگان دانند.
حالا سوال اینجاست: آیا شما با خواندن نوشته های جلال آل احمد، دهخدا، استاد سخن سعدی و با استفاده از دانش شبیه سازی ذهن می توانید در مدت کوتاهی این مشکلات خود را حل کنید؟ و مثلا از چند روز دیگر به شکلی مناسب بنویسید؟ منطقی هست دیگر؟ همیشه گفته اند اگر کسی می تواند کاری کند اول برای خودش می کند.
منتظریم.

از کوزه همان برون تراود که در اوست Confused
۹-۱۹-۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ عصر
majid192003
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 558

ارسال: #80
بنده هم خواستم بپرسم هزینه جلسه بعدی که رایگان نیست چقدره؟
سوال بعدی که داشتم چه تضمینی هست که هر کسی که به شما مراجعه کنه، جز اون 20 درصدی که درمان نمیشن نباشه؟
مهندسی مکاترونیک و تیم ملی مخترعین، چه ربطی به فکر خوانی و رمل و اسطرلاب داره؟

خدایا شکرت.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۹-۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ عصر، توسط majid192003.)
۹-۱۹-۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ عصر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان