چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
پیله ی پرواز
نویسنده پیام
پروانه
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 9656
سپاس شده 4322 بار در 358 ارسال

ارسال: #1
پیله ی پرواز
امروز بالاخره تصمیمم رو گرفتم,تتصمیم گرفتم روی ترس و استرسم پا بذارم و برم طرحم رو خودم به استاد توضیح بدم,با لبخند نشستم پیشش و طرحم رو گذاشتم جلوم,یهو استرس همه ی وجودم رو پر کرد اما دیگه برای پشیمون شدن خیلی دیر بود....به خودم گفتم تو میتونی,حرفتو بزن... . یه نفس عمیق کشیدم و شروع کردم امااصلا خوب نبود اما با این حال سعی کردم حرفم رو بزنم اما استاد امون نداد و گفت برو کارتو کامل کن وبیار!!!!!!!!خوب من اگه سوال برام پیش نیومده بود و میتونستم کاملترش کنم که نمیومدم ازشما راهنمایی بخوام کهAngry(البته اینا رو تو دلم گفتمBig Grin)!!!!!!!!
اومدم نشستم ,خیلی بهم برخورده بود دیگه حوصله ی کار نداشتم همه ی بچه ها تک تک ازم میپرسیدن چی شده چرا ناراحتی!!! جوابی نداشتم بغض گلومو پر کرده بودSad
با اینکه شروع خوبی نبود ولی الان خوشحالم که تونستم جلوی استرسم وایسم:)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۲۲-۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ عصر، توسط پروانه.)
۹-۲۰-۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط VigVig ، Foruzande ، Mhsn ، ehsan_m_khani ، LOVE ، YAGHOOT ، محمد حسین ، sina m ، Dabir ، Abbas ، Maximum ، m_kuhestani ، hossein.amel ، mojabi ، ali.asoodeh ، ghamginam ، lord ، alireza_moghadam ، nima66 ، molaei ، afsar ، safari ، baroon ، M.Salehi ، javadgm ، z.taheri ، امیرحسین اسپرورینها ، میلاد 1 ، keyvan... ، fahime
RAMIN KIAN
عضو انجمن

سپاس ها 24230
سپاس شده 32948 بار در 3958 ارسال

ارسال: #2
RE: شروع سخت...
سلام به پروانه خانم
اولا خوشحالم که با ترستون مقابله کردید
ایول ایول به افتخارش[تصویر:  greenstars.gif]
بعد چیزی نیست که یه بار دیگه تلاش کن

وقتی خداوند من را آفرید مطمئن بود که اشتباه نکرده است....پس من چرا خودم را باور نداشته باشم!!!

۹-۲۰-۱۳۹۰ ۰۵:۱۵ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Foruzande ، mahna ، ehsan_m_khani ، LOVE ، محمد حسین ، Dabir ، m_kuhestani ، mojabi ، ali.asoodeh ، پروانه ، nima66 ، afsar ، baroon ، M.Salehi ، LAILA556 ، میلاد 1 ، keyvan... ، fahime
Foruzande
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 11976
سپاس شده 11056 بار در 1499 ارسال

ارسال: #3
Bug RE: شروع سخت...
پروانه جان..
ورودت رو به انجمن _با کمی تاخیر_ خوشامد میگم :)

موقعیت حرف زدن با استاد، موقعیت سختیه.. برای اینکه بر ترست غلبه کردی و پیش ایشون رفتی و حرف زدی، تبریک میگم Shy
_صرفنظر از اینکه ایشون چطوری جوابتو داد _
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۲۰-۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ عصر، توسط Foruzande.)
۹-۲۰-۱۳۹۰ ۰۵:۴۴ عصر
 سپاس شده توسط mahna ، Mhsn ، ehsan_m_khani ، LOVE ، YAGHOOT ، محمد حسین ، sina m ، Dabir ، Abbas ، m_kuhestani ، mojabi ، ali.asoodeh ، پروانه ، lord ، nima66 ، safari ، baroon ، M.Salehi ، LAILA556 ، میلاد 1 ، keyvan... ، fahime
VigVig
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2468
سپاس شده 2240 بار در 479 ارسال

ارسال: #4
سلام :)
بدون شک کار شما تصمیم بزرگی بود.
زمانی که انسان یه تصمیم صحیح تاکید میکنم صحیح رو میگیره به نظر من خود این تصمیم 90 درصد موفقیت و نتیجه آن 10 درصد مهم است.چونکه شما کار صحیح را انتخاب و انجام دادید و در باقی ماجرا شما تقصیری نداشتید. (البته ما تصور میکنیم شما تلاش کردی که کشیده گویی که ازش صحبت کردین را رعایت کنی) آدم که نباید خودشو توی مسایل غیر ارادی مقصر بدونه...
من ایمان دارم که اینچنین تصمیمات مهم و با ارزش که فارغ از نتیجه هستند باعث پیشرفت شما میشه... نتیجه فقط یه جایزست که میتونه خستگیتونو در کنه...(و شما به این نکته آگاه هستی که کاری انجام دادی که مستحق جایزه بودی) خستگی از انجام یه کار سخت... خب اگر این جایزرو نگرفتی... میتونی خودت به خودت جایزه بدی... با یه بستنی چطوری؟ خدایی هوا سرده یه چیز گرم بخور یه لبو داغ ... ما اینجا لبلبو میخوریم همون که نخود داغ هست.... Big Grin
من آرزو میکنم که از این به بعد جایزه هاتو توی موقعیت بصورت خودکار و از مخاطبت بگیری....

انسان در بازی گاهی میبرد گاهی چیزی یاد می گیردSleepy
۹-۲۰-۱۳۹۰ ۰۶:۱۴ عصر
 سپاس شده توسط Foruzande ، mahna ، Mhsn ، ehsan_m_khani ، LOVE ، محمد حسین ، sina m ، Dabir ، m_kuhestani ، mojabi ، ali.asoodeh ، nima66 ، afsar ، baroon ، alireza_moghadam ، M.Salehi ، LAILA556 ، میلاد 1
پروانه
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 9656

ارسال: #5
ممنونم ازتون:)من با یه قدم کوچیک شروع کردم,امیدوارم قدم های بعدی رو بلندتر و محکم تر بردارم:)
به امید اینده ای بهترWink
۹-۲۱-۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ صبح
 سپاس شده توسط Abbas ، VigVig ، Maximum ، ehsan_m_khani ، Mhsn ، Foruzande ، محمد حسین ، LOVE ، m_kuhestani ، mojabi ، ali.asoodeh ، nima66 ، afsar ، baroon ، LAILA556 ، میلاد 1 ، fahime
Abbas
مدیر فنی سایت

سپاس ها 22311
سپاس شده 18392 بار در 2135 ارسال

ارسال: #6
Information RE: شروع سخت...
سلام پروانه خانم
من هم از طرف خودم، ورودتون رو به انجمن لکنت ایران تبریک میگم
خودتون بهتر میدونید که چه کار مهمی رو انجام دادید و به عنوان قدم اول چقدر ارزشمنده

امیدوارم با یاری خدا و همین طور تلاش های خودتون، بتونید قدم های بعدی رو محکم تر بردارید

به امید روزی که بیاید این تاپیکو بخونید و با یه لبخند بگید: یادش بخیرShy

موفق باشید

عاشق شوید و بلند همتی را پیشه خود سازید
زیرا این ها بال های نیرومندی هستند که شما را به قله های بلند کامیابی می رسانند
"یوهان ولفگانگ گوته"

....
....
در مسیر پیشرفت (عباس)
۹-۲۱-۱۳۹۰ ۰۳:۲۵ صبح
 سپاس شده توسط VigVig ، ehsan_m_khani ، Mhsn ، Foruzande ، محمد حسین ، LOVE ، m_kuhestani ، Dabir ، mojabi ، nima66 ، afsar ، safari ، baroon ، LAILA556 ، میلاد 1 ، fahime
پروانه
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 9656

ارسال: #7
امروز هم باید واسه یه استاد دیگه یه طرح می زدیماسما رو میخوند,دوستم نگرانم بود اخه دفعه ی قبل خیلی ناراحت شده بودم,بهم گفت میخوای خودم برم طرحتو واسه استاد توضیح بدم؟با قاطعیت گفتم نه:)گفت خوب میخوای باهات بیام؟گفتم نه,خودم میرم.
با اینکه خیلی استرس داشتم به خودم قول داده بودم استاد رو وادار کنم به حرفام گوش کنه,صدام کرد منم که باهاش اصلا حرف نزده بودم,توضیحام رو دادم تا اخرش به حرفم گوش کردExclamationو کلی از کارم تعریف کردBig Grin
اینقد اعتماد به نفسم بالا رفته بوووووووووووود که نگیدWink
۹-۲۲-۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ عصر
 سپاس شده توسط Dabir ، Mhsn ، Foruzande ، محمد حسین ، تبسم ، LOVE ، Abbas ، mojabi ، ali.asoodeh ، nima66 ، molaei ، afsar ، safari ، baroon ، LAILA556 ، میلاد 1 ، fahime
محمد حسین
عضو انجمن

سپاس ها 16521
سپاس شده 16675 بار در 1885 ارسال

ارسال: #8
(۹-۲۲-۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ عصر)پروانه نوشته شده توسط:  امروز هم باید واسه یه استاد دیگه یه طرح می زدیماسما رو میخوند,دوستم نگرانم بود اخه دفعه ی قبل خیلی ناراحت شده بودم,بهم گفت میخوای خودم برم طرحتو واسه استاد توضیح بدم؟با قاطعیت گفتم نه:)گفت خوب میخوای باهات بیام؟گفتم نه,خودم میرم.
با اینکه خیلی استرس داشتم به خودم قول داده بودم استاد رو وادار کنم به حرفام گوش کنه,صدام کرد منم که باهاش اصلا حرف نزده بودم,توضیحام رو دادم تا اخرش به حرفم گوش کردExclamationو کلی از کارم تعریف کردBig Grin
اینقد اعتماد به نفسم بالا رفته بوووووووووووود که نگیدWink
....
سلام بر پروانه خانم ... (یا خانم جعفری؟ درسته؟)
این ها بیشتر ار اینکه شروعی سخت باشند، شروعی پر امید و شجاعانه هستند ...
شاید کمی سخت باشه شروع تغییر های جدید، اما پایان قشنگی داره ...
موفق باشید ...
۹-۲۳-۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ عصر
 سپاس شده توسط Mhsn ، پروانه ، LOVE ، Abbas ، mojabi ، ali.asoodeh ، nima66 ، afsar ، safari ، baroon ، LAILA556 ، میلاد 1 ، fahime
RAMIN KIAN
عضو انجمن

سپاس ها 24230

ارسال: #9
(۹-۲۲-۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ عصر)پروانه نوشته شده توسط:  اینقد اعتماد به نفسم بالا رفته بوووووووووووود که نگیدWink
سلام
اعتماد به نفس تنها چیزیه که اگه باشه درمان تکمیل میشه
خوشحالم از این پیشرفت بزرگ

وقتی خداوند من را آفرید مطمئن بود که اشتباه نکرده است....پس من چرا خودم را باور نداشته باشم!!!

۹-۲۳-۱۳۹۰ ۰۳:۰۳ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط پروانه ، Foruzande ، LOVE ، محمد حسین ، mojabi ، Abbas ، nima66 ، afsar ، baroon ، LAILA556 ، میلاد 1
پروانه
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 9656

ارسال: #10
سلام اقا محمدحسین,شما درست میگید اما تغییر عادت و قبول کردن شرایطی که شاید فرصت تجربه اش رو از خودت گرفتی خیلی سخته.... که من این فرصت ها رو از خودم دریغ کردم .به قول معروف ماهی رو هروقت از اب بگیری تازستWinkاگه پایان خوبی در انتظارم باشه این سختی ها هم شیرین میشه:)
۹-۲۳-۱۳۹۰ ۰۳:۱۰ عصر
 سپاس شده توسط ehsan_m_khani ، محمد حسین ، Foruzande ، LOVE ، Abbas ، VigVig ، mojabi ، ali.asoodeh ، nima66 ، molaei ، afsar ، safari ، baroon ، LAILA556 ، میلاد 1
پروانه
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 9656

ارسال: #11
سلام به دوستان خوب:)
دیروز روز سختی بود ,باید میرفتیم نقشه برداری بچه های گروهمون روی من خیلی حساب میکننShy حالا حساب کنید من با این لکنتم باید ارتفاع ها رو میخوندم وبه دوستم میگفتم بنویسه....وقت زیادی هم نداشتیمUndecidedمنم که این چند روز فشار کارام روم خیلییی زیاد بودو لکنتم خیلی شدید شدهConfusedConfusedخداییش خیلییییی سخت بود..... . این شد که من با کمال میل این وظیفه رو به یکی دیگه محول کردم و خودم رفتم سراغ کارای دیگهBig Grin
حالا سوال:اگه لکنتتون شدید باشه و وقت زیادی نداشته باشیدبازم کاری رو که یکی دیگه هم میتونه انجام بده رو خودتون انجام میدید یا میسپارید به یکی دیگه؟؟؟؟؟؟//
۹-۲۸-۱۳۹۰ ۰۷:۰۸ عصر
 سپاس شده توسط Mhsn ، LOVE ، ehsan_m_khani ، mojabi ، Abbas ، Foruzande ، Dabir ، محمد حسین ، lord ، nima66 ، molaei ، afsar ، safari ، baroon ، LAILA556 ، میلاد 1
ehsan_m_khani
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 15936
سپاس شده 11168 بار در 1042 ارسال

ارسال: #12
سلام پروانه خانم.

با شیوه همه کارها آسان بود.
این سخن یکی از بزرگان گمنام انجمنه.

با اجتناب کارهای آسان هم سخت همی شود.
اینم سخن همون بزرگه.

تفسیر سخن اون بزرگ :
اگه لکنتتون شدید باشه, و وقت زیادی هم نداشته باشید, باز هم کارتون رو خودتون با شیوه انجام بدین.

حرف زدن سکوت را می فهمیدم ...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۲۸-۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ عصر، توسط ehsan_m_khani.)
۹-۲۸-۱۳۹۰ ۰۹:۳۲ عصر
 سپاس شده توسط LOVE ، RAMIN KIAN ، پروانه ، mojabi ، Abbas ، Foruzande ، محمد حسین ، lord ، nima66 ، afsar ، safari ، baroon ، LAILA556 ، میلاد 1
mojabi
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 4616
سپاس شده 5243 بار در 522 ارسال

ارسال: #13
من اگر جای شما بودم خودم انجام میدادم حتی اگر لکنت میکردم

ولی گاهی قرار گرفتن در موقعیتهای سخت برای درمان لکنت خوب نیست

که این مهم توسط درمانگران محترم تشخیص داده میشه

اون زمانی که من دبیرستان میرفتم طرحی بود بنام طرح کاد و یک روز در هفته هر دانش اموزی باید میرفت یک جایی کار عملی انجام میداد

طرح کاد من هم نقشه برداری بود در طول 4 سال دبیرستانم کلی نقشه برداری یاد گرفته بودم

یادم میاد لکنت هم داشتم و وقتی جناب مهندس اندازه هارو میخوند من یاد داشت میکردم

ایشون تاکید داشتند عددی که من از پشت دوربین میخونم موقع نوشتن بلند تکرار کن و بنویس

یادش بخیر چه عذابی میکشیدم ولی انجام میدادم

امیدوارم شما هم با مراجعه به گفتار درمانی و انجام تمرینات بتوانید از این موقعیتها به خوبی عبور کنید

موفق باشید
۹-۲۸-۱۳۹۰ ۰۹:۴۹ عصر
 سپاس شده توسط LOVE ، RAMIN KIAN ، Abbas ، Mhsn ، Foruzande ، ehsan_m_khani ، محمد حسین ، lord ، nima66 ، پروانه ، afsar ، baroon ، LAILA556 ، میلاد 1
RAMIN KIAN
عضو انجمن

سپاس ها 24230

ارسال: #14
ْسلام پروانه خانم
اگه تو بد ترین شرایط هم بودید بازهم شیوه رو فراموش نکنید
من دارم رو عصبانیت کار می کنم با شیوه داد میزنم بحث می کنم و...اون وقت طرف مقابل هر چقدر هم عجله داشته باشه خودش آرو می شه

۹-۲۸-۱۳۹۰ ۱۰:۰۸ عصر
 سپاس شده توسط LOVE ، mojabi ، Abbas ، Foruzande ، ehsan_m_khani ، ali.asoodeh ، محمد حسین ، nima66 ، پروانه ، afsar ، baroon ، LAILA556 ، میلاد 1
Abbas
مدیر فنی سایت

سپاس ها 22311
سپاس شده 18392 بار در 2135 ارسال

ارسال: #15
Information RE: شروع سخت...
سلام خانوم پروانه
نمیدونم دوستان با نظر من موافقند یا نه، ولی به نظر من
خب هر کسی با توجه به میزان ناروانی که داره، و مقدار زمانی که از درمانش گذشته، بعضی روزها رو توی پیک هست (روزهایی که موقتا با شدت لکنتمون مواجه هستیم)
یادمه با خانم ملایی که صحبت میکردم، نظر ایشون این بود که توی این دوران بهتره کمتر صحبت کنیم تا خاطراتِ صحبت با ناروانی گفتار، کمتر توی ذهن شکل بگیره و باقی بمونه
منظورم اینه که یه جورایی همیشه اجتناب نکردن، به نفع ما نیست، بعضی جاها لازمه کمتر صحبت کنیم؛ البته همون طور که گفتم این صحبت ها برای زمانیه که توی پیک قرار داریم نه هر زمانی Shy

یه جمع بندی بخوام داشته باشم، در اون شرایط خاص، به نظر من کار خانم پروانه درست بوده
شاد باشید

عاشق شوید و بلند همتی را پیشه خود سازید
زیرا این ها بال های نیرومندی هستند که شما را به قله های بلند کامیابی می رسانند
"یوهان ولفگانگ گوته"

....
....
در مسیر پیشرفت (عباس)
۹-۲۹-۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ صبح
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، ehsan_m_khani ، Mhsn ، LOVE ، ali.asoodeh ، Dabir ، mojabi ، Foruzande ، محمد حسین ، nima66 ، پروانه ، afsar ، safari ، baroon ، LAILA556 ، میلاد 1 ، fahime
ali.asoodeh
عضو انجمن

سپاس ها 22901
سپاس شده 18896 بار در 2715 ارسال

ارسال: #16
سلام بر دوستان گل
ببینیت پروانه خانم و همچنین دوستان عزیز به نظر شما چرا ما اینقد شرایط رو واسه خودمون سخت میکنیم؟
مگه فرق خودمون با بقیه آدم های دور و بریمون چیه؟
مگه اونا دست به چه راهکارهایی میزنند که اینقددر کارهاشون و زندگیشون موفقند؟
دوستان عزیز بیایید یه کم واقع بین باشیم.
بیایید چشمانمون را باز کنیم و بفهمیم که نقطه شروع همین جایی که الآن ایستاده ایم
اگر که خوب چشمانمون را باز کنیم و درست نگاه کنیم،متوجه میشیم که همه چیزهایی که برای رسیدن به آرزوهامون نیاز داریم همین الآن در اختیار خودمونه؛ این خودمون هستیم که باید دست به کار بشیم و قدم به قدم به جلو بریم تا به هدفمون برسیم.
دوستان نقطه شروع همین جاست.
آره آره شک نکن
دقیقاٌ همین جایی که الآن وایستادید؛ نه در فردا و یا در آینده دور
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــ
الهی الهی الهی که من به تنهایی تمام غصه هاتون رو پر پر کنم.
موفق باشید
۹-۲۹-۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ عصر
 سپاس شده توسط Dabir ، Mhsn ، mojabi ، ehsan_m_khani ، LOVE ، Foruzande ، محمد حسین ، پروانه ، nima66 ، afsar ، Abbas ، baroon ، LAILA556 ، میلاد 1 ، fahime
پروانه
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 9656

