چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
کنفرانس روش-6 دی ماه
نویسنده پیام
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2858
سپاس شده 5089 بار در 532 ارسال

ارسال: #1
کنفرانس روش-6 دی ماه
جلسه سي وچهارم کنفرانس روش در تاریخ ذیل برگزار خواهد شد
زمان:چهارشنبه 91.10.06 ساعت: 17:00 الي 19:00.

ارائه دهندگان:
1. خانم عاطفه
2. خانم محدثه صالحی
3. آقایی حمید اسدزاده
4. آقایی جواد مقدم
و در صورت امکان وقت خانم مدینه حسنی

ضمن اینکه در صورت امکان( اگه زمان داشته باشیم) هر یک از حاضرین جلسه میتوانند 5دقیقه برای جمع در رابطه با موضوعی که دارن یا از قبل آماده کردن صحبت کنند.

دوستانی که مایل به ارائه ای کنفرانس هستند بدونه توجه به لیست افراد کنفرانس دهنده
در هر جلسه ثبت نام خود را انجام دهند تا در الویت قرار بگیرند ،و در صورت کنسل کردن یکی از کنفرانس دهندگان جایگزین شوند ضمنه اینکه اگر امکان کنفرانس برایش پیش نیامد ، فرصت ارائه ای کنفرانس در هفته بعد برایش تثبیت شده باشد.

منتظر حضور گرمتان هستیم
با سپاس

من امیدی را در خود بارور ساخته ام تار و پودش را با عشق تو پرداخته ام
مثل تابیدن مهری در دل مثل جوشیدن شعری از جان مثل باریدن عطری در گل
جریان خواهم یافت راه خواهم افتاد باز از ریشه به برگ باز از بود به هست باز از "خاموشی " تا "فریاد"
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۲-۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ عصر، توسط babaei.)
۱۰-۲-۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ashkani ، razieh ، یاسین ، rrrbbb ، khodam ، ehsan_m_khani ، Dabir ، M.Salehi ، parvaz ، محمدجواد.17 ، amini ، madinehhassani ، LAILA556 ، سلمان ، reza-b ، ali1391 ، فاطمه :) ، javadgm ، mojabi ، Atefeh.Gh
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803
سپاس شده 36612 بار در 4895 ارسال

ارسال: #2
RE: کنفرانس روش-6 دی ماه
یاسین
تعریف یک داستان
حدود 10 دقیقه
۱۰-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ عصر
 سپاس شده توسط razieh ، ehsan_m_khani ، babaei ، ashkani ، M.Salehi ، parvaz ، محمدجواد.17 ، amini ، LAILA556 ، سلمان ، فاطمه :) ، ali1391 ، javadgm ، mojabi
RaminPak
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 309
سپاس شده 2794 بار در 272 ارسال

ارسال: #3
سلام
پاکزاد هستم
بنده هم 10 دقیقه اگر امکانش هست
ممنونم

بدون باور انسان بی معناست ،
مرگ انسان اما در انجماد باورهاست ..
۱۰-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ صبح
 سپاس شده توسط یاسین ، babaei ، ashkani ، M.Salehi ، parvaz ، محمدجواد.17 ، amini ، LAILA556 ، khodam ، سلمان ، فاطمه :) ، ali1391 ، hamid150 ، javadgm ، mojabi
ehamzehloo
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 5
سپاس شده 149 بار در 18 ارسال

ارسال: #4
دوستان این کنفرانس روش چیه و کجا برگزار میشه؟
۱۰-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ عصر
 سپاس شده توسط ashkani ، M.Salehi ، یاسین ، parvaz ، محمدجواد.17 ، amini ، LAILA556 ، khodam ، سلمان ، فاطمه :) ، ali1391 ، javadgm ، mojabi
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803

ارسال: #5
دوست عزیز
کنفرانس روش
فرصتی ست که دوستان گرد هم جمع میشوند و هر کسی که اعلام امادگی کرده باشه فرصت ارائه کنفرانس داره
چهارشنبه ها ساعت 17 الی 19 برگزار میشه
در فرهنگسرای سرو
مسئول کنفرانس روش اقای بهروز بابایی ست
میتوانید برای هماهنگی بیشتر با این دوست عزیز در تماس باشید
سوالی بود در خدمت هستم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۴-۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ عصر، توسط amini.)
۱۰-۴-۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ صبح
 سپاس شده توسط parvaz ، محمدجواد.17 ، amini ، LAILA556 ، ashkani ، سلمان ، reza-b ، فاطمه :) ، ali1391 ، javadgm ، mojabi ، M.Salehi
ehamzehloo
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 5

ارسال: #6
ممنون از پاسختون چرا اسمش کنفرانس روش است؟ درباره چه مطالبی صحبت میشود؟
۱۰-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ صبح
 سپاس شده توسط محمدجواد.17 ، یاسین ، LAILA556 ، ashkani ، khodam ، سلمان ، فاطمه :) ، ali1391 ، javadgm ، mojabi ، M.Salehi
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803

ارسال: #7
خواهش میکنم.Blush
اسمش کنفرانس روش ست چون دوستان سعی میکنند در این موقعیت از روش های درمانی خودشان استفاده کنند. یه جور موقعیتی ست که باعث کاهش استرس میشه . البته دوستانی هم بینمان هستند که لکنت ندارند و خودشان را برای کنفرانس های درسی دانشگاه شان اماده میکنند و این جلسه بسیار بهشون کمک میکنه که خودشون رو محکی بزنند.
مطالب هم ازاد ست. هرکسی هر موضوعی که دوست داره در این تاپیک زمانش رو اعلام میکنه در صورت جای خالی بودن بهش وقت داده میشود.
البته طبق فرمایش اقای بابایی به همه دوستان حاضر پنج دقیقه فرصت خواهد داده شد.
در ضمن جلسه رایگان برگزار میشود.
سوالی بود در خدمت هستم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۴-۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ صبح، توسط یاسین.)
۱۰-۴-۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ صبح
 سپاس شده توسط M.Salehi ، madinehhassani ، LAILA556 ، ashkani ، amini ، سلمان ، reza-b ، فاطمه :) ، ali1391 ، javadgm ، mojabi
ehamzehloo
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 5

ارسال: #8
بسیار عالی خوشحالم که با این سایت و دوستان خوبی چون شما آشنا شدم امیدوارم که بتونم شرکت کنم و از انرژی مثبت حاضرین استفاده ببرم
۱۰-۴-۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ عصر
 سپاس شده توسط یاسین ، LAILA556 ، ashkani ، khodam ، amini ، سلمان ، M.Salehi ، فاطمه :) ، ali1391 ، javadgm ، mojabi
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803

ارسال: #9
منتظر حضور شما در جلسات گروهی هستیم.
راستی
ما جلسات پارک ساعی و جلسات اینترنتی هم داریم !!!!
اگر مایل بودید توضیح بدم !!!!
۱۰-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ عصر
 سپاس شده توسط LAILA556 ، ashkani ، amini ، سلمان ، M.Salehi ، reza-b ، فاطمه :) ، ali1391 ، javadgm ، mojabi
ehamzehloo
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 5

ارسال: #10
تا حدودی آشنا شدم از مطالبتون اگر زحمت بکشید توضیح کامل بدید ممنون میشم
۱۰-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ عصر
 سپاس شده توسط LAILA556 ، یاسین ، ashkani ، khodam ، amini ، سلمان ، فاطمه :) ، ali1391 ، javadgm ، mojabi
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803

ارسال: #11
باعث افتخار ماست
جلسات پارک ساعی در تهران خیابان ولیعصر پارک ساعی از ساعت 11 الی 1 برگزار میشود ادرس دقیق هم بالای تالار نوشته شده
جلسات اینترنتی هم اگر سیمین خانم زحمت بکشند توضیح بدهند بهترست چون من تاریخ و ساعت دقیقش رو یادم نیست.
سپاس
۱۰-۴-۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ عصر
 سپاس شده توسط ashkani ، amini ، سلمان ، reza-b ، فاطمه :) ، ali1391 ، javadgm ، razieh ، mojabi ، M.Salehi
سلمان
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 2677
سپاس شده 3762 بار در 473 ارسال

ارسال: #12
من فکر کنم این هفته نتونم بیام کنفرانس روشSad
یاد من هم باشید .به یادتونمHeart

باران باش و ببار و نپرس که کاسه های خالی از آن کیست.
۱۰-۵-۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ صبح
 سپاس شده توسط M.Salehi ، یاسین ، فاطمه :) ، babaei ، ali1391 ، khodam ، javadgm ، razieh ، mojabi
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2858
سپاس شده 5089 بار در 532 ارسال

ارسال: #13
دوستان عزیز سلام
امروز هم کنفرانس روش با تعداد زیادی از اعضای محترم انجمن تشکیل شد که امیدوارم دوستان در گزارش خود به نام افراد حاضر اشاره کنند.
امروز خانم الناز به تیم کنفرانس روش پیوستند که قطعا حضور ایشان کمک زیادی در برگزاری هر چه بهتر کنفرانس روش خواهد داشت
جلسه با کنفرانس آقای جواد مقدم شروع شد .جواد امروز تا میتونست پیشرفتشو به رخ حاضرین کشید کنفرانس بسیار عالی و ارائه کردند
و اعتماد به نفس و روانی گفتارشو بسیار بالا بود.امیدوارم پیشرفتشون با همین سرعت پیش بره
بعد آقا داریوش 5 دقیقه اومدن و متنی خوندن که طبق همیشه سعی کردند با روش باشند که موفق هم بودن
بعد خانم حسنی کنفرانس 10دقیقه ای را ارائه کردند مثل همیشه با لحن ارام و لبخند
و بعد نوبت آقای اسدزاده شد.آقای اسدزاده علارقم اینکه کنفرانس اولشون بود خیلی با اعتماد به نفس کنفرانسشونو ارائه دادند البته کنفرانسشون دو قسمت داشت
10دقیقه اول یه کیلیپ بسیار جالبی و با لپ تاپشون پخش کردند و بعد 10دقیقه هم کنفرانس دادند که قرار شد در کنفرانس بعد مطالبشونو به طور کامل ارائه بدن چون وقت کم اوردن و ایشون هم بازخورده خوبی رو از جمع حاضر گرفتن
بعد از آقایی اسدزاده آقای مرادی نسب تشریف آوردن و 3 دقیقه متنی رو خوندن البته باز با روس
و بعد خانم محدثه صالحی کنفرانسشونو ارائه کردند
خانم صالحی نسبت به کنفرانس قبلی خیلی بهتر بودن. و سرعتشون نسبت به قبل پایین بود تماس چشمی خوبی برقرار میکردن و اعتماد به نفسشون هم عالی بود و از لحاظ فن بیان هم بسیار خوب بودن .در کل پیشرفتشون خیلی عالیه
و بعد نوبت کنفرانس عاطفه خانم شد.عاطفه هم با اعتمادبه نفس بسیار بالا شروع کرد و در انتهای کنفرانشون همراه با ارش و آیسا سرود ای ایران برای حضار اجرا کردند که خیلی عالی بودند که جا داره بهشون تبریک بگیم علارقم نیمه شنوا بودن خیلی خوب اجرای کردند
جا داره از داریوش عزیز هم تشکر کنم که امروز با یه جعبه نون خامه ای که با خودش آورده بود از جمع حاضر پذیرایی کردیم
خوندن گزارش به قول آقای دبیر از قلم دوستان حاضر شیرین خواهد بود. امیدوارم جلسه امروز کنفرانس روش از طرف دوستان حاضر براتون باز هم به تصویر کشیده بشه
ممنون و سپاس

من امیدی را در خود بارور ساخته ام تار و پودش را با عشق تو پرداخته ام
مثل تابیدن مهری در دل مثل جوشیدن شعری از جان مثل باریدن عطری در گل
جریان خواهم یافت راه خواهم افتاد باز از ریشه به برگ باز از بود به هست باز از "خاموشی " تا "فریاد"
۱۰-۷-۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ صبح
 سپاس شده توسط ali1391 ، یاسین ، s.h ، khodam ، Dabir ، لبخند ، hamid150 ، ehsan_m_khani ، ehsan20t ، فاطمه :) ، parvaz ، javadgm ، M.Salehi ، سلمان ، mojabi ، Atefeh.Gh
LAILA556
عضو انجمن

سپاس ها 24710
سپاس شده 29031 بار در 3486 ارسال

ارسال: #14
موفق تر باشید آقای بابایی

امیدوارم من هم یه روز بتونم بیام اونجا کنفرانس بدهم (آرزو بر جوانان عیب نیست)

۱۰-۷-۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ صبح
 سپاس شده توسط یاسین ، s.h ، khodam ، لبخند ، babaei ، فاطمه :) ، parvaz ، javadgm ، M.Salehi ، سلمان ، ali1391 ، mojabi
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803

ارسال: #15
خوشحالم که من هم بودم
لذت بردم از تعداد دوستان حاضر
دوستانی که کنفرانس دادند بسیار عالی بودند و هرچه میگشتم پیشنهادی ارائه بدهم ناکام میماندم
همه عالی بودند
کلیپی که یکی از دوستان حاضر کرده بودند بسیار من را تحت تاثیر قرار داد.......
خانم صالحی که مثل همیشه عالی
و عاطفه خانم که اعتماد به نفس عالی شان زبان زد ست ما را به یک هم خوانی بسیار زیبا دعوت کردند که بسیار لذت بردم.
اشنایی با سرور عزیزم اقای ربیعی و خانم یزدانی از افتخاراتم بود.
۱۰-۷-۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ صبح
 سپاس شده توسط s.h ، LAILA556 ، لبخند ، babaei ، ehsan_m_khani ، فاطمه :) ، parvaz ، javadgm ، M.Salehi ، سلمان ، ali1391 ، mojabi ، Atefeh.Gh
khodam
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 42844
سپاس شده 23151 بار در 2411 ارسال

ارسال: #16
سلاممممممممممممممممممممممم
منم برفتم داستانی روایت بکردم اولاش.

خیلی با حال بود
تازه جایزه هم گرفتم از دوست جونم TongueTongueTongueTongueTongue

[تصویر:  gihnz1bvb4aw475xfrs.jpg]

شما
بله خوده شما
اخم کردی چرا؟
[تصویر:  do.php?img=382]
لبخند بزن
حیف صورت ماهت بی لبخند باشه
لبخند بزن 1...2...
۱۰-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ صبح
 سپاس شده توسط s.h ، Dabir ، LAILA556 ، لبخند ، babaei ، hamid150 ، ehsan_m_khani ، فاطمه :) ، parvaz ، javadgm ، razieh ، M.Salehi ، ali1391 ، mojabi ، Atefeh.Gh ، andya ، sj_sj
Dabir
دبیر انجمن
دبیر انجمن

سپاس ها 14188
سپاس شده 18791 بار در 1994 ارسال

ارسال: #17
ممنون از دوستانی که گزارش می نویسند و ممنون از دوستانی که به دیگران هم یاد آوری می کنند گزارش بنویسند
راستی عزیزان کنفرانس روش و جلسات گروهی و جلسات اینترنتی نمی خواهند یک کمیته تشکیل بدهند و در بخش کمیته های انجمن بخش مستقل ایجاد کنند و برنامه اعلام کنند و اعضای فعال را دعوت به مشارکت کنند و کلی کار دیگه خودشان خواهند گفت؟؟؟؟؟؟
۱۰-۷-۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ عصر
 سپاس شده توسط LAILA556 ، لبخند ، babaei ، hamid150 ، ehsan_m_khani ، یاسین ، safari ، فاطمه :) ، parvaz ، javadgm ، razieh ، khodam ، M.Salehi ، RAMIN KIAN ، سلمان ، ali1391 ، mojabi
parvaz
عضو انجمن

سپاس ها 5847
سپاس شده 2568 بار در 251 ارسال

ارسال: #18
چرا من چهارشنبه ها همش کلاس دارم نمیتونم بیامAngryDodgy

خیلی دوست داشتم بیام بچه هارو از نزدیک ببینم.
امیدوارم یا ترم دیگه کلاسم چهارشنبه نباشه یا کنفراس روش روز دیگه ایی باشه ( به قول لیلا جون آرزو بر جوانان عیب نیستWink
خب، من نبودم ولی میخام گزارش بدم!!! یه گزارش از چند روز قبل کنفرانس....
عاطفه جون، آیسان نازنین و آقا آرش گل که از آشنایی باهاشون کلی خوشحالم و کلی خوشحالتر که ازشون کلیییی درس یاد گرفتم.
برای خوندن شعر -ای ایران- که عاطفه کنفرانشو قرار بود بده 2 روز با هم تمرین داشتیم. همه میدونیم برای خوندن آواز اولین چیزی که لازمه شنیدن و تکرار کردن ریتمشه، یعنی یه جورایی اگه ریتم رو نداشته باشی این کار خیلی سخت میشه!!!
وقتی صدایی نمیشنوی و قراره آوازی بخونی سخته!! حالا اینکه 3 نفر باشین و صدای همو نشنوین و با هم هماهنگ باشین اونم با ریتم کار خییلی سخت تریه که فقط با چند ساعت تمرین این دوستای عزیز موفق شدن تا حدود زیادی این کار رو انجام بدنHeartHeart
حالا توی کنفرانس روش: به نظرم همینکه جلوی جمعیتی نه چندان کم اینقدر شجاعت داشتین و خودتون رو تو این موقعیت قرار دادین این یعنی:نتیجه ی خیلی عالی و به هدفتتون رسیدین عاطفه، آیسان و آرش عزیز.......

یقین دارم روزی پروانه ایی میشوم
و پرواز میکنم.....
پس میگذارم روزگار تا میخواهد پیله کند!
۱۰-۸-۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ صبح
 سپاس شده توسط لبخند ، ehsan_m_khani ، LAILA556 ، یاسین ، razieh ، khodam ، babaei ، M.Salehi ، RAMIN KIAN ، فاطمه :) ، سلمان ، ali1391 ، mojabi ، Atefeh.Gh
M.Salehi
عضو انجمن

سپاس ها 16325
سپاس شده 14054 بار در 1696 ارسال

ارسال: #19
سلام دوستان عزیز
من باز هم دیر رسیدم....وقتی در و باز کردم رفتم تو احساس شوک کردم....احساس کردم قلبم یه لحظه هنگ کرد...تمام صندلی ها به جز 2 تا پر بود...چهره های جدید.....تا به خودم اومدم....حس کردم......از این که به خوام توی این جمع کنفرانس بدم استرس دارم و نمیتونم....ولی با چندتا نفس عمیق به خودم فهموندم که من میتونم چون این توانایی رو دارم و تجربه شو هم دارم. ......پس دیگه خیالم از خودم راحت شد......
وقتی رسیدم فکر کنم آقای اکبرفامیان داشت حرف میزد.....هیچی نفمیدم چون حالم مساعد نبود......
نفر بعدی هم یادم نیست....افرادی که اومدن واسه کنفرانس اقای بابایی گفتن.......
کنفرانس خانوم حسنی عالی بود....به نظرم دارن خیلی خوب پیش میرن خیلی خوشحال شدم....موضوع ایشون درباره راه های افزایش اعتماد به نفس بود......یکی از راه هایی که یادمه....این بود که خودمونو دوست داشته باشیم و برای خودمون احترام قائل بشیم....

کنفرانس اقای اسدزاده هم خیلی خوب بود....3 بخش داشت که اول کلیپ پخش شد...درباره شخصی بود که دست و پا نداشت...!!!!!....اگه بخوام یک نکته از این فیلم بگم.......اینه که اون شخص بااین شرایطش....روحیه فوق العاده داشت.......و همین روحیه باعث سرپانگه داشتنش شده.....بعد اقای اسد زاده درباره این که انسان گرگ انسانه صحبت کردن همراه با شعری از فریدون مشیری.....ودراخر هم از روی لیستی که داشتیم....حضور و غیاب کردن...خوب بود....ولی فکر کنم اگه اون افکار مخرب رو قبل شروع نداشتم بهتر میشد...همین جا بهشون پیشنهاد میکنم...که هفته بعد هم همین کارو انجام بدن ولی با فکری متفاوت.....

و اما کنفرانس خودم.....اولش یکم صدام میلرزید ولی بعدش مسلط شدم.....نکته جالبی که توی این کنفرانس برام ایجاد شد ...این بود که تنستم از درون روی گفتارم مسلط باشم....و به نظرم تجربه جالبی بود.....مثل بالا و پایین بودن صدام....سرعت گفتارم....یعنی یه جورایی همش حواسم به شیوه بود ....ولی متفاوت.....
موضوع من درباره فرصت بود.....با یک مقدمه که داستان بود شروع کردم....بعد موضوع رو به فرصت های زندگی بردم.......یکی از این فرصت ها...فرصت ها فرصت یادگیری بود که با داستان مداد توضیح دادم......فرصت بعدی....فرصتی بود که اگه با دید باز و متفاوت به اطراف نگاه کنیم میتونیم ازشون استفاده کنیم....که این رو هم با داستان کفش توضیح دادم.....و فرصت اخر که از همه واسه مهم تره...فرصت تمرین کردن برای گفتارمون هست...این که از همه فرصت هامون برای تمرین کردن استفاده کنیم تا پیشرفت های خوبی داشته باشیم......
این کنفرانس ششمین کنفرانس من توی روش بود....و خیلی راضیم.....خدارو شکر.....

کنفرانس عاطفه که هردفعه بهتر از قبله...خداروشکر......ازاین پشت کارش خوشم میاد افرین.......گفت که توی خونه با مادرش سعی میکنه شعر زیاد تمرین کنه.....و مادرش ازش میخواد که سرود ای ایران رو بخونه و اون هم چون بلد نبوده از اینترنت سرچ میکنه و میبینه تاریخچه هم داره...و تصمیم میگیره که بیاد و کنفرانس بده......واقعا بهش تبریک که با اون اعتماد به نفس به همراه ایسان و ارش و همراهی بقیه بچه ها سرود رو خوندن....عالی بود...شور و هیجان ایجاد شده بود.......خیلی خوب بود.....

امیدوارم که همیشه جلسات کنفرانس روش همین جوری باشه.......
آهان راستی اقای بابایی گفتن که نام حضار رو بنویسیم.....ولی برای من چهره های جدید زیاد بود ...ولی تا جایی که یادمه مینویسم.....
اینو باید اول مینویشتم ولی رفت آخر:):)
خانوم ها...:مدینه حسنی.ایسان برزگر.ریحانه جعفری.عاطفه.افسرایت اللهی.فهیمه خدامی.شیما رحیمی.الناز اشکانی.خانوم کشاورز.ازاده یزدانی.محدثه صالحی.3مادر گرامی.
اقایون..:بابایی.مرادی نسب.امینی.ارش.اکبر فامیان.رهام بصیر.جناب ربیعی.مهدی الهی.اکبری.اسدزاده.پاکزاد.مقدم.چنتا اقای دیگه هم بود که نمیشناختم....پدر خودم.پدر ارش. و پدر یه دختر دیگه که همراه دکتر اریانی اومدن...

امیدوارم که دوستای دیگه هم بیان و بنویسن...دوستان میتونین از بازخوردهایی که خودتون دادین استفاده کنین...فکر کنم موثر باشه....

موفق باشید...
خداقوت...
۱۰-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ عصر
 سپاس شده توسط khodam ، razieh ، RAMIN KIAN ، Sara.F ، فاطمه :) ، سلمان ، یاسین ، Dabir ، ali1391 ، hamid150 ، _____ ، mojabi ، ehsan20t ، Atefeh.Gh
razieh
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 14594
سپاس شده 20548 بار در 2637 ارسال

ارسال: #20
وای ممنون چه گزارش کامل ومفصلی

زندگی باور می خواهد آنهم از جنس امید
که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد
یک امید قلبی
به توگوید که خداهست هنوز
لحظه هایی باید دل خودرا بسپاری به خودش تاکه آرام شوی باعشقش
۱۰-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ عصر
 سپاس شده توسط M.Salehi ، فاطمه :) ، سلمان ، یاسین ، ali1391 ، mojabi ، khodam
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنفرانس روش 95/3/18 behnam.mohamadzadeh 1 749 ۳-۱۸-۱۳۹۵ ۰۸:۲۰ صبح
آخرین ارسال: behnam.mohamadzadeh
  کنفرانس روش 95/3/4 behnam.mohamadzadeh 2 668 ۳-۱۱-۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ صبح
آخرین ارسال: ابوذر ابراهیمی
  کنفرانس روش 95/2/21 behnam.mohamadzadeh 1 675 ۲-۲۱-۱۳۹۵ ۰۸:۳۹ صبح
  کنفرانس روش 95/2/7 behnam.mohamadzadeh 2 735 ۲-۱۷-۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ صبح
  کنفرانس روش 95/2/14 behnam.mohamadzadeh 0 521 ۲-۱۴-۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ صبح
  کنفرانس روش 95/1/31 behnam.mohamadzadeh 1 673 ۲-۲-۱۳۹۵ ۰۸:۲۲ عصر
  کنفرانس روش 95/1/24 behnam.mohamadzadeh 1 662 ۱-۲۴-۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ صبح
Photo کنفرانس روش 94/12/24 behnam.mohamadzadeh 1 858 ۱۲-۲۵-۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: alireza_25
  کنفرانس روش 94/12/18 behnam.mohamadzadeh 1 820 ۱۲-۲۰-۱۳۹۴ ۰۷:۳۴ عصر
آخرین ارسال: سهراب
  کنفرانس روش مورخ 28 مهر 94 (ششم محرم) Morteza1412 5 1,611 ۸-۱-۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ صبح
  جلسه کنفرانس روش، ۶ مرداد ۹۴ Morteza1412 5 2,291 ۵-۸-۱۳۹۴ ۰۶:۰۲ عصر
  تغییرات برگزاری کنفرانس روش babaei 17 6,374 ۳-۸-۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ صبح
آخرین ارسال: Morteza1412
  کنفرانس روش - 11 آذر 93 Morteza1412 21 7,182 ۹-۱۳-۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ارمیا
  کنفرانس روش - 1 آذر 93 Morteza1412 13 5,056 ۹-۷-۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ صبح
آخرین ارسال: Morteza1412
Question ..: سوالات،انتقاد و پیشنهاد شما (کنفرانس روش)::.. ashkani 30 12,796 ۳-۹-۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ عصر
آخرین ارسال: ارمیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان