چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
پیک نیک در همدان
نویسنده پیام
LAILA556
عضو انجمن

سپاس ها 24710
سپاس شده 29031 بار در 3486 ارسال

ارسال: #41
RE: پیک نیک در همدان
برای خاطر اونهایی که از مراسم عید دیدنی تا برگشتن گفتند می خوام دلتونو بسوزونم میگم
برای اونایی که همایش پیاده روی رو به پیک نیک لکنت ترجیح دادند مینویسم
برای اونایی که گفتند به احتمال 90 درصد میام و نیومدند مینویسم
برای اونایی که

خیلی خوش گذشت....دلتون بسوزه....جای همگی خالی بود خیلی دوست داشتیم که دوستان دیگری هم به جمعمان اضافه می شدند ...اما متاسفانه از فیض دیدنشون محروم شدیم

خلاصه اخبار پیک نیک:

-شروع پیک نیک 10:30 صبح بود
-- 18نفر بودیم جمع صمیمی و با صفایی که الان با اینکه یه ساعته ازشون جدا شدم اما دلم براشون تنگ شده
-مثل همیشه زحمت مون با عادل بود که کمک کرد وسایلی که برای پیک نیک آماده کرده بودیم به گنجنامه ببریم
-از نکات ویژه و برجسته امروز وقتی بود که کنار کتیبه رفتیم و اقای مجابی داشت برامون در مورد کتیبه حرف میزد چند دانشجوی دیگه هم به جمعمون اضافه شدند و از اقای مجابی خواستند که برای اونها هم توضیح بده و اقای مجابی شمرده و با رعایت شیوه و اعتماد به نفس بالا برای همه در مورد کتیبه ها صحبت میکردو همه در حال فیلمبرداری از صحبتهای ایشان بودند(خیلی بهم چسبید)
-هدایای گروه ترجمه و حرکت برتر نیز طی مراسمی به من و عباس داده شد(دست همه دست اندرکاران درد نکنه)
در این پیک نیک با چند چهره جدید مثل حدیث و مهدی از تهران و فاطمه از اصفهان آشنا شدم
-مراسم تا ساعت 17:30 ادامه داشت
-موقع خداحافظی اصلا دوست نداشتم از بچه ها جدا بشوم فکر کنم چند بار با سیمین و خانم افسر خداحافظی کردم

ادامه دارد

راستی اگه گفتید پپیک نیک بعدی در چه شهری برگزار میشه؟
۲-۲۲-۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Mhsn ، molaei ، Dabir ، سیمین بری ، Abbas ، afsar ، saleh ، ehsan_m_khani ، nima66 ، fahime ، mojabi ، تبسم ، ali.asoodeh ، یاسین ، sepide dam ، VigVig ، behrooz longlang
RAMIN KIAN
عضو انجمن

سپاس ها 24230
سپاس شده 32948 بار در 3958 ارسال

ارسال: #42
لیلا خانوم دلمون نسوخت....Huh
کباب شد
آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن همایش پیاده روی هم کنسل شده بودAngryAngryAngry

وقتی خداوند من را آفرید مطمئن بود که اشتباه نکرده است....پس من چرا خودم را باور نداشته باشم!!!

۲-۲۲-۱۳۹۱ ۰۷:۲۴ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط behrooz longlang ، Mhsn ، Dabir ، سیمین بری ، Abbas ، afsar ، saleh ، ehsan_m_khani ، fahime ، mojabi ، ali.asoodeh ، LOVE ، LAILA556 ، یاسین ، sepide dam
Abbas
مدیر فنی سایت

سپاس ها 22311
سپاس شده 18392 بار در 2135 ارسال

ارسال: #43
Information RE: پیک نیک در همدان
سلاااااااااام دوستان عزیزم
وای من چقدر خوشحالم Big Grin
خب منم گزارشامو میگم
فقط قبلش یه توضیح کوچولو بدم، تولد من جمعه آینده 29 اردیبهشته ولی چون امروز تو همدان دور هم بودیم، دیگه گفتیم دور همیم، یه شیرینی تولد هم بخوریم Big Grin

.......
خب صبح زود پاشدم، رفتم ترمینال که سوار مینی بوس شم، فقط یه نفر تو مینی بوس بود Sad باید صبر میکردم 15-16 نفر دیگه جمع بشن؛ تاکسی های خطی هم مسافر نداشتن، دیگه ناچارا تا 10 منتظر موندم تا ماشینمون راه افتاد
رسیدم ملایر، یه فکر شوم به سرم زد Cool، نرفتم پیش اتوبوس ها، یه خورده منتظر موندم، یه ماشین شخصی اومد بره، گفتم آقا میرید همدان؟ گفت: آره بیا؛ سوار شدیم و رفتیم؛ آخر سر هم ازم پول نگرفت Big Grin
توی راه ماشین آقای مجابی رو دیدم ولی فرصت نشد دست تکون بدم و به سرعت رد شدیم؛ چند کیلومتر جلوتر پلیس راه جلومونو گرفت و جریممون کرد، تو این فرصت آقای مجابی اومد و از ما جلو زد Big Grin
خلاصه رسیدم همدان و بعدشم گنج نامه؛ زنگ زدم بچه ها با کلی آدرس پرسیدن جای بچه ها رو پیدا کردم
اولین نفر عادل رو دیدم، سلام و روبوسی، بعد امین محمدی و مهدی اکبر فامیان؛ باز هم سلام و روبوسی Big Grin
خلاصه رفتم پیش بچه ها و کلی دوست جدید پیدا کردیم و دوستای قدیمی رو هم مجددا زیارت کردیم

آقای مجابی، حسام عزیز پسر آقای مجابی، یاسین، امین محمدی عزیز، عادل، خانم لیلا، محسن، خانم سیمین، خانم افسر، مادر خانم افسر، خانم شاهرخی، خانم آرزو، خانم فاطمه، خانم فرناز، حسین آقا و زهرا خانوم برادر زاده های محسن، مهدی اکبر فامیان و خودم! همه کسانی بودند که حضور داشتند Heart

با دوستان راه افتادیم و رفتیم پیش آبشار
چقدر چسبید ....
نمیگم چی شد تا دلتون بسوزه، فقط میگم خیلیییییییییییییییی حال داد؛ حرکت ها در حد حرکات انتحاری بود Big Grin

حسابی که خسته شدیم، برگشتیم پیش دوستان؛ بعد شیرینی تولد آقا عباس رو خوردیم Cool Tongue چقدر چسبید!
بعدم رفتیم نهار .... (بعضی ها قلبشون درد گرفت Big Grin )
جاتون خالی ک*ا*ل*ب*ا*س هم که نبود، یه چیز خوب بود Big Grin
بگذریم که نهار جریان ها داشت ....
رامین هم که زنگ زد و سلام رسوند!!
بعد از نهار رفتیم سمت کتیبه های نج نامه
یه لحظه رو تصور کنید که آقای مجابی با شیوه و اعتماد به نفس بالا، دارن در مورد تاریخچه کتیبه ها صحبت میکنن و همزمان 3-4 تا دوربین داره از ایشون فیلم میگیره! آدم به خودش و دوستاش افتخار میکنه

دوباره آبشار، البته فقط تا نزدیکاش
بعدشم که برگشتیم و خداحافظی کردیم، نخود نخود هرکی رود خانه خود؛ اومدیم ترمینال، دیدیم بعله بر و بچ اونجان Big Grin
دوباره سلام، دوباره صحبت، این بار همراه با چایی Tongue دوباره خداحافظی و روبوسی

و برگشتیم ......
ممنون از همه دوستانی که اومدند و با اومدنشون ما رو شاد کردند
ممنون از حضور همگی دوستان
شاد باشید همیشه Heart

عاشق شوید و بلند همتی را پیشه خود سازید
زیرا این ها بال های نیرومندی هستند که شما را به قله های بلند کامیابی می رسانند
"یوهان ولفگانگ گوته"

....
....
در مسیر پیشرفت (عباس)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۲۳-۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ صبح، توسط Abbas.)
۲-۲۳-۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ صبح
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، saleh ، سیمین بری ، ehsan_m_khani ، Mhsn ، nima66 ، fahime ، mojabi ، Dabir ، تبسم ، ali.asoodeh ، dark_sky ، LOVE ، afsar ، behrooz longlang ، LAILA556 ، یاسین ، Mohsen69 ، sepide dam ، baroon
LOVE
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 17755
سپاس شده 9929 بار در 1154 ارسال

ارسال: #44
سلام دوستان عزیزم....
راستش من خیلی دوس داشتم بیام اما مادرم مریض بودن و نتونستم که بیام....Sad
امروزم روز مادرِ ،از خدا میخوام مادرم و همه مادرای دنیا همیشه سلامت باشن و کسایی هم که مادرشون به رحمت ایزدی پیوسته خدا بهشون صبر بده
..........

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۲۳-۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ عصر، توسط LOVE.)
۲-۲۳-۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ عصر
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، afsar ، molaei ، behrooz longlang ، سیمین بری ، ehsan_m_khani ، LAILA556 ، یاسین ، Mohsen69 ، nima66 ، Dabir ، mojabi ، Abbas ، sepide dam ، saleh ، ali.asoodeh ، یکتا
RAMIN KIAN
عضو انجمن

سپاس ها 24230
سپاس شده 32948 بار در 3958 ارسال

ارسال: #45
پس کو عکس و فیلم.......

وقتی خداوند من را آفرید مطمئن بود که اشتباه نکرده است....پس من چرا خودم را باور نداشته باشم!!!

۲-۲۳-۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط behrooz longlang ، سیمین بری ، ehsan_m_khani ، LAILA556 ، یاسین ، Dabir ، mojabi ، afsar ، Mohsen69 ، sepide dam ، saleh ، ali.asoodeh
Seed
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2708
سپاس شده 2126 بار در 217 ارسال

ارسال: #46
سلامممممممممممممم
خوبیددددددددددددد؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
منم میخوام یه چیزی بنویسم
به عنوان اولین پیک نیکم تو انجمن برای من یکی که عالی بود،خیلی خوش گذشت،واقعا عالی بود
من که عضو گروه تهران بودم باید قبل از توضیح اتفاقات از چند نفر تشکر کنم،
1)خانم آیت الهی که خیلی برای گروه تهران زحمت کشیدند،
2)از آقای مجابی عزیز و امین آقای گل که زحمت هدایت وسیله نقلیه با این دو عزیز بود،
3)و دیگر بچه های گروه تهران که بنده رو در جمعشون قبول کردند.
طرفای 3 از تهران راه افتادیم به سوی همدان،آسمون تقریبا تاریک شده بود که رسیدیم ملایر و فردا صبحش هم که اومدیم همدان.که از همین صبح داستان پیک نیک شروع شد:با استقبال گرم خانم نقی زاده عزیز و لیلا خانم مواجه شدیم و بعدشم که رفتیم پیش دیگر بچه ها که خیلی از دوستان رو برای بار اول میدیدم که خیلی برام دل نشین بود،مخصوصا دیدن عباس عزیزو ...
بعدشم همون طور که عباس گفت آبشار که خیلیییییییییییییییییییی عالییییییییییییییییییییییی بود
پس از اونم نهار(ازش میگذرم که دلتون آب نیفته!!!!)و گنجنامه.
در آخرم صحنه خیلی بد وداع که خیلی برام سخت بود(انگار نمیخوستم هیچ وقت از این از این جمع گل و دوس داشتنی جدا شم)و بعدشم حرکت به سمت تهران(البته قبلش باز تو راه خانم محمدی و عباس گل رو دیدیم).
خیلی عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود این پیک نیک.
امیدوارم آخرین پیک نیکم نباشه
همتون رو از ته ته ته ته ته ته ته ته ته ته ته ته ته ته ته ته ته ته دلم دوس دارممممممممممممم فوق العاده زیاد.
به امید دیدار مجدد

قدر باهم بودن رو بدونيم...........
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۲۳-۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ عصر، توسط Seed.)
۲-۲۳-۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ عصر
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، ehsan_m_khani ، LAILA556 ، یاسین ، سیمین بری ، behrooz longlang ، nima66 ، Dabir ، mojabi ، molaei ، LOVE ، afsar ، Mohsen69 ، Abbas ، sepide dam ، m_kuhestani ، saleh ، ali.asoodeh
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803
سپاس شده 36612 بار در 4895 ارسال

ارسال: #47
زیبا ترین و بهترین نکته این سفراین بود که اقای مجابی با اون تیپ بسیار زیباشون مثل یک راهنمای بسیار کار بلد داشتند برای یک گروه دانشجو تاریخچه گنج نامه را با شیوه توضیح میدادند ان صحنه بسیار زیبا بود. حدود 5 دوربین زوم بود به اقای مجابی و ایشان از پشت عینک دودی داشتند توضیح میدادند
و حرکت ی کردیم در حد بوندس لیگا
هیچ کس از بازدید کنندگان ابشار ، جرات نداشتند که به زیر ابشار بروند . تا خانم ایت اللهی با یک حرکت داخل اب شدند و به سمت ابشار نفر بعدی من بودم و ................
ناگهان دیدیم همه مردم امدند داخل اب و زیر ابشار

جای دوستان واقعا خالی بود
۲-۲۳-۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ عصر
 سپاس شده توسط سیمین بری ، RAMIN KIAN ، behrooz longlang ، ehsan_m_khani ، nima66 ، Dabir ، mojabi ، molaei ، Seed ، LOVE ، afsar ، تبسم ، Mohsen69 ، Abbas ، sepide dam ، لبخند ، LAILA556 ، m_kuhestani ، saleh ، ali.asoodeh ، VigVig
سیمین بری
عضو انجمن

سپاس ها 13090
سپاس شده 27234 بار در 3060 ارسال

ارسال: #48
سلام
پیک نیک خوبی بود .به من که حسابی خوش گذشت
از همه بچه ها ممنونم .
۲-۲۳-۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ عصر
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، behrooz longlang ، ehsan_m_khani ، nima66 ، Dabir ، mojabi ، Seed ، LOVE ، afsar ، Mohsen69 ، Abbas ، sepide dam ، لبخند ، LAILA556 ، m_kuhestani ، saleh ، ali.asoodeh
behrooz longlang
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 7320
سپاس شده 9229 بار در 911 ارسال

ارسال: #49
HuhHuhHuh
آخه چرا؟
چرا انقدر خوش گذروندید؟
دلم که هیچ. وجودم آب شدSad
‏1000 برابر این شکلکا لبام آویزون شده.
ناهارم همش نمیگید چی بوده دیگه تابلو شد که جوجه بودهBig Grin

من که جوجه دوست ندارمDodgy
تابلو بود دروغ گفتم. نههههه؟Sad

ایشالا لباساتون که رفتید زیر آبشار خیس شدید، دیگه خشک نشهSad

به امید دیدار تمام دوستان در جمعی پر پرو پیمون تر از همیشهWink

بریم شکار موفقیت؟
ارادتو جا نذاری!!![/size]
۲-۲۴-۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ صبح
 سپاس شده توسط ehsan_m_khani ، Dabir ، RAMIN KIAN ، mojabi ، LOVE ، afsar ، سیمین بری ، Mohsen69 ، Abbas ، sepide dam ، لبخند ، LAILA556 ، m_kuhestani ، saleh ، ali.asoodeh ، Seed
mojabi
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 4616
سپاس شده 5243 بار در 522 ارسال

ارسال: #50
سلام به همه دوستان:

اول و مهم تر از همه اینکه جای همه غایبین خالی بود .بخصوص دوستانی که قبلا با هم سفر بودیم

گروه اعزامی تهران به مدیریت خانم افسر بود که انصافا ایشون خانمی بسیار مدیر و مدبر هستند

از مهمان نوازی محسن عزیز هم تشکر میکنم که در زمان کمی که داشتیم کلی در ملایر چرخوندمون

از ملایر به سمت همدان راه افتادیم که حدود 80 کیلومتره و به حدی این جاده زیبا و سر سبز بود

که حس میکردم داخل کارت پستال رانندگی میکنم و متوجه نشدم که کی رسیدیم همدان

با کمی تاخیر رسیدیم به گنج نامه همدان و خانم لیلا عباس وعادل رو دیدیم که دیدارها تازه شد

بعد خانم فاطمه رو دیدم که قبلا در اصفهان به اتفاق همسرشون زیارتشون کرده بودم

خانم سیمین رو هم دیدم ولی برامون شعر نخوندند اما کلا دارای شخصیت ارام بخشی هستند

از دوستان جدید خانم فرناز رو دیدم که ایشون هم خیلی خوب با روش صحبت میکردند و من لکنتی از ایشون ندیدم

در جریان باشید این فرناز با اون فرناز تاتار از تهران فرق داشتند. ایشون خانم فرناز از همدان هستند

اول در کنار رودخانه نشستیم چایی خوردیم صحبت کردیم که همین موقع عده ای رفتند کنار ابشار

بعد رفتیم نهار که جوجه کباب بود اونم چه جوجه ای مممممممممممممممم جای همه خالی

پس از نهار هدیه خانم لیلا بابت ترجمه و عباس بابت حرکت برتر و ترجمه اهدا شد

سپس رفتیم کنار دو سنگواره گنج نامه که جدا زیبا بود و از اعماق وجودم لذت بردم

وقتی انسان حس میکنه در نزدیکیه اولین پایتخت جهان (هکمتانه)در مسیر راه شاهی

در کنار کوه الوندکه 2 سنگواره هخامنشی در ان هست خیلی لذت میبره

و تشکر از سازمان میراث فرهنگی که توضیحات کامل و ترجمه 2 سنگواره به طور کامل در انجا وجود داشت

بعد امدیم پایین که حدود چند ساعت خداحافظی طول کشید و بالاخره خانم افسر موفق به جدا سازی شدند و رفتیم

اول امدیم ترمینال همدان که محسن و 2 برادر زادش از انجا بروند ملایر

ناگهان دیدم عباس و خانم سیمین هم امدند انجا که بروند شهر خودشون

دوباره سلام و چایی و خوش و بش شروع شد که اگر خانم افسر نبود معلوم نبود تا کی اونجا بودیم

منم راستش خیلی نگران بودم به شب بخوریم و مانند سفر قبلی دیر برسیم

و حدود ساعت 21.30 بود که رسیدیم و پیک نیک همدان به پایان رسید

پسر من هم در این سفر بود و این روزها با دوستان انجمن خیلی جور شده

دیروز که باهم عکسهارو میدیدیم بهم گفت بابا چقدر خوب شد شما لکنت داریها

منم خیلی جا خوردم و گفتم چرا؟گفت اخه اگر لکنت نداشتی که همدان و ملایر نمیرفتیم

این هم یک تذکر پسر به پدر به زبانه کودکانه

به امید پیک نیکهای زیاد تر به همراه دوستان بیشتر
۲-۲۴-۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ عصر
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، behrooz longlang ، molaei ، Seed ، Dabir ، LOVE ، afsar ، سیمین بری ، Mohsen69 ، تبسم ، nima66 ، ehsan_m_khani ، Abbas ، sepide dam ، لبخند ، babaei ، LAILA556 ، sina m ، m_kuhestani ، یاسین ، saleh ، ali.asoodeh
Mohsen69
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 2173
سپاس شده 6475 بار در 920 ارسال

ارسال: #51
سلاااااااااااااااااااااااااام

خيلي خوش گذشت و خوشحالم از اينكه تونستم يه روز ديگه كنار شما ها باشيم...
يكي از عكس ها رو براتون ميذارم...

[تصویر:  IMG_1549.jpg]

[تصویر:  1497595_568352629913782_2084178942_n.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۲۵-۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ صبح، توسط Mohsen69.)
۲-۲۵-۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ صبح
 سپاس شده توسط afsar ، molaei ، سیمین بری ، RAMIN KIAN ، nima66 ، ehsan_m_khani ، Abbas ، mojabi ، لبخند ، behrooz longlang ، babaei ، m_kuhestani ، Seed ، ashkani
Abbas
مدیر فنی سایت

سپاس ها 22311
سپاس شده 18392 بار در 2135 ارسال

ارسال: #52
Information RE: پیک نیک در همدان
خب چندتا نکته کوچولو رو فراموش کردم بگم
اول اینکه جایزه مربوط به حرکت برتر و گروه ترجمه ام رو دریافت کردم، با تشکر فراوان از مسئولین همایش، محسن علایی عزیز، آقای مجابی، آقای خجسته فر عزیز و خانم متین
تشکر خیلیییییییییییییییییی زیاد از خواهر خوبم خانم لیلا بابت کادو تولد، خیلی خوشحال شدم اون لحظه، واقعا ممنونم
سر قضیه آبشار واقعا باید به شجاعت خانم افسر تبریک گفت، تا ایشون نرفته بود هیشکی جرات نداشت بره تو آب، ایشون که رفت، من و یاسین هم رفتیم؛ بعد چند دقیقه دیدیم همه تو آبند Big Grin البته بعضیا هم چنان تا لحظات آخر میترسیدند، هرچی داد میزدیم بیا نمیومد Big Grin
واقعا سفر جالبی بود
از همه دوستان ممنونم

عاشق شوید و بلند همتی را پیشه خود سازید
زیرا این ها بال های نیرومندی هستند که شما را به قله های بلند کامیابی می رسانند
"یوهان ولفگانگ گوته"

....
....
در مسیر پیشرفت (عباس)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۲۵-۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ عصر، توسط Abbas.)
۲-۲۵-۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ عصر
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، mojabi ، سیمین بری ، Mohsen69 ، nima66 ، Dabir ، afsar ، sepide dam ، behrooz longlang ، تبسم ، LOVE ، LAILA556 ، babaei ، m_kuhestani ، saleh
sepide dam
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 155
سپاس شده 32 بار در 4 ارسال

ارسال: #53
(۲-۲۵-۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ صبح)Mohsen69 نوشته شده توسط:  سلاااااااااااااااااااااااااام

خيلي خوش گذشت و خوشحالم از اينكه تونستم يه روز ديگه كنار شما ها باشيم...
يكي از عكس ها رو براتون ميذارم...

[تصویر:  IMG_1549.jpg]

عجب عکاسی داشتینBig Grin
۲-۲۵-۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ عصر
 سپاس شده توسط behrooz longlang ، Mohsen69 ، تبسم ، LAILA556 ، babaei ، nima66 ، m_kuhestani ، ali.asoodeh ، Seed ، ashkani
LAILA556
عضو انجمن

سپاس ها 24710
سپاس شده 29031 بار در 3486 ارسال

ارسال: #54
از یه طرف خیلی خوشحالم که به همتون خوش گذشته
اما از یه طرف هم ناراحتم که نتونستم میزبان خوبی براتون باشم
آخه اولین بار بود که پیک نیک برگزار میکردم
اره یه بار دیگه دوستان تهرانی به همدان اومده بودند اما اون بیشتر جنبه جلسه گروهی داشت که قبل از اون این جلسات در شهرمون برگزار میشد اما در مورد پیک نیک زیاد اشنایی نداشتم

به هر حال دوستان قصور و کوتاهی مرا در مهمان نوازی ببخشند
۲-۲۶-۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ صبح
 سپاس شده توسط LOVE ، RAMIN KIAN ، Abbas ، behrooz longlang ، babaei ، mojabi ، molaei ، m_kuhestani ، saleh ، ali.asoodeh ، ehsan_m_khani ، Dabir
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2858
سپاس شده 5089 بار در 532 ارسال

ارسال: #55
ليلا خانم عزيز
از اون جايي كه به بچه ها خيلي خوش گذشته قطعا پيك نيك موفقي برگزار كرديد
افسوس كه من نتونستم شركت كنم
ولي سپاس به خاطر زحماتي كه كشيديد

من امیدی را در خود بارور ساخته ام تار و پودش را با عشق تو پرداخته ام
مثل تابیدن مهری در دل مثل جوشیدن شعری از جان مثل باریدن عطری در گل
جریان خواهم یافت راه خواهم افتاد باز از ریشه به برگ باز از بود به هست باز از "خاموشی " تا "فریاد"
۲-۲۶-۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ صبح
 سپاس شده توسط m_kuhestani ، RAMIN KIAN ، LAILA556 ، mojabi ، behrooz longlang ، molaei ، Mohsen69 ، سیمین بری ، afsar ، یاسین ، saleh ، ali.asoodeh ، Abbas ، Dabir
ali.asoodeh
عضو انجمن

سپاس ها 22901
سپاس شده 18896 بار در 2715 ارسال

ارسال: #56
با دیدن این عکس ها Sad
با خوندن این نوشته هاSad
دارم منفجر میشمAngry.Angry....ای کاش که منم بودم اون روز....مطمئنم خیلی بهتون خوش گذشته.....Sad
عباس جون تبریک منم از همین فاصله 1000کیلومتری بپذیرHeart .فرا رسیدن و گذشته شدن چندمین چندسال عباس عزیز رو تبیرک میگم.Heart
راستی کباب ها خیلی خوشمزه بوده نه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!Huh
آلوچه چی؟آلوچه هم خوردین؟:)
لیلا خانم واقعا بهتون خسته نباشید میگم. امیدوار هستم این شروعی باشد بر پیک نیک های آینده همدان.
۲-۲۷-۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ صبح
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، mojabi ، molaei ، Abbas ، LOVE ، afsar ، behrooz longlang ، LAILA556 ، Dabir ، babaei ، سیمین بری
saeed.rain
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2893
سپاس شده 4772 بار در 875 ارسال

ارسال: #57
عجبBig Grin

ممنون از عکسی که گذاشتید:)
میگم کاشکی اسمهاتون رو هم زیرش میزاشتیدBig Grin
من فقط اقا محسن و اقا عباس رو میشناسم توی اون عکسBig Grin

نگفتمت نرو بمان کناره هم بشين به حالِ هم بُغض مي کنيم
نگفتمت چگونه در ميانٍ وِل مُعطليم
ببين چگونه در زيرِ آب زار ميزنيم
۲-۲۸-۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ عصر
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، behrooz longlang ، Abbas ، afsar ، LOVE ، mojabi ، سیمین بری ، LAILA556 ، ali.asoodeh
سیمین بری
عضو انجمن

سپاس ها 13090

ارسال: #58
سعید زحمت میکشی تو پیک نیک بعدی همراهیمون میکنی
اون وقت میشناسی ما رو Big Grin

آخ جون من اوووووووووووووووووومدمTongue
۲-۳۱-۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ عصر
 سپاس شده توسط Seed ، RAMIN KIAN ، molaei ، Dabir ، Abbas ، saleh ، LAILA556 ، afsar ، behrooz longlang ، ali.asoodeh ، LOVE
VigVig
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2468
سپاس شده 2240 بار در 479 ارسال

ارسال: #59
سلام
بازم انجمن از این حرکتا زد...
خوشم میاد یاسین و محسن و اقای مجابی پایه ثابت همه ی پیکنیکا و همایشا و اینجور برنامه هان.
بابا دمتون گرم

انسان در بازی گاهی میبرد گاهی چیزی یاد می گیردSleepy
۲-۳۱-۱۳۹۱ ۰۴:۲۸ عصر
 سپاس شده توسط saleh ، Mohsen69 ، LAILA556 ، afsar ، Dabir ، Abbas ، behrooz longlang ، ali.asoodeh ، LOVE
سیمین بری
عضو انجمن

سپاس ها 13090

ارسال: #60
دوستان همدانی .........
سلام
جلسه بعدی کی هست ان شالاه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ماه رمضان آآآآآآآآآآآآآآآآآامد.
۴-۲۹-۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ صبح
 سپاس شده توسط ali.asoodeh ، RAMIN KIAN ، LOVE ، Abbas
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star انجمن خودیاری لکنت همدان LAILA556 0 488 ۵-۱۷-۱۳۹۵ ۰۷:۵۱ عصر
آخرین ارسال: LAILA556
  جلسات گروهی لکنت همدان LAILA556 382 167,909 ۴-۳۱-۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: ابوذر ابراهیمی
  شماره ی کمپ همدان Mohsen69 2 2,269 ۳-۲۵-۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ عصر