ارسال: #17
مرسی از همه ی دوستانی که به من لطف داشتن:)
علی اقا کاملا باهاتون موافقم ,الان به این نتیجه رسیدم که من لکنت رو یه ضعف میدونستم چیزی که باید از وجودش خجالت بکشم اما الان دارم به این باور میرسم که لکنت یه ضعف نیست فقط کافیه قبول کنیم که لکنت یه ویژگیه که میتونه بهمون یاد بده برای رسیدن به خواستمون باید تلاش کنیم حتی اگه خیلی طول بکشه,لکنت بهمون ثابت میکنه که هرکاری بخوایم میتونیم انجام بدیم :)
۱۰-۱۸-۱۳۹۰ ۰۷:۳۱ عصر
 سپاس شده توسط Mhsn ، Foruzande ، ehsan_m_khani ، lord ، محمد حسین ، Dabir ، nima66 ، ali.asoodeh ، molaei ، LOVE ، afsar ، Abbas ، baroon ، LAILA556 ، میلاد 1 ، fahime
behrooz longlang
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 7320
سپاس شده 9229 بار در 911 ارسال

ارسال: #18
سلام پروانه خانم.
قبل از هر چیز ورودتووووووووووون به انجمن مبارکا باشه. آرزوی بهترین موفقیت هابرای شما.
از این که اعتماد به نفس دارید یا به تازگی پیداش کردید خیلی خوشحالم.
درمانگر من همیشه میگه: چیه مگه؟ لکنته دیگه. کافیه قبول کنیم که لکنت داریم. بهم میگه خیلی راحت بگو من یک فرد دارای لکنت هستم اصلأ هم خجالت نکش.

من یک فرد دارای لکنت هستمShyCool

بریم شکار موفقیت؟
ارادتو جا نذاری!!![/size]
۱۰-۱۸-۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ عصر
 سپاس شده توسط Foruzande ، ehsan_m_khani ، محمد حسین ، RAMIN KIAN ، Mhsn ، lord ، nima66 ، پروانه ، LOVE ، Mohsen69 ، afsar ، Abbas ، baroon ، LAILA556 ، میلاد 1 ، fahime
lord
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2697
سپاس شده 3235 بار در 411 ارسال

ارسال: #19
ســلام پــروانــه خانــم ، ورودت رو به محفــل مجــازی مــا به فــال نیــک میگیریــم:)
عنـوان پستــت واســم جالــب بود، همونطور که از ایــن عنــوان میشـه فهمیـد کار سختــی در پیـش داریــد ولـی با کـنار گذاشـتن ترس و بــاور داشـتن نیروهای خود و اعــــتــمــــاد به نــــفــــس حتمــا حتمــا موفــق میــشویــد.:) به امــیــد اون روز...
دير يا زود، آنهایی برنده مي شوند که به توانايي خود ايمان مي آورند

بـه سـوے مــاه بــرو !
حتـے اگــر خطـا رفـتـه باشے ، در میانــ ستاره هایے ... !!

✔ HaMeD ✔
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۱۹-۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ صبح، توسط lord.)
۱۰-۱۹-۱۳۹۰ ۰۲:۲۰ صبح
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، ali.asoodeh ، Mhsn ، Foruzande ، محمد حسین ، nima66 ، پروانه ، LOVE ، Mohsen69 ، afsar ، Abbas ، baroon ، LAILA556 ، میلاد 1 ، fahime
پروانه
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 9656

ارسال: #20
مرسیییییییییییی اقا بهروز و اقای لرد:)
واقعا چیه مگه؟ من لکنت دارم اما میدونم میتونم شکستش یدم فقط کافیه بخوامWink

بالاخره شروع شد.............:)
بالاخره برای رسیدن به خواستم چندصدکیلومتر راه رو با استرس طی کردم...
نگران بودم.... ولی وقتی وارد شدم ارامش عجیبی وجودم رو پر کرد... محیطش رو خیلی دوست داشتم خیلییییی.....
بالاخره درمانم رو به صورت جدی شروع کردم...Cool:)Shy
از همه ی کسانی که بهم کمک کردن تا به اینجا برسم واقعا ممنونم ,خیلی دوستتون دارم:)
[/color
]
۱۰-۲۳-۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ عصر
 سپاس شده توسط LOVE ، Mohsen69 ، m_kuhestani ، afsar ، ehsan_m_khani ، Mhsn ، molaei ، Abbas ، Foruzande ، safari ، alireza_moghadam ، LAILA556 ، navid zadmehr ، lord ، میلاد 1 ، fahime
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان