چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
کنفرانس روش 14 بهمن
نویسنده پیام
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2858
سپاس شده 5089 بار در 532 ارسال

ارسال: #1
کنفرانس روش 14 بهمن
دوستان عزیز سلام
خوشحالم که کنفرانس روش به کمک شما عزیزان امروز به جایی رسید که میتونه جلسات رو با تعداد زیادی از اعضایی محترم انجمن برگزار کنه. و جلسه 14بهمن به طور حتما نقطه عطفی در مسیر کنفرانس روش خواهد بود. چون جلسات باز به یاری شما عزیزان این بار با رنگ و بویی رسمی و بزرگ تری برگزار خواهد شد .
پیروی اهداف و همین طور صحبتهایی که با مسئولین فرهنگسرا داشتم قرار بر این شد جلسات کنفرانس روش به روز شنبه هایی هر هفته منتقل و جلسات در سالن اصلی فرهنگسرا برگزار شود
بنابراین جلسه چهلم کنفرانس روش روز شنبه 91.11.14 ساعت: 17:00 الي 19:00 برگزار خواهد شد

;کنفرانس دهندگان جلسه چهلم کنفرانس روش :
1. خانم دکتر مولایی
2. آقایی محمد حبیبی
3.آقایی خجسته فر

امیدوارم با حضور و همین طور اطلاع رسانی شما عزیزان به سایر اعضایی محترم انجمن
شاهد کنفرانس روشی شلوغ تری نسبت به قبل باشیم

منتظر حضور گرمتان هستیم
ممنون و سپاس

من امیدی را در خود بارور ساخته ام تار و پودش را با عشق تو پرداخته ام
مثل تابیدن مهری در دل مثل جوشیدن شعری از جان مثل باریدن عطری در گل
جریان خواهم یافت راه خواهم افتاد باز از ریشه به برگ باز از بود به هست باز از "خاموشی " تا "فریاد"
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۱-۱۳۹۱ ۰۳:۵۲ عصر، توسط babaei.)
۱۱-۱۰-۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ashkani ، safari ، molaei ، razieh ، samanrayan ، moslemk ، محمد حسین ، mhmd ، parnia ، M.Salehi ، سلمان ، sara69 ، _____ ، فاطمه :) ، Dabir ، amini ، ehsan_m_khani ، LOVE ، m_kuhestani ، hamid150
amini
عضو انجمن

سپاس ها 4128
سپاس شده 5573 بار در 453 ارسال

ارسال: #2
RE: کنفرانس روش 14 بهمن
سلام
به به چه خبر خوبی
دیگه رفتیم تو سالن
چقدر منتظر این روز بودم
امیدوارم جلسه اول قل قله باشه
منتظر همه دوستان هستیم

۱۱-۱۰-۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ عصر
 سپاس شده توسط molaei ، razieh ، parnia ، M.Salehi ، سلمان ، ashkani ، فاطمه :) ، محمد حسین ، khodam ، Dabir ، ehsan_m_khani ، babaei
razieh
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 14594
سپاس شده 20548 بار در 2637 ارسال

ارسال: #3
خیلی عالیه
امیدوارم دوستان قدر بدونند

زندگی باور می خواهد آنهم از جنس امید
که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد
یک امید قلبی
به توگوید که خداهست هنوز
لحظه هایی باید دل خودرا بسپاری به خودش تاکه آرام شوی باعشقش
۱۱-۱۰-۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ عصر
 سپاس شده توسط parnia ، M.Salehi ، سلمان ، ashkani ، فاطمه :) ، Dabir ، محمد حسین ، sara69 ، msh22 ، khodam ، ehsan_m_khani ، babaei ، hamid150
M.Salehi
عضو انجمن

سپاس ها 16325
سپاس شده 14054 بار در 1696 ارسال

ارسال: #4
سلام آقای بابایی....ممنون از تلاش های پیگیر شما بابت هماهنگی با فرهنگسرا....
من برای چهارشنبه 18 بهمن وقت کنفرانس گرفتم....که افتاد شنبه....
می خواستم ببینم که من جز کنفرانس دهندگان هستم؟؟
۱۱-۱۱-۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ صبح
 سپاس شده توسط سلمان ، razieh ، ashkani ، فاطمه :) ، محمد حسین ، sara69 ، msh22 ، khodam ، Dabir ، ehsan_m_khani ، babaei ، parnia
سلمان
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 2677
سپاس شده 3762 بار در 473 ارسال

ارسال: #5
متاسفانه من نمی تونم شنبه ها بیام .چون سمنانم و سه شنبه ها میام تهران.
خلاصه از دست سوال کردن هام وسط کنفرانس راحت میشید
امیدوارم دوستان در روزهای شنبه به دلیل رسمی تر شدن کنفرانس پیشرفت خوبی داشته باشند...

باران باش و ببار و نپرس که کاسه های خالی از آن کیست.
۱۱-۱۱-۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ عصر
 سپاس شده توسط M.Salehi ، razieh ، moslemk ، ashkani ، فاطمه :) ، Dabir ، سیمین بری ، sara69 ، msh22 ، khodam ، محمد حسین ، ehsan_m_khani ، parnia ، babaei ، hamid150
ehsan20t
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 98
سپاس شده 180 بار در 18 ارسال

ارسال: #6
با سلام خدمت دوستان وآقای بابابی
جناب بابایی در صورت امکان برای هفته بعد یه فرصت کنفرانس به من بدید
باتشکر

هر رفتنی رسیدن نیست اما برای رسیدن باید رفت...
۱۱-۱۴-۱۳۹۱ ۰۷:۲۱ عصر
 سپاس شده توسط محمد حسین ، sara69 ، msh22 ، khodam ، M.Salehi ، Dabir ، ehsan_m_khani ، ashkani ، parnia ، سلمان ، فاطمه :) ، babaei
RAMIN KIAN
عضو انجمن

سپاس ها 24230
سپاس شده 32948 بار در 3958 ارسال

ارسال: #7
سلام بهروز جان
الان یعنی جلسات کنفرانس روش به جای 4شنبه شده شنبه؟؟؟؟
یا نه فقط همین هفته اینجوری بوده؟

وقتی خداوند من را آفرید مطمئن بود که اشتباه نکرده است....پس من چرا خودم را باور نداشته باشم!!!

۱۱-۱۴-۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط محمد حسین ، سیمین بری ، sara69 ، msh22 ، khodam ، M.Salehi ، LAILA556 ، Dabir ، ehsan_m_khani ، ashkani ، parnia ، سلمان ، فاطمه :) ، babaei
سیمین بری
عضو انجمن

سپاس ها 13090
سپاس شده 27234 بار در 3060 ارسال

ارسال: #8
سلام . من واقعا نمیدونم کنفرانس روش فقط مخصوص تهرانی هاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا به شنبه منتقل شده ؟ واقعا ما شهرستانیها حقی تو این کنفرانس نداریم ؟؟؟ ما میتونستیم حداقل آخر هفته شرکت کنیم تو این جلسات متاسفانه انگار این حق از ما گرفته شده !!!!!!!!!!!!!!
خواهشا تجدید نظر کنید . کمی هم به فکر ما باشید ...............
۱۱-۱۴-۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ عصر
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، Far Had ، محمد حسین ، sara69 ، msh22 ، khodam ، M.Salehi ، LAILA556 ، Dabir ، ehsan_m_khani ، ashkani ، سلمان ، فاطمه :) ، babaei ، hamid150
RAMIN KIAN
عضو انجمن

سپاس ها 24230

ارسال: #9
خب اگه تغییر کرده باید یه نظر سنجی کنید
اصلا نظر سنجی نخواستیم....یکم فکر کنید
اولین روز کاری هفته....همه نمیتونن بیان
ما که ماهی 1-2 بار میومدیم دیگه ملا نمیتونیم بیایم
نه من...هیچکدوم از بچه های شهرستان اومدن براشون سخته
اگه همینجوری پیش بره باید هیتر سایت رو بزنید:
انجمن لکنت تهران

وقتی خداوند من را آفرید مطمئن بود که اشتباه نکرده است....پس من چرا خودم را باور نداشته باشم!!!

۱۱-۱۴-۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط سیمین بری ، محمد حسین ، sara69 ، msh22 ، khodam ، M.Salehi ، LAILA556 ، Dabir ، ehsan_m_khani ، ashkani ، سلمان ، فاطمه :) ، babaei
محمد حسین
عضو انجمن

سپاس ها 16521
سپاس شده 16675 بار در 1885 ارسال

ارسال: #10
یادم نیست آخرین بار کی گزارش نوشتم.
شاید آخرین بار گزارش همایش فروردین ماه بود... یا نه ... حتی قبل تر از اون.

امروز اومدم تا دوستانم رو از دست ندم. بالاخره آدمیزاد مگه چقدر میخواد از خدا عمر بگیره! ... نهایت آخرش هرچی هم که داشته باشی یا نداشته باشی، بالاخره یه روزی پیرمرد میشی...، از گذرِ خاطره ها رد میشی و یه «آی روزگـــــــــــار» دم کرده میگی و یاد گذشته می کنی!
یاد پارک ساعی های بهمن 89! ... یاد برفها و سردی هوا... یاد دوستان قدیم و جدید.
.
.
از در که وارد شدم، چشمم دنبال بچه هایی بود که می شناختم. البته جا نبود و منم مثل بچه های خوب، اول کلاس نشستم! ... ولی باور کنید اول کلاس نشستن آدمو از جمع دور می کنه!! ... خلاصه اینم گفتیم که بدونید خیلی غریبی نمودیم امشب :D
از دیدن همه شما خوشحال شدم.
آقا و خانم ربیعی که اگرچه هنوز خیلی نمیشناسمشون، اما آقا و خانم خوب و صمیمی هستند و براشون آرزوی موفقیت می کنم.
خانم صفری، پرنیا خانم و خانم کوهستانی که از دیدنشون خوشحال شدم و آرزو می کنم همیشه خوشبخت، سلامت و خندان در کنار هم دوستان خوبی برای هم باشند.
خانم ملایی! چقدر زود رفتید؟ تازه دلمون هوا کرده بود احوالپرسی کنیم خواهر!! فردا اگه دیگه محمد حسین رو ندیدید، نگید کاش باهاش خدافظی میکردما! گفته باشم!
صالح عزیز!! .. چقدر دلم برات تنگ شده بود اخوی؟؟ ... خیلی خیلی خوشحال شدم دیدمت... و ببخشید که آخر کار نتونستم خداحافظی کنم...
احسان محمدخانی عزیز که مثل همیشه، مثل برادر خودم دوستش دارم.
آقای زینلی، بهروز بابایی و بقیۀ دوستانی که متاسفانه افتخار اشنایی نداشتم باهاشون.
و آقای خجسته فر عزیز، که انشالله همیشه باشند و سلامت و سرحال. حتی وقتی که صبحانه و ناهار و شام هم نخورند(!) باز هم همون آقای خجسته فر قبراق و سرحال هستند!
ــــــــــ

همگی در پناه حق.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۵-۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ صبح، توسط محمد حسین.)
۱۱-۱۴-۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ عصر
 سپاس شده توسط sara69 ، RAMIN KIAN ، msh22 ، khodam ، ehsan_m_khani ، M.Salehi ، LAILA556 ، Dabir ، سیمین بری ، molaei ، ashkani ، m_kuhestani ، parnia ، سلمان ، فاطمه :) ، babaei ، hamid150 ، safari ، zeinali
M.Salehi
عضو انجمن

سپاس ها 16325

ارسال: #11
سلام دوستان عزیز....
بالاخره طلسم کنفرانس روش رو بعد از 5 هفته شکستم...و دوباره رفتم....خیلی خوشحال بودم که امروز توی سالن آمفی تئاتر میریم....
من ساعت 4.30 رسیدم فرهنگسرا...اول فهیمه خدامی رو دیدم....باهم قرار گذاشته بودیم که زودتر بریم....بعدش شیما رو دیدم....که گفت با الناز نمازخونه هستن...ما هم رفتیم اونجا....کلللللللللللللللییییییییییییییییییییی خندیدیم و اونجا رو گذاشتیم روی سرمون.:):)
راس ساعت 5 اومدیم بیرون که آقایان جواد مقدم.حمید اسدزاده و فکر کنم آقای بنیامین علومی رو دیدیم....+ 2 جعبه شیرینی:)
گفتن که امروز سالن نمیریم....ما هم حالمون گرفته شد...SadSadرفتیم کلاس1....که دیدیم چند نفر دیگه اونجا هستن...آقای بابایی...خانوم ملایی.خانوم کوهستانی...مهمان خانوم ملایی..آقای حبیبی..بعد دیدیم که کلاس کوچیکه رفتیم کلاس2....نشستیم و چند نفر دیگه هم بهمون اضافه شدن...آقای خجسته فر..آقای زینالی...آقای بصیر..آقای امینی..آقای قنبری..آقای محمدخانی...آقای حسین خانی مثل همیشه با سازشون...وفکر کنم چند نفر دیگه....

نفر اول شروع کرد به ارائه کنفرانس....چند دقیقه بعد دوباره ما رو به کلاس 1 منتقل کردن..که در بین جابه جایی سارا صفری و خانوم پرنیا اومدن....
به طور رسمی تر کنفرانس.. آقای محمد حبیبی.... شروع شد....موضوع:total system
ایشون شیوه شون رو به خوبی اجرا می کردن...مکث های بین صحبتشون باعث میشد که شنونده فرصت تجزیه و تحلیل و فهمیدن داشته باشه...
تماس چشمی و تماس نرم خوبی داشتن....
به افرادی که صحبت می کردند....نگاه می کردن...که این کار میتونه فرد رو به جلسه برگردونه...
نکته هایی که باید بیشتر روش کار کنند:
لحنشون پایین و آرام بود.... البته یکنواخت اگر که تن صدا رو بالا و پایین میکردن...باعث میشه که شنونده بیشتر حواسش رو جمع کنه....
وقتی از زبان تخصصی توی کنفرانی استفاده میشه...بهتره که ابتدا لغات و اصطلاحات معنی بشن...تا درک موضوع برای شنونده بهتر باشه...
جناب دبیر فرمودن که...اگر که در حین کنفرانس بچه ها رو به نحوی درگیر کنید و هدفتون رو اول کار بیان کنید...خیلی بهتره و این که چارت کلی ارائه رو اول کار بگیم بهتره......
در کل کنفرانس بسیار خوبی بود..خداقوت....

نفر بعدی آقای محسن حسین خانی...
ایشون گفتند که چند وقتی هست که تمریناتشون کمتر شده...و 20 درصد لکنتشون برگشته....و گفتند که تمرینات رو رها نکنید...که خطر داره:)

نفر بعدی خودم بودم...محدثه صالحی...
خیلی کوتاه صحبت کردم...فقط اینجا هم بگم...دوستان برای هفته بعد قلم و کاغذ با خودتون بیارید...چون کنفرانسی که می خواهم ارائه بدم....ممکنه نکته هایی بخواهید ازش برداشت کنید....

ارائه دهنده دوم.....سرکار خانوم ملایی عزیز......موضوع....دانشمندان لکنت....
برای این که به اندازه کافی این گزارش طولانی شده و بیشتر هم میشه....توضیحات مربوط به محتوای کنفرانس رو در ارسال بعدی میگم....
ابتدا بهار عزیز....با نوشته با احساسی که در جلسه نوشتن شروع کردند....این خیلی خوب بود که جمع رو از احساسات درونیشون باخبر کردند تا استرسشون کم بشه...
تماس نرم و تماس چشمی شون فوق العاده بود...
روی تخته خلاصه کل صحبت هاشونو در جدولی رسم کردن...و این خیلی خوب بود...
حین ارائه یک جا نبودند.....و راه میرفتند....
لحن آرومی داشتند...ولی تونستند احساسات و هیجاناتشون رو با شیوه بروز بدن...و این باعث نشد که به شیوه شون لطمه بزنه و این نکته خیلی مهمه:)
در کل از نظر من...نسبت به صحبت هاتون در همایش آبان خیلی خیلی بهتر بودید بهار عزیز....
به قول جناب دبیر...همه وقتی می خوان بازخورد بدن...میگن عالی بود...فقط.....ولی شما اون فقط رو ندارید....:)

نفر بعدی ...خانوم سارا صفری .....
سارا جان شروع کردند به صحبت و لکنت هم کردند...یکی از دوستان تذکر داد که شما توی همایش عالی بودید پس میتونید که با روش باشید....سارا هم گفت من نمیگم نمیتونم..و چنر جمله ای با روش حرف زدند...گفت که میخوام اینجا لکنت کنم و لکنت هامو تجزیه تحلیل کنم....این کار خودش جرات و جسارت میخواد با این که میتونی با روش حرف بزنی ولی لکنت کنی جلوی این همه ادم....سارا جان.....گاهی اوقات وقتی از قبلت بیشتر لکنت میکنی...همیشه به این معنی نیست که داری افت می کنی...بعضی وقت ها باید لکنت کنی و باید بفهمی که اشکال کار کجاسا و ریشه یابی کنی و با اجتناب ها مبارزه کنی...و این خودش مرحله از درمانه....موفق باشی عزیزم...:)

نفر بعدی...آقای داریوش امینی....
بلافاصله سراغ تخته رفتند و یک نمودار رسم کردند...و انواع پیشرفت رو رسم کردند....و گفتند که برای درمان لکنت باید از مدل دوم استفاده کرد یعنی میزان پیشرفت کم و پیوسته باشه...و با یک سرعت ارام و پیوسته در حرکت باشیم.... ممنون بابت صحبت های مفیدتون...

کنفرانس دهنده سوم....جناب دبیر محترم....موضوع:نکاتی درباره کنفرانس دادن با یک مثال...
قبل از شروع کنفرانسشون شیرینی هایی که اول گزارش گفتم پخش شد...آقای بنیامین زحمت کشیده بودن و برای تولدشون آورده بودن...
بعد خوردن شیرینی ها...آقای خجسته فر خیلی خوب تونستن جمع رو متوجه کلاس کنند....
اجرای شیوه ایشون خیلی خوبه....
خیلی با مهارت توجه افرادی که حرف میزدند رو به نوعی جلب می کردند...
بین جمعیت راه رفتند...و این کار برام جالب بود....
خیلی حواسشون به زمان بود...و سعی کردند که مطالبشونو با زمان هماهنگ کنند....و مطالبی از صحبت هاشونو برای جلسه بعدی نگه داشتند...

دوستان عزیز ببخشید اگر که خیلی زیاد شد....:)
مطالب و محتوای کنفرانس خانوم ملایی و آقای خجسته فر رو در ارسال بعدی مینویسم....
ادامه دارد.......
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۵-۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ عصر، توسط M.Salehi.)
۱۱-۱۵-۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ صبح
 سپاس شده توسط s.h ، LAILA556 ، ehsan_m_khani ، سیمین بری ، Dabir ، molaei ، ashkani ، m_kuhestani ، khodam ، parnia ، RAMIN KIAN ، سلمان ، mhmd ، فاطمه :) ، babaei ، hamid150 ، safari ، afsar
LAILA556
عضو انجمن

سپاس ها 24710
سپاس شده 29031 بار در 3486 ارسال

ارسال: #12
منم تصمیم داشتم اوائل اسفند که میام تهران واسه کنفرانس روانشناسی بیام تو کنفرانس روش و کنفرانس ارائه بدم...اما دیدم افتاد شنبه Blush
کلا اگه به طلا هم دست بزنیم می شه خاکBlush

فکر کنم اگه بیام تهران همه از تهران متواری می شن و کنفرانس که هیچی بقیه دوستام هم نتونم ببینم(Blush+گریه)
اما خوب میشه راهی ساخت و با مسئول اموزش بیمارستانمون صحبت کردم که ماهی یکی دوبار تو بیمارستان کنفرانس و سخنرانی داشته باشمTongue

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۵-۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ صبح، توسط LAILA556.)
۱۱-۱۵-۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ صبح
 سپاس شده توسط M.Salehi ، سیمین بری ، Dabir ، RAMIN KIAN ، molaei ، ehsan_m_khani ، ashkani ، m_kuhestani ، khodam ، parnia ، سلمان ، فاطمه :) ، babaei ، hamid150
M.Salehi
عضو انجمن

سپاس ها 16325

ارسال: #13
سلام دوباره:)
آخر گزارش قبل یه چیزی رو با عرض پوزش یادم رفت بنویسم...
خانوم ها....هانیه عباسی.آزاده یزدانی..و یک خانوم دیگه اسمشونویادم رفته
و آقایان:....جناب ربیعی.آقای محمدحسین..پدرم...مهدی الهی.. صالح برات زاده....دکتر آریانی و همراهشون...و چند آقای دیگه که اسمشونو نمیدونم....
بدر میانه راه بهمون پیوستند...:)
هرکسی که اسمش جاافتاده و ننوشتم ببخشید....:)

الان خیلی خسته شدم از نوشتن....ادامه گزارش....رو به زودی مینویسم....:)

باز هم ادامه دارد......(:..............:).................:)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۵-۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ عصر، توسط M.Salehi.)
۱۱-۱۵-۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ صبح
 سپاس شده توسط سیمین بری ، ehsan_m_khani ، molaei ، ashkani ، m_kuhestani ، khodam ، parnia ، RAMIN KIAN ، سلمان ، Dabir ، فاطمه :) ، babaei
020
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 74
سپاس شده 1262 بار در 162 ارسال

ارسال: #14
سلام . احتمالا هفته آینده شرکت کنم کنفرانس روش ....... به هر حال شنبه یا چهارشنبه . آدمو تو موقعیت بغرنج قرار ندین گناه داره Big Grin
۱۱-۱۵-۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ عصر
 سپاس شده توسط M.Salehi ، سیمین بری ، ehsan_m_khani ، ashkani ، m_kuhestani ، khodam ، parnia ، RAMIN KIAN ، سلمان ، Dabir ، فاطمه :) ، babaei
ashkani
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 16004
سپاس شده 14728 بار در 1825 ارسال

ارسال: #15
..::به نام خدا::..

گزارش کنفرانس روش روز شنبه 1391/11/14

حاضرین جلسه امروز :

خانوم ها :

بهار مولایی.ساراصفری.پــرنـیا.آزاده یزدانی .معصومه کوهستانی.هانیه عباسی.دوست خانوم مدینه حسنی.محدثه صالحی. فهمیمه خدامی.شیما رحیمی.الناز اشکانی.

آقایان :

دکتر سروش آریانی.صالح برات زاده.محسن حسین خانی.سعید خجسته فر.محمد حبیبی.امیر رضا ربیعی.بنیامین علومی.حمید اسد زاده.بهروز بابایی.مهدی الهی.آقای شیرازی.داریوش امینی.امیر حسین.فرهادکرتولی.جواد مقدم.مسلم کردستانی.رهام بصیری.محمود قنبری.آقای پورزکریا.رحمان زینلی.حسین صالحی (پدر محدثه).شهرام قربان زاده.آقای جوادین.

اول:
آقای محمد حبیبی کنفرانس دادن راجع به نرم افزار دوتا سیستم .تا حالا کسی رو ندیده بودم که کاملا با روش و با حوصله و با لحن آرامی که به همه آرامش میداد حرف بزنن من بیشتر تا اینکه حواستم به موضوع باشه به نوع گفتارشون بود که واقعا چه جوری میتونه از روششون بیرون نیان خیلی برام عجیب بود و جالب ....بهشون تبریک میگم که تونستن گفتارشون رو در این حد کنترل کنن بسیار لذت بردیم .......

دوم :آقای بهروز بابایی صحبت کردن راجع به کنفرانس روش ....

سوم :آقای محسن حسین خانی صحبت کردن راجع به تمرینات روزانه خودشون تاکید کردن که اگر گفتارتون هم روان شد بازم این تمرینات رو کنار نزارید .......

چهارم : خانوم محدثه صالحی صحبت کردن راجع خودشون و کنفرانسی که قراره هفته آینده بدن و تاکید کردن حتما یه قلم کاغذ با خودمون بیاریم چون کنفرانسشون به ما خیلی کمک میکنه و کنفرانشون راجع به روانشناسی رنگ ها هست ....

پنجم :
خانوم بهار مولایی شعر زیبایی خواندن و بعد کنفرانس دادن راجع به دانشمندان کلنت و کوه یخ و شیوه های هر کدوم از این دانشمندان و تکنیک های گفتاری .....بسیار عالی کنفرانس دادن خیلی خوب با مخاطبان ارتباط برقرار کردن الحق که استاد هستن .....واقعا لذت بردیم و همه دوستان تشویق کردن و لذت بردن و راجع به آرامشی که تو صدای خانوم ملایی هست گفتن منم خودم خیلی آرامش میگیرم از صداشون و حرفاشون روز همایش نصف استرس من با حرفای خانوم مولایی و صدای آرامش بخششون رفت .....تبریک میگم بهشون گفتن 3ساله گفتار درمانی میرن و این انگیزه من رو برای ادامه گفتار درمانی چند برابر کرد آخه داشتم خسته میشدم ...اما دیگه خسته نیستم از بس این حرفاهای خانوم مولایی پر از امید و زندگیه ....!

ششم :خانوم سارا صفری صحبت کردن راجع به لکنت هاشون و گفتن من همیشه لکنت هام رو تجزیه و تحلیل میکنم و راجع نوع لکنتشون توضیح میدادن خیلی برام جالب بود مثل همیشه عالی بودن خیلی خوب با مخابان ارتباط برقرار می کنن و اعتماد به نفسشون عالیه با صدای نازش که من همیشه لذت میبرم ....

هفتم :آقای داریوش امینی راجع به پیشرفت و انواع پیشرفت صحبت کردن و خیلی زود تند سریع حرف زدن امااااااااا با روش بسیار عالی بودن ....

هشتم: نوبت به پذیرایی رسید تولد بود تولد کی آقای بنیامین علومی که دو جعبه شیرینی آورده بودن خیلی خوشمزه بود Tongueجای دوستانی که نبودن خالی خیلی خوش گذشت ......تولدشون رو تبریک میگم و براشون بهترین ها رو آرزومندم......

نهم :آقای سعید خجسته فر (دبیرانجمن) کنفرانس دادن راجع به دو موضوع بسیار عالی بود اول راجع به شیوه های کنفرانس دادن و بین این کنفرانس راجع به حسابداری و رمز و ترفند حسابداری کنفرانس دادن ...خیلی عالی کنفرانس دادن تا حالا اینجوریشو ندیده بودم بین کنفرانس دادن میومدن در جمع دوستان و صحبت میکردن یاد معلم های مدرسه افتادم و تک تک از بچه ها سوال میپرسیدن و دوستان برای اینکه نفر بعدی نکنه خودشون باشن با دقت به حرفای آقای دبیر گوش میکردن خیلی برام جالب بود .....بهشون واقعا تبریک میگم .....

جلسه امروز بسیار پر بار بود و تعداد زیاد بود...
جای دوستانی که نبود خالی بود.....
اصلا فکر نمیکردم با تغییر روز کنفرانس تعداد این همه زیاد باشه ....
فکر میکردم کمتر کسی بیاد اما برعکس خیلی زیاد بودن .......
و دوستان جدیدی به جمع ما اومده بودن .......
خیلی خوش گذشت .......
خوشحال شدم که دوست عزیزم پرنیا مهربونم رو برای بار اول دیدم ....
امیدوارم در جلسات بعدی هم ببینمشون .......Heart
منتظر دوستان عزیز در جلسات بعدی هستم .....

{درانـدرون مـن خـسـتـه دل نـدانـم کـیـسـت.....
کـه مـن خـمـوشـم و او درفـغـان ودرغـوغـاسـت}

[تصویر:  84389854566112946485.jpg]

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۵-۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ عصر، توسط ashkani.)
۱۱-۱۵-۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ عصر
 سپاس شده توسط m_kuhestani ، M.Salehi ، LAILA556 ، molaei ، khodam ، parnia ، RAMIN KIAN ، سلمان ، mhmd ، ehsan_m_khani ، Dabir ، فاطمه :) ، babaei ، safari ، afsar
khodam
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 42844
سپاس شده 23151 بار در 2411 ارسال

ارسال: #16
سلام
من دیروز تو دو نیمه حضور داشتم

صحبت های آقای حبیبی رو حضور داشتم بسیار خوب و با روش صحبت میکردن تبریک میگم بهشون.

بعد خداحافظی کردم رفتم
داشتم سوار اتوبوس میشدم گفتار درمانم زنگ زد گفت دارم میام جلسه منم برگشتم باز تو جلسه

و اما نیمه دوم حضورم

صحبتهای خانوم مولائی
با صدای آرومو دلنشینشون که همیشه احساس خوبی بهم میده عاشقشم
از دکتر متشکرم که باعث شدن برگردمو صحبتهای قشنگ خانوم مولائی عزیزمو بشنوم
مخلص جفتشونم هستم

و اما سارای عزیزم با اون صورت نمکین و آرومو دلنشینش شهامت و جراتش رو ستایش میکنم سارا جون دوست جون خودمی

و اینم از نیمه دوم حضورم و گزارشم از این دو نیمه

متشکرم

[تصویر:  gihnz1bvb4aw475xfrs.jpg]

شما
بله خوده شما
اخم کردی چرا؟
[تصویر:  do.php?img=382]
لبخند بزن
حیف صورت ماهت بی لبخند باشه
لبخند بزن 1...2...
۱۱-۱۵-۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ عصر
 سپاس شده توسط ashkani ، M.Salehi ، RAMIN KIAN ، سلمان ، parnia ، mhmd ، ehsan_m_khani ، LOVE ، molaei ، Dabir ، babaei ، safari ، andya ، sj_sj
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2858
سپاس شده 5089 بار در 532 ارسال

ارسال: #17
رامین و سیمین عزیز واقعا متاسفم که تغییر روز کنفرانس روش باعث ناراحتی شما و تعداد دیگری از دوستان شده است
خود منم هم موافق نبودم که کنفرانس روش به روز شنبه منتقل بشه و تمام تلاش خودم رو انجام دادم که روز تغییر نکنه ولی متاسفانه چاره ای نبود یا باید تغییری در جهت رشد کنفرانس روش می افتاد و یا کنفرانس در همان سطح باقی می ماند
روز اولی هم که قرار شد جلسات کنفرانس روش در روز چهارشنبه برگزار بشه تعدادی از دوستان مخالف و تعداد دیگر موافق بودن
هر تصمیم ، هر اتفاق و یا هر تغییر یکسری نقاط مثبت و یکسری نقاط منفی در بر دارد
ولی باید مصلحت و دوراندیشی و مسیرآینده کنفرانس روش را در نظر بگیریم
آیا این تغییر در روند پیشرفت و رشد کنفرانس روش لازم و موثر است یا نه

باید بگم کنفرانس به خوبی رشد کرد تا به این نقطه رسید اما روند رشد کنفرانس روش رو به کندی بود و شاید در حال متوقف شدن بود.
اگر این تغییر اتفاق نمی افتاد جلسات خسته کننده و تکراری و کوچک باقی می ماند
ضمن اینکه برگزاری جلسات در فضای کوچک کلاسهایی فرهنگسرا با توجه به تعداد بالایی حاضرین دشوار شده بود.
و برای رشد و پیشرفت کنفرانس روش تغییراتی باید ایجاد میشد در جهت
افزایش جذابیت
وجهه و شخصیت دادن به کنفرانس
استفاد از امکانات روز
ایجاد انگیزه
وافزایش کیفیت
و مسائل دیگر...
انتقاد و ناراحتی شما را هم به خوبی درک میکنم، شرکت کردن اعضایی محترم شهرستانی در جلسات کنفرانس روش کمی دشوارتر شده است.ولی برای جبران این دشواری امیدوارم طرح و یا پیشنهادی ارائه شود تا بتوانیم روند حضور دوستان شهرستانی را در جلسات آسان و راحت کنیم
بعنوان مثالثبت نام و ارائه ای کنفرانس برای دوستان شهرستانی در الویت میباشد

من امیدی را در خود بارور ساخته ام تار و پودش را با عشق تو پرداخته ام
مثل تابیدن مهری در دل مثل جوشیدن شعری از جان مثل باریدن عطری در گل
جریان خواهم یافت راه خواهم افتاد باز از ریشه به برگ باز از بود به هست باز از "خاموشی " تا "فریاد"
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۵-۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ عصر، توسط babaei.)
۱۱-۱۵-۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ عصر
 سپاس شده توسط ehsan_m_khani ، sara69 ، parnia ، RAMIN KIAN ، LOVE ، M.Salehi ، molaei ، Dabir ، khodam ، سلمان ، ashkani
RAMIN KIAN
عضو انجمن

سپاس ها 24230

ارسال: #18
(۱۱-۱۵-۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ عصر)babaei نوشته شده توسط:  انتقاد و ناراحتی شما را هم به خوبی درک میکنم، شرکت کردن اعضایی محترم شهرستانی در جلسات کنفرانس روش کمی دشوارتر شده است.ولی برای جبران این دشواری امیدوارم طرح و یا پیشنهادی ارائه شود تا بتوانیم روند حضور دوستان شهرستانی را در جلسات آسان و راحت کنیم
بعنوان مثالثبت نام و ارائه ای کنفرانس برای دوستان شهرستانی در الویت میباشد

بهروز جان منم پیشرفت انجمن برام به اندازه شما مهمه....
ولی بااین جابه جایی نه تنها برای بچه های شهرستان سخت شده بلکه میتونم بگم غیر ممکن شده
چون اونایی که شاغلن مرخصی گرفتن براشون اولین روز کاری سخت و غیر ممکنه...
خود منم که 3روز اول هفته رو کلاس دارم و نمیتونم از قزوین دربیام....
نمیشه حالا 5شنبه گذاشت؟

۱۱-۱۶-۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ صبح
 سپاس شده توسط ashkani ، parnia ، سیمین بری ، LAILA556 ، LOVE ، M.Salehi ، ehsan_m_khani ، molaei ، Dabir ، khodam ، babaei
M.Salehi
عضو انجمن

سپاس ها 16325

ارسال: #19
سلااااااااااام دوستان عزیز...
میرم سراغ بخش اخر گزارش....

A)کنفرانس خانوم ملایی عزیز......دانشمندان لکنت...
همون طوری که گفتیم..ایشون ابتدا یک قطعه ای رو که خودشون نوشته بودن..برامون خوندن...که ازشون میخوام که بیان و اینجا اونو بنویسن....:)
4تا دانشمند داریم که هرکدوم مثل 4 پایه از صندلی هستن....
ما میایم...عملکرد این 4 نفر بر مبنای ملاک های زیر هست:
1-تکنیک گفتاری....2-روان لکنت کردن....3-اجتناب نکردن....4-زندگی کردن(لکنت رو نادیده گرفتن)
دانشمند اول:...شیهان.....این شخص خودش لکنت دارد....و معتقد بوده که ما باید ازادانه و به طور ارادی و طبیعی نه کاذب، لکنت کنیم...و این که لکنت برای تو زمانی اتفاق میافته که اجتناب کنی....
دانشمند دوم:....ون رایپر.....این شخص هم خودش یک فرد دارای لکنت است....میخواهد لکنت رو تعدیل کنه و کنترل کنه....بیشتر روی روان تر لکنت کردن تکیه دارد.....مثلا شخصی که لکنت از نوع تکرار دارد.....از او می خواهد انقدر لکنت کند تا اختیار تکرار ها دست خودش بیوفتد...
دانشمند سوم:.....آنسلو.....این شخص لکنت ندارد......روی تکنیک های گفتاری تاکید دارد....که اجرای اونها باعث میشه که ترس بریزه و اجتناب کم بشه وقتی تو روون حرف میزنی.....ولی درواقع این ترس پوشانده میشه ولی ازبین نمیرود....ترس باید با قرار گرفتن در موقعیت از بین بره...
دانشمند چهارم:....یاروس....این شخص هم لکنت ندارد.....و از هر4 آیتم استفاده کرده....

درمانگرها بسته به شیوه کاریشون یا یکی از این ها میشن....یا میانه ای از این ها.....
ولی نکته مهم اینه که:
این مهارت ماست که .....در لحظه.....تصمیم بگیریم که روی کدوم صندلی بشینیم....واین مهارت یعنی پیش به سوی درمان کامل....
اینکه یک وقتای لازمه تا آدم از دست از تمرین و شیوه برداره و فقط زندگی کنه...و انرژی هاشو جمع کنه برای ادامه راه....
یا زمانی باید بتونه راحتتر لکنت کنه تا بتونه مشکلاتش رو ریشه یابی کنه.و......
و مثال های دیگه.....
خانوم ملایی واقعا بهتون تبریک میگم....کنفرانس فوق العاده ای بود....
مطالب مفیدی یادگرفتیم.....خداقوت:)

در ارسال بعدی...کنفرانس جناب خجسته فر رو شرح میدم...البته با اجازه:)

ادامه دارد............
۱۱-۱۶-۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ صبح
 سپاس شده توسط LAILA556 ، ehsan_m_khani ، ashkani ، RAMIN KIAN ، molaei ، Dabir ، khodam ، parnia
Dabir
دبیر انجمن
دبیر انجمن

سپاس ها 14188
سپاس شده 18791 بار در 1994 ارسال

ارسال: #20
ممنون از همه دوستان
خصوصا دوستانی که برای گزارش زحمت می کشند
در مورد تغییر روز کنفرانس فکر می کنم با یه همت و اراده قوی می شه به نحوی کار را سامان داد
اگه دوستان دیگه ای به کمک اقای بابایی بیایند و روز دیگه ای را هم از فرهنگسرا درخواست کنند ، مسلما فرهنگسرا مخالفت نخواهد کرد
در روز چهار شنبه یا پنج شنبه حتی ، می تونه جلسات مثلا کتاب خوانی یا نقد فیلم یا فرهنگی و یا ؟؟؟؟ کسانی که می خواهند زحمت قبول کنند اصلا یا را پیشنهاد بدهند ، اقای ربیعی عزیز خانم یزدانی شما نظری ندارید؟
:)

به تشکر هم کنم ویژه
از سه دخترون مهربون انجمن
پرنیا ، سارا صفری، مهسا کوهستانی ...
فکرش را که می کنم میبینیم همه دوستان ام خوب و با صفا و مهربان هستند اما این سه دوست قدیمی انجمن ، حضورشان ، یه خاصیت ویژه ای داشت که نمی دونم چی اسمش را می شه گذاشت؟ شدت خوبی و مهربانی؟؟؟
۱۱-۱۶-۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ عصر
 سپاس شده توسط khodam ، RAMIN KIAN ، سیمین بری ، parnia ، m_kuhestani ، hamid150 ، سلمان ، M.Salehi ، molaei ، ashkani ، safari
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنفرانس روش 95/3/18 behnam.mohamadzadeh 1 749 ۳-۱۸-۱۳۹۵ ۰۸:۲۰ صبح
آخرین ارسال: behnam.mohamadzadeh
  کنفرانس روش 95/3/4 behnam.mohamadzadeh 2 668 ۳-۱۱-۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ صبح
آخرین ارسال: ابوذر ابراهیمی
  کنفرانس روش 95/2/21 behnam.mohamadzadeh 1 675 ۲-۲۱-۱۳۹۵ ۰۸:۳۹ صبح
  کنفرانس روش 95/2/7 behnam.mohamadzadeh 2 735 ۲-۱۷-۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ صبح
  کنفرانس روش 95/2/14 behnam.mohamadzadeh 0 521 ۲-۱۴-۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ صبح
  کنفرانس روش 95/1/31 behnam.mohamadzadeh 1 673 ۲-۲-۱۳۹۵ ۰۸:۲۲ عصر
  کنفرانس روش 95/1/24 behnam.mohamadzadeh 1 662 ۱-۲۴-۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ صبح
Photo کنفرانس روش 94/12/24 behnam.mohamadzadeh 1 858 ۱۲-۲۵-۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: alireza_25
  کنفرانس روش 94/12/18 behnam.mohamadzadeh 1 820 ۱۲-۲۰-۱۳۹۴ ۰۷:۳۴ عصر
آخرین ارسال: سهراب
  کنفرانس روش مورخ 28 مهر 94 (ششم محرم) Morteza1412 5 1,611 ۸-۱-۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ صبح
  جلسه کنفرانس روش، ۶ مرداد ۹۴ Morteza1412 5 2,291 ۵-۸-۱۳۹۴ ۰۶:۰۲ عصر
  تغییرات برگزاری کنفرانس روش babaei 17 6,374 ۳-۸-۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ صبح
آخرین ارسال: Morteza1412
  کنفرانس روش - 11 آذر 93 Morteza1412 21 7,182 ۹-۱۳-۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ارمیا
  کنفرانس روش - 1 آذر 93 Morteza1412 13 5,056 ۹-۷-۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ صبح
آخرین ارسال: Morteza1412
Question ..: سوالات،انتقاد و پیشنهاد شما (کنفرانس روش)::.. ashkani 30 12,796 ۳-۹-۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ عصر
آخرین ارسال: ارمیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان