چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
میزگرد روش
نویسنده پیام
fahime
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 15987
سپاس شده 8484 بار در 767 ارسال

ارسال: #1
میزگرد روش
سلام به همه ی دوستان خوبم:)
امیدوارم همتون سالم و شاد باشید.من از اتاق میزگرد روش با شما صحبت میکنم.. اینجا اتاقی هست که بچه های جلسات گروهی مشهد به صورت مستقل از جلسات گروهی بیمارستان ابن سینا بدون حضور گفتار درمان و با مدیریت اعضا تشکیل دادند تا برای بهبود همدیگه بیشتر تلاش کنند و گزارش برنامه ها رو در این تاپیک به اطلاع دوستان عزیزمون در انجمن لکنت ایران می رسونیم..از مزایای خوب این گروه اجرای کامل شیوه و مدیریت خود بچه هاست و اینکه باعث میشه صمیمیت بیشتر, زمان بیشتر و برنامه های متنوع تری رو داشته باشیم.بعد از یه سری برنامه ریزی ها بالاخره موفق شدیم جلسه ی اول رو به صورت آزمایشی, امروزساعت 11 با حضور 4 نفر تشکیل بدیم البته ساعت جلسات از هفته ی آینده 10 صبح روز جمعه تا 1 بعدازظهرهست.
اعضا:حسین عامل, فهیمه عظیم زاده,امیر حسین قاسمی نژاد,الهه خلیق
قوانین گروه:
1_ به حقوق و اعتقادات هم احترام بذاریم.
2_راز دار باشیم و در مورد هم قضاوت نکنیم.
3_با شیوه صحبت کنیم و در صورت اجرا نکردن شیوه جریمه میشیم.
4_در زمان مقرر حضور داشته باشیم و در زمان مقرر جلسه به پایان برسه.
5_هر ماه یکی از اعضا به عنوان دبیر جلسه انتخاب بشه.
ابتدای جلسه اعضا خودشون رو با اجرای کامل شیوه معرفی کردند و هر نفر تجربه ی لحظه ی لکنت رو که در طول هفته براش اتفاق افتاده بود رو تعریف کرد.تمرین بعدی روخوانی کتاب بود برای هر شخص 5 دقیقه با اجرای کامل شیوه...بعد از یه استراحت کوتاه و خوردن چای کنفرانس من راجع به هویت فکری به مدت 30 دقیقه شروع شد.خیلی سعی کردم شیوه هارو خوب اجرا کنم.از خودم تشکر میکنم که تونست لکنتشو کنترل کنه ولی هنوز باید روی شیوه های تنفسی بیشتر تمرین کنم.البته ما بین کنفرانس دوستان سوال می پرسیدند و حالت بحث هم پیش اومد..نفر بعدی خانوم خلیق بود که به مدت 10 دقیقه یه مطلب کوتاه برامون خوند.. و در ادامه مباحثه رو شروع کردیم راجع به رشته های تحصیلی موجود در ایران و تاثیرشون بر پیشرفت کشور که یک ساعت طول کشید..
تلفن زدن به شرکت رجاء و 118هم برنامه ی آخر بود که امروز انجام شد.Wink
برای جلسه ی اول خیلی خوب بود.انشاالله جلسات بعدی برنامه های متنوع تری داریم که حضور مداوم اعضا رو میطلبه تا به هدفای قشنگمون برسیم.امیدوارم اون دوستانی که قرار بود امروز حضور داشته باشند ولی به دلیل مشکلاتی که براشون پیش اومد نیومدند در جلسات بعدی حضور پررنگ تری داشته باشند.
شاد باشید

جهان با سیب سرخی شروع شد، همرنگ عشق ...
۹-۲۴-۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط hossein.amel ، M.Salehi ، Sara.F ، s.h ، Dabir ، LAILA556 ، ehsan_m_khani ، razieh ، Abbas ، parnia ، یاسین ، arian ، ali.asoodeh ، سیمین بری ، ali1391 ، ashkani ، parvaz ، saleh ، afsar ، molaei ، سلمان ، خلیق ، reza=1001 ، مهسا
Dabir
دبیر انجمن
دبیر انجمن

سپاس ها 14188
سپاس شده 18791 بار در 1994 ارسال

ارسال: #2
RE: میزگرد روش
چقدر عالی.....!
یکی از بهترین خبرهایی که این روزها شنیدم!
کارهای عملی دوستان در جهت بهبود...
خوشحالم و براتون آرزوی موفقیت دارم!
۹-۲۵-۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط LAILA556 ، ehsan_m_khani ، razieh ، Abbas ، parnia ، یاسین ، arian ، fahime ، ali.asoodeh ، سیمین بری ، ali1391 ، parvaz ، saleh
razieh
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 14594
سپاس شده 20548 بار در 2637 ارسال

ارسال: #3
فهیمه جونم چه عالیه
منتظر خوندن گزارشهای بعدیتون هستم

زندگی باور می خواهد آنهم از جنس امید
که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد
یک امید قلبی
به توگوید که خداهست هنوز
لحظه هایی باید دل خودرا بسپاری به خودش تاکه آرام شوی باعشقش
۹-۲۵-۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ صبح
 سپاس شده توسط Abbas ، parnia ، یاسین ، fahime ، ali.asoodeh ، سیمین بری ، ali1391 ، parvaz ، saleh ، سلمان ، ehsan_m_khani
Abbas
مدیر فنی سایت

سپاس ها 22311
سپاس شده 18392 بار در 2135 ارسال

ارسال: #4
Information RE: میزگرد روش
سلام ویژه به خانم فهیمه و همینطور بقیه دوستان مشهدی
خسته نباشید دوستان
خوشحالم که میبینم دوستانم اینقدر برای اهدافشان تلاش می کنند
همیییییییییییییشه موفق باشید

عاشق شوید و بلند همتی را پیشه خود سازید
زیرا این ها بال های نیرومندی هستند که شما را به قله های بلند کامیابی می رسانند
"یوهان ولفگانگ گوته"

....
....
در مسیر پیشرفت (عباس)
۹-۲۵-۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ عصر
 سپاس شده توسط arian ، razieh ، fahime ، parnia ، ali.asoodeh ، سیمین بری ، ali1391 ، parvaz ، saleh ، سلمان ، ehsan_m_khani
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803
سپاس شده 36612 بار در 4895 ارسال

ارسال: #5
عالی ی ی ی ست !!!
تبریک میگم فهیمه خانم
لبخند رضایت دارم م م م م م م م !!
خیلی دوست دارم بیشتر برامون در باره این میز خوشگل موشگل بنویسید !!! واقعا میزش گرده؟؟؟؟
۹-۲۵-۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ عصر
 سپاس شده توسط Abbas ، arian ، razieh ، fahime ، parnia ، سیمین بری ، ali1391 ، ashkani ، parvaz ، saleh ، سلمان ، ehsan_m_khani
LAILA556
عضو انجمن

سپاس ها 24710
سپاس شده 29031 بار در 3486 ارسال

ارسال: #6
خیلی خوشحالم که بالاخره تونستید جلسات گروهی مستقل از درمانگر تشکیل بدهید
موفق تر باشید

۹-۲۵-۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ عصر
 سپاس شده توسط razieh ، fahime ، Abbas ، parnia ، سیمین بری ، ali1391 ، ashkani ، parvaz ، saleh ، سلمان ، ehsan_m_khani
fahime
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 15987

ارسال: #7
سلااااااااااااام.
ممنون از همه دوستان خوبی که این تاپیک رو میخونند.
به اطلاع آقا یاسین برسونم میزش مستطیله ولی ما صندلی هارو گرد می چینیمBig Grin
جلسه دوم میزگرد روش امروز ساعت 10 برگزار شد..
حاضران در جلسه:حسین عامل.محمدرضا حلاجیان.الهه خلیق.زهرا پرهیزکار.آناهیتا بنی اسدی.و این بنده
طبق معمول من و حسین عامل زودتر از بقیه رسیدیم,شرایط رو محیا کردیم تا بقیه ی دوستان هم رسیدند..
و ساعت 10:10 جلسه با مدیریت من شروع شد..ابتدا اعضا خودشون رو معرفی کردند و قوانین گروه و تجربه ی هفته شون رو گفتند.
به لطف آقای عامل چای خوردیم . دستشون درد نکنه...:)
تمرین بعدی روخوانی کتاب با اجرای کامل شیوه بود..که بچه ها خیلی قشنگ انجامش دادند...
امروز توی برنامه دو تا کنفرانس داشتیم. حسین عامل به صورت فی البداهه هر نکته ای که از کتاب تفکر زائد یاد گرفته بود, برامون بیان کرد..مطالب این کتاب یه خورده حجمش بالاست و خیلی گسترده هست ولی جناب عامل خیلی زیبا تونست گفتارش رو کنترل کنه.:)
نفر دوم آناهیتا بود. ولی چون دیر اومد به غضب مدیر گرفتار شدAngry و کنفرانسش از 30 دقیقه به 10 دقیقه کاهش یافت..
نکته ی جالب این بود که خانوم پرهیزکار امروز خیلی فعال بود و با سوالاتی که میپرسید زمینه بحث رو فراهم کرد..
اینکه آیا لکنت میتونه باعث بشه که توی جمع ها دیده نشیم...چجوری باید با این بی توجهی ها مقابله کرد؟؟
بحث خوبی بود ادامه ش موند برای هفته ی آینده...
قسمت بعدی چون مشاهده شد که دوستان دارند زیر اجرای فشار شیوه له میشن, به مدت 10 دقیقه تصمیم گرفتیم بدون شیوه صحبت کنیم ... که فریاد شادی از نهاد همه برآمد Big Grin در واقع لکنتمون رو به هم نشون دادیم...
من که کلی کیف کردم چون دلم برای لکنتم تنگ شده بود..میدونم بقیه هم خوشحال شدندBig Grin
برنامه ی بعد به درخواست آناهیتا اجرا شد,این بود که هر کدوم در قالب یه نقش دور از شخصیت واقعی مون فرو بریم.
که البته نیاز به تمرکز بالای داره..قرار شد از هفته ی آینده نمایشنامه به صورت متن نوشته بشه..
و در پایان جلسه هر کدوم ازاعضا یه شعر از قیصر امین پور خوندند. واین هفته هم تموم شد.
ولی اعضا یادشون باشه چون جلسه دوم بود به خاطر تخلفاتشون بخشیده شدند از جلسات بعدی حتما جریمه ها اعمال میشه:)
شااااااد بااااشید.

۱۰-۱-۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط s.h ، RAMIN KIAN ، parnia ، hossein.amel ، razieh ، Dabir ، سیمین بری ، یاسین ، ali1391 ، ashkani ، parvaz ، saleh ، afsar ، ehsan_m_khani ، سلمان ، reza=1001 ، مهسا
RAMIN KIAN
عضو انجمن

سپاس ها 24233
سپاس شده 32948 بار در 3958 ارسال

ارسال: #8
ایول به بچه های مشهد
خدا قوت

وقتی خداوند من را آفرید مطمئن بود که اشتباه نکرده است....پس من چرا خودم را باور نداشته باشم!!!

۱۰-۱-۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ عصر
 سپاس شده توسط fahime ، parnia ، razieh ، Dabir ، سیمین بری ، یاسین ، ali1391 ، ashkani ، parvaz ، سلمان ، ehsan_m_khani
fahime
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 15987

ارسال: #9
مرسی آقا رامین.....
یادم رفت بگم پایان جهان ما امروز اینجوری گذشت :
موضوع شیرین لکنت و اجرای شیوهBig Grin Big Grin
دلگرمی دادن به هم و باور توانایی هامون:)
خیلی خوشحالم که این جلسات پا گرفته .. جلساتی که برای بهبود هم صادقانه تلاش کنیم .. وقتی پیشرفت دوستامون رو میدیدم تو چهره ی بقیه که نگاه میکردم.از نگاهشون میخوندم که اونا هم خوشحالند..جلساتی که بر اصل راز داری بنا شده تا اعضاش بتونند به راحتی دغدغه هاشون رو بیان کنند و حتی جلساتی که به دور از استرس لکنت کنیم.. به دور از نگاه جامعه به دور از فشار...
امیدوارم مستدام باشه:)

۱۰-۱-۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ عصر
 سپاس شده توسط parnia ، RAMIN KIAN ، razieh ، Dabir ، ali.asoodeh ، s.h ، سیمین بری ، یاسین ، LAILA556 ، ali1391 ، ashkani ، parvaz ، molaei ، ehsan_m_khani ، سلمان ، hossein.amel ، مهسا
hossein.amel
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 6085
سپاس شده 5359 بار در 834 ارسال

ارسال: #10
سلام به همگی
تشکر می کنم از فهیمه برای گزارش کاملش
....
جلسه خیلی خوبی بود. مخصوصا برای من که سعی کردن فی البداهه کنفرانس بدم. هم فکر کنم که چی بگم هم حواسم به گفتارم باشه.
جلسه خیلی صمیمی بود و البته با مدیریت فهیمه خانم خیلی با نظم برگزار شد. همه اعضای فرصت کافی برای صحبت داشتند.
شاد باشید

نظر دیگران، حتی زمانی که اصیل باشد، حجابی است بین تو و واقعیت.
۱۰-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ عصر
 سپاس شده توسط razieh ، Dabir ، ali.asoodeh ، fahime ، s.h ، RAMIN KIAN ، سیمین بری ، یاسین ، تبسم ، LAILA556 ، ali1391 ، ashkani ، parvaz ، parnia ، molaei ، ehsan_m_khani ، سلمان
ali.asoodeh
عضو انجمن

سپاس ها 22902
سپاس شده 18896 بار در 2715 ارسال

ارسال: #11
سلام فهیمه خانم
خسته نباشید و خدا قوت میگم بهتون
خوشحالمون کردین با خبرهای خوبی که بهمون میدین.
آرزوی موفقیت برای شما و تمامی دوستان مشهدیمون.
۱۰-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ عصر
 سپاس شده توسط fahime ، s.h ، RAMIN KIAN ، سیمین بری ، یاسین ، razieh ، LAILA556 ، ali1391 ، ashkani ، parvaz ، parnia ، آرمان ، molaei ، سلمان ، ehsan_m_khani
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803

ارسال: #12
عالی ی ی ی ی ی ست دوستان !!!
نمیدونید چقدر دوست دارم توی جلسه شما شرکت کنم !!!!
جمع تون رو دوست دارم
موفق باشید
۱۰-۲-۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ صبح
 سپاس شده توسط razieh ، RAMIN KIAN ، fahime ، LAILA556 ، ali1391 ، s.h ، ali.asoodeh ، ashkani ، parvaz ، parnia ، آرمان ، molaei ، ehsan_m_khani ، سلمان
s.h
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 3703
سپاس شده 2945 بار در 364 ارسال

ارسال: #13
سلام خدمت دوستان مشهدی!!!

واقعا نمیدونم چی بگم...
اینقدر خوشحالم که الان موندم چی بنویسم!!
فط از خدا میخوام توفیق شرکت توی جلسه پربار و خوبی مثل جلسه شما را بهم بده...
موفق و سربلند باشید

الحمــــــدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایة امیرالمومنین علــــی بن ابیطالب و الائمة المعصومین علیهما السلام
۱۰-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ صبح
 سپاس شده توسط یاسین ، ali.asoodeh ، fahime ، ashkani ، ali1391 ، parvaz ، parnia ، آرمان ، molaei ، ehsan_m_khani ، RAMIN KIAN ، LAILA556
r3za
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 93
سپاس شده 748 بار در 85 ارسال

ارسال: #14
جلسات گروهی مشهد
و حالا میز گرد روش
خیلی عالی و خیلی خوب بود
اینجا بحث سر تمرینه و تجربه
وقتی میبینم همه با هم سعی میکنن مشکلات همدیگه رو رفع کنن
وقتی همه با یک کلمه به هم دلگرمی میدن
واقعا خوشحال میشم
وقتی میبینم یکی به این خوبی چایی درست میکنه (شوخی)
و وقتی میبینم امید رو توی دل هم روشن میکنیم
آخه بعضی ها تو دنیا فقط امید رو دارن
همین و بس

میم مثه من
یک گوشه از وجوده چند لایه یک موجوده زندس
خوشحال میشم بخونید
۱۰-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ عصر
 سپاس شده توسط ashkani ، ali1391 ، fahime ، یاسین ، parvaz ، parnia ، آرمان ، molaei ، ehsan_m_khani ، RAMIN KIAN ، سلمان ، hossein.amel ، LAILA556
ali1391
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 5019
سپاس شده 3255 بار در 447 ارسال

ارسال: #15
با سلام و احترام
با آرزوی موفقیت های روز افزون

مثل کبریت کشیدن در باد زندگی دشوار است
من خلاف جهت آب شنا کردن را،مثل یک معجزه باور دارم.
آخرین دانه کبریتم را میکشم در این باد...هرچه باداباد!

سهراب سپهری
۱۰-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ عصر
 سپاس شده توسط fahime ، یاسین ، parvaz ، parnia ، آرمان ، Dabir ، RAMIN KIAN ، LAILA556 ، ehsan_m_khani
parvaz
عضو انجمن

سپاس ها 5847
سپاس شده 2568 بار در 251 ارسال

ارسال: #16
فهیمه جان امیدوارم موفق باشین و جلسات خوب و پرباری رو براتون آرزو میکنم
ذکر خیر جلسات گروهی مشهد رو از خیلی از بچه ها شنیدم.
یک سالی قراره سفر مشهد به همراه خانواده داشته باشیم ولی هنوز قسمت نشده!!!!!
خیلی دوست دارم اگه اومدم تو جلسه گروهیتون و میز گرد روش شرکت کنم.

یقین دارم روزی پروانه ایی میشوم
و پرواز میکنم.....
پس میگذارم روزگار تا میخواهد پیله کند!
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۴-۱۳۹۱ ۰۳:۲۴ صبح، توسط parvaz.)
۱۰-۴-۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ صبح
 سپاس شده توسط یاسین ، saleh ، parnia ، fahime ، آرمان ، molaei ، Dabir ، ehsan_m_khani ، RAMIN KIAN ، سلمان ، hossein.amel ، LAILA556
saleh
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 5382
سپاس شده 4384 بار در 481 ارسال

ارسال: #17
سلام . . . Heart

چه خبر خوبی!!!. . . ببخشید من تازه این تاپیکو دیدمBig Grin

بالا غیرتاً تا موقعی که من مشهد بودم حتی جلسات درمانی که با حضور درمانگران بود بزور برپا میشد چه برسد به جلسات مازاد!!!Huh
یعنی میخوام عمق فاجعه رو بهتون نشون بدم که هم من از مشهد خارج شدم صد جور برنامه و تدارک و مراسم اونجا برپا شد!. . . Angel
تازه چایی هم خوردن!!!Wink

الا الایـــــحال . . .
با وجود تبعیضات فراوان در حق این بندهِ پیر خرابات (!) به واسطه خوشحالی دوستانم من هم همچنان خوشحالم:)

تا وقتی قلب عریان کسی رو ندیدی بدن عریان خود را نشان مده .
چشمانت را برای کسی که معنی نگاهت را نمی فهمد گریان مکن .
قلبت را خالی نگه دار و اگر روزی خواستی کسی را در قلبت جای دهی سعی کن یک نفر باشد و به او بگو که :
تو را بیشتر از خودم و کمتر از خداوند دوست دارم چون به خداوند اعتقاد دارم و به تو نیاز Heart
۱۰-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ صبح
 سپاس شده توسط یاسین ، r3za ، parnia ، fahime ، molaei ، Dabir ، ehsan_m_khani ، RAMIN KIAN ، سلمان ، hossein.amel ، LAILA556 ، خلیق
fahime
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 15987

ارسال: #18
سلام دوستان خوبم
اول یه تشکر ویژه از علی آقا,آقا یاسین,آقا حمید,آقا صالح,که افتخار دادند و برامون نوشتند و ممنون از همراهیتون.
پریسا ی عزیز خیلی خوشحال شدم که پستت رو در این قسمت دیدم..ما هم خوشحال میشیم از حضورت.
.
خب مثل اینکه بین دوستان فقط من امتحان ندارمBig Grin خدا توفیق گزارش نوشتن رو از من نگیره:)
هفته ی گذشته روز جمعه هوا به شدت سرد بود..برای همین جلسه تشکیل نشد.و به این هفته موکول شد..
جلسه ساعت 10:15 با حضور آقای عامل,آقای قاسمی نژاد,آقای منوری,خانوم خلیق, خانوم پرهیزگار و این بنده شروع شد
ابتدای جلسه دوستان خودشون رو معرفی کردند و هر کدوم از تجربیاتشون و نحوه ی برخوردشون گفتند..
بعد از معرفی جلسه به سمت بحث کشیده شد راجع به این که چرا در حین اینکه میدونیم اگه با شیوه صحبت کنیم میزان لکنت کم میشه اما باز هم در همه ی موقعیت ها از شیوه استفاده نمیکنیم؟؟ بحث خوبی بود و همه دوستان نظراتشون رو گفتند..
بعضی عقیده داشتند اگه بخوایم میشه..بعضی میگفتند فقط میدونیم که این عمل خوبه ولی برامون باور قلبی نشده برای همین نمیتونیم همه جا با شیوه حرف بزنیم و ... نظرات خوب دیگه ای هم بیان شد..
تمرین بعدی تلفن زدن بود..البته با لکنت کاذب
نفر اول آقای عامل بود که به یه قالیشویی زنگ زد و با لکنت کاذب سوالاتشو پرسید و طرف مقابل هم جواب داد
نفر دوم آقای قاسمی نژاد بودند که به شرکت مسافربری رجا زنگ زدند و راجع به قیمت بلیت ها و افزایش قیمت بحث کردند
نفرسوم خانوم خلیق بودند که ایشون هم به قالیشویی زنگ زدند و ما فهمیدیم هر کی هر کیه و قیمت ها چقدر متفاوتهBig Grin
نفر چهارم هم بنده بودم که به خدمات اینترنت زنگ زدم و یه خانوم بد اخلاق گوشی رو برداشت و هی میگفت صداتون رو ندارم..
از آخرم گفت بزنید فلان شماره به صورت گویا بهتون اطلاعات میدن,یعنی رسما مکالمه رو تموم کن خانومConfused
و اما قسمت خوشمزه جلسه این که خانوم پرهیزگار زحمت کشیده بودند و به تعداد بچه ها شله زرد آورده بودند..
خیلی خوش طعم بود.به جای همگی نوش جان کردیمWink
برای قسمت بعد تصمیم گرفتیم هر شخص یه کلمه بگه و نفر بعدی راجع به اون کلمه حدودا 2 دقیقه فی البداهه صحبت کنه.. جالب بود
به پیشنهاد بچه ها بازی حیوانات انجام دادیم..نام یه حیوان رو میگفتیم و نفر بعدی باید حرف آخر یه حیوان دیگه میگفت,هم سرعت عمل لازم داشت و هم تمرکز که لکنت نکنیم..که از آخر به دلیل کم آوردن نام حیوان به کلمه تبدیل شدWink
رو خوانی هم داشتیم که اعضای گروه با شیوه بسیار عااااالی متن ها رو میخوندند...
دقایق آخر هم بچه ها همدیگه رو توصیف کردند.. جلسه خوبی بود.
راضی بودیم بازهم پیشرفت های دوستان محسوس بود و حسابی سر ذوق اومدیم
جای اعضایی هم که نبودند حساااااابی خالی..شله زرد رو از دست دادندBig Grin
پیروز باشید.

۱۰-۱۷-۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ صبح
 سپاس شده توسط آرمان ، یاسین ، safari ، molaei ، parnia ، s.h ، Dabir ، ehsan_m_khani ، RAMIN KIAN ، hossein.amel ، LAILA556 ، خلیق ، reza=1001 ، مهسا
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803

ارسال: #19
ممنون از فهیمه خانم
بسیار عالی بود و لذت بردم
چه موضوع خوبی رو انتخاب کرده بودید برای بحث !!! واقعا چرا اینطوریه ؟؟؟؟ چرا ما وقتی میدونم اگر با شیوه صحبت کنیم لکنت نمیکنیم چرا از شیوه استفاده نمیکنیم ؟؟؟؟؟؟
جالب بود برام موضع انتخابی تون !!!!!
دلم برای لکنت کاذب های حسین تنگ شده !!!! قشنگ لکنت میکرد ؟؟؟؟
شله زرد مشهدی ها خوردن داره !!!!!
چند وقت پیش یه شله زرد خوردم که به جای خلال بادوم و پسته که برای تزیین استفاده میکنند از خلال باقالی استفاده کرده بود !!!!Big Grin
۱۰-۱۷-۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ صبح
 سپاس شده توسط fahime ، parnia ، s.h ، Dabir ، RAMIN KIAN ، سلمان ، hossein.amel ، LAILA556 ، ehsan_m_khani
parnia
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 12563
سپاس شده 5968 بار در 566 ارسال

ارسال: #20
سلام میکنم به فهیمه ی عزیزم و سایر دوستان حاضر بر این میزگرد مستطیلی شکل1
بهتون تبریک میگم تشکیل این جلسات رو و باید بگم که ایده های خیلی جالبی رو هر دفعه اجرا میکنین1
دلم حسابی میسوزه که چرا با شما و حاضر در این جلسات نیستم:-(
پیگیر روند جلساتتون هستم
قدر این جمع خوب و دوستانه رو بدونین و ادامش بدین1
(از طرف مادر بزرگ انجمن پرنیا1
برای همتون آرزوی موفقیت و دل شاد میکنم...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۱۷-۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ عصر، توسط parnia.)
۱۰-۱۷-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ صبح
 سپاس شده توسط s.h ، Dabir ، یاسین ، RAMIN KIAN ، fahime ، hossein.amel ، LAILA556 ، ehsan_m_khani
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان