برگزار شد چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
مجله فصل همدلی شماره (2)
نویسنده پیام
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2851
سپاس شده 5089 بار در 532 ارسال

ارسال: #1
مجله فصل همدلی شماره (2)
[تصویر:  do.php?img=380]

برای مشاهده شماره دوم ماهنامه فصل همدلی از لینک زیر استفاده کنید:

ماهنامه فصل همدلی؛ شماره دوم (فروردین 1392)؛ نسخه تحت وب

دوستان عزیز برای رویت ماهنامه باید برنامه فلش پلیر مربوط به مرورگری که از آن استفاده میکنید را روی کامپیوترتان نصب کنید.
اگر به پیغام Requires Flash Player برخوردید به معنا خواهد بود که برنامه فلش پلیر روی کامپیوترتان نصب نیست.
درصورت نیاز به نرم افزار فلش پلیر، می توانید این نرم افزار را از لینک های زیر دانلود کنید:

دانلود نرم افزار فلش پلیر، مخصوص مرورگر اینترنت اکسپلورر

دانلود نرم افزار فلش پلیر، مخصوص مرورگرهای فایرفاکس، کروم و اپرا

برای دوستانی که ممکنه سرعت اینترنت پایینی داشته باشن، نسخه کامل ماهنامه از لینک زیر قابل دانلود می باشد:

ماهنامه فصل همدلی؛ شماره دوم (فروردین 1392)؛ نسخه برای دانلود

من امیدی را در خود بارور ساخته ام تار و پودش را با عشق تو پرداخته ام
مثل تابیدن مهری در دل مثل جوشیدن شعری از جان مثل باریدن عطری در گل
جریان خواهم یافت راه خواهم افتاد باز از ریشه به برگ باز از بود به هست باز از "خاموشی " تا "فریاد"
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۵-۱۳۹۲ ۰۵:۵۱ عصر، توسط babaei.)
۱-۵-۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط _____ ، molaei ، Mhsn ، samapharmacist ، n.sarvarynezhad ، پروانه ، Sara.F ، safari ، سهراب ، ali.asoodeh ، reza-b ، hossein.amel ، fahime ، sadeh ، میلاد 1 ، یاسین ، madinehhassani ، hamed1986 ، Abbas ، Hadi.net ، khodam ، shayan.amiri ، razieh ، تبسم ، ehsan_m_khani ، parnia ، Dabir ، hamid150 ، ramezani ، M.Salehi ، تبسم 68
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673
سپاس شده 6663 بار در 938 ارسال

ارسال: #2
RE: ماهنامه شماره (2)
سلام
بسیار عای بود.
واقعا ممنون
گزارشات جلسات پارک ساعی و همایش ها رو خوندم خیلی خوب بودن.....

مشکلات انسان های بزرگ را متعالی می سازد و انسان های کوچک را متلاشی
دکتر علی شریعتی
۱-۵-۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ عصر
 سپاس شده توسط Mhsn ، molaei ، fahime ، میلاد 1 ، یاسین ، پروانه ، babaei ، khodam ، Abbas ، razieh ، parnia ، Dabir ، M.Salehi
Mhsn
عضو انجمن

سپاس ها 6940
سپاس شده 5965 بار در 706 ارسال

ارسال: #3
1300 افرین به این زحمات شماWink

به امید روزی که نسخه چاپی این ماهنامه در تمام گیشه های مجله ایران به چاپ هزارو سیصدم برسهWink

خدا قوت

جلوه گاه رخ دوست * * دیده من تنها نیست

[تصویر:  38765237013313826727.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۵-۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ عصر، توسط Mhsn.)
۱-۵-۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ عصر
 سپاس شده توسط molaei ، ali.asoodeh ، fahime ، میلاد 1 ، یاسین ، پروانه ، Abbas ، babaei ، khodam ، razieh ، parnia ، Dabir ، M.Salehi
Sara.F
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 1394
سپاس شده 3486 بار در 376 ارسال

ارسال: #4
.................
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۷-۱۳۹۲ ۰۶:۱۹ عصر، توسط Sara.F.)
۱-۵-۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ عصر
 سپاس شده توسط ali.asoodeh ، fahime ، میلاد 1 ، یاسین ، پروانه ، Abbas ، babaei ، khodam ، razieh ، parnia ، Dabir ، M.Salehi
samapharmacist
عضو انجمن

سپاس ها 2618
سپاس شده 6810 بار در 872 ارسال

ارسال: #5
عــــــــــــــــــــــــــــــــــالی بود
فوق العــــــــــــــــــــــــــاده
خسته نباشید

می دانی
یک وقت هایی باید
روی یک تکه کاغذ بنویسی
تـعطیــل است
و بچسبانی پشت شیشه ی افـکارت
باید به خودت استراحت بدهی
دراز بکشی
دست هایت را زیر سرت بگذاری
به آسمان خیره شوی
و بی خیال ســوت بزنی
در دلـت بخنــدی به تمام افـکاری که
پشت شیشه ی ذهنت صف کشیده اند
آن وقت با خودت بگویـی
بگذار منتـظـر بمانند !
۱-۵-۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ عصر
 سپاس شده توسط fahime ، میلاد 1 ، یاسین ، پروانه ، Abbas ، babaei ، khodam ، LOVE ، razieh ، parnia ، Dabir
آرمان
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 3844
سپاس شده 5187 بار در 493 ارسال

ارسال: #6
با سلام و تشکر فراوان خدمت مسئولان محترم ماهنامه فصل همدلی،

به نوبه خودم خواستم تشکر و قدردانی کنم از زحمات ارزشمند آقایان بابایی، گودرزی، وند نوروز، برات زاده، رحیمی، خیرآبادی و خانم ها نبوی منش، محمدی، طالبان و عظیم زاده ...

و همه عزیزانی که تلاش نمودند این شماره نیز به بهترین شکل ممکن به دست مخاطبانش برسد.

با حق شناسی و سپاسگذاری فراوان...

هر تلاش منظم، پاداش مضاعف دارد...
۱-۵-۱۳۹۲ ۰۵:۴۷ عصر
 سپاس شده توسط samapharmacist ، fahime ، میلاد 1 ، یاسین ، پروانه ، Abbas ، babaei ، khodam ، molaei ، LOVE ، n.sarvarynezhad ، razieh ، parnia ، Dabir
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29804
سپاس شده 36607 بار در 4895 ارسال

ارسال: #7
خسته نباشید دوستان
عالی بود
۱-۶-۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ صبح
 سپاس شده توسط پروانه ، fahime ، Abbas ، babaei ، میلاد 1 ، molaei ، razieh ، parnia ، Dabir
hamed1986
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 1198
سپاس شده 2676 بار در 418 ارسال

ارسال: #8
واقعا خسته نباشید
خیلی عالی بود

** ما زنده از آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
**
۱-۶-۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ صبح
 سپاس شده توسط fahime ، Abbas ، babaei ، khodam ، میلاد 1 ، یاسین ، molaei ، razieh ، parnia
RAMIN KIAN
عضو انجمن

سپاس ها 24230
سپاس شده 32948 بار در 3958 ارسال

ارسال: #9
دوستان خسته نباشید
واقعا عالی بود
واقعا لذت بردم
آغــــــــادر ضمن من "رامین طباخ قزوینی "هستمSleepy

وقتی خداوند من را آفرید مطمئن بود که اشتباه نکرده است....پس من چرا خودم را باور نداشته باشم!!!

۱-۷-۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط khodam ، shayan.amiri ، میلاد 1 ، fahime ، Abbas ، یاسین ، molaei ، LOVE ، babaei ، razieh ، parnia ، Dabir
khodam
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 42844
سپاس شده 23149 بار در 2411 ارسال

ارسال: #10
دست همگی دوستان درد نکنه
خسته نباشید

[تصویر:  gihnz1bvb4aw475xfrs.jpg]

شما
بله خوده شما
اخم کردی چرا؟
[تصویر:  do.php?img=382]
لبخند بزن
حیف صورت ماهت بی لبخند باشه
لبخند بزن 1...2...
۱-۷-۱۳۹۲ ۰۴:۲۱ عصر
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، fahime ، Abbas ، یاسین ، molaei ، LOVE ، babaei ، میلاد 1 ، razieh ، parnia ، Dabir ، andya ، sj_sj
RaminPak
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 309
سپاس شده 2794 بار در 272 ارسال

ارسال: #11
ممنون از همتون
پیشرفت محسوسی بود نسبت به شماره قبلی
خوشم اومد
مرسی

بدون باور انسان بی معناست ،
مرگ انسان اما در انجماد باورهاست ..
۱-۷-۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ عصر
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، fahime ، Abbas ، یاسین ، molaei ، LOVE ، babaei ، میلاد 1 ، razieh ، khodam ، parnia ، Dabir
Abbas
مدیر فنی سایت

سپاس ها 22311
سپاس شده 18392 بار در 2135 ارسال

ارسال: #12
Information RE: ماهنامه شماره (2)
ممنون از لطف دوستان، خوشحالیم که به دلتون نشسته
راستی بچه ها، زمان خوندن ماهنامه، اسپیکرهاتون روشن باشه ها!! ضرر نمیکنید Big Grin
موسیقی ای که پخش میشه، یکی از شاهکارهای دکتر آرند اشتاین هست، امیدوارم خوشتون اومده باشه Wink

عاشق شوید و بلند همتی را پیشه خود سازید
زیرا این ها بال های نیرومندی هستند که شما را به قله های بلند کامیابی می رسانند
"یوهان ولفگانگ گوته"

....
....
در مسیر پیشرفت (عباس)
۱-۸-۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ صبح
 سپاس شده توسط یاسین ، RAMIN KIAN ، LOVE ، fahime ، samapharmacist ، babaei ، میلاد 1 ، razieh ، khodam ، molaei ، parnia ، Dabir
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29804
سپاس شده 36607 بار در 4895 ارسال

ارسال: #13
عباس جان
یه سوال فنی ( اگر نمیگی یاسین دوباره شورع کرد ...)
برای من فونتش خیلی ریزه
وقتی هم زوم میکنم خواندن مطالب سخت میشه و باید مدام تغییر صفحه بدم !!!
راه حلش چیه ؟؟؟
ممنونم
۱-۸-۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ صبح
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، Abbas ، fahime ، babaei ، میلاد 1 ، razieh ، molaei ، hossein.amel ، LOVE ، parnia ، Dabir
Abbas
مدیر فنی سایت

سپاس ها 22311

ارسال: #14
نه فدات شم، این چه حرفیه، در خدمتم
یاسین جان بهترین راهی که به ذهنم رسید، اینه که زمانی که میخوای زوم کنی ممکنه یهویی زیاد زوم بشه و به قول تو ورق زدن سخت باشه، ولی اگه دقت کنی همون زمان یه کادر سیاه رنگ کوچولو بالای صفحه میاد که میزان زوم رو نشون میده، میزان زوم رو با اون بالا-پایین کن، تا به اندازه دلخواهت برسی
الان این عکس هم ببینی، به عنوان نمونه با استفاده از همون، اندازه مورد نظرم رو تنظیم کردم

[تصویر:  do.php?img=383]

"یوهان ولفگانگ گوته"

....
....
در مسیر پیشرفت (عباس)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۸-۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ صبح، توسط Abbas.)
۱-۸-۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ صبح
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، fahime ، یاسین ، سلمان ، babaei ، میلاد 1 ، razieh ، khodam ، molaei ، LOVE ، parnia ، Dabir
ـــــــــــــــــــــــ
عضو انجمن

سپاس ها 4677
سپاس شده 7405 بار در 728 ارسال

ارسال: #15
...

سلام به همگی دوستان و دست اندر کاران تهیه ی ماهنامه ی فصل همدلی ،
ضمن عرض تبریک سال نو و آرزوی روزهایی خوش برای شما عزیزان ، از اینکه با وجود مشغله های شخصی ،
و کمبود وقت در روزهای پایانی سال ، برای این ماهنامه زحمت کشیدید ، بسیار سپاسگزاریم .

از اینکه چکیده ی مطالب و اهم موضوعات در این ماهنامه براحتی قابل دسترسی است ، جای بسی خوشحالی ست .
چرا که اگر فرصت کافی برای مطالعه ی تمام مندرجات سایت موجود نباشد ،
از طریق ماهنامه میتوان از چگونگی اوضاع و احوال انجمن با خبر شد .

ظاهرا" قرار بر این بود که اشکالات و اشتباهات موجود در ماهنامه ی اول ، در شماره ی دوم ،تکرار نشود ، ولی متاسفانه چنین نشد !!!

مسئول چاپ و پخش : آقای علی خیر آبادی .

جناب خیر آبادی ، واقعا" این ماهنامه با این اوضاع ، چاپ و پخش هم شده ؟؟؟ ( خب البته تقصیر شما که نیست قطعا" ! )
ولی ، ملت کلی شاد خواهند شد و انجمن لکنت حسابی سر زبون ها خواهد افتاد !!!

وقتی اسم بنده ی حقیر ، با این کوره سواد قدیمی ، جزو هیــــأت تحریـــــــــریــه باشه ، و نام سایر دوستانی که مطالب رو ،
بدون ذکر منبع و مأخذ ، فقط گرد آوری کرده اند ، بعنوان محرر ، قید بشه ، وای بحال چنین مجله ای که بدون حضور یک متخصص ادبی ،
به مرحله ی چاپ و نشر برسه !!!

جای سپاس و قدردانی ست که دوستان بدون هیچ چشمداشتی و فقط بخاطر علاقه به انجمن ، قبول زحمت کرده ،
و بی هیچ منتی تلاش میکنند . ولی این تلاش فداکارانه ، بدون در نظر گرفتن حساس بودن مرحله ی باز نگری و ویرایش ،
بی حاصل خواهد ماند !!!

کمی مراقب باشیم که با دست خودمان ، خدشه ای به حرمت انجمن وارد نکنیم !

جناب خیرآبادی ، ببخشید که از جنابعالی اسم بردم !!! کاملا" ملتفت هستم که هیچ تقصیری متوجه شما نیست !
این فقط یک مثال بود ، شرمنده ام که دامن گیر شما شد !!!
۱-۹-۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ عصر
 سپاس شده توسط سلمان ، میلاد 1 ، آرمان ، fahime ، Abbas ، razieh ، khodam ، molaei ، babaei ، hossein.amel ، LOVE ، یاسین ، ehsan_m_khani ، parnia ، Dabir
آرمان
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 3844
سپاس شده 5187 بار در 493 ارسال

ارسال: #16
با سلام،

پیرو نظرات ارزشمند خانم یزدانی، می خوام عرض کنم که در خصوص ذکر منابع شاید بهتر باشه نظر سردبیر محترم را جویا بشیم...؟

چون این مسأله برای من هم مورد سؤال می باشد که آیا هدف، حرکت در مسیر تخصصی شدن مجله است، یا یک مجله اجتماعی و عمومی است که ذکر منابع در آن الزامی نمی باشد؟؟

هر تلاش منظم، پاداش مضاعف دارد...
۱-۱۰-۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ صبح
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، fahime ، Abbas ، _____ ، razieh ، khodam ، سلمان ، molaei ، babaei ، LOVE ، یاسین ، parnia ، Dabir
Abbas
مدیر فنی سایت

سپاس ها 22311

ارسال: #17
سلام به دوستان خوبم

خوشحالم و ممنونم از تذکرات و انتقادات دوستان، این نشان از دلسوزی دوستان عزیزه

+در مورد انتقاد اول خانم یزدانی من باب عدم حضور متخصص ادبی در ماهنامه
وقتی که در حال راه اندازی ماهنامه بودیم، و برای جذب هیئت تحریره و همکار فراخوان زدیم، فقط خانم عظیم زاده بودن که لطف کردن و داوطلب شدن که کارای ویراستاری ماهنامه رو به عهده بگیرند
حتما مطلع هستید که یکی از سنگین ترین کارای ماهنامه ویراستاری اونه، چون باید دو برابر مجموع ساعاتی که تک تک نویسنده ها وقت گذاشتن و مطلب نوشتن، وقت بذاریم و کلمه به کلمه اش رو در صورت نیاز ویرایش کنیم
با وجود سنگینی کار، ایشون منت گذاشتن و قبول زحمت کردن
توی همین شماره ایشون چندین روز از وقتشون رو، شبانه روزی به ویراستاری مطالب اختصاص دادن
مطالب خامی رو که واسه ایشون میفرستادم و مطالبی رو که دریافت میکردم در بعضی موارد واقعا قابل قیاس نبود

واقعیت امر اینه که توی بعضی موضوعات (مخصوصا گزارش نویسی ها در بخش فعالیت ها)، بعضی نویسنده ها واقعا عالی مطلب مینویسند و وقت میذارن، ولی بعضی دیگر از نویسنده هامون حتی اولیه ترین اصول نویسندگی رو رعایت نمیکنن، و سطح ادبی بعضی مطالب واقعا زیر صفره، ولی در مورادی به علت شرایط خاص اون فعالیت، مجبوریم از همون فرد استفاده کنیم و با شرایط بسازیم؛ اسم نمیارم ....؛ در مواردی هم انشاالله تغییر نویسنده خواهیم داشت

در مورد حضور فرد متخصص ادبی، از سه ماه پیش که من فراخوان زدم، تا حالا هیچ کسی اعلام همکاری نکرده
چیزی که مسلمه اینه که اگه فرد متخصصی اعلام همکاری کنه، ما صمیمانه استقبال می کنیم، خانم عظیم زاده هم بارها به من گفتن که منتظرن یه فرد متخصص اعلام همکاری کنن تا این مسئولیت به ایشون سپرده بشه

یه گلگی هم از دوستان، دوستان اگر اشکالی می بینند، صرفا به "اعلام وجود مشکل" بسنده نکنن، استقبال میکنیم از دوستانی که اشکالاتی رو که به نظرشون میرسه برای من، آقای بابایی یا دیگر همکاران پیام خصوصی کنن

+در مورد صفحه بندی هم که توی شماره قبل انتقاد شده بود، باید بگم ما با یکی از اعضای قدیمی انجمن که تخصصشون گرافیک بود صحبت های اولیه رو انجام دادیم، ولی دقیقا چند روز قبل از انتشار شماره اول ایشون انصراف دادند و آقای بابایی عزیز با وجود مشغله هاشون این مهم رو به عهده گرفتن
بارها گفتم که از دوستانی که به نرم افزارهای مرتبط مثل InDesign و photoshop تسلط دارن (یا آشنایی دارن) صمیمانه درخواست میکنیم باهامون همکاری کنن، یا اگر کسی رو میشناسن که میتونه وقت بذاره، معرفی کنن

+و اما موضوع آخر که خانم یزدانی و آرمان عزیز مشترکا بهش اشاره کرده بودن، بحث نقل مطالب از منابع دیگه
ببینید توی ماهنامه، مطالب مربوط به "فعالیت های انجمن" و "بخش فرهنگی" که تماما تالیفی هستن
مطالب مربوط به بخش سرگرمی هم، مثل شعر طنز و داستان و تست هوش و ... هم که منبعش اینترنته و مسلما توی تمامی سایت های سرگرمی وجود داره و منبع مشخص و خاصی نداره که بخواد ذکر بشه، که اگر منبع خاصی داشته باشن حتما ذکر خواهد شد
اما بخش اصلی ماهنامه، یعنی بخش پزشکی، که از حساسیت بالایی هم برخورداره، مسلما هیچ اشکالی نداره که مطالب از منابع معتبر جمع آوری بشن و منتشر بشن، البته به شرط ذکر منبع؛ که این امر توی ماهنامه رعایت شده
مثلا توی همین شماره خانم سما، مطالبی در مورد تغذیه، از سایت worldfood.ir تهیه کردن و با ذکر منبع منتشر شده
در بخش پزشکی، از مطالب تالیفی هم استقبال می کنیم، که این مطالب بعد از تایید توسط کارشناس ماهنامه، منتشر خواهد شد

باز هم ممنونم از انتقادات دوستان دلسوز
موفق باشید

"یوهان ولفگانگ گوته"

....
....
در مسیر پیشرفت (عباس)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۰-۱۳۹۲ ۰۴:۳۳ صبح، توسط Abbas.)
۱-۱۰-۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ صبح
 سپاس شده توسط s.h ، razieh ، میلاد 1 ، fahime ، khodam ، shr ، سلمان ، samapharmacist ، molaei ، babaei ، LOVE ، یاسین ، ehsan_m_khani ، parnia ، Dabir
RaminPak
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 309
سپاس شده 2794 بار در 272 ارسال

ارسال: #18
اکثر کسانی رو که در این مجله فعالیت میکنند رو میشناسم
و میدونم که همشون مشغله کاری زیادی دارند و با وجود این وقت میگذارند تا چرخی بچرخه و از فعالیت باز نایسته
از همتون قدر دانی میکنم
در رابطه با صحبت خانوم یزدانی باید بگم گاهی مقایسه هایی که ما انجام میدیم باعث میشه که
ماهیتی ضعیف تلقی بشه این مجله شماره دومشه و یقینا بهتر خواهد شد
نگاهی به این مجله بیاندازید
Network

خب اگر ما بخواهیم ماهنامه فصل همدلی رو با این مقایسه بکنیم
باید منابع انسانی و مادی که هر دو مجله دارند رو هم مقایسه بکنیم

در رابطه با بعضی مطالب که سطح ادبیش پایینه به خاطر اینه که دوستان عزیزی که در سایت
گزارش مینویسند به این موضوع فکر نمی کنند که این مطالب شاید در مجله چاپ بشه
و می خواهند مطلبی عامیانه بنویسند که خواننده از خوندنش خسته نشه، که البته درستش هم همینه
ولی من مطمئن هستم که در آینده پیشرفت خیلی زیادی خواهد داشت
عباس جان من و سایر اعضای گروه شعر و ادبیات سعی میکنیم که چند قسمتی از کار را به عهده بگیریم
----
نمی توانم کتابی مطابق شکسپیر بنویسم ، اما به اندازه خودم میتوانم. (والتر لی)

بدون باور انسان بی معناست ،
مرگ انسان اما در انجماد باورهاست ..
۱-۱۰-۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ صبح
 سپاس شده توسط fahime ، میلاد 1 ، khodam ، shr ، سلمان ، molaei ، babaei ، Abbas ، s.h ، LOVE ، RAMIN KIAN ، یاسین ، parnia ، Dabir
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2851
سپاس شده 5089 بار در 532 ارسال

ارسال: #19
ممنون و سپاس از دوستان عزیزی که مجله را دانلود و مطالعه کردند
همانطور که قبلا هم گفتم ابراز نظر در مورد مجله یعنی اینکه مجله مورد توجه دوستان قرار گرفته و برایشان مهم است
به همین خاطر ممنون و سپاس از همه ای دوستان عزیزی که نظرات ،پیشنهادها و انتقادهای خود را ابراز کردند و ابراز خواهند کرد.
خانم یزدانی عزیز ممنونم و متوجه انتقاد شما هستم .
خانم فهیمه عظیم زاده مسئولیت ویراستاری ادبی مجله را در اختیار دارند ضمن تشکر از عملکرد ایشون که واقعا زحمت کشیدن ، از شماره بعدی بخش ویراستاری مجله تقویت خواهد شد.امیدوارم با حضور آقای امیررضا ربیعی در بخش ادبی و ویراستاری مجله از لحاظ ادبی نسبت به قبل قدرتمندتر ظاهر شود
هر چند قیاس مجله با مجلات بزرگ و به نام دیگر برای من خوشحال کنند است .و صدالبته این قیاس باید انجام بگیرد و خود من هم شماره به شماره این قیاس را انجام میدهم در جهت پیشرفت و برطرف کردن نقاط ضعف و حتی رقابت . ولی همانطور که میدانید باید در نظر داشت که تیم مجله بدون مزد و چشم داشتی وقت و انرژی خود را برای تهیه مجله صرف می کنند که این حرکت بسیار ارزشمند و قابل سپاس می باشد.
و من همچنان معتقدم مجله پله پله و یا شماره به شماره کامل و کاملتر خواهد شد.
با این حال ابن خطاهایی که به آن اشاره کردید را نقطه ضعف نمیبینم و امیدوارم در شماره های بعدی اصلاح شوند
ولی در حال حاضر سعی می کنم بیشتر توان و تمرکز و الویت خود را معطوف به برطرف کردن نقطه ضعف اصلی مجله کنم
که به آن اشاره ای تا به حال صورت نگرفته است
ممنون و سپاس

من امیدی را در خود بارور ساخته ام تار و پودش را با عشق تو پرداخته ام
مثل تابیدن مهری در دل مثل جوشیدن شعری از جان مثل باریدن عطری در گل
جریان خواهم یافت راه خواهم افتاد باز از ریشه به برگ باز از بود به هست باز از "خاموشی " تا "فریاد"
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۰-۱۳۹۲ ۰۵:۱۲ عصر، توسط babaei.)
۱-۱۰-۱۳۹۲ ۰۵:۰۱ عصر
 سپاس شده توسط Abbas ، fahime ، khodam ، LOVE ، یاسین ، parnia ، Dabir
s.h
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 3703
سپاس شده 2945 بار در 364 ارسال

ارسال: #20
نقل قول: وای بحال چنین مجله ای که بدون حضور یک متخصص ادبی ،
به مرحله ی چاپ و نشر برسه !!!

سلام

وقتی یه کاری شروع میشه،اوایل ممکنه که عیب ها و نقص هایی داشته باشه و این عادی است.ولی به مرور زمان درست و کامل تر میشه...

ای کاش دست اندرکاران ماهنامه ،مدت زمانی که صرف تهیه و تنظیم این مجله کرده اند را مینوشتند که بعضی ها با یک پست تمام زحمات آنها را زیر سوال نبرند....

ای کاش ارسال هایی که باید ویراستاری میشد،برای منتقدان فرستاده میشد که ببیند چه کار سختیه و چقدر زمان میبره!!!!

باید اگر انتقادی از ماهنامه داریم به صورت پیام خصوصی به مسئولان اطلاع بدیم،نه اینکه در تالار اعلام کنیم و خواسته یا ناخواسته باعث دلخوری بشیم!!!

یاعلی مدد

الحمــــــدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایة امیرالمومنین علــــی بن ابیطالب و الائمة المعصومین علیهما السلام
۱-۱۰-۱۳۹۲ ۰۶:۲۷ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط fahime ، babaei ، Abbas ، mohammad rajabi ، یاسین ، parnia ، Dabir
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجله فصل همدلی شماره (1) babaei 25 8,139 ۶-۱۹-۱۳۹۴ ۰۵:۱۵ عصر
آخرین ارسال: saeed_khojastehfar
  مجله فصل همدلی شماره 4 Abbas 13 4,138 ۲-۲۷-۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ صبح
آخرین ارسال: قاضی
Information مجله فصل همدلی شماره (3) babaei 18 23,437 ۸-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: Dabir

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان