چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
کنفرانس روش 28 بهمن
نویسنده پیام
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2858
سپاس شده 5089 بار در 532 ارسال

ارسال: #1
کنفرانس روش 28 بهمن
جلسه چهل و دوم کنفرانس روش در تاریخ ذیل برگزار خواهد شد
زمان: شنبه 91.11.28 ساعت: 17:00 الي 19:00.

ارائه دهندگان:
1. خانم شیما
2. خانم فهیمه خدامی
3.محسن حسین خانی(بند 8 قوانین کنفرانس روش)

ضمن اینکه در صورت امکان( اگه زمان داشته باشیم) هر یک از حاضرین جلسه میتوانند 5دقیقه برای جمع در رابطه با موضوعی که دارن یا از قبل آماده کردن صحبت کنند و الویت با افرادی هستش که قبل از جلسه در سالن ثبت نام کنند.

دوستانی که مایل به ارائه ای کنفرانس هستند بدونه توجه به لیست افراد کنفرانس دهنده
در هر جلسه ثبت نام خود را انجام دهند تا در الویت قرار بگیرند ،و در صورت کنسل کردن یکی از کنفرانس دهندگان جایگزین شوند ضمنه اینکه اگر امکان کنفرانس برایش پیش نیامد ، فرصت ارائه ای کنفرانس در هفته بعد برایش تثبیت شده باشد.

قوانین و چهارچوب کنفرانس روش

منتظر حضور گرمتان هستیم
با سپاس

من امیدی را در خود بارور ساخته ام تار و پودش را با عشق تو پرداخته ام
مثل تابیدن مهری در دل مثل جوشیدن شعری از جان مثل باریدن عطری در گل
جریان خواهم یافت راه خواهم افتاد باز از ریشه به برگ باز از بود به هست باز از "خاموشی " تا "فریاد"
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۲۲-۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ عصر، توسط محمد حسین.)
۱۱-۲۲-۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط محمد حسین ، RAMIN KIAN ، amini ، M.Salehi ، ـــــــــــــــــــــــ ، سلمان ، affection ، m_kuhestani ، ehsan20t ، msh22 ، khodam ، یاسین ، parnia ، ashkani ، jvd.irani
amini
عضو انجمن

سپاس ها 4128
سپاس شده 5573 بار در 453 ارسال

ارسال: #2
RE: کنفرانس روش 28 بهمن
با عرض سلام خدمت همه دوستان
به به چه کنفرانسی بشه کنفرانس آقای محسن حسین خانی
روز شماری میکنم برای کنفرانس داداش گلم محسن حسین خانی
امیدوارم دوستان حضوری پرشور داشته باشند

۱۱-۲۳-۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ عصر
 سپاس شده توسط M.Salehi ، ـــــــــــــــــــــــ ، سلمان ، msh22 ، m_kuhestani ، khodam ، یاسین ، parnia ، ashkani ، jvd.irani
سلمان
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 2677
سپاس شده 3762 بار در 473 ارسال

ارسال: #3
هر هفته که به سایت سر میزنم برای نبودنم دلم کباب میشه!
ولی بعدش با خودم میگم ...

باران باش و ببار و نپرس که کاسه های خالی از آن کیست.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۲۳-۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ عصر، توسط سلمان.)
۱۱-۲۳-۱۳۹۱ ۰۶:۵۱ عصر
 سپاس شده توسط M.Salehi ، m_kuhestani ، amini ، ـــــــــــــــــــــــ ، moslemk ، msh22 ، khodam ، یاسین ، parnia ، ashkani ، jvd.irani
ـــــــــــــــــــــــ
عضو انجمن

سپاس ها 4677
سپاس شده 7405 بار در 728 ارسال

ارسال: #4
سلام ،

اعصابم خورده از اینکه هر هفته برای یه وجب جا باید دست به دامن این فرهنگسرا شد !
( بعد که با هزار منت ، سالن میدن بهمون ، دوستان کم لطفی میکنن و نمیان ! )

چرا نباید این انجمن یه فضای ثابت برای خودش داشته باشه ؟
( که بعد ، سر اینکه کنفرانس روش چه روزی باشه ، عده ی زیادی ناراضی وجود داشته باشه ! )

مثلا" ساکن پایتختیم و دارای امکانات !!!
و مثلا" شهرداری داره حمایتمون میکنه !!!

هر NGO و هر صنف و هر گروهی ، برای خودش اسم و رسم و اتحادیه و دفتر و دستکی داره ! چرا ما همه چیمون مخفی و مرموزه ؟
اونروز خانومه میپرسه اگر کسی بخواد بیاد تو انجمن ، کجا باید بیاد ؟ جوابمون اینه : سایت !!!
آخه تکلیف اونایی که به کامپیوتر و سایت دسترسی ندارن چیه ؟

کاش میشد یه جایی ، یه پاتوق دائمی میداشتیم ! Undecided

من 5 دقیقه حرف بزنم ؟ ؟؟ فقط 5 دقیقه Blush
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۲۵-۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ عصر، توسط ـــــــــــــــــــــــ.)
۱۱-۲۵-۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ عصر
 سپاس شده توسط Sara.F ، shr ، molaei ، moslemk ، M.Salehi ، msh22 ، محمد حسین ، m_kuhestani ، amini ، سلمان ، Dabir ، khodam ، یاسین ، سیمین بری ، ashkani ، فاطمه :) ، jvd.irani ، ehsan_m_khani
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2858

ارسال: #5
خانم یزدانی عزیز
هیچکدام از کارهایی انجمن مخفیانه نیست و با افتخار تمام فعالیتهایی خودمون رو انجام میدهیم
در حال حاضر هم ما به شکل کانون در فرهنگسرا فعالیت میکنیم و امیدوارم به زودی رسما تبدیل به NGO بشیم
و مطمئنم روزی خواهد رسید که انجمن محل ثابت و ساختمان و یا دفتر اختصاصی خواهد داشت.
ولی باز مطمئن باشید اگر اون روز هم برسه سایت باز همچنان فعال خواهد بود چون سایت محلی هستش که دوستان بدون استرس میتونند وارد انجمن بشن با اعضایی دیگر آشنا بشن مطلب بنویسن حرف دلشون رو بزنند و باهم در تماس و یا مشارکت داشته باشند بدون هیچ محدویتهایی مکانی و زمانی و با صداقت تمام
دقت کردید چقدر قشنگه دوستانی که باهم همدلی دارند و بهم ابراز محبت میکنند بدون اینکه همدیگر رو دیده باشند

جریان خواهم یافت راه خواهم افتاد باز از ریشه به برگ باز از بود به هست باز از "خاموشی " تا "فریاد"
۱۱-۲۵-۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ عصر
 سپاس شده توسط msh22 ، ـــــــــــــــــــــــ ، m_kuhestani ، amini ، سلمان ، Dabir ، M.Salehi ، khodam ، یاسین ، parnia ، ashkani ، jvd.irani ، ehsan_m_khani
ـــــــــــــــــــــــ
عضو انجمن

سپاس ها 4677

ارسال: #6
بهروز خان ،
کدومیک از چیزایی که من نوشتم به ضرر سایت و انجمن ، یا نشان ناسپاسی از زحمات شما ست ؟؟؟
به نظرم متوجه حرف همدیگه نشدیم !

این قسمت ، در تاریخ 29 بهمن ، اضافه شده ؛

به نظر میاد که استفاده از کلمه ی " مخفی " ، در پست قبلی اینجانب ، باعث تحریک اذهان عمومی شده Sad
پر واضحه که وقتی ما تحت عنوان " کانون " در فرهنگسرا ، فعالیت داریم ، پس چندان مخفی هم نیستیم ! Blush
شاید بهتر بود بجای این کلمه ، از عبارت نامرئی یا نامحسوس استفاده میکردم . Cool
( البته امیدوارم دوباره سوتی نداده باشم ! )
تذکر بهروز خان بسیار بجا بود .
منظور بنده این بود که ، متاسفانه ، انجمن لکنت ، آنچنان که باید و شاید ، در سطح جامعه مطرح نیست !Undecided
همه مون میدونیم که حتی مفهوم کلمه ی لکنت برای خیلی از این مردم روشن نیست ، Huh
همانگونه که خود این کلمه به گوش خیلی ها اصلا" آشنا نیست Exclamation
حالا کوووووو ، تا آشنا بشن این ملت بدتر از من بی دقت !!! Dodgy
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۲۹-۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ عصر، توسط ـــــــــــــــــــــــ.)
۱۱-۲۵-۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ عصر
 سپاس شده توسط m_kuhestani ، amini ، سلمان ، M.Salehi ، khodam ، یاسین ، سیمین بری ، ashkani ، ehsan_m_khani ، jvd.irani
سلمان
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 2677

ارسال: #7
صلوات بفرستین!!!!!

۱۱-۲۶-۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ عصر
 سپاس شده توسط ـــــــــــــــــــــــ ، amini ، M.Salehi ، khodam ، یاسین ، ashkani ، فاطمه :) ، ehsan_m_khani ، jvd.irani
mehraban
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 268
سپاس شده 573 بار در 72 ارسال

ارسال: #8
خوب راست میگن دیگه چرا هر کس میپرسه انجمنتون کجاست باید بگیم.سایت .اینترنت..فراموش نشه واسه خیلی از عوام اینترنت یعنی دنیای مجازی یعنی... . . . نمیخام مقایسه کنم ولی مگر انجمنهای دیگه بغیر از مکان خاص سایت ندارن.کسی منکر نقش سایت که نیست
۱۱-۲۶-۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ عصر
 سپاس شده توسط ـــــــــــــــــــــــ ، amini ، M.Salehi ، khodam ، یاسین ، msh22 ، ashkani ، سلمان ، ehsan_m_khani ، jvd.irani
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2858

ارسال: #9
خانم یزدانی عزیز
من با کمال احترام برای شما فقط خواستم خدمتون عرض کنم که فعالیتهایی انجمن مخفیانه نیست.
و در حال حاضر سایت بهترین جایگزین برای محل ثابت و ساختمان و یا دفتر اختصاصی انجمن هستش
من هم مثل شما و همه اعضا آرزو داریم که انجمن صاحب مکان ثابت اختصاصی بشه
ممنونم از شما و به بودن شما تو انجمن افتخار مکنم که اینقدر پیگیر و دلسوز هستید
ممنون و سپاس

۱۱-۲۶-۱۳۹۱ ۰۷:۲۱ عصر
 سپاس شده توسط ـــــــــــــــــــــــ ، amini ، M.Salehi ، khodam ، یاسین ، parnia ، درمانگر ، msh22 ، ashkani ، ehsan_m_khani ، سلمان ، jvd.irani
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803
سپاس شده 36612 بار در 4895 ارسال

ارسال: #10
ممنونم از سرکار خانم یزدانی
بسیار سند چشم انداز زیبایی رو ترسیم کردند
به این شک نداریم که نباید تنها اتکای ما همین سایت باشد !!!
بهروز جان ممنون از اینکه پیگیر خواسته های دوستان هستید
۱۱-۲۸-۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ صبح
 سپاس شده توسط M.Salehi ، amini ، msh22 ، ashkani ، ehsan_m_khani ، فاطمه :) ، سلمان ، jvd.irani
M.Salehi
عضو انجمن

سپاس ها 16325
سپاس شده 14054 بار در 1696 ارسال

ارسال: #11
سلام دوستان عزیز....
اول از همه یک عذرخواهی بابت هفته قبل....سرم خیلی شلوغ بود...نتونستم گزارش بنویسم....نمی دونم چرا بقیه دوستان چیزی ننوشتند.....خب بگذریم.....
دیروز کنفرانس روش برای دومین بار در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای سرو برگزار شد....
هفته پیش خلوت بود ولی این هفته استقبال خوبی از جلسه شد....
حاضرین محترم:

خانوم ها:فائزه آرش-الناز اشکانی-شیما رحیمی-فائزه رحیمی(خواهر شیما)-آزاده یزدانی-سارا آدابی-سارا فلاحی-فهیمه خدامی-مدینه حسنی-افسر آیت الهی-محدثه صالحی - نفیسه مهدوی پور(دوست من)-زهرا طالبان

آقایان:آقای ربیعی-جواد مقدم-محمد مهدی اشجعی- احسان یوسفی راد - احسان محمدخانی - محسن حسین خانی-محمود قنبری-حمید اسدزاده-حمیدرضا غفاری-داریوش امینی-بهروز بابایی-علی خیرآبادی-رامین پاکزاد-مهدی ابوترابی-ابوسعیدی-سامان پورکافی-حسین صالحی

جلسه نزدیک های 5.30 شروع شد....البته اگر دوستان سعی کنند راس 5 سالن باشن..زودتر شروع میشه....
نفر اول....خانوم فائزه آرش....ایشون رو من اولین باری بود که می دیدم....متاسفانه موقع صحبت های ایشون من بیرون بودم....

نفر دوم....خانوم مدینه حسنی....ایشون 4شنبه دفاع دارند و توضیحاتی درباره پایان نامه شون دادند....
بهتر از دفعات قبل ظاهر شدند....خیلی بهتر و بیشتر از شیوه هاشون استفاده کردند...سرعت خوبی هم داشتند.... امیدوارم بتونند به خوبی در جلسه شون حاضر بشن....

نفر سوم....خانوم شیما رحیمی.....موضوعشون درباره کودکان بیش فعال بود....
از همون ابتدا از تخته استفاده کرد....شیوه رو هم خوب اجرا کرد...جاهایی که فکر می کرد لکنت می خواد بیاد....با خنده و با آرامش باهاش برخورد می کرد....بیشتر با افرادی که نزدیک سن بودن..ارتباط چشمی برقرار کرد....تعریف های تخصصی رو اول بحث گفت....
جمع رو خوب کنترل کرد....در کل از نظر گفتاری خوب پیشرفت کرده...در آخر هم یک دکلمه خیلی زیبا خوند....موفق باشی خانوم مجری...

نفر چهارم....آقای جواد مقدم....که 5 دقیقه ای صحبت کردند....
نفر پنجم....آقای حمید اسدزاده....ایشون هم 5 دقیقه ای صحبت کردند....

نفر ششم....خانوم فهیمه خدامی.....موضوع کنفرانس...زندگی کمال الملک....
از همون ابتدا زمان رو کنترل کردن....از زبان بدن و حرکات دست ها بهتر از قبل استفاده می کردند...
برای کنترل جمع به افرادی که صحبت می کردند نگاه می کرد....تسلطش روی متن خیلی خوب و خاطره های جالبی تعریف کرد....
فهیمه الان از لحاظ گفتاری خیلی خوب شده...فقط استرس داره که همین باعث شد که نتونه خوب نفس بگیره...و یه جاهایی در معرض خفه شدن بود....ولی در کل عالی بود....

نفر هفتم....آقای مهدی الهی.....صحبت درباره کنفرانس روش و استفاده از این موقعیت عالی....
نفر هشتم....آقای محسن حسین خانی....موضوع...لمس کردن نوعی برقرای ارتباط...
ابتدا خیلی استرس داشت...ولی بعد بهتر شد...از ابزار استفاده کردن...حرکات دست..راه رفتن....همه اینا ویژگی + این کنفرانس بود...
به جمع گفتند که امروز می خوان لکنت کاذب داشته باشند...
تماس چشمی شون هم خوب بود...در کل خیلی خوب بودن....
نفر نهم....آقای داریوش امینی.....صحبت درباره کارت ویزیت انجمن....از دفعه قبل خیلی بهتر شیوه ها رو رعایت می کردند....
نفر آخر....آقای احسان محمدخانی.....ایشون گفتند که همیشه معیار ما گفتار روان نیست...شاید بعضی اوقات نیاز باشه که با قدرت لکنت کنی...در واقع ..هدف ما از گفتار..میزان رضایت خود فرد هست....

در آخر هم تشکر می کنم...از همه دوستانی که امروز تشریف آوردند...
تشکر میکنم از دست اندر کاران هماهنگی جلسه...
امیدوارم هفته بعد دوستان بیشتری به جلسه بیایند....
موفق باشید....
۱۱-۲۹-۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ صبح
 سپاس شده توسط ehsan_m_khani ، ashkani ، Sara.F ، mojabi ، فاطمه :) ، ـــــــــــــــــــــــ ، moslemk ، سلمان ، amini ، jvd.irani ، khodam
ـــــــــــــــــــــــ
عضو انجمن

سپاس ها 4677

ارسال: #12
دوستان عزیزی که پیگیر مطالب این بخش هستید ،
لطفا" محبت کنید ، پست شماره ی 6 را دوباره بخوانید ، چند جمله ای به این پست اضافه شده .
متشکرم
۱۱-۲۹-۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ عصر
 سپاس شده توسط ashkani ، amini ، jvd.irani ، ehsan_m_khani ، M.Salehi ، khodam
سلمان
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 2677

ارسال: #13
با تشکر از گزارش عالیتون!!

۱۱-۲۹-۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ عصر
 سپاس شده توسط ashkani ، amini ، jvd.irani ، ehsan_m_khani ، ـــــــــــــــــــــــ ، M.Salehi ، khodam
afsar
عضو انجمن

سپاس ها 3119
سپاس شده 2663 بار در 209 ارسال

ارسال: #14
شنبه 28 بهمن
چندمین جلسه کنفرانس روش؟! چهل دو!!!!!!!!!! واقعا!!!!
11 نفر فکر کنم تو این جلسه روی سن رفتند!!!!
فائزه ارش .......اولین بار ..... 1.5 ماهه تحت درمان.... ممنون که با قدرت روی سن ظاهر شدی... موفق باشی

مدینه حسنی .........موضوع اهمیت مشارکت.......اینکه اجازه ندادی ترس از لکنت کردن باعث بشه که کلمه ای را حذف یا جایگزین کنی خیلی خوب بود. خوشحالم که کلمه را تغییر ندادی....بیشتر روی زیر و بمی و بلندی صدا کار کن.... سربلند باشی

شیما رحیمی......بچه های بیش فعال ....ابتدا با سرعت نور پیش میرفت و این باعث میشد پیوستگی کلام گاهی کم بشه..... کم کم سرعت مناسب تر شد.....بقیه چیزا خوب بود که از اضافه گویی پرهیز میکنم........ فقط یک مورد در ارتباط با موضوع اطلاعات خیلی خوبی داری اما بهتره انجام تمرینات زیر نظر یک کارشناس باشه تمرینات گفتاری برای پیشرفت گفتار کودکان زیر نظر گفتار درمان و تمرینات حرکتی و افزایش توجه زیر نظر کاردرمان ..... مطمئنا فعالیت های شما در کنار متخصصان باعث بهبودی سریعتر کودکان میشود...... شعر پایانی رو عالی خواندید ...... ممنون که همیشه با لبخندید

جواد مقدم ..... دیوار چین ..... من چند جلسه است یک ثبات را دارم میبینم......به میان اندازی...... تماس چشمی کم..... سرعت بالا بی هیچ روشی ( شایدم من از روش شما اطلاع ندارم).....شروع سخت در تمامی واکه ها ...... برای جلسات بعد اهدافتون رو مشخص کنید.... چرا من میام روی سن و صحبت میکنم!؟...... با حرکت باشید!

سامان ( فامیل؟)...... ممنون که برای شکستن بت روی سن پیش قدم شدی .... منتظر کنفرانس پر قدرتت هستیم

حمید اسد زاده ..... تغذیه سالم...... بلندی صدا کم..... خیلی یکنواخت صحبت میکردید...... خیلی خشک و بسته و قفل شده .... خودت را رها کن دوست من..... شاد باشید

فهیمه خدامی ..... کمال الملک....... همه چیز خوب بود..... از همه چیز مهمتر اینه که از خودت رضایت داشتی...... اینکه وقتی لکنت پیش میومد خیلی قدرتمند مکث میکردی و سپس با شیوه میگفتی ادامه مطلب را خیلی عالی بود...... بهتره بیشتر روی زیر و بمی صدا کار کنی شعر خوانی میتونه بهت کمک کنه.... پیروز باشی

مهدی الهی ..... کمال همنشین در من اثر کرد ......حافظه یاری نمیکنه تا نکته ای را ذکر کنم...... پس حتما خوب بودید!!!.......سربلند باشید

محسن حسین خانی .... برقراری ارتباط از طریق لامسه ........ از ژنرال کنفرانس ها ( لقبی که اقای محمدخانی به ایشان دادند) انتظار داشتم حداقل سر حرف خودش بمونه و چندتایی لکنت کاذب ازش ببینیم......شا شا شا شا شا شا شاد با با با با با با با باششششششششششی

داروش امینی..... کارت انجمن ...... اقا نمیشه قبل چاپ نمونه اش را تو سایت بذارید تا بچه ها هم نظراتشون رو بگن؟..... برسیم به شیوه که تو این 5 دقیقه خوب بود پیوستگی زیبایی بیشتری میده به کلامتون...... قوی باشید....

و در پایان

احسان محمدخانی یک دفعه روی سن ظاهر شد..... از تعجب نزدیک بود شاخ دربیارم!!!!!! اخه ساعت دیگه 7.5 شده بود فکر کنم!!!!!
اما خدایی لازم بود ایشان روی سن حاضر شوند و نکاتی رو متذکر شوند..... ممنون اقای محمد خانی

(( مهم این نیست که ما صد در صد روان باشیم...... مهم اینه که میتونیم با روش لکنت رو کنترل کنیم..... باید به خودمون حق بدیم که گاهی لکنت میکنیم....... در این کنفرانس ها داشتن رضایت از گفتار هدف اصلیه ماست ......بیاید صحبت کنید..... با قدرت لکنت کنید......))

فکر کنم یه خورده دست کاری شد گفته های ایشون، اگر نیاز به اصلاح بود حتما اطلاع دهید.
برای اقا احسان کلمه اخر کم اوردم ...... نه یادم امد ...... چه خبر از بیب درمانی!!!!!!!!

حاشیه ..............................
7.30 جلسه تمام شد....... بچه ها عکس های 20 بهمن را از یکدیگر میگرفتند!!!!!!! هی دل کسایی که نبودند را می سوزوندند............بلاخره وقتی چراغای سالن خاموش شد رضایت دادند از فرهنگسرا خارج شیم!!!!!! اما جابجایی ها از لپ تاپ به فلش همچنان ادامه داشت!!!! روی پله های جلو فرهنگسرا .......... برخی گرسنه بودند و سنگ (؟؟؟؟؟؟؟)را به سینه میزدند اما سرانجام موفق نشدند ..... بلاخره ساعت 8.10 همگی راهی خانه هایمان شدیم..........

لطفا جلسات راس ساعت شروع بشه و راس ساعت تمام بشه 5 تا 7

با تشکر فراوان

تاریخ پر از افرادی است که کارهای غیرممکن انجام داده اند.:)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۳۰-۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ صبح، توسط afsar.)
۱۱-۳۰-۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ صبح
 سپاس شده توسط ـــــــــــــــــــــــ ، jvd.irani ، nima66 ، ashkani ، ehsan_m_khani ، alireza_moghadam ، Sara.F ، سلمان ، M.Salehi ، khodam ، amini ، madinehhassani
khodam
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 42844
سپاس شده 23151 بار در 2411 ارسال

ارسال: #15
سلام سلام سلام

فائزه جون ممنونم از صحبتای قشنگت خیلی خوب تونستی صحبت کنی کارت واقعا عالی بود

مدینه گلم خیلی قشنگ ارائه دادی گلم

و اما شیما
ندیدید من چه حالی بودم ویبره دست در حد زلزله 6 ریشتری ماژیک رو به زور گرفته بودم دستم ولی بعد چند لحظه آروم شد
انقدر استرس داشتم که خدا میدونه
داشتم می مردم
وحشتناک بود
دفعه پیش اینطوری نشده بودم
وای خدای من

از محدثه عزیزم و افسر گلم بابت گزارششون ممنونم

بعد محدثه جون اسم خواهرم مریم هستش نه فائزه.

بازم از همگی ممنونم.

[تصویر:  gihnz1bvb4aw475xfrs.jpg]

شما
بله خوده شما
اخم کردی چرا؟
[تصویر:  do.php?img=382]
لبخند بزن
حیف صورت ماهت بی لبخند باشه
لبخند بزن 1...2...
۱۱-۳۰-۱۳۹۱ ۰۶:۵۷ عصر
 سپاس شده توسط ashkani ، ehsan_m_khani ، afsar ، سیمین بری ، amini ، ـــــــــــــــــــــــ ، M.Salehi ، madinehhassani ، andya ، sj_sj
ـــــــــــــــــــــــ
عضو انجمن

سپاس ها 4677

ارسال: #16
...

کنفرانس 28 بهمن از همه نظر متفاوت بود ؛
تعداد کنفرانس دهندگان ، موضوعات مطرح شده ، تعداد شرکت کنندگان در جلسه ، حال و هوای آمفی تئاتر و . . .

از حاشیه های جلسه ، اینکه ، چند نفر غریبه برای اولین بار ، به جهت کنجکاوی ، وارد آمفی تئاتر شدند ، نشستند ، تماشا کردند
و جالب اینکه وقتی میکروفون دست به دست میچرخید ، باز خورد هم دادند !!!

کارت ویزیتی که برای انجمن طراحی شده ، رو نمایی شد و مورد نظر خواهی قرار گرفت .

مطالب علمی جالبی توسط دوستان ارائه شد که بعضا" مورد بحث و پرسش قرار گرفت .

گهگاه اتفاقات ریز و کوچیکی هم میافتاد که کلی باعث خنده و شادی شد !

صحبت های تک تک دوستان عاااااااالی بود Wink
جلسه ی خیلی متنوع و خاطره انگیزی بود .

دست هنرمندان و کارگردان درد نکنه ، لذت بردیم . Heart
۱۲-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ عصر
 سپاس شده توسط afsar ، ehsan_m_khani ، khodam ، ashkani ، سلمان ، M.Salehi ، madinehhassani
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنفرانس روش 95/3/18 behnam.mohamadzadeh 1 746 ۳-۱۸-۱۳۹۵ ۰۸:۲۰ صبح
آخرین ارسال: behnam.mohamadzadeh
  کنفرانس روش 95/3/4 behnam.mohamadzadeh 2 667 ۳-۱۱-۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ صبح
آخرین ارسال: ابوذر ابراهیمی
  کنفرانس روش 95/2/21 behnam.mohamadzadeh 1 674 ۲-۲۱-۱۳۹۵ ۰۸:۳۹ صبح
  کنفرانس روش 95/2/7 behnam.mohamadzadeh 2 734 ۲-۱۷-۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ صبح
  کنفرانس روش 95/2/14 behnam.mohamadzadeh 0 521 ۲-۱۴-۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ صبح
  کنفرانس روش 95/1/31 behnam.mohamadzadeh 1 673 ۲-۲-۱۳۹۵ ۰۸:۲۲ عصر
  کنفرانس روش 95/1/24 behnam.mohamadzadeh 1 662 ۱-۲۴-۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ صبح
Photo کنفرانس روش 94/12/24 behnam.mohamadzadeh 1 857 ۱۲-۲۵-۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: alireza_25
  کنفرانس روش 94/12/18 behnam.mohamadzadeh 1 820 ۱۲-۲۰-۱۳۹۴ ۰۷:۳۴ عصر
آخرین ارسال: سهراب
  کنفرانس روش مورخ 28 مهر 94 (ششم محرم) Morteza1412 5 1,610 ۸-۱-۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ صبح
  جلسه کنفرانس روش، ۶ مرداد ۹۴ Morteza1412 5 2,289 ۵-۸-۱۳۹۴ ۰۶:۰۲ عصر
  تغییرات برگزاری کنفرانس روش babaei 17 6,367 ۳-۸-۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ صبح
آخرین ارسال: Morteza1412
  کنفرانس روش - 11 آذر 93 Morteza1412 21 7,178 ۹-۱۳-۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ارمیا
  کنفرانس روش - 1 آذر 93 Morteza1412 13 5,056 ۹-۷-۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ صبح
آخرین ارسال: Morteza1412
Question ..: سوالات،انتقاد و پیشنهاد شما (کنفرانس روش)::.. ashkani 30 12,792 ۳-۹-۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ عصر
آخرین ارسال: ارمیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان