چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
برگزاری انجمن لکنت ایران_ اهواز
نویسنده پیام
mohammad kaby
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 8
سپاس شده 74 بار در 7 ارسال

ارسال: #1
برگزاری انجمن لکنت ایران_ اهواز
سلام
مدتی غایب بودم به بزرگی خودت تون ببخشید. من محمد هستم یه لکنتی، این اواخر لکنتم خیلی فعال شده ما لکنتی ها غصه و هیجان زیادی بلای لکنت مونه همه ما درد هم رو می دونیم همه شما عزیران هم دردیم همگی ما لکنت زبان داریم.
ما با تمرین و شجاعت و با کمک به یکدیگر می توانیم از این بیماری رها شویم. مشکل ما عدم ایجاد رابطه با دنیای اطرافمان است!!!
در ایران انجمن های مختلفی در حال فعالیت هستند و جلسات حضوری دارند مثل: انجمن پرخوران گمنام، دیابتی ها گمنام، معتادان گمنام، الکلی های گمنام و انجمن جنسی گمنام و انجمن های علمی مختلفی دیگر در حال فعالیت هستند و برنامه شان بسیار تآثیر گذار بوده.....
چرا ما لکنتی ها نباید چنین جلساتی رو برگزار کنیم. وقتی همه گرد هم جمع می شویم جلسات لکنتی ها رو برگزار می کنیم. شیوه ها و آموزش های گفتار درمانی رو اجرا می کنیم و در حضور جمع لکنتی ها بدون ترس، بدون ترحم ولی با محبت سخن بگوییم.
خلاصه من از لکنت خودم خسته شدم ما زمانی درمان میشیم که جلسات رو برگزار کنیم و با لکنت زبان خود آشتی کنیم در چنین شرایطیه که لکنت ما رو به بهبودی پیش خواهد رفت!!!!
وقتی همه ما یه روز جمع شویم تصیمیم گیری می کنیم برای برگزاریه جلسات، مکان و زمان این ما هستیم که با الگو برداری از انجمن های دیگر میتوانیم جلسات رو بالا ببریم. از همه مهم تر امینت برگزایه جلساته!
من اهواز ساکنم بچه های لکنتی اهوازی هر چه زودتر جلسات رو برگزار کنیم زودتر از لکنت رها خواهیم شد!
لطفا نظر بدهید!!! اگر موافق پیشنهاد! اگر مخالف چرا؟
صفحه فیس بوک عضو شوید: گروه خصوصی انجمن لکنت ایران_ اهواز
شماره تماسم: 09336595076
ایمیل: neosecret7@yahoo.com
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۲۸-۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ صبح، توسط mohammad kaby.)
۷-۲۷-۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط LOVE ، RAMIN KIAN ، سیمین بری ، سهراب ، arian ، reza123 ، ali.asoodeh ، LAILA556 ، یاسین ، aliii
Dabir
دبیر انجمن
دبیر انجمن

سپاس ها 14188
سپاس شده 18791 بار در 1994 ارسال

ارسال: #2
RE: برگزاری انجمن لکنت ایران_ اهواز
آقا محمد عزیز
خوش آمدی
یه پیشنهاد:
میشه با یه کم فرصت بیشتر , مطالب انجمن را بخوانی و در ارسال های دیگر دوستان نظر بدی؟
اینطوری مثلا متوجه می شی خیلی از دوستان تصمیم گرفته اند به کسی که لکنت دارد بگویند فرد دارای لکنت و نه لکنتی
و با نوشتن برای دوستان می تونی برای دیگران دوست باشی و در اینصورت بهتر شناخته می شی و دوستانت هم در مسیری که تصمیم به حرکت در آن را داری همراهی می کنند دوستشان را .... اینطوری مثل این می مونه که تو اتوبوس شرکت واحد یکی بگه کوه نوردی خیلی کار خوبیه همشهری های عزیز میایید برنامه بگذاریم برای کوه؟
قبول داری همراهی در هر حرکتی ابتدا نیاز به شناخت و دوستی و ارتباط صمیمانه داره؟ و راه شروعش هم نوشتن شما است در ارسال دیگر دوستان.
۷-۲۸-۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ عصر
 سپاس شده توسط آتوسا ، RAMIN KIAN ، ali.asoodeh ، LAILA556 ، mohammad kaby ، arian ، یاسین ، LOVE ، آرمان ، n.sarvarynezhad ، aliii
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803
سپاس شده 36612 بار در 4895 ارسال

ارسال: #3
RE: برگزاری انجمن لکنت ایران_ اهواز
محمد اقای عزیز
انجمن بسیار فعال است و همه این پیشنهاد هایی که شما ذکر کردید سال هاست در حال برگزاری ست!!
گزارش ها رو میتونید پیدا کنید و مطالعه کنید
خوشحالم از اشنایی با شما
۸-۱-۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ عصر
 سپاس شده توسط LOVE ، mohammad kaby ، aliii
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گزارش جلسات گروهی اهواز n.sarvarynezhad 379 103,576 ۱۱-۲۲-۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ عصر
آخرین ارسال: aliii
  آشنا شدن با لکنت زبان دارهای دزفولی reza123 11 6,197 ۴-۲۵-۱۳۹۵ ۰۶:۴۴ عصر
  تغذیه در لکنت(اسیدهای چرب) goftardarman 1 2,097 ۱۰-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ صبح
آخرین ارسال: روانشناس
  اولین همایش انجمن لکنت ایران در استان خوزستان_آبان ماه 1393 aliii 18 5,730 ۸-۳۰-۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ عصر
  جلسات گروهی شهر اهواز n.sarvarynezhad 165 60,833 ۵-۱۹-۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ صبح
آخرین ارسال: razieh
  خطاب به مدیر سایت احتمال بسته شدن سایت لکنت zehnekhalagh 0 1,559 ۱۱-۱۶-۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ صبح
آخرین ارسال: zehnekhalagh
  همایش لکنت در اهواز goftardarman 35 14,736 ۸-۲۶-۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ عصر
آخرین ارسال: sadra.salehi
  تشکیل انجمن لکنت اهواز mohammad kaby 4 3,414 ۹-۳۰-۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ صبح
آخرین ارسال: یاسین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان