چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
درخواست انتقال تجربه
نویسنده پیام
hamid
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 40
سپاس شده 262 بار در 29 ارسال

ارسال: #1
درخواست انتقال تجربه
سلام به همه دوستان
لطفا کسایی که تجربه یا نظری دارن بیان کنن ممنون میشم
چند وقتی که تو محیط کار خیلی لکنت دارم
صحبت با اشخاصی خاصی برام خیلی سخته
چرا با اشخاص خاصی مثل مدیر لکنتم زیاد میشه؟؟؟[/size]
۳-۱-۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، behrooz longlang ، Abbas ، Dabir ، Mhsn ، fahime ، saleh ، لبخند
morteza
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2407
سپاس شده 884 بار در 114 ارسال

ارسال: #2
RE: درخواست انتقال تجربه
سلام

هممون اینطور هستیم

وقتی با یه غریبه صحبت میکنیم لکنتمون شدت پیدا میکنه.

شما هم وقتی با رئیستون صحبت میکنید به خاطر شرایط خاصی که داره لکنتتون شدیدتر میشه

نظر من اینه که وقتی با دوستان و آشناها صحبت میکنیم کلمات رو با آهنگ خاصی به زبون میاریم.شدت صدا بالا و پایین میکنیم.کلمات کشیده و کوتاه میکنیم در نتیجه شدت لکنتمون کمتر میشه.(در کل خودمونی صحبت میکنیم)

ولی وقتی به صورت رسمی صحبت میکنیم مثلا با غریبه ها یا افراد مهم, مجبوریم که تن صدا رو در یه حدی نگه داریم بالا و پایینش نکنیم از هر کلمه ای استفاده نکنیم در نتیجه راحت نیستیم و لکنت شدتش بیشتر میشه
۳-۲-۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، fahime ، behrooz longlang ، saleh ، hamid
fahime
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 15987
سپاس شده 8484 بار در 767 ارسال

ارسال: #3
سلام
ولی من بر عکس شما هستم. با اشخاص غریبه مشکلی ندارم چون باورم اینه که اونا شناخت زیادی از من ندارند پس من اگه با شیوه خودم صحبت کنم راحت می پذیرند... عمده ی مشکل من با دوستان و آشنایان هست چون اونا چند ساله که منو با لکنتم قبول کردند و سیستم شنیداری شون به لکنتم عادت کرده...الان که تقریبا خوب شده ولی اون اوایل تا با کشیده گویی یا تماس نرم صحبت می کردم عکس العملشون با تعجب همراه میشد و این بیشتر ناراحتم میکرد... من فکر میکنم:
شما تحت تاثیر اسم(مدیر) و پست کاریشون قرار میگیرید که لکنت تون افزایش پیدا میکنه...در حالی که ایشون فقط از نظر کاری با شما متفاوته
چه بسا توانایی های شما از ایشون هم بالاتر باشه.....باز هم بر میگردیم به بحث تغییر نگرش و باورها

جهان با سیب سرخی شروع شد، همرنگ عشق ...
۳-۲-۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ صبح
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط behrooz longlang ، saleh ، RAMIN KIAN ، morteza ، hamid ، لبخند ، molaei
RAMIN KIAN
عضو انجمن

سپاس ها 24233
سپاس شده 32948 بار در 3958 ارسال

ارسال: #4
(۳-۲-۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ صبح)fahime نوشته شده توسط:  من فکر میکنم:
شما تحت تاثیر اسم(مدیر) و پست کاریشون قرار میگیرید که لکنت تون افزایش پیدا میکنه...در حالی که ایشون فقط از نظر کاری با شما متفاوته
چه بسا توانایی های شما از ایشون هم بالاتر باشه.....باز هم بر میگردیم به بحث تغییر نگرش و باورها
نم با حرف فهیمه خانم کاملا موافقم
حمید جان شما فقط به خاطر جایگاه کاری که پیش مدیر و یا کارفرما دارید لکنتتون بیشتر میشه
و شیوه رو اجرا نمی کنید چون می ترسید که یه جورایی جلوی ایشون کم بیارید
ولی با سعی و تلاش شما میتونید
پرچم بالاستHeart

وقتی خداوند من را آفرید مطمئن بود که اشتباه نکرده است....پس من چرا خودم را باور نداشته باشم!!!

۳-۲-۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط behrooz longlang ، morteza ، hamid ، لبخند
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان