چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
بخش کرمانشاه
نویسنده پیام
LOVE
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 17755
سپاس شده 9929 بار در 1154 ارسال

ارسال: #1
بخش کرمانشاه
سلاااام دوستان عزیز
من این بخشو ایجاد کرده بودم اما مث اینکه برداشته شده!!! چرا اخه؟!!Huh

خب من چند ماه پیش یه بخش برای کرمانشاه ایجاد کردم و از هم استانی های عزیز دارای لکنت دعوت به ایجاد یک بخش برای کرمانشاه و تشکیل جلسات گروهی کردم...اما متاسفانه کسی حضور پیدا نکرد

تا اینکه توی اوایل مرداد ماه بود که خانوم هژبری به من اصلاع دادن که اگه میخواید یه جلسه گروهی راه بندازیم چون من کرمانشاه هستم و ازم خواستن که اگه کسی دیگه ای رو هم می شناسم به جلسه بیارم که من متاسفانه نتونستم کسیو به جلسه بیارم
یعنی شماره یه نفرو داشتم اما شمار ه ش در پی سوختن گوشیم از بین رفت!! و اشنایی کمی هم با هم داشتیم ولی میتونستم ازش بخوام که توی جلسه بیاد که دیگه نشد
اما من و خانوم هژبری،فامیل خوب ما! یه جلسه دو نفره تشکیل دادیم
لازم به ذکره که طی اهمال کاری من گزارش جلسه اون موقع نوشته نشد و من از ایشونم عذرخواهی میکنم....
توی جلسه، اول خودمون رو کامل معرفی کردیم و بعدش از تجربیاتمون گفتیم....
و شروع به روخوانی کردیم و خوندن پاره ای از یک صفحه از کتاب...و به پیشنهاد ایشون بازخورد به هم دیگه دادیم که ایشون با شیوه بیشتر و بهتری خوندن و بازخوردشونم راجع به خوندن من خوب و مفید بود...بعدش در مورد روش های درمانی مطالبی رو خانوم هژبری گفتن و صحبت هایی دررباره رشته و کار و خاطرات درمانی به میون اومد
در کل جلسه خیلی خوبی بود و من باز از خانوم هژبری عزیز تشکر میکنم .....

اما من در دور دوم جلسات گفتاردرمانیم که خواستم با جدیت دنبالش کنم و درمانم کامل شه و مشکلات تجربه اولو بزارم کنار از اوایل مرداد ماه به یه گفتاردرمان دیگه مراجعه کردم که باز یه بی نظمی هایی از جانب من و گفتاردرمان پیش اومد اما از تقریبا اواخر شهریور داره منظم شکل میگیره
جلسات هم دو هفته س گروهی شده...من جلسه قبل با یه اقای 18 ساله اشنا شدم و قبل از ورود به اتاق دقایقی باهاشون صحبت کردم.....در اون حین انجمنو بهشون معرفی کردم و جلسه با حضور من و ایشون تشکیل شد
جلسه امروز هم که دومین جلسه بود یه اقای 18 19 ساله دیگه به جمعم ما ملحق شدن که از شهرستان اومده بودن و البته یه پسر بازیگوش! کلاس سوم دبستان هم در این جلسه بودن.....
جلسات خوبی برگزار شد و امیدوارم که این جلسات رو بخوبی ادامه بدم و به نتیحه خوبی که مدنظر هست برسم......

۷-۱۲-۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط s.h ، ashkani ، RAMIN KIAN ، Dabir ، ali.asoodeh ، LAILA556 ، dark_sky ، madinehhassani ، Mhsn ، سیمین بری ، سوگل69 ، amirDKcrysis ، _____ ، dorsa ، میلاد 1 ، Amin.Askari ، Jomong
RAMIN KIAN
عضو انجمن

سپاس ها 24230
سپاس شده 32948 بار در 3958 ارسال

ارسال: #2
RE: بخش کرمانشاه
بزن اون دست قشنگه رو به افتخار داداش حسین
میگم زنگ نمیزنی اس ام اس نمیدی.....پس جلسه گروهی تشکیل دادیBig Grin
دمت گرم ادامه بده

وقتی خداوند من را آفرید مطمئن بود که اشتباه نکرده است....پس من چرا خودم را باور نداشته باشم!!!

۷-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ صبح
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط LOVE ، ali.asoodeh ، LAILA556 ، ashkani ، s.h ، madinehhassani ، سیمین بری ، _____ ، Amin.Askari
ali.asoodeh
عضو انجمن

سپاس ها 22791
سپاس شده 18891 بار در 2713 ارسال

ارسال: #3
حسین جان خوشحالمون کردی با این خبر زیبات عزیز.
امیدوارم جلسات کرمانشاه همانند شهرهای دیگه که به خوبی و منظم داره برگزار میشه تشکیل بشه .
دوستانی که به جلسه میان سعی کن واسه جلسات بعد نگهشون داری با هر ترفندی که شده،
دوست ندارم این تاپیک بخش کرمانشاه هر دو سه ماه یکبار بخاد یک گزارش داشته باشه، حسین جان هر کمکی از دست منو و دوستان بر میاد بگو تا کمکت کنیم تا بلکه بخش کرمانشاه به صورت مستدام و محکم جلساتش رو برگزار کنه.
تاکید میکنم حسین عزیز، تاپیک بخش کرمانشاه باید هر هفته گزارش جلسات گروهیش رو داشته باشه. حالا بببینم چیکار میکنی.
موفق باشی داداشی عزیزم.
۷-۱۲-۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ عصر
 سپاس شده توسط LAILA556 ، ashkani ، LOVE ، s.h ، madinehhassani ، سیمین بری ، _____ ، Amin.Askari
LAILA556
عضو انجمن

سپاس ها 24709
سپاس شده 29026 بار در 3485 ارسال

ارسال: #4
الیته یه اقایی هم چند وقت پیش از کرمانشاه با من تماس گرفتند گفتند ککه هر وقت جلسه داشتید تو همدان بهم بگید و من هم حسین اقا رو معرفی کردم چون چند وقتیه جلسات همدان تعطیل شده دیگه باهاشون تماس نگرفتم اما مطمئنم که هر روز بهتر از دیروز
خدمتی نو از انجمن لکنت
۷-۱۲-۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ عصر
 سپاس شده توسط ali.asoodeh ، ashkani ، LOVE ، s.h ، madinehhassani ، molaei ، سیمین بری ، Dabir ، _____ ، Amin.Askari
LOVE
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 17755
سپاس شده 9929 بار در 1154 ارسال

ارسال: #5
سلام به همه دوستان
نمیخوام فکر کنید حرفم سیاسیه یا هر چیز دیگری.اما واقعا خیلی مضحکه این همه مشکلات فرهنگی جامعه ما .جامعه ای کهاین همه تمدن و اداب و رسوم خوب در زمان باستان خودش داشته و حالا به اینجا رسیده.پر از ضد ارزش،پر از خرافه،پر از جهل و شخصیت های نمایشی.. .

در کشورهای توسعه یافته برای هر مسئله روانشناسی حالا چه اختلال چه مهارت ها و چه هر مسئله ای دیگه میتینگ و کلاس برگزار میکنن.مثلا جلسه اعتماد به نفس میذارن یا جلسه اختلال اضطراب و جمعیت زیادی هم که شرکت میکنن و براشون عار نیست.و اصولا بلدن حرف دلشونو بزنن،برای مردم زندگی نمیکنن و هر کس حریم روانی داره، نقش بازی نمیکنن.هر کسی خودشه و با بیانشون هر مطلبیو محترمانه میتونن به هم بگن...حالا جامعه ما رو نیگا کنین این همه حرف و حدیث و جهل. طرف بره تو میتینگ روانشناسی بهش میگن تو ضد خدا و پیغمبری!! میگن نرو بهت زن نمیدن یا خواستگار برات نمیاد! شوهره بدش میاد و هزار جور حرف چرت و بی اساس دیگه از جانب مردم و اطرافیانش....

کی میخوایم روی عقایدمون،حرفامون،سبک زندگیمون،باورامون کار کنیم و به معنای واقعی کلمه برای خودمون زندگی کنیم و اونطور که دلمون میخواد و جهل و خرافه و این مضحک بازیارو کنار بزاریم الله اعلم...

۷-۱۳-۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ صبح
 سپاس شده توسط ali.asoodeh ، madinehhassani ، ارمیا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان