برگزار شد چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
مجله فصل همدلی شماره (2)
نویسنده پیام
ـــــــــــــــــــــــ
عضو انجمن

سپاس ها 4677
سپاس شده 7405 بار در 728 ارسال

ارسال: #41
RE: ماهنامه شماره (2)
...
سلمان عزیزم ،
این ماهنامه ، پس از چاپ و پخش ، به دست کسانی غیر از خودمان هم خواهد رسید!
اساتید دانشگاه ، پزشکان ، درمانگران ، آموزش و پرورش ، مدارس و . . .

چرا باید اجازه دهیم که یک تیم کوچک ، نام یک مجموعه ی بزرگ را زیر سؤال ببرد ؟؟؟
همین تیم ، بدون هیچ ادعایی و با کمی دقت بیشتر ، میتوانست بخوبی از عهده ی کار برآید ، بدون اینکه هیچگونه تنشی ایجاد کند !

متوجه عصبانیت شدید سرکار خانم فهیمه نسبت به سهل انگاری " همکارانشون در ماهنامه " هم هستیم !
۱-۱۴-۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط razieh ، میلاد 1 ، سلمان ، یاسین ، LOVE ، Dabir
Abbas
مدیر فنی سایت

سپاس ها 22311
سپاس شده 18392 بار در 2135 ارسال

ارسال: #42
Information RE: ماهنامه شماره (2)
سلام دوستان
ممنون از نظرات دوستان عزیز

(۱-۱۴-۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ صبح)یاسین نوشته شده توسط:  فهمیه خانم اینکه مدیر مسئول دیر مطالب رو به شما میرساند و این اشتباه باعث بیدار ماندن شب تا صبح شما میشود و طبیعتا باعث ایجاد اشتباه میشود تقصیر کیست ؟؟؟؟ شما نباید اعتراض کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این رو من قبول ندارم !!!! یاد خودم می افتم که شب امتحان لای کتاب رو باز میکردم......

(۱-۱۴-۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ عصر)آرمان نوشته شده توسط:  اول اینکه مدیر مسئول محترم و سردبیر گرامی در صورت امکان شرح وظایفشان را به طور شفاف برای سایر اعضا یادآوری نمایند تا اعضای انجمن بدرستی بدانند پیشنهادات و انتقادات خود را چگونه مطرح نمایند...

یاسین جان و آرمان عزیز سعی می کنم کامل توضیح بدم که با شرح وظایف همه عوامل آشنا بشید
بذارید یکی از دوستان خوبم و یکی از نویسنده های خوش قول ماهنامه رو مثال بزنم تا سوتفاهمی پیش نیاد
زمان شروع کار مجله، ما به حمید سعیدی زاده عزیز پیشنهاد دادیم که شما مسئول نوشتن گزارشات جلسات اصفهان باشید و ایشونم قبول کردند که هر شماره مطالبشون رو حاضر کنن
از طرفی دیگه در حال حاضر مطالب ماهنامه چهار بخش داره، که یک از اون ها "گزارش فعالیت های انجمن لکنت ایران" هست، مسئول این بخش صالح عزیز و سختکوشمون هست
ایشون وظیفه دارن گزارش های بخش های مختلف رو جمع آوری کنن، در صورت نیاز به اصلاح محتوا، مطالب رو به نویسنده برگردونن و بعد از اصلاح دوباره تحویل بگیرن و بعد از جمع آوری به من تحویل بدن
خب صالح به حمید زنگ میزنه و میگه حمید جان لطف کن مطالبی رو که حاضر کردی تا یک هفته آینده واسه من بفرست
حمید هم مطالبی رو که آماده کرده، توی اون یک هفته فرصت داره که واسه مسئول بخش خودش ارسال کنه، مسئول بخش بعد از دریافت گزارش های همه شهرها، اونا رو واسه من می فرسته، مسئولین بخش های دیگه هم مطالبشون رو به همین شکل می فرستن
اینجا من مطالب رو از نظر محتوا بازبینی می کنم، و درصورت نیاز اصلاح یا حذف می کنم و مطالب تایید شده نهایی رو واسه ویراستار میفرستم؛ ایشونم بعد از ویراستاری مطالب رو به مدیرمسئول میفرستن و بعد از تایید نهایی توسط ایشون، مطالب برای صفحه بندی و طراحی فرستاده می شه ....
خب تا اینجای کار خوبه ....
مشکل وقتیه که بعضی از نویسنده ها مطالبشون رو از قبل حاضر نمی کنن، تازه توی اون فرصت چند روزه ای هم که مسئول بخش تعیین میکنه باز هم حاضر نمی کنن (در صورتی که شاید نوشتنش 1-2 ساعت بیشتر وقت نگیره) و این تاخیر ها کار ویراستاری و صد البته صفحه بندی و .... رو به دقیقه نود موکول می کنه

+حتما یادت نرفته که تو همین شماره، قرار بود ماهنامه ساعت 9 شب منتشر شه، ولی دقیقه نود مشکلی پیش اومد و من تا 6 صبح مجبور شدم بیدار بمونم و مشکل رو برطرف کنم و بعد ماهنامه رو آپلود کنم ...
خب مسلما خودآزاری که نداریم، اگه کار به دقیقه نود موکول نمی شد اون شب خود من، مجبور نمیشدم با وجود تنگی نفس شدید و زخم بودن ریه هام، اون همه اذیت بشم ....

+توی دو شماره قبلی بعضی از نویسنده ها واقعا عالی کار می کردن؛ به عنوان نمونه عرض می کنم؛ خانم سما، ماهنامه اول که منتشر شد، بلافاصله بعدش مطالب مربوط به شماره دوم رو برای خانم تبسم ارسال کردن
اینطور همکاران خوش قولی داریم، در مقابلش همکارانی هم داریم که خودشون که مطالبشونو حاضر نمیکنن هیچی، توی فرصتی هم که براشون معین می کنیم هیچ کاری نمی کنن، تازه 2-3 روز بعد از اتمام مهلت، میگن تازه میخوام بنویسم!! Dodgy

+با پیشنهاد خانم عظیم زاده، احتمالا تنبیه هایی رو برای نویسنده های بدقول اجرایی خواهیم کرد

(۱-۱۴-۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ عصر)آزاده یزدانی نوشته شده توسط:  متوجه عصبانیت شدید سرکار خانم فهیمه نسبت به سهل انگاری " همکارانشون در ماهنامه " هم هستیم !
خانم یزدانی، توی دو شماره قبلی که بعضی از نویسنده ها بدقولی میکردن و باعث به تاخیر افتادن کار میشدن؛ خانم عظیم زاده با اینکه خیلی اذیت میشدن و از دست نویسنده ها گلگی میکردن؛ ولی چون هدفشون صرفا کمک کردن بود، هیچ وقت این قضیه رو عنوان نکردن و عصبانیتشون از همکاراشون رو به بیرون بروز ندادن، به من میگفتن و من هم به مسئولین بخش ها و نویسنده ها
اگر این بار عصبانیتشون رو نشون دادن، حتما دلیل دیگه ای داشته، دلیلی که مابین حرفاشون واضح میشه فهمید، مخاطب حرفاشونم که کاملا معین کردن
برای تایید حرفای من، می تونید یک بار دیگه پست ایشونو بخونید

عاشق شوید و بلند همتی را پیشه خود سازید
زیرا این ها بال های نیرومندی هستند که شما را به قله های بلند کامیابی می رسانند
"یوهان ولفگانگ گوته"

....
....
در مسیر پیشرفت (عباس)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۴-۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ عصر، توسط Abbas.)
۱-۱۴-۱۳۹۲ ۰۷:۱۱ عصر
 سپاس شده توسط s.h ، razieh ، hossein.amel ، samapharmacist ، میلاد 1 ، parnia ، fahime ، یاسین ، vandnorouz ، سلمان ، babaei ، LOVE ، ehsan_m_khani ، Dabir ، z.taheri
ـــــــــــــــــــــــ
عضو انجمن

سپاس ها 4677

ارسال: #43
...
هیچکدام از دلایلی که دوستان ذکر فرمودند ، مبنی بر تأخیر ارسالها ، به هیچ وجه توجیه مناسبی برای اشکالات پیش آمده نیست !
انرژی‌ای که صرف توجیهات گوناگون و از گردن وا نهادن تقصیرات شد ، اگر در جهت تکامل ماهنامه صورت میگرفت ، مفید تر بود !
دیر رسیدن ، بهتر از ناقص رسیدنه !
تاخیر در نشر هر مجله ای ، به هر دلیلی ، قابل قبول است . ولی وجود اشتباهات فراوان ، در هیج مجله ای پذیرفتنی نیست !

ظاهرا" یکی از همکاران ، تغییراتی در پست خانم عظیم زاده ایجاد کرده بوده و همین امر باعث وارد شدن صدمه ی شدیدی
به نوشتار ایشون شده بوده ! خودشون این موضوع رو در پستشون مطرح کردند ، و همینطور شکایت از تاخیر در ارسالها !
بنا بر این ، میشه اینگونه نتیجه گیری کرد که فقط آقای ربیعی نیستند که مورد خشم ایشون قرار گرفته اند !
آقای ربیعی ، فقط دم دست ترین فردی بودند که میشد عصبانیتهای تلمبار شده را بر ایشان هوار کرد !!!
البته ما هم که گله ای نکردیم .

بنده خودم یکی از این همکاران هستم ، البته اگه مجموعه قابل بدونه !
نمیدونم چرا به آقای گودرزی بر خورد ؟!

...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۵-۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ صبح، توسط ـــــــــــــــــــــــ.)
۱-۱۴-۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، یاسین ، سلمان ، LOVE ، razieh ، ehsan_m_khani ، Dabir ، z.taheri
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29804
سپاس شده 36607 بار در 4895 ارسال

ارسال: #44
امروز نزدیک به یک ساعت با اقای بابایی صحبت کردم.
خیلی عالی ی ی بود .
نکات خوبی مطرح شد و نتیجه گیری شد .
زمانی که همانطور که عباس جان اعلام کرد که همه میگذارند دقیقه 90 مطالب رو میفرستند این مشکلات طبیعی ست.و این نیاز به برنامه ریزی دقیق ست.
این انتقاد ها خوب بود از این جهت که تیم مجله بداند که خیلی وظیفه سنگینی بر دوش شان ست . و هزار جور سلیقه و نظر و ...... !!!
البته یکی از انتقاد های من به بهروز این بود که نباید در جواب یک انتقاد همه گروه مجله جواب گو باشند . وقتی که همه میخواهند پاسخگو باشند به طور حتم دلخوری پیش می اید . مجله باید یک سخنگو داشته باشه که جواب منتقدین را بدهد که بهروز هم قبول کرد ( خدایی بهروز منطقی ستWink ) و اعلام کرد به زودی یک سخنگو رو اعلام خواهد کرد . البته این سخنگو باید بسیار صبور باشه و بتواند جواب دوستان را بدهد .
البته بهتر بود که وقتی بحث نقد بر ویراستاری مورد قبول همکاران مجله قرار گرفت همان جا تمام میشد و دیگر ادامه پیدا نمیکرد و به باقی دوستان کشیده نمیشد که باعث دلخوری دوستان بشود.
تا به حال روحیه انتقادی خانم یزدانی رو ندیده بودم و بسیار مشتاقم بدونم که هدف و نظرشان چه بوده است ؟؟!!

امید وارم در شماره بعدی چند روز دیر تر شاهد مجله باشیم اما مجله ای با رتبه عالی تر
یک یا دو مورد اشکال در مجله ای الکترونیکی ان هم در دومین شماره اش ان هم دوستانی که همه به صورت افتخاری همکاری میکنند ارزش این دلخوری ها رو نداره ...... به قول دبیر: کمی ارامتر .....

بازهم از تیم مجله تشکر میکنم . این شماره بسیار قوی تر و پر محتوا تر از شماره قبل بود . و این نشان از پیشرفت دوستان است و شکی در این هم نیست شماره بعد قوی تر خواهد بود.
و در اخرWink
امید وارم حضور فهیمه خانم را همچنان داشته باشیم
۱-۱۵-۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ صبح
 سپاس شده توسط babaei ، n.sarvarynezhad ، vandnorouz ، Abbas ، _____ ، میلاد 1 ، سلمان ، hossein.amel ، تبسم ، razieh ، ehsan_m_khani ، Dabir ، fahime
LAILA556
عضو انجمن

سپاس ها 24691
سپاس شده 29020 بار در 3481 ارسال

ارسال: #45
تو رو خدا بس کنید دیگه

چه مخالف چه موافق هر کس زیر یادداشت من مطلبی بنویسه متاسفانه بد می بینه....

حال و آینده مون رو خراب میکنیم به خاطر گذشته ...تو انجمن مسائل دیگه ای هم وجود داره که باید براشون زمان و انرژی اختصاص بدهیم... تعطیلات عیدمون رو خراب کردیم به خاطر اینکه هر کسی خواست حرف خودش(مخالف یا موافق) رو اثبات کنه...دوستان اینجا اومدیم به خودمون و دیگران کمک کنیم ،نیومدیم نقطه قوت خودمون و ضعف دیگران رو به اثبات برسانیم

به جای فکر کردن بر مشکل بر راه حل ها تمرکز کنیم
به مسائل دیگر درمان خودمون فکر کنیم
به فکر سایر برنامه های انجمن باشیم
همایش اردیبهشت انجمن
کارت تبلیغ انجمن
فعال کردن جلسات گروهی سایر استانها
ارتباط با مدارس
ارتباط با درمانگران
ناخوشی و غیبت چند عضو فعال انجمن
غیبت جناب دبیر (که من فکر میکنم دارند ماها رو آزمایش میکنند)
و
.
.

ازهر کدوم از دوستان که دسترسی به این تاپیک دارند میخوام که تاپیک رو دیگه قفل کنند

۱-۱۵-۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ صبح
 سپاس شده توسط Abbas ، ـــــــــــــــــــــــ ، میلاد 1 ، سلمان ، vandnorouz ، hossein.amel ، تبسم ، samapharmacist ، razieh ، ehsan_m_khani ، Dabir ، babaei ، fahime ، یاسین
molaei
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 13079
سپاس شده 16627 بار در 1877 ارسال

ارسال: #46
لیلا جون... من "بد دیدن" رو به جون میخرم چون باید چیزی رو بنویسم..Shy
با قفل کردن