چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
..: سوالات،انتقاد و پیشنهاد شما (کنفرانس روش)::..
نویسنده پیام
ashkani
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 16004
سپاس شده 14728 بار در 1825 ارسال

ارسال: #1
Question ..: سوالات،انتقاد و پیشنهاد شما (کنفرانس روش)::..
سلام دوستان عزیزم ....

اگر سوالی یا انتقادی یا نظراتی راجع به کنفرانس روش دارید....

در این تاپیک بیان کنید .....سپاس

{درانـدرون مـن خـسـتـه دل نـدانـم کـیـسـت.....
کـه مـن خـمـوشـم و او درفـغـان ودرغـوغـاسـت}

[تصویر:  84389854566112946485.jpg]

۱۰-۱۷-۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، sadeh ، سلمان ، s.h ، parnia ، safari ، khodam ، زاهدیان ، mehdi25 ، یاسین ، amini ، محمدجواد.17 ، LAILA556 ، _____ ، ـــــــــــــــــــــــ ، آرمان ، molaei ، Abbas ، z.taheri ، aliii
mhmd
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 170
سپاس شده 1173 بار در 135 ارسال

ارسال: #2
RE: ..: سوالات،انتقاد و پیشنهاد شما (کنفرانس روش)::..
ضمن تشکر از دوستانی که زحمت میکشن و این جلسات رو برگزار میکنند ، مواردی بود که در صورت انجام آن شاهد بازدهی بهتر و بالاتر از این جلسات خواهیم بود
کنفرانس روش یه محیط بسیار عالی برای شبیه سازی شرایط و موقعیت قرارگیری در وضعیت سخنرانی می باشد و چه بهتر که این شرایط نزدیک تر بشه ، یکی از موارد مهم در سخنرانی یا کنفرانس زمان هست ،و شما باید با توجه به حجم مطالب و سرعت گفتارت زمان رو مدیریت کنی و مسلما افراد قبل از سخنرانی این تست ها رو چندین بار انجام میدهند.
چه بهتر اگه به مدیریت زمان در این کلاس اهمییت بیشتری داده بشه و از هفته قبلش سخنران بدونه چقد وقت داره و بر مبنای اون بیاد و کنفرانس بده.حتی برای نظم بیشتر میشه برای هر فرد ساعت تعیین کرد
۱۰-۱۷-۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sadeh ، RAMIN KIAN ، ashkani ، سلمان ، s.h ، parnia ، khodam ، mehdi25 ، یاسین ، amini ، LAILA556 ، _____ ، molaei ، z.taheri ، aliii
سلمان
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 2677
سپاس شده 3762 بار در 473 ارسال

ارسال: #3
منم قبلا نظرمو که مشابه بالایی هستش گفته بودم

باران باش و ببار و نپرس که کاسه های خالی از آن کیست.
۱۰-۱۸-۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ صبح
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، ashkani ، parnia ، khodam ، mehdi25 ، یاسین ، amini ، LAILA556 ، razieh ، z.taheri ، aliii
amini
عضو انجمن

سپاس ها 4128
سپاس شده 5573 بار در 453 ارسال

ارسال: #4
با عرض سلام
با تشکر از خانم اشکانی که همچین پستی رو ایجاد کردن واقعا جای این پست خالی بود
اما در مورد موضوعی که مطرح شده
هر نفر متناسب با حجم مطالبی که می خواد ارائه بده یه زمانی رو از قبل به مسولین کنفرانس روش میگه و در روز کنفرانس روش همون زمان ذکر شده برای او در نظر گرفته میشود و زمان اضافه به او داده نمی شود.این خود فرد است که باید مدیریت زمان را مد نظر داشته باشد.
این امکان وجود ندارد که زمانی از طرف مسولین کنفرانس برای فردی در نظر گرفته شود .
هر فرد متناسب با موضوع و حجم کنفرانس خود زمانی را مطرح می کند و در اولین فرصت به وی اجازه داده می شود که به ارائه کنفرانس بپردازد

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۱۹-۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ صبح، توسط amini.)
۱۰-۱۹-۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ صبح
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، ashkani ، mehdi25 ، یاسین ، LAILA556 ، razieh ، سلمان ، molaei ، ـــــــــــــــــــــــ ، hamid150 ، z.taheri ، khodam ، aliii
mehdi25
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 76
سپاس شده 41 بار در 4 ارسال

ارسال: #5
با عرض سلام خدمت همه دوستان و تشکر از خانم اشکانی برای ایجاد این تاپیک و همه ی کسانی که برای انجمن زحمت می کشن
آقای امینی درست می فرمایند، تعیین ساعت دقیق برای صحبت کردن هر شخص امکان پذیر نیست (با توجه به اینکه مدت زمان برای هر شخص طبق تقاضای کنفرانس دهنده مشخصه) و چون بعضی از کنفرانس دهنده ها به هر دلیلی ممکن است دیر تشریف میارن و در ضمن اگر اینطور بشه شخص کنفرانس دهنده سر ساعتی که باید صحبت کنه وارد کلاس میشه و بعد از کنفرانسش هم میزاره میره و در تمام طول کلاس حضور نداره. درصورتی که برای احترام به تمام کسانی که در اون جلسه بجز خود شخص کنفرانس دارن باید از ابتدا حضور داشت.
یه پیشنهاد دیگه: اگه به همین صورت استقبال از کنفرانس روش زیاد باشه، و کلاس به امفی تئاتر منتقل بشه اون هم در یک روز دیگه، چه خوب میشد هر هفته کنفرانس روش در دو روز برگزار میشد؛ یعنی کلاس روز چهار شنبه رو هم داشتیم. البته در صورتی این میسر میشه که همین طور تعداد زیادی به کنفرانس روش بیان و تعداد زیادی هم در صف باشند که نوبت کنفرانس دادنشون برسه.

بدون کوچکترین تردید، پشتکار وتلاش، مهمترین عامل تشکیل دهنده ی کیفیت زندگی است
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۱۹-۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ صبح، توسط mehdi25.)
۱۰-۱۹-۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ صبح
 سپاس شده توسط یاسین ، amini ، ashkani ، RAMIN KIAN ، LAILA556 ، razieh ، ـــــــــــــــــــــــ ، molaei ، _____ ، hamid150 ، z.taheri ، khodam ، aliii
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803
سپاس شده 36612 بار در 4895 ارسال

ارسال: #6
ممنونم از تیم مدیریت برگزاری کنفرانس روش
مدیریت جلسه بسیار عالی ست . پایبند بودن به نظم در کنفرانس روش یکی از نقاط قوت این جلسه ست !!
فقط اگر بازخورد ها یه جوری (که خودم هم نمیدونم چه جوری) هدفمند بشه فکر میکنم بهتر باشه. مثلا شخصی که کنفرانس میدهد اول شیوه گفتاری خودش رو بگه و دوستان طبق شیوه اش بهش بازخورد بدهند !!!
اگر اول جلسه همه دوستان حاظر خودشان معرفی کنند فکر کنم جالب باشه !!!
بازهم ممنونم از همه دوستان
۱۰-۱۹-۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ صبح
 سپاس شده توسط mehdi25 ، amini ، ashkani ، RAMIN KIAN ، LAILA556 ، razieh ، _____ ، آرمان ، molaei ، M.Salehi ، z.taheri ، aliii
mhmd
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 170
سپاس شده 1173 بار در 135 ارسال

ارسال: #7
منظور من بیشتر مدت کنفرانس بود ، یه مدت کم رعایت میشد ولی الان چیزی نمیبینم که تو تاپیک همون هفته اعلام بشه مثلا آقای .... 15 دقیقه و همین مدت هم به وی فرصت داده بشه نه کمتر نه بیشتر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۱۹-۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ عصر، توسط mhmd.)
۱۰-۱۹-۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ عصر
 سپاس شده توسط amini ، ashkani ، RAMIN KIAN ، LAILA556 ، razieh ، یاسین ، آرمان ، M.Salehi ، z.taheri ، parnia ، khodam ، aliii
afsar
عضو انجمن

سپاس ها 3119
سپاس شده 2663 بار در 209 ارسال

ارسال: #8
با سلام

اینجور که در تاپیک های کنفرانس روش مشاهده کردم زمان جلسات کنفرانس روش از ساعت 4.30 تا 7 می باشد. یعنی دو ساعت و سی دقیقه.
باید از این زمان به بهترین نحو استفاده کرد.
اهداف کنفرانس روش ( انگونه که من به یاد دارم در صورتی که غیر از این است اصلاح کنید)

1- ایجاد فرصتی برای اعضا انجمن برای صحبت در جمع

2- زمانی برای صحبت با روش در محیطی که اکثریت با روش اشنایی دارند.

3-مدریت زمان توسط افراد

4-رعایت شیوه بدون اینکه فردی از بیرون شخص را کنترل کند( البته اگه خود فرد بخواهد که یک شخص خاص در صورتی که او از روشش دور شد با یک علامت به او نشان دهد هیچ ایرادی ندارد)

5- یادگیری قواعد کنفرانس دادن

پشنهادات :

1- هر دوست کنفرانس دهنده 30دقیقه وقت داشته باشه و در صورتی که مطالبش بیشتر است آن را در دو جلسه ارائه دهد. این سی دقیقه شامل : 5 دقیقه توضیح اهدافی که از کنفرانس دادن دارد و میخواهد در این کنفرانس ان ها را بررسی کند. 20 دقیقه ارائه مطالبش 5دقیقه بازخورد دوستان ( افردی که مطمئنا حرفی برای گفتن دارند)

2- در هر جلسه 3 نفر کنفرانس داشته باشند.

3- 3 تا4نفر هم میتوانند تمرینی در حدود 5تا 10 دقیقه داشته باشند.

4- ترتیب کنفرانس دوستان از قبل مشخص نباشد و همه دوستان به موقع در جلسه حضور داشته باشند.

5-پس از ارائه ی اولین دوست، دوستان حاضر درجلسه خود را معرفی کنند ( تا زمزمه ها در جلسه که این کیه، جدیده، و .. کاهش یابد)

6-پس از هر کنفرانس یکی از افرادی که میخواهد تمرین 5 تا10دقیقه ای داشته باشد ، پشت میز کنفرانس فرا خوانده شود و صحبت کند.

7-موضوع کنفرانس دوستان حتما روز سه شنبه در سایت قرار بگیرد.( قبلا این کار انجام میشد اما این هفته چیزی ندیدم جز یکی از دوستان که خودش موضوع کنفرانسش را گفته است)
8- هدایت جلسه را فردی که از ابتدا تا انتها در جلسه حضور دارد به عهده بگیرد . ( این امر همیشه رعایت میشه اما دو هفته است به دلیل برگزاری دو جلسه کمیته و روش همزمان کمی بی نظمی رخ داده)

با تشکر...
مسئولین کنفرانس روش تمام موارد بالا را میدانند و در زمانی انها را اجرا میکردند اما انگار برخی از این موارد کم رنگ شده و نیاز به یاد اوری دارد.

تاریخ پر از افرادی است که کارهای غیرممکن انجام داده اند.:)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۲۱-۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ صبح، توسط afsar.)
۱۰-۲۱-۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ صبح
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، LAILA556 ، ashkani ، razieh ، یاسین ، nima66 ، _____ ، ـــــــــــــــــــــــ ، آرمان ، Dabir ، parnia ، molaei ، amini ، M.Salehi ، Abbas ، z.taheri ، khodam ، aliii
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803
سپاس شده 36612 بار در 4895 ارسال

ارسال: #9
ممنونم از خانم ایت اللهی
بسیار شفاف و دقیق
سپاس
۱۰-۲۱-۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ صبح
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، ashkani ، آرمان ، Dabir ، parnia ، afsar ، amini ، M.Salehi ، _____ ، ـــــــــــــــــــــــ ، z.taheri ، aliii
ـــــــــــــــــــــــ
عضو انجمن

سپاس ها 4677
سپاس شده 7405 بار در 728 ارسال

ارسال: #10
(۱۰-۲۱-۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ صبح)afsar نوشته شده توسط:  8- هدایت جلسه را فردی که از ابتدا تا انتها در جلسه حضور دارد به عهده بگیرد . ( این امر همیشه رعایت میشه اما دو هفته است به دلیل برگزاری دو جلسه کمیته و روش همزمان کمی بی نظمی رخ داده)

لطفا" روی این قسمت ( مورد 8 ) توجه بیشتری بشه !
ضمنا" بارها شده که هدایتگر جلسه ، بدون رعایت احوال جاری در جلسه ، صحبت دوستان رو قطع کرده و به موضوعی پرداخته که چندان از اهمیت زیادی برخوردار نبوده ! برخی مطالب جالب و مفیدند و دوستان علاقه مند ، تمایل به شنیدن دارند ، پس اجازه دهیم تا با یکی دو جمله ی باقیمانده ، مطلب را به پایان برسانند .
حوصله کردن و گوش دادن به صحبت دوستان ، احترامی ست که برای خود و دوستانمان قائلیم .
۱۰-۲۴-۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ صبح
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، آرمان ، ashkani ، Dabir ، arian ، molaei ، afsar ، amini ، M.Salehi ، یاسین ، _____ ، Far Had ، z.taheri ، khodam ، aliii
Dabir
دبیر انجمن
دبیر انجمن

سپاس ها 14188
سپاس شده 18791 بار در 1994 ارسال

ارسال: #11
(۱۰-۲۱-۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ صبح)afsar نوشته شده توسط:  با تشکر...
مسئولین کنفرانس روش تمام موارد بالا را میدانند و در زمانی انها را اجرا میکردند اما انگار برخی از این موارد کم رنگ شده و نیاز به یاد اوری دارد.

تشکر از خانم افسر هزار تا!!!
:)

مشارکت اینگونه و موثر چیزی است که واقعا نیاز انجمن است...
احساس مسئولیت ، انتقاد ، پیشنهاد موثر و همه و همه آنچه نیازه همه مان در برابر فعالیت های انجمن داشته باشیم
مسیر انجمن به سرعت می تونه با مشارکت دوستان ،‌بهتر و بهتر بشه

در مورد نظرات خانم افسر ، به نظر میاد دوستان فعال و مسئولین کنفرانس روش ، در جلسه بعدی ، حدود 5 دقیقه وقت بگذارند و مصوب اش کنند...
به تشکر دیگه هم ازخانم افسر...
Shy
۱۰-۲۴-۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ صبح
 سپاس شده توسط parnia ، RAMIN KIAN ، molaei ، ashkani ، afsar ، amini ، M.Salehi ، یاسین ، _____ ، ـــــــــــــــــــــــ ، hamid150 ، LAILA556 ، z.taheri ، khodam ، aliii
amini
عضو انجمن

سپاس ها 4128

ارسال: #12
با عرض سلام
خانم افسر برخی اهداف جلسه کنفرانس روش را مطرح کردن که جای تشکر دارد.
کنفرانس روش موقعیتی بسیار شبیه به کلاس است موقعیتی که برای ما بسیار سخت است معمولا اکثر ما در کلاس هنگام سوال پرسیدن و پاسخ دادن به سوال استاد مشکل داریم و کنفرانس روش محلی است برای تمرین این موقعیت های سخت ما می توانیم با سوال پرسیدن از شخص کنفرانس دهنده و یا پاسخ به سوالات وی این موقعیت های سخت را تمرین کرده لذا بنده تصمیم گرفته ام در جلسات کنفرانس روش هم سوال بپرسم و هم جواب سوال را بدهم و این منوط به آگاهی از موضوع کنفرانس از قبل می باشد .همانطور که خانم افسر مطرح کردن دوستان موضوع کنفرانس خود را حتما مطرح نماییند و شرحی کوتاه برآن داشته باشند. تا مستمعین بیشتر آمادگی سوال کردن را داشته باشند.
دوستانی که قصد دارند صحبت کوتاه 5 دقیقه ای داشته باشند لطفا در سایت مطرح کنند تا برنامه ریزی بهتری صورت گیرد
با تشکر
داریوش امینی

۱۰-۲۵-۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ عصر
 سپاس شده توسط ashkani ، M.Salehi ، یاسین ، afsar ، Dabir ، _____ ، ـــــــــــــــــــــــ ، z.taheri ، khodam ، aliii
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2858
سپاس شده 5089 بار در 532 ارسال

ارسال: #13
دوستان عزیز
ممنون از اینکه پیشنهاد هایتان و انتقادهایتان را برایمان مینویسید
قطعا انتقادها و پیشنهادهایتان مهم خواهد بود
ضمن اینکه 14 بهمن نقطه عطف کنفرانس روش میباشد وکنفرانس روش وارد فاز جدیدی میشود. چهارچوب اولیه کنفرانس روش رسما ارائه شده و لازم الاجرا میباشد ، واین چهارچوب با پیشنهادهایی شما دوستان روز به روز کاملتر خواهد شد.

آقایی حبیبی کنفرانسها طبق زمان درخواستی کنفرانس دهندگان ارائه میشود ولی مطمئنا در فاز جدید کنفرانس روش تاکید بیشتری روی آن میشود

افسر خانم بعضی نقاطی که به آن اشاره کردید قبول دارم ومعتقدم که باید انجام شود. ممنون

خانم یزدانی عزیز بهتر بود دقیقا با اشاره مثالی کاملا شرح میدادید منظورتان را ولی ان چیزی که متوجه شدم:
کسی که جلسه را کنترل میکند
در درجه اول وظیفه دارد زمان را طور تقسیم کند که به افرادی که میخواهند کنفرانس دهند وقت برسد این در الویت است(همیشه زمان بیشتری به کنفرانس دهندگان داد شد نسبت به زمان درخواستیشان در حدوده 5 تا 10 دقیقه ) و اگر کنفرانس دهندی وقت کم بیاورد ، این ضعفی خواهد بود که باید در کنفرانس بعدی خود آن را رفع کند و توانایی مدیریت زمان را در ارائه ای کنفرانس بدست آورد.
و اگر به قول شما هدایتگر کنفرانس زمان جلسه را کنترل نکند مشکلات دیگری رخ خواهد داد از جمله کمبود وقت برای کنفرانس دهندگان بعدی
و...
و اگر منظورتان این است که بازخورد کم ارزش است من مخالف هستم چراکه بازخورد برای شخص کنفرانس دهنده بسیار مهم است و میتونه در بالا بردن روحیه و اعتماد به نفس کنفرانس دهنده مهم باشد و اینکه کنفرانس دهند از دیده حاضرین از مشکلاتی که دار میباشد مطلع میشود البته ممکن است که بعضی از بازخوردها کاملا درست نباشد و دلایل دیگر (ضمن اینکه بازخورد اختیاری است)
ولی در مجموع از شما تشکر میکنم که برای بالا بردن کیفیت کنفرانس روش پیشنهاد و انتقادتون رو نوشتید
شاید لازم باشد در مورد بازخوردها سازماندهی ایجاد شود .

من امیدی را در خود بارور ساخته ام تار و پودش را با عشق تو پرداخته ام
مثل تابیدن مهری در دل مثل جوشیدن شعری از جان مثل باریدن عطری در گل
جریان خواهم یافت راه خواهم افتاد باز از ریشه به برگ باز از بود به هست باز از "خاموشی " تا "فریاد"
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ عصر، توسط babaei.)
۱۱-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ عصر
 سپاس شده توسط ashkani ، ـــــــــــــــــــــــ ، z.taheri ، afsar ، khodam ، aliii ، تبسم 68
ـــــــــــــــــــــــ
عضو انجمن

سپاس ها 4677
سپاس شده 7405 بار در 728 ارسال

ارسال: #14
(۱۱-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ عصر)babaei نوشته شده توسط:  خانم یزدانی عزیز بهتر بود دقیقا با اشاره مثالی کاملا شرح میدادید منظورتان را ولی ان چیزی که متوجه شدم:
کسی که جلسه را کنترل میکند
در درجه اول وظیفه دارد زمان را طور تقسیم کند که به افرادی که میخواهند کنفرانس دهند وقت برسد این در الویت است(همیشه زمان بیشتری به کنفرانس دهندگان داد شد نسبت به زمان درخواستیشان در حدوده 5 تا 10 دقیقه ) و اگر کنفرانس دهندی وقت کم بیاورد ، این ضعفی خواهد بود که باید در کنفرانس بعدی خود آن را رفع کند و توانایی مدیریت زمان را در ارائه ای کنفرانس بدست آورد.
و اگر به قول شما هدایتگر کنفرانس زمان جلسه را کنترل نکند مشکلات دیگری رخ خواهد داد از جمله کمبود وقت برای کنفرانس دهندگان بعدی
و...
و اگر منظورتان این است که بازخورد کم ارزش است من مخالف هستم چراکه بازخورد برای شخص کنفرانس دهنده بسیار مهم است و میتونه در بالا بردن روحیه و اعتماد به نفس کنفرانس دهنده مهم باشد و اینکه کنفرانس دهند از دیده حاضرین از مشکلاتی که دار میباشد مطلع میشود البته ممکن است که بعضی از بازخوردها کاملا درست نباشد و دلایل دیگر (ضمن اینکه بازخورد اختیاری است)
ولی در مجموع از شما تشکر میکنم که برای بالا بردن کیفیت کنفرانس روش پیشنهاد و انتقادتون رو نوشتید
شاید لازم باشد در مورد بازخوردها سازماندهی ایجاد شود .

به یاد دارم جلسه ای رو که آقای محمود قنبری ، برای مدت 15 دقیقه ، مطلب تاریخی فوق العاده جالبی در مورد حملات مغول ها
به ایران ارائه میدادند ! مطلب با تفسیر خود ایشان از آن وقایع آمیخته بود و به همین دلیل هم جالب تر شده بود !

همان روز ، 29 آذر ، به دلیل برگزاری همزمان جلسه ی دیگری در طبقه ی پایین فرهنگسرا ، و آمد و رفت های بیهوده ی اشخاص ، جو کلاس بسیار آشفته و نابسامان بود ! آقای قنبری ، با دو سه جمله ی کوتاه ، میتوانستند مطلب را به پایان برسانند ، بدون اینکه نیازی به وقت اضافه داشته باشند ! میدونید چرا ؟ بخاطر اینکه ایشان فقط 13 دقیقه صحبت کرده بودند ! متاسفانه ، آنروز ، هدایتگران جلسه ، بدلیل اینکه خودشان در رفت وآمد بود ند ، زمان را بدرستی نگه نداشتند !!! حتی فراموش شد که کنفرانس آقای قنبری 15 دقیقه ای بوده و بازخورد لازم دارد !
صحبت ایشان ، توسط یکی از هدایتگران جلسه ، بطرز چکشی و کمی زودتر از موقع ، قطع شد ، هیچ گونه اظهار نظر و بازخوردی صورت نگرفت ، و آقای قنبری با چهره ای مأیوس و سرخورده بلند شدند و هنگام برگشت که با بنده چشم در چشم شدند ، با تأسف سری تکان دادند که نشان از اعتراض به نحوه ی مدیریت جلسه بود !!! Undecided
کاملا" محسوس بود که بدلیل بی نظمی جلسه ی آنروز ، کمتر کسی ، با دقت به مطالب کنفرانس و نحوه ی ارائه ی آن توجه میکرد !
چرا که آن بی نظمی ، در فرایند گوش سپردن به مطالب ، و همچنین تمرکز بر روند کنفرانس اختلال عظیمی ایجاد میکرد !
و طبیعی ست که در چنین شرایطی ، هیچ باز خورد با ارزش و به درد بخوری هم ارائه نمیشود !!! Sad
این اتفاق ، نه فقط در مورد آقای قنبری ، که برای سایر دوستانی که آنروز کنفرانس داشتند هم پیش آمد ! ولی چون اغلب ، کنفرانس ها ، 5 دقیقه ای صورت گرفت ، و بازخورد نداشت ، اعتراضی هم به این اوضاع نشد . ولی قبول بفرمایید که در مورد آقای قنبری ، واقعا" بی انصافی شد ! حتی نام ایشان و نام رامین پاکزاد در گزارش کنفرانس از قلم افتاده !!

اساسا" شخص کنفرانس دهنده ، اگر احساس کند که دوستان با دقت و توجه به او گوش نمیدهد ، ممکن است که این را ، بی اعتنایی یا احترامی به خود تلقی کند ، و مطمئنا" این موضوع ، تأثیر نامطلوبی بر روحیه ی وی خواهد گذاشت !

البته کاملا" واضح و روشن است که پس از خاطر نشان شدن پاره ای از مشکلات توسط سرکار خانم آیت الهی ، اوضاع رو به بهبود رفته و جلسات بسیار مطلوبی را از نظر کیفیت مدیریت شاهد هستیم و از این بابت بسیار سپاسگزاریم . هم از ایشان ، هم از جنابعالی ، هم از جناب امینی ، و همچنین از الناز عزیز که برای ارتقای سطح جلسات کنفرانس روش ، اولین شخصی بود که آستین ها را بالا زد !

بنده به شخصه از این جلسات ، به وفور لذت میبرم و برای تمام اعضاء شرکت کننده و برگزار کننده آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم . Heart

( جلسه ی 29 آذر ، 4 هدایتگر داشت !!! من اشاره به شخص خاصی نکرده بودم !Blush )
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۶-۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ صبح، توسط ـــــــــــــــــــــــ.)
۱۱-۱۳-۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ عصر
 سپاس شده توسط hamid150 ، ashkani ، LAILA556 ، afsar ، khodam ، aliii ، تبسم 68
ashkani
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 16004
سپاس شده 14728 بار در 1825 ارسال

ارسال: #15

خانوم یزدانی عزیز بنا به مسئولیتی که داشتم و ازم خواستن رفتم گزارش های اخیر را مطالعه کردم و متوجه شدم که آقای قنبری یه وقت ده دقیقه ایی خواسته بودن و اصلا کنفرانس نداشتن که دوستان به ایشون باز خورد بده و برای کنفرانس باید از قبل ثبت نام میکردن ......

انتقادی که من دارم راجع به وقت کنفرانس هاست که خیلی طول میکشه در تاپیک ها اعلام میشه ساعت 5تا 7اما تا ساعت 8طول میکشه من ساعت 10شب رسیدم خونه راه من دوره و ترافیک ها این راه دور رو چند برابر دور تر میکنه و مسیر آخرم رو مجبورم با تاکسی برگردم چون مسیر مترو نداره اونم از خیابانی که خلوته و خیلی خطرناکه شنبه داشتم از ترس سکته می کردم .........
من از هفته آینده راس ساعت 7 از جلسه خارج میشم و مجبورم گزارش های کنفرانس رو نصفه یاداشت کنم ....شنبه به قدری پدرم از دستم ناراحت بود که جواب سلام منو نداد.......
خواهش میکنم کنفرانس ها رو از ساعت 4شروع کنید تا زودتر تموم بشه واقعا برای من سخته تو تاریکی شب برگردم خونه حداقل تا قبل از عید خواهش میکنم زودتر برگزار کنید بعد از عید هوا تا دیر وقت روشنه اون موقعه دیگه من مشکلی ندارم.......ممنونم .....

{درانـدرون مـن خـسـتـه دل نـدانـم کـیـسـت.....
کـه مـن خـمـوشـم و او درفـغـان ودرغـوغـاسـت}

[تصویر:  84389854566112946485.jpg]

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۵-۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ عصر، توسط ashkani.)
۱۱-۱۵-۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ـــــــــــــــــــــــ ، amini ، parnia ، Far Had ، khodam ، aliii
Far Had
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 684
سپاس شده 4181 بار در 558 ارسال

ارسال: #16
سلام خدمت دوستان گلم
یه موردی هست که اگه اجازه بدین بگم
تو این چند هفته که من خدمت دوستان بودم دیدم که همه افرادی که تو لیست بودن کنفرانساشون رو دادن و این خیلی خوبه
اما افرادی که برای صحبت 5 دقیقه ای (50 دقیقه ای!!!!) داوطلب میشن با وجود کمبود وقت همشون میان و صحبت می کنن
تورو خدا به فکر اعصاب ما هم باشین
بهتره که بعد از هر کنفرانس یه دونه فقط یه دونه صحبت اون هم در حد 5 دقیقه ی واقعی انجام بشه تا هم وقت کم نیاد هم ما از کلاس در نریم
در ضمن اینجا از آقای بابایی تقاضا دارم در مواقعی که کنفرانس دوستان طولانی میشه و تشخیص میدن که حاضرین مثه من کلافه شدن وسط جلسه 5 دقیقه تنفس اعلام کنن تا ما یه نفسی بکشیم
بخدا من تجربه جلسه 4-5 ساعته رو هم دارم ولی به اندازه اینجا خسته نمیشم
این موارد فقط نظر و پیشنهاد بنده حقیر Big Grin بود امیدوارم اگه بقیه دوستان هم موافق هستند اعلام کنن
۱۱-۱۶-۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ عصر
 سپاس شده توسط ashkani ، Dabir ، parnia ، z.taheri ، amini ، khodam ، aliii
Dabir
دبیر انجمن
دبیر انجمن

سپاس ها 14188
سپاس شده 18791 بار در 1994 ارسال

ارسال: #17
(۱۱-۱۶-۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ عصر)Far Had نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان گلم
یه موردی هست که اگه اجازه بدین بگم
تو این چند هفته که من خدمت دوستان بودم دیدم که همه افرادی که تو لیست بودن کنفرانساشون رو دادن و این خیلی خوبه
اما افرادی که برای صحبت 5 دقیقه ای (50 دقیقه ای!!!!) داوطلب میشن با وجود کمبود وقت همشون میان و صحبت می کنن
تورو خدا به فکر اعصاب ما هم باشین
بهتره که بعد از هر کنفرانس یه دونه فقط یه دونه صحبت اون هم در حد 5 دقیقه ی واقعی انجام بشه تا هم وقت کم نیاد هم ما از کلاس در نریم
در ضمن اینجا از آقای بابایی تقاضا دارم در مواقعی که کنفرانس دوستان طولانی میشه و تشخیص میدن که حاضرین مثه من کلافه شدن وسط جلسه 5 دقیقه تنفس اعلام کنن تا ما یه نفسی بکشیم
بخدا من تجربه جلسه 4-5 ساعته رو هم دارم ولی به اندازه اینجا خسته نمیشم
این موارد فقط نظر و پیشنهاد بنده حقیر Big Grin بود امیدوارم اگه بقیه دوستان هم موافق هستند اعلام کنن

به شدت موافقم
زمان هر کنفرانس حدود 25 الی 30 دقیقه مناسبه زمان بازخورد ها 5 الی ده دقیقه مناسبه
زمان های دوستان بین نوبتی !!!! Shy یک یا دو تا ارائه 5 دقیقه ای خوبه
اینطوری جمع زمان کنفرانس هم در 2 ساعت تمام میشه نه سه ساعت!!! Shy
آقای بابایی عزیز منتظر نظر شما هستیم چون این بخش پیشنهادات کنفرانس روش بود ، نظر ما فقط مطرح شد تا نظر کارشناسی مسئولین چه باشه...
Shy
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۶-۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ عصر، توسط Dabir.)
۱۱-۱۶-۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ عصر
 سپاس شده توسط parnia ، RAMIN KIAN ، z.taheri ، Far Had ، amini ، ashkani ، khodam ، aliii
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2858
سپاس شده 5089 بار در 532 ارسال

ارسال: #18
همانطور که قبلا هم گفته بودم نظرات شما عزیزان در جهت وضع و اصلاح قوانین بسیار مهم میباشد

زمان درخواستی کنفرانس دهندگان که در بند 4 در چهارچوب کنفرانس روش به آن اشاره میشود؛ حداکثر زمان کنفرانس به 40 دقیقه کاهش یافته.
و در مورد انتقاد کاملا به جای آقایی دبیر در مورد بازخورده کنفرانسها من_بعد حداکثر بازخورد کنفرانسها 10 دقیقه خواهد بود
و اما خانم الناز و آقایی امینی در مورد زمان شروع که به آن اشاره کردید(ساعت شروع 16 باشد) با توجه به اینکه کم کم روز ها طولانی تر میشود
بهتر است زمان شروع را تغییر ندهیم
امیدوارم جلسات را ضمن استفاه بهینه از تمام وقت بتوانیم راس ساعت 19 به پایان برسانیم به همین خاطر از شما دوستان عزیز شرکت کننده در جلسات تقاضا میشود راس ساعت 17 در سالن فرهنگسرا حاضر باشید تا بتوانیم استفاد کامل از زمان را داشته باشیم
ممنون وسپاس

من امیدی را در خود بارور ساخته ام تار و پودش را با عشق تو پرداخته ام
مثل تابیدن مهری در دل مثل جوشیدن شعری از جان مثل باریدن عطری در گل
جریان خواهم یافت راه خواهم افتاد باز از ریشه به برگ باز از بود به هست باز از "خاموشی " تا "فریاد"
۱۱-۱۶-۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ عصر
 سپاس شده توسط amini ، parnia ، ashkani ، khodam ، aliii
amini
عضو انجمن

سپاس ها 4128

ارسال: #19
با عرض سلام خدمت دوستان

با توجه به اینکه روز کنفرانس روش و جلسات پارک ساعی پشت سر هم هستند و روز شنبه اولین روز

کاری هفته می باشد و همچنین قرار بود از ابتدا سالن کنفرانس روز های دوشنبه در اختیار ما باشد .لذا

به زودی کنفرانس روش به روزهای دوشنبه منتقل خواهد شد.

۴-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ صبح
 سپاس شده توسط ashkani ، سعیدـ112 ، parnia ، RaminPak ، babaei ، khodam ، razieh ، sadeh ، aliii ، FAEZEharash ، sevenskylove
khodam
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 42844
سپاس شده 23151 بار در 2411 ارسال

ارسال: #20
خوب این هفته رو هم می ذاشتین شنبه از هفته دیگه دشنبه
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااا
آخه چرا منننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن؟

[تصویر:  gihnz1bvb4aw475xfrs.jpg]

شما
بله خوده شما
اخم کردی چرا؟
[تصویر:  do.php?img=382]
لبخند بزن
حیف صورت ماهت بی لبخند باشه
لبخند بزن 1...2...
۴-۵-۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ صبح
 سپاس شده توسط afsar ، parnia ، ashkani ، aliii ، sevenskylove ، andya ، sj_sj
ارسال پاسخ