چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
"کنفرانس روش در مجله معروف "
نویسنده پیام
ashkani
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 16004
سپاس شده 14728 بار در 1825 ارسال

ارسال: #1
Information "کنفرانس روش در مجله معروف "

سلام به دوستان عزیزم میخواستم با یه مجله ای صحبت کنم تا بیان با بچه های دارای لکنت مصاحبه کنن و از کنفرانس های روش و همایش ها یه گزارش کامل بگیرین ....

این مجله یک مجله خیلی معروف هست که تازه انتشار شده توسط یه فرد معروف که همراه با سی دی است و گزارش هاش میتونه تصویری باشه و از ما بچه های سایت خواسته تا باهاشون همکاری کنیم و اگر کیس مناسب داریم بهشون معرفی کنیم...

منم به سرم زد گفتم چه جای بهتر از انجمن لکنت ایران و بچه های خودمون اما نخواستم این کار رو سر خود انجام بدم و گفتم اول باشما دوستان عزیزم مشورت کنم بعد اقدام کنم ......

شما دوستان عزیزم حاضر هستید با مجله مصاحبه کنید و عکس های دست جمعیمون از همایش ها در مجله چاپ بشه و همه بفهمن که ما هم یه انجمن داریم ........

میخواستم این کارو نکنم چون اینجوری خیلی به ضررم تموم میشد و همه دوستام میفهمن من لکنت دارم و امکان داره بیان تو سایت ما عضو بشن و دل نوشته های خصوصی من رو بخونن که راضی نبودم کسی بدونه اما دیدم انصاف نیست بخاطر یه ترس از سو استفاده کردن از من این فرصت رو از دوستام بگیرم آخه دوستای من خبر نگار هستن و خبر ندارن من لکنت دارم اما فقط بخاطر شما دوستان که این همه منو تشویقم کرید تا برم همایش هنرمندان گفتم درست نیست برم و کاری برای انجمن انجام ندم ......

اگر موافق هستید منتظر نظراتتون هستم تا برم اقدام کنم ایشالا ....

خوانندگان این مجله از گروه هنرمندان هستن که اکثر هنرمندان در ااین مجله اشتراک دارن .....

اگر موافق هستید بگید که من زودتر اقدام کنم تا بتونم یه وقت مناسب بگیرم برای خبرنگاران این مجله ....

یعنی اگر بشه در این مجله ما خودمون رو نشون بدیم قضیه ماه عسل حل میشه ایشالا بعدش میریم تلویزیون ......

الناز الکی حرف نمیزنه اگر یه تاپیکی میزنم بدونید من دنبال کاراش هستم ......

تازه دارم کلی پارتی پیدا میکنم برای راه باز کردن به تلویزیون ....

فقط تا اون موقعه امیدوارم که تعداد شرکت کنندها در کنفرانس روش ها زیاد تر بشه تا بتونم خبرنگاران بیشتری رو دعوت کنم ..ایشالا به امید خدا ////

منتظر نظراتتون هستم و بدونید بدون موافقت شما هیچ کاری رو سر خود انجام نمیدم .....

{درانـدرون مـن خـسـتـه دل نـدانـم کـیـسـت.....
کـه مـن خـمـوشـم و او درفـغـان ودرغـوغـاسـت}

[تصویر:  84389854566112946485.jpg]

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۱۸-۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ صبح، توسط ashkani.)
۱۲-۱۸-۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ صبح
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Dabir ، s.h ، M.Salehi ، n.sarvarynezhad ، alireza_moghadam ، molaei ، LAILA556 ، shayan.amiri ، میلاد 1 ، sadeh ، ـــــــــــــــــــــــ ، moslemk ، samapharmacist ، zohair ، پروانه ، afsar ، khodam ، LOVE ، ramezani ، ali1391 ، aliii ، reza-b
RaminPak
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 309
سپاس شده 2794 بار در 272 ارسال

ارسال: #2
RE: "کنفرانس روش در مجله معروف "
آورین آورین

کیس مناسب که فراووووووون داریم

بدون باور انسان بی معناست ،
مرگ انسان اما در انجماد باورهاست ..
۱۲-۱۸-۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Dabir ، s.h ، M.Salehi ، n.sarvarynezhad ، molaei ، LAILA556 ، shayan.amiri ، ashkani ، میلاد 1 ، zohair ، پروانه ، khodam ، LOVE ، ali1391
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673
سپاس شده 6663 بار در 938 ارسال

ارسال: #3
الناز جان کار خوب و زیبایی
موفق باشی.:)

مشکلات انسان های بزرگ را متعالی می سازد و انسان های کوچک را متلاشی
دکتر علی شریعتی
۱۲-۱۸-۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ صبح
 سپاس شده توسط M.Salehi ، Dabir ، molaei ، LAILA556 ، ashkani ، میلاد 1 ، پروانه ، khodam ، LOVE ، ali1391
سلمان
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 2677
سپاس شده 3762 بار در 473 ارسال

ارسال: #4
من موافقم .کار خوبیه...

باران باش و ببار و نپرس که کاسه های خالی از آن کیست.
۱۲-۱۸-۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ عصر
 سپاس شده توسط M.Salehi ، RAMIN KIAN ، Dabir ، molaei ، LAILA556 ، shayan.amiri ، ashkani ، میلاد 1 ، پروانه ، khodam ، LOVE ، ali1391
faramarzi
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 1091
سپاس شده 2632 بار در 466 ارسال

ارسال: #5
میشه لطف کنی و اسم مجله رو بگید ؟

می دانم که هیچ نمیدانم .
۱۲-۱۸-۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ عصر
 سپاس شده توسط ashkani ، M.Salehi ، LAILA556 ، پروانه ، khodam ، LOVE ، ali1391
ashkani
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 16004

ارسال: #6
فعلا نه نمیتونم بگم اسم مجله رو من الان منتظر هستم ببینم اگر دوستان موافقت کنن اون موقعه اقدام کنم .....و همه دوستان خودشون اون موقعه خبر دار میشن کدوم مجله هست البته این مجله تازه چند ماهه منتشر شده ....و یک مجله متفاوت هست ...

۱۲-۱۸-۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، میلاد 1 ، M.Salehi ، ـــــــــــــــــــــــ ، LAILA556 ، molaei ، پروانه ، khodam ، LOVE ، ali1391
RAMIN KIAN
عضو انجمن

سپاس ها 24230
سپاس شده 32948 بار در 3958 ارسال

ارسال: #7
من موافقم....عالیه
ما بی شماریم...

وقتی خداوند من را آفرید مطمئن بود که اشتباه نکرده است....پس من چرا خودم را باور نداشته باشم!!!

۱۲-۱۸-۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، ashkani ، M.Salehi ، LAILA556 ، molaei ، پروانه ، khodam ، LOVE ، ali1391
amini
عضو انجمن

سپاس ها 4128
سپاس شده 5573 بار در 453 ارسال

ارسال: #8
سلام
الناز خانم ایول داری
مام که هستیم

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۱۹-۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ صبح، توسط amini.)
۱۲-۱۸-۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ عصر
 سپاس شده توسط ashkani ، RAMIN KIAN ، M.Salehi ، LAILA556 ، میلاد 1 ، molaei ، پروانه ، khodam ، LOVE ، ali1391
ـــــــــــــــــــــــ
عضو انجمن

سپاس ها 4677
سپاس شده 7405 بار در 728 ارسال

ارسال: #9
.
سلام به همه ی دوستان ،

من این روزا با هر شخصی که راجع به لکنت و انجمن و کنفرانس روش ، صحبت میکنم ، واکنش های جالبی میبینم !!!Cool

اولین سؤالشون در مورد نکته های علمی و پیچیدگی های لکنته و تعجب از اینکه روشهای درمان و کنترل وجود داره !
دومین واکنش ، اینه که چرا تا بحال چیزی در موردش نشنیده بودند ! . . .Huh
سومین واکنش ، کنجکاوی در مورد جلسات ما و تمایل به شرکت در این جلساته ! . . .
و چهارمی اینکه ، پیشرفت دوستانی که گفتار درمانی میرن ، و روشهای گفتار درمانی ، گاهی مورد پرسش قرار میگیره ! Heart

و . . . قبلا" هم یه جایی گفته بودم که انجمن ما مورد غبطه و حسادت برخی دوستان واقع شده !!! Big Grin

اگر لازم باشه برای آگاهی افراد تلاشی بکنیم ، بنده کاملا" آماده ام Wink
۱۲-۱۹-۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ عصر
 سپاس شده توسط LAILA556 ، سیمین بری ، میلاد 1 ، molaei ، samapharmacist ، پروانه ، afsar ، ashkani ، khodam ، LOVE ، ali1391
LAILA556
عضو انجمن

سپاس ها 24710
سپاس شده 29031 بار در 3486 ارسال

ارسال: #10
الناز جان تشکر از تلاشت ...جهت اعتلای نام انجمن
پیشنهاد بسیار خوبی می باشد...من هم هر کجا کاری بتونم انجام بدهم خوشحال می شوم
موفق باشی

(۱۲-۱۹-۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ عصر)آزاده یزدانی نوشته شده توسط:  .

اگر لازم باشه برای آگاهی افراد تلاشی بکنیم ، بنده کاملا" آماده ام Wink

آزاده جان
من همیشه به سما میگم شما و خانم یزدانی اگر بصورت گروهی با هم کار کنید در جهت اطلاع رسانی جامعه بهتر از هر کسی میتوانید پیام ما را به جامعه منتقل کنید
امیدوارم در کارهایت سربلند و پیروز باشی

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۱۹-۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ عصر، توسط LAILA556.)
۱۲-۱۹-۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ عصر
 سپاس شده توسط سیمین بری ، میلاد 1 ، molaei ، samapharmacist ، پروانه ، ـــــــــــــــــــــــ ، ashkani ، khodam ، LOVE ، ali1391
molaei
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 13082
سپاس شده 16652 بار در 1879 ارسال

ارسال: #11
دارم فکر می کنم که انجمن مون چه پتانسیل هایی داره که پنهان بوده... البته جنسِ پتانسیل همینه دیگه...
ممنونم الناز جون.... ممنون که پتانسلت رو به جنبش تبدیل کردی... ممنون که داری گامی بسیار بزرگ برای انجمنِ خودت بر میداری..
و چه چیز با ارزش تر و قشنگ تر از احساسِ مفید بودن... متشکرم.
و اما نظرِ من در این مورد:
من هم همیشه موافق اطلاع رسانی ام... اما هنوز دارم به جنبه های مختفلش فکر می کنم...
فکر می کنم کنارِ این آگاهی به جامعه که " لکنت درمان داره... یا لکنت درمانِ تا 90 درصدی (یا n درصدی) داره"
باید فرهنگ جامعه رو در این مورد تغییر بدیم...من دلم میخواد بدون درنظر گرفتنِ اینکه لکنت قابلِ درمانه، خودِ لکنت قابلِ پذیرش باشه برای جامعه...
این روزها ترجیح میدم به عنوانِ یک فرد با ناروانی گفتار جلوی دوربین برم... تا به عنوانِ شخصی با گفتارِ روان...
اینکه من درمان بشم و جامعه خوشش بیاد برام لذتی نداره... بیشتر لذت می برم من رو با لکنتم بپذیرند..
متوجه شدم این موضوع ِ روانی گفتارِ بالا، توقعِ خانواده ها رو از درمانجو و درمانگر بالا می بره...
نمی دونم چطوری منظورم رو بنویسم...
ازتون تقاضا دارم به این جنبه هم توجه بشه... حالا که داره به جامعه آگاهی داده میشه، باید آگاهی های درستی داده بشه...
دوست ندارم فقط یک Show باشه برای گفتارِ روانِ افرادِ دارایِ لکنت...
اینکه " لکنت درمان داره" خیلی مهمه، اما اینکه " چه مسیر طولانی و ناهمواری داره " هم مهمه که باید در کنارِ هم ذکر بشوند...
ختمِ کلام اینکه: اگه آگاهی های نادرستی به جامعه داده بشه، تصحیح کردنش زمان و هزینه بیشتری می بره...
اینها دغدغه های من به عنوانِ یک فردِ دارایِ لکنت هست...
؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛

بعد از ختمِ کلام: میدانم که قرار بر این نیست که حتما کاری کامل و بدونِ نقص انجام شود.. و پس از شروع راه های بهتر و کاملتر کشف خواهند شد...
بله آقای دبیر، انجام دادنِ کاری هر چند ناکامل، بهتر از انجام ندادنش است. ( در جوابِ سخنِ نانوشته دبیرِ محترمِ انجمن عرض کردم TongueBlush )
الناز جان، ممنون بابتِ این شروعHeart
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۱۹-۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ عصر، توسط molaei.)
۱۲-۱۹-۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ عصر
 سپاس شده توسط zohair ، LAILA556 ، پروانه ، ـــــــــــــــــــــــ ، afsar ، ashkani ، میلاد 1 ، arian ، LOVE ، ali1391
zohair
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 592
سپاس شده 1993 بار در 178 ارسال

ارسال: #12
سلاممم ...
خبر خوبیه و فکر میکنم اگه با جدیت دنبال بشه و یه نیروی پیگیر و مقاوم در برابر مشکلات توی این مسیر قرار بگیره ، خیلی خوب میتونه اثر گذار بشه ....
راستش من به این همه تلاش و ایده و افکار عالی غبطه میخورم ....
۱۲-۱۹-۱۳۹۱ ۰۶:۵۰ عصر
 سپاس شده توسط LAILA556 ، molaei ، پروانه ، ـــــــــــــــــــــــ ، ashkani ، میلاد 1 ، khodam ، LOVE ، ali1391
LAILA556
عضو انجمن

سپاس ها 24710
سپاس شده 29031 بار در 3486 ارسال

ارسال: #13
(۱۲-۱۹-۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ عصر)molaei نوشته شده توسط:  بله آقای دبیر، انجام دادنِ کاری هر چند ناکامل، بهتر از انجام ندادنش است. ( در جوابِ سخنِ نانوشته دبیرِ محترمِ انجمن عرض کردم

بهار جان
میبینم در مرحله درمان چند قدم جلوتر از من هستی و صحبتهای فلسفی رو قبل از اینکه نوشته بشن متوجه میشیBig Grin

ما که هنوز اندرخم یک کوچه ایم و هنوز به مرحله درک نوشته های فلسفی نرسیده ایمBig Grin

یعنی میشه من هم یه روز مثل شما بشمTongueTongueTongue چند step دیگه تا اون مرحله باقی مونده؟؟؟

یه جا یه مطلبی خوندم نوشته بود :اگر الماس ناقص باشی بهتر از اینه که سنگریزه کامل باشی....فکر کنم اشاره به همین سخن نانوشته داشت

۱۲-۱۹-۱۳۹۱ ۰۷:۲۰ عصر
 سپاس شده توسط molaei ، zohair ، پروانه ، ـــــــــــــــــــــــ ، ashkani ، میلاد 1 ، khodam ، یاسین ، LOVE ، ali1391
ـــــــــــــــــــــــ
عضو انجمن

سپاس ها 4677
سپاس شده 7405 بار در 728 ارسال

ارسال: #14
(۱۲-۱۹-۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ عصر)molaei نوشته شده توسط:  ازتون تقاضا دارم به این جنبه هم توجه بشه... حالا که داره به جامعه آگاهی داده میشه، باید آگاهی های درستی داده بشه...
دوست ندارم فقط یک Show باشه برای گفتارِ روانِ افرادِ دارای لکنت...

کاملا" درسته !

مهم اینه که ملت بدونند که لکنت ، فقط لکنته ! چیز دیگه ای نیست ! Cool
و حالاااا . . . . . . . میتونه مثلا" گاهی کمرنگ هم بشه ! Wink
۱۲-۱۹-۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ عصر
 سپاس شده توسط molaei ، ashkani ، LAILA556 ، میلاد 1 ، khodam ، arian ، یاسین ، LOVE ، ali1391
ashkani
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 16004

ارسال: #15
دقیقا منم میخوام اول اطلاع رسانی کنم بعد که خیالم راحت شد کسی نیمخواد به من بخننده و براش لکنت های من عجیب نیست بعد دیگه پنهانش نکنم و با خیال راحت لکنت کنم و در واقع لکنتم رو بپذیرم چون اون موقعه درک افراد بیشتر میشه .....و پذیرفتن لکنت باعث میشه زودتر درمان بشیم منم دوست دارم در یه برنامه زنده یه فردی بره که لکنت هاش مشخص باشه شیرینیش به اینه که اول با لکنت زیاد بره بعد سال بعد تو همون برنامه همون فردی بره که پارسال قفل های طولانی داشت اما امسالش کاملا روان بود این خیلی جالبه .....من کا رویاییی فکر میکنم ...انجوری فرد انگیزه پیدا میکنه خیلی ایده دارم در این مورد اما دوست دارم پله پله برم جلو تابرسم به اون هدف اصلیه که تو فکرم هست ....Wink

۱۲-۱۹-۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ عصر
 سپاس شده توسط LAILA556 ، molaei ، میلاد 1 ، khodam ، سیمین بری ، ـــــــــــــــــــــــ ، یاسین ، LOVE ، ali1391
سیمین بری
عضو انجمن

سپاس ها 13090
سپاس شده 27234 بار در 3060 ارسال

ارسال: #16
الناز جون بیا فرعه کشی کن ببین کی بره ؟ وااااااااااااااااااااااااااااای اگه من برم همش با لکنت 30 یاسی میحرفم . اونوقت جمیعا میریم کهریزک Big Grin
۱۲-۲۰-۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ صبح
 سپاس شده توسط ـــــــــــــــــــــــ ، میلاد 1 ، ashkani ، molaei ، LAILA556 ، یاسین ، LOVE ، ali1391
ashkani
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 16004

ارسال: #17
خب من میخوام کاری کنم اونا بیان به دیدن ما و سعی میکنم تو همایش ها بیان یا کنفرانس روش که همه باشن .......

۱۲-۲۰-۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ صبح
 سپاس شده توسط سیمین بری ، میلاد 1 ، molaei ، LAILA556 ، ـــــــــــــــــــــــ ، یاسین ، LOVE ، ali1391
ashkani
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 16004

ارسال: #18

دوستان عزیزم دوست دارید گزارش از انجمنمون تصویری باشه و بیان فیلم برداری کنن به روی سی دی یا به صورت عکس و مطلب باشه در مجله ؟؟؟؟

۱۲-۲۱-۱۳۹۱ ۰۸:۰۵ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، یاسین ، LAILA556 ، LOVE ، سیمین بری ، molaei ، ali1391
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803
سپاس شده 36612 بار در 4895 ارسال

ارسال: #19
خانم اشکانی از پیگیری های شما بسیار ممنونم
ولی به نظر من اگر به صورت گزارش باشه بهتر ست
ممنونم
۱۲-۲۴-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ صبح
 سپاس شده توسط LAILA556 ، میلاد 1 ، LOVE ، RAMIN KIAN ، سیمین بری ، molaei ، ali1391 ، ashkani
LOVE
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 17755
سپاس شده 9929 بار در 1154 ارسال

ارسال: #20
اول از همه از الناز خانوم سپاسگزاری کنم و اینکه منم با پیشنهادتون کاملا موافقم و خیلی دوست دارم انجمن ما به انجمن شناخته شده ای در کشور تبدیل بشه......
و به شخصه دوست دارم به صورت عکس و مطلب در مجله درج شه.......

پ.ن: با پست 11 خانوم ملایی در این تاپیک کاملا موافقم......و این صحبتشون ذو در تاپیک خودشون نوشتن و در گردهمایی هم مطرحش کردن و من از بیان این مطلب در این 2 جا هم مثه اینجا خیلی لذت بردم.......
اینکه ما با اعتماد به نفس بالا، بدون اینکه شرم داشته باشیم مستقیم به چشمان مخاطبمون نگاه کنیم و لکنت کنیم ،بعدش هم حس بدی نداشته باشیم...حتی جاهای خیلی استرس زا بتونیم قفل نکنیم و حرفمون رو بزنیم ولو با لکنت...منم یکی از هدف های اصلی یه درمان موفق رو این میدونم
وقتی که بدون دغدغه لکنت کردن صحبت میکنیم شیوه رو هم می تونیم راحت اجرا کنیم و فشاری هم بر خودمون حس نمی کنیم
ولی بخوایم حالت اره یا نه رو اعمال کنیم معادلات به هم میریزه...یعنی یا لکنت نمی کنم و حرفم رو میزنم یا لکنت میکنم و اجتناب خواهم کرد
دیگه یه جور مقاومت پیش میاد و شیوه هم جواب نمیده.....
به تقریب بگیم،لکنت در خوشبینانه ترین حالت یه درمان 99 درصدی داره و هیچ گفتاردرمانی نمیتونه بگه لکنت درمان 100 درصدی داره ....که اون هم در بهترین حالت ممکن یه موقعیت هایی پیش میاد که درمان ما رو خیلی کمتر نشون بده
با این تفاسیر خوبه که اون شخص مصاحبه شونده اون 1 درصد یا اون لکنتی که داره رو نشون بده.....
نشون بده که لکنت فقط یه تفاوت کوچیکه و ذهنیت مخاطب رو هم به لکنت شکل بده.....

۱۲-۲۴-۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ صبح
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، RAMIN KIAN ، سیمین بری ، LAILA556 ، molaei ، ali1391 ، ashkani
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنفرانس روش 95/3/18 behnam.mohamadzadeh 1 749 ۳-۱۸-۱۳۹۵ ۰۸:۲۰ صبح
آخرین ارسال: behnam.mohamadzadeh
  کنفرانس روش 95/3/4 behnam.mohamadzadeh 2 668 ۳-۱۱-۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ صبح
آخرین ارسال: ابوذر ابراهیمی
  کنفرانس روش 95/2/21 behnam.mohamadzadeh 1 675 ۲-۲۱-۱۳۹۵ ۰۸:۳۹ صبح
  کنفرانس روش 95/2/7 behnam.mohamadzadeh 2 735 ۲-۱۷-۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ صبح
  کنفرانس روش 95/2/14 behnam.mohamadzadeh 0 521 ۲-۱۴-۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ صبح
  کنفرانس روش 95/1/31 behnam.mohamadzadeh 1 673 ۲-۲-۱۳۹۵ ۰۸:۲۲ عصر
  کنفرانس روش 95/1/24 behnam.mohamadzadeh 1 662 ۱-۲۴-۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ صبح
Photo کنفرانس روش 94/12/24 behnam.mohamadzadeh 1 858 ۱۲-۲۵-۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: alireza_25
  کنفرانس روش 94/12/18 behnam.mohamadzadeh 1 820 ۱۲-۲۰-۱۳۹۴ ۰۷:۳۴ عصر
آخرین ارسال: سهراب
  کنفرانس روش مورخ 28 مهر 94 (ششم محرم) Morteza1412 5 1,611 ۸-۱-۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ صبح
  جلسه کنفرانس روش، ۶ مرداد ۹۴ Morteza1412 5 2,291 ۵-۸-۱۳۹۴ ۰۶:۰۲ عصر
  تغییرات برگزاری کنفرانس روش babaei 17 6,374 ۳-۸-۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ صبح
آخرین ارسال: Morteza1412
  کنفرانس روش - 11 آذر 93 Morteza1412 21 7,182 ۹-۱۳-۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ارمیا
  کنفرانس روش - 1 آذر 93 Morteza1412 13 5,056 ۹-۷-۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ صبح
آخرین ارسال: Morteza1412
Question ..: سوالات،انتقاد و پیشنهاد شما (کنفرانس روش)::.. ashkani 30 12,796 ۳-۹-۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ عصر
آخرین ارسال: ارمیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان