چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
کنفرانس روش-20دی ماه
نویسنده پیام
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2858
سپاس شده 5089 بار در 532 ارسال

ارسال: #1
کنفرانس روش-20دی ماه
جلسه سي وششم کنفرانس روش در تاریخ ذیل برگزار خواهد شد
زمان:چهارشنبه 91.10.20 ساعت: 17:00 الي 19:00.

ارائه دهندگان:
1. آقای جواد مقدم
2. خانم حسنی
3. آقایی داریوش
4.

ضمن اینکه در صورت امکان( اگه زمان داشته باشیم) هر یک از حاضرین جلسه میتوانند 5دقیقه برای جمع در رابطه با موضوعی که دارن یا از قبل آماده کردن صحبت کنند.

دوستانی که مایل به ارائه ای کنفرانس هستند بدونه توجه به لیست افراد کنفرانس دهنده
در هر جلسه ثبت نام خود را انجام دهند تا در الویت قرار بگیرند ،و در صورت کنسل کردن یکی از کنفرانس دهندگان جایگزین شوند ضمنه اینکه اگر امکان کنفرانس برایش پیش نیامد ، فرصت ارائه ای کنفرانس در هفته بعد برایش تثبیت شده باشد.

منتظر حضور گرمتان هستیم
با سپاس

من امیدی را در خود بارور ساخته ام تار و پودش را با عشق تو پرداخته ام
مثل تابیدن مهری در دل مثل جوشیدن شعری از جان مثل باریدن عطری در گل
جریان خواهم یافت راه خواهم افتاد باز از ریشه به برگ باز از بود به هست باز از "خاموشی " تا "فریاد"
۱۰-۱۶-۱۳۹۱ ۰۴:۳۵ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، یاسین ، Seed ، Dabir ، khodam ، reza-b ، razieh ، Atefeh.Gh ، mehdi25 ، molaei ، nima66 ، فاطمه :) ، سلمان ، ashkani ، sadeh ، سیمین بری ، زاهدیان ، amini ، parnia ، M.Salehi ، moslemk ، ehsan_m_khani ، jvd.irani
khodam
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 42844
سپاس شده 23151 بار در 2411 ارسال

ارسال: #2
RE: کنفرانس روش-20دی ماه
ببخشید که من همش میام پارازیت میندازما

خواهش تمنا سر 5 حضور داشته باشید که جلسه سر 7 تموم شه
عاجزانه
دوستان میان منتظر میشینن جلسه 5/30 شروع میشه.

بازم شرمنده از پارازیتی که انداختنم

[تصویر:  gihnz1bvb4aw475xfrs.jpg]

شما
بله خوده شما
اخم کردی چرا؟
[تصویر:  do.php?img=382]
لبخند بزن
حیف صورت ماهت بی لبخند باشه
لبخند بزن 1...2...
۱۰-۱۶-۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ عصر
 سپاس شده توسط razieh ، Atefeh.Gh ، Dabir ، mehdi25 ، molaei ، فاطمه :) ، RAMIN KIAN ، سلمان ، sadeh ، سیمین بری ، زاهدیان ، amini ، parnia ، ashkani ، moslemk ، ehsan_m_khani ، jvd.irani ، ـــــــــــــــــــــــ ، M.Salehi ، andya ، sj_sj
RaminPak
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 309
سپاس شده 2794 بار در 272 ارسال

ارسال: #3
سلام
من اون روز هم خدمتتون عرض کردم
اگر امکانش هست 15 دقیقه وقت میخوام
ممنون از زحمات شما

بدون باور انسان بی معناست ،
مرگ انسان اما در انجماد باورهاست ..
۱۰-۱۶-۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ عصر
 سپاس شده توسط khodam ، razieh ، Atefeh.Gh ، Dabir ، mehdi25 ، molaei ، یاسین ، فاطمه :) ، RAMIN KIAN ، سلمان ، سیمین بری ، amini ، parnia ، ashkani ، M.Salehi ، ehsan_m_khani ، jvd.irani
molaei
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 13082
سپاس شده 16652 بار در 1879 ارسال

ارسال: #4
از آقای بابایی عزیز تشکر می کنم که همچنان پرقدرت این جلسات رو برگزار می کنند. این تداوم و پیگیری بسیار با ارزش هست. من به شخصه ازتون بسیار سپاسگزارم.
خیلی وسوسه شدم این هفته کارهامو ساماندهی کنم و بتونم شنونده کنفرانس دوستانم باشم.
۱۰-۱۷-۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ صبح
 سپاس شده توسط یاسین ، Dabir ، Sara.F ، فاطمه :) ، RAMIN KIAN ، mehdi25 ، سلمان ، سیمین بری ، زاهدیان ، amini ، parnia ، ashkani ، M.Salehi ، ehsan_m_khani ، jvd.irani ، ـــــــــــــــــــــــ
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2858

ارسال: #5
ممنون خانم مولایی عزیز
به طور حتم حضورتون باعث خوشحالی همه میشه. پس ما این هفته منتظرتونیم:)

اما خدمت دوست خوبم آقا رامین
ثبت نام شما انجام شد و شما در لیست کنفرانس دهندگان هستید ولی با توجه به ثبت نامها دوستان دیگر و الویتها باید منتظر بمانید که نوبت به شما دوباره برسد
ممنون و سپاس

جریان خواهم یافت راه خواهم افتاد باز از ریشه به برگ باز از بود به هست باز از "خاموشی " تا "فریاد"
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۱۷-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ صبح، توسط babaei.)
۱۰-۱۷-۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ صبح
 سپاس شده توسط یاسین ، Dabir ، فاطمه :) ، RAMIN KIAN ، mehdi25 ، khodam ، سلمان ، سیمین بری ، parnia ، ashkani ، M.Salehi ، ehsan_m_khani ، jvd.irani ، ـــــــــــــــــــــــ
RaminPak
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 309

ارسال: #6

با سپاس فراوان از آقای بابایی عزیز
بنده هم منظورم همین بود و می خواستم مطمئن بشم که اسمم در لیست وجود داره.

خیلی ممنون آقای بابایی

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۱۷-۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ عصر، توسط RaminPak.)
۱۰-۱۷-۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ عصر
 سپاس شده توسط فاطمه :) ، سلمان ، hamed1986 ، سیمین بری ، khodam ، amini ، parnia ، ashkani ، یاسین ، Dabir ، ehsan_m_khani ، jvd.irani ، M.Salehi
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2858

ارسال: #7
کنفرانس روش با توجه به تغییر ساعت فرهنگسرا راس ساعت 4:30 شروع و ساعت 7 به اتمام میرسد
راس ساعت 4:30 منتظرحضور سبز و گرمتونیم
ممنون و سپاس

۱۰-۱۷-۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ عصر
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، hamed1986 ، سیمین بری ، سلمان ، molaei ، khodam ، amini ، parnia ، ashkani ، mehdi25 ، یاسین ، Dabir ، parvaz ، M.Salehi ، ehsan_m_khani ، فاطمه :) ، jvd.irani ، ـــــــــــــــــــــــ
hamed1986
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 1198
سپاس شده 2676 بار در 418 ارسال

ارسال: #8
سلام...

امیدوارم طلسم بشکنه و بالاخره بعد غیبتی طولانی بتونم بیام این هفته....
موفق باشید

** ما زنده از آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
**
۱۰-۱۸-۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ عصر
 سپاس شده توسط سیمین بری ، سلمان ، khodam ، amini ، parnia ، ashkani ، RAMIN KIAN ، mehdi25 ، یاسین ، Dabir ، M.Salehi ، ehsan_m_khani ، فاطمه :) ، jvd.irani
amini
عضو انجمن

سپاس ها 4128
سپاس شده 5573 بار در 453 ارسال

ارسال: #9
با عرض سلام خدمت همه دوستان
یه چند وقتی که کنفرانس ندادم دلم تنگ شده بود برای کنفرانس
راستش یه کم استرس دارم خدا به دادم برسه
موضوع کنفرانس این هفته ی من
نقد و بررسی فیلم 2012 است
امید وارم دوستان زیادی حضور داشته باشند
منتظر حضور دوستان هستم

۱۰-۱۹-۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ صبح
 سپاس شده توسط parnia ، ashkani ، RAMIN KIAN ، mehdi25 ، یاسین ، molaei ، M.Salehi ، سلمان ، ehsan_m_khani ، khodam ، فاطمه :) ، jvd.irani ، ـــــــــــــــــــــــ
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803
سپاس شده 36612 بار در 4895 ارسال

ارسال: #10
داریوش جان اگر چه برای کنفرانس من نبودی ولی من میام که اجرات رو ببینم !!!! WinkTongue
هستم
اگر وقت بود 5 دقیقه وقت میخواهم
ممنون
۱۰-۱۹-۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ صبح
 سپاس شده توسط ashkani ، Dabir ، molaei ، M.Salehi ، amini ، RAMIN KIAN ، سلمان ، ehsan_m_khani ، فاطمه :) ، jvd.irani
amini
عضو انجمن

سپاس ها 4128
سپاس شده 5573 بار در 453 ارسال

ارسال: #11
آقا یاسین روم سیاه Sadشرمنده که در کنفرانس شما حضور نداشتم ولی شنیدم که موضوع بسیار جالبیHeart رو مطرح کردی که همه بچه ها در بحث شرکت کردن.
ما رو مرام کش کردیRolleyes
انشالله در کنفرانس بعدی تون خواهم بود
در ضمن کنفرانس من این هفته تقریبا 40 دقیقه طول میکشه

۱۰-۱۹-۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ عصر
 سپاس شده توسط ashkani ، RaminPak ، M.Salehi ، سلمان ، Dabir ، ehsan_m_khani ، یاسین ، khodam ، فاطمه :) ، jvd.irani
M.Salehi
عضو انجمن

سپاس ها 16325
سپاس شده 14054 بار در 1696 ارسال

ارسال: #12
دوستان عزیز سلام
چقدر حیف که امروز نتونستم بیام روش.....مطمئنم که اجرای آقای امینی زیبا و جذاب خواهد بود....خوش به حال کسی که رفتهSadSad
دوستان جای منم خالی کنید....

به امید دیدار دویاره تا هفته دوم بهمن ماهSad
۱۰-۲۰-۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ عصر
 سپاس شده توسط سلمان ، RAMIN KIAN ، Dabir ، ehsan_m_khani ، ashkani ، یاسین ، khodam ، فاطمه :) ، jvd.irani ، ـــــــــــــــــــــــ
سلمان
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 2677
سپاس شده 3762 بار در 473 ارسال

ارسال: #13
بعد از دو هفته که نبودم ، این هفته خیلی خوش گذشت و لذت بردیم....

باران باش و ببار و نپرس که کاسه های خالی از آن کیست.
۱۰-۲۰-۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ عصر
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، Dabir ، M.Salehi ، ehsan_m_khani ، ashkani ، یاسین ، khodam ، فاطمه :) ، jvd.irani
afsar
عضو انجمن

سپاس ها 3119
سپاس شده 2663 بار در 209 ارسال

ارسال: #14
امروز 20 دی 1391

دیگه شمارشش از دستم در رفته که چندمین جلسه کنفرانس روشه ...... قبل از اینکه بیام داشتم خاطرات کنفرانس روش رو مرور میکردم ... جلسه اول دفتر اقای خجسته فر تشکیل شد...فیلمش هم هست کسی نمیخواد؟! :) ...بعد از چند جلسه منتقل شدبه فرهنگسرا..... ...ابتدا قرار بود هر دو هفته یک بار باشه ....حالا خیلی وقته که هر هفته شده ..... تعداد نفرات در ابتدای جلسه خیلی کم بود و باید 1 ساعت صبر میکردیم تا حدود 5 نفر بشیم بعد شروع کنیم! گاهی با تعداد کمتر هم جلسه تشکیل میشد...... اما الان اگه سر موقع شروع نشه وقت کم میاریم .....

وقتی رسیدم اقای بابایی داشت توضیح میداد که یکی از بچه ها از کنفرانس دادن انصراف داده و به جای ایشون اقای الهی کنفرانس میدن. و بعد پرسیدن کی میخواد بیاد و 5 دقیقه صحبت کنه چند نفر داوطلب شدند و اولین نفر اقای شهرام بود اگه اشتباه نکنم و ایشون ابتدا خودشون رو معرفی کردند و بعد از سفرشون گفتند و اینکه سرکار بیشترین مشکل را دارند و از بچه ها خواستند بفهمن علت مشکشون چیه .بعد از ایشون اقا سلمان از خودشون برامون صحبت کردند و اینکه نمیدونن چرا تو جمع بچه ها لکنت ندارند و بیرون لکنتشون خیلی زیاده!

نوبت رسید به ارائه اقای الهی ... اول خودشون رو معرفی کردند... سپس در مورد یک نویسنده گفتند که با تمام شهرت و محبوبیتی که داره معتاد شده ( اول با خودم گفتم اخه این نویسنده و زندگیش به ما چه ربطی داره!!!! اما نگو این یک مثال بود از اینکه افراد گاهی اهدافی برای خودشون تعیین میکنند و فکر میکنند زمانی که به ان می رسند احساس خوبی دارند در صورتی که اینگونه نبوده و برای این افراد دستیابی به این اهداف باعث خوشحالیشون نشده)....... در مورد تشکیل راه عصبی زمانی که یک کار زیاد انجام شود و از بین رفتن ان زمانی که دیگر انجام نشود..... و اینکه ادما هر کاری میکنند برای اینه که احساس خوب داشته باشند. کلی مطالب اموزنده در کنفرانس ایشون بود که هر کی نیومد از دست داد! :)) موضوع ایشون خیلی خوب بود و بچه ها را وارد بحث کردند و به خوبی تونستند جلسه را کنترل کنند . سرعت گفتار نوسان داشت که به گفته خودشون تحت کنترل خودشون زیاد و کم میکردند، تماس چشمی خوبی داشتند، تغییرات بلندی صدا زیاد نبود...برای کاهش استرس از راه رفتن با سرعت کم استفاده کردند خیلی خوب بود....در کل خیلی خوب اگز اون اجتنابای کوچیک هم کم بشه دیگه عالی میشه..

بعد اقای اسدزاده تیتر روزنامه امروزو خوندند با روش و همچنین یکی از قسمت های ان که مربوط به حمله ی مار به یک کودک بود را تعریف کردند هنگام تعریف نیز به خوبی توانستند گفتار خود را کنترل کنند. { امروز موقع حضور و غیاب هم خیلی بهتر از هفته های پیش توانستند گفتارشان را کنترل کنند این پیشرفت رو کاملا میشد احساس کرد)

میرسیم به اقای پاکزاد.... شعری زیبا خواندند راجب لکنت ( اگه اینجا بنویسید هم خیلی خوب میشه همه میتونن بخونن)
سپس در مورد رفتار هایی که باعث بیماری میشوند توضیحاتی دادند . اینکه تغییر در رفتار باعث جلوگیری از بیماری می شود....مثلا به جای کشیدن وسایل انها را هل بدهیم بهتر است .....هنگامی که زیاد می ایستید بهتر از برای اینکه کمتر به کمرتان فشار بیاد یک سکوی 20سانتی متری زیر یک پا قرار دهید ..... برای برداشتن وسایلی که روی زمین است بنشینید و ان را بردارید و یکدفعه خم نشوید..... و مهمتر از اینکه در زمانی که نمیتونید تنهایی کاری را بکنید فردین بازی درنیاورید و از فرد دیگری کمک بگیرید!!! :))
برسیم به گفتارشون خیلی خوب گفتارشون رو کنترل کردند .... تماس چشمی خوبی داشتند.... تسلط خوبی به موضوع داشتند و عملی به دوستان مثال هایی را که میزدند نشان می دادند....وقتی اهدافشون رو از کنفرانس دادن گفتند مشخص شد به تمام اهدافشون رسیدند... هر هفته بهتر از هفته ی قبل ( دینگ دینگ)

سپس اقای امینی...2012 پایان جهان! پیشگویی ها و فیلم های ساخته شده .... نقدی طولانی ( کاش دو قسمت کوتاه بود به جای یک قسمت طولانی)خودشون نقد رو بنویسند بهتره......... حدود چیزایی که یادمه رو رمینویسم هر کی میتونه برداشت خودشو داشته باشه ... مسیحیا به کلیسا رفتند ، مسمانان به کعبه، یهودیا به ؟؟؟ و عده ای هم به یک کشتی پیشرفته .....کی زنده موند؟ شما بگید!یک بودایی بعد از این اتفاقات با خونسردی میره و ناقوسی رو به صدا درمیاره! اخه چرا؟؟ و و و .....
15 دقیقه اول شیوه را رعایت میکردند بعدش دیگه شیوه بی شیوه! تماس چشمی فقط با اقایون داشتند البته در ابتدا و بعد دیگه کلا تماس چشمی چیه اخه سقف قشنگ تره :)... پیوستگی کلام کم بود....بلندی صدا خوب بود..... بازگویی اصلاحی هم داشتند که خوب بود ( البته اگه بازگویی رو با روش همراه میکردند بهتر بود ).
با قفل کردن دست ها در یکدیگر و گاهی محکم گرفتن میز تنس عضلات را زیاد کردند. چند نکته دیگه هم بود که الان یادم نمیاد....بعد از مدت ها کنفرانسی طولانی دادن واقعا سخته ضمن اینکه مدریت جلسه هم به عهده داشته باشی و نتونی تمرکز لازمی که میخوای رو به دست بیاری

بعد خانم ؟ ( اسم ایشون یادم رفت ) چند دقیقه درموردشروع لکنت درمان هایی که داشتند و شروع دوبارشون صحبت کردند

و در پایان اقای بابایی شعری برای جمع خواندند و خداحافظ( خدا میداند چقدر زمان خداحافظی طولانی است)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حاشیه

افراد خیلی در رفت و امد بودند میدونید چرا؟! اخه یک گروه بیرون تو راهرو جلسه داشتند که هی تعدادشون کم و زیاد میشد حالا جلسه چی بود ما که خبر نداریم اما میتونم اسمشون رو بگم برید از خودشون بپرسید به ما هم خبر بدید ( البته گاهی باید بگیم کنجکاوی ممنوع شاید به نفعتون باشه ندونید!!!! :) ) اقایان : خجسته فر، اکبری، محمدخانی، بابایی، ربیعی و خانم هژبری و اشکانی افراد دیگه ای هم بودند فکر کنم البته مطمئن نیستم!

------------------
شاد باشید( چقدر طولانی شدخدا قوت به فردی که از اول تا اخرشو بخونه )

تاریخ پر از افرادی است که کارهای غیرممکن انجام داده اند.:)
۱۰-۲۱-۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ صبح
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، RaminPak ، ashkani ، ehsan_m_khani ، Dabir ، یاسین ، Sara.F ، khodam ، سلمان ، فاطمه :) ، jvd.irani ، ـــــــــــــــــــــــ ، _____ ، M.Salehi ، nima66
RaminPak
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 309

ارسال: #15
ممنون از شما
گزارشتون عالی بود

این شعر رو خودم گفتم البته ترکیب با شعر سهراب سپهری هست
سر جلسه هم خوندم اینجا هم خواستند که بنویسم

چشم ها را باید شست
جور دیگر باید دید
واژه ها را باید شست
واژه باید خود باد ، واژه باید خود باران باشد
گرچه در گفتارم
واژه ها طوفانیست
واکه ها می گیرند
گاهی از تکرارش ، نفسم می گیرد
ولی از اعماقم
تو صدای دل من را بشنو
و ببین عشق مرا می طلبد
واژه هایم مثل باران مثل باد
همه در تکرارند

رامین پاکزاد

۱۰-۲۱-۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ صبح
 سپاس شده توسط ashkani ، یاسین ، afsar ، Far Had ، khodam ، سلمان ، molaei ، فاطمه :) ، jvd.irani ، Sara.F ، ـــــــــــــــــــــــ ، _____ ، M.Salehi ، nima66
LAILA556
عضو انجمن

سپاس ها 24710
سپاس شده 29031 بار در 3486 ارسال

ارسال: #16
مرسی دوست عزیز بابت این گزارش زیبا
هر ورز که ابن گزارشها رو میخوانم افسرده میشمUndecided....اخه چرا من تو تهران بدنیا نیومدم یا چرا اینجا تهران نیست یا چرا تهران اینجا نیستUndecidedSleepy

اون افرادی هم که نام بردی جز کمیته زیر زمینی هستند..............هی به ما میگن جلسات زیر زمینی تشکیل ندید بعد خودشون میرن رو زمین پشت درهای بسته تشکیل جلسه میدن Wink

۱۰-۲۱-۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ صبح
 سپاس شده توسط ashkani ، یاسین ، afsar ، khodam ، سلمان ، molaei ، فاطمه :) ، jvd.irani ، ـــــــــــــــــــــــ ، M.Salehi
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803

ارسال: #17
سپاس از سرکار خانم دکتر ایت اللهی
عالی و مو به مو .....
از ساعت 2 من فرهنگ سرا بودم
با بهروز جلسه داشتیم.....
جلسه پشت جلسه....
زمانی جلسه تمام شد که کنفرانس روش هم تمام شد
واقعا از دستم رفت
چون خیلی دوست داشتم کنفرانس داریوش رو ببینم !!!!

امروز دو تا از پسر عمه هام رو دعوت کرده بودم و امده بودند. خیلی براشون جالب بود و خوششان امده بود .
۱۰-۲۱-۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ صبح
 سپاس شده توسط afsar ، سلمان ، molaei ، فاطمه :) ، jvd.irani ، ashkani ، LAILA556 ، M.Salehi
Dabir
دبیر انجمن
دبیر انجمن

سپاس ها 14188
سپاس شده 18791 بار در 1994 ارسال

ارسال: #18
(۱۰-۲۱-۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ صبح)afsar نوشته شده توسط:  حاشیه

افراد خیلی در رفت و امد بودند میدونید چرا؟! اخه یک گروه بیرون تو راهرو جلسه داشتند که هی تعدادشون کم و زیاد میشد حالا جلسه چی بود ما که خبر نداریم اما میتونم اسمشون رو بگم برید از خودشون بپرسید به ما هم خبر بدید ( البته گاهی باید بگیم کنجکاوی ممنوع شاید به نفعتون باشه ندونید!!!! :) ) اقایان : خجسته فر، اکبری، محمدخانی، بابایی، ربیعی و خانم هژبری و اشکانی افراد دیگه ای هم بودند فکر کنم البته مطمئن نیستم!

------------------
شاد باشید( چقدر طولانی شدخدا قوت به فردی که از اول تا اخرشو بخونه )

ممنون از خام افسر و خدا قوت! Shy
اول بگم امد و رفت های حاشیه جلسه ، هیچ ربطی به جلسه حاشیه ای ما نداشت :)
من برای صحبت با آقای ربیعی و بابایی اومدم فرهنگسرا و وسط جلسه خانم هژبری و یاسین و احسان محمد خانی را هم وارد جلسه کردیم و به جز اقای بابایی که رفت و آمدش مربوط به ما می شد ، ارتباط کلیه آمد و شد ها ، با ما تکذیب میشود Tongue Shy
۱۰-۲۱-۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ صبح
 سپاس شده توسط ehsan_m_khani ، یاسین ، afsar ، razieh ، khodam ، سلمان ، molaei ، فاطمه :) ، jvd.irani ، ashkani ، ـــــــــــــــــــــــ ، LAILA556 ، _____ ، M.Salehi
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803

ارسال: #19
راستی
این رو یادم رفت بگم
دیروز یه اتفاق باور نکردنی برام افتاد
برای اولین بار با اقای جواد ایرانی ملاقات داشتمHeart
تا خودم رو معرفی نمیکردم ایشون من رو نمیشناختند !!! ( ای روز ها خیلی ها من رو نمیشناسن Confused )
خیلی خوشحال شدم
همانطور که تصور میکردم پسر قد بلند و رشید و بسیار مهربان.....
حسابی به هم احساس علاقه کردیم .....Heart
۱۰-۲۱-۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ صبح
 سپاس شده توسط ehsan_m_khani ، RAMIN KIAN ، afsar ، Far Had ، سلمان ، molaei ، فاطمه :) ، jvd.irani ، ashkani ، ـــــــــــــــــــــــ ، LAILA556 ، _____
LAILA556
عضو انجمن

سپاس ها 24710
سپاس شده 29031 بار در 3486 ارسال

ارسال: #20
اینجا همه جور جلسه داریم
جلسه زیر زمینیHeart

جلسه اینترنتیHeart

جلسه گروهیHeart

از این به بعد نام

جلسه حاشیه ای Heartرا نیز به فرهنگ لغت انجمن اضافه می کنیمBig Grin

[تصویر:  Safe6348297280370.jpg]

۱۰-۲۱-۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ عصر
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، razieh ، khodam ، سلمان ، فاطمه :) ، jvd.irani ، ashkani ، Sara.F ، ـــــــــــــــــــــــ ، _____ ، M.Salehi ، یاسین
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنفرانس روش 95/3/18 behnam.mohamadzadeh 1 811 ۳-۱۸-۱۳۹۵ ۰۸:۲۰ صبح
آخرین ارسال: behnam.mohamadzadeh
  کنفرانس روش 95/3/4 behnam.mohamadzadeh 2 728 ۳-۱۱-۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ صبح
آخرین ارسال: ابوذر ابراهیمی
  کنفرانس روش 95/2/21 behnam.mohamadzadeh 1 717 ۲-۲۱-۱۳۹۵ ۰۸:۳۹ صبح
  کنفرانس روش 95/2/7 behnam.mohamadzadeh 2 800 ۲-۱۷-۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ صبح
  کنفرانس روش 95/2/14 behnam.mohamadzadeh 0 555 ۲-۱۴-۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ صبح
  کنفرانس روش 95/1/31 behnam.mohamadzadeh 1 725 ۲-۲-۱۳۹۵ ۰۸:۲۲ عصر
  کنفرانس روش 95/1/24 behnam.mohamadzadeh 1 714 ۱-۲۴-۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ صبح
Photo کنفرانس روش 94/12/24 behnam.mohamadzadeh 1 911 ۱۲-۲۵-۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: alireza_25
  کنفرانس روش 94/12/18 behnam.mohamadzadeh 1 876 ۱۲-۲۰-۱۳۹۴ ۰۷:۳۴ عصر
آخرین ارسال: سهراب
  کنفرانس روش مورخ 28 مهر 94 (ششم محرم) Morteza1412 5 1,691 ۸-۱-۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ صبح
  جلسه کنفرانس روش، ۶ مرداد ۹۴ Morteza1412 5 2,433 ۵-۸-۱۳۹۴ ۰۶:۰۲ عصر
  تغییرات برگزاری کنفرانس روش babaei 17 6,723 ۳-۸-۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ صبح
آخرین ارسال: Morteza1412
  کنفرانس روش - 11 آذر 93 Morteza1412 21 7,561 ۹-۱۳-۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ارمیا
  کنفرانس روش - 1 آذر 93 Morteza1412 13 5,316 ۹-۷-۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ صبح
آخرین ارسال: Morteza1412
Question ..: سوالات،انتقاد و پیشنهاد شما (کنفرانس روش)::.. ashkani 30 13,536 ۳-۹-۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ عصر
آخرین ارسال: ارمیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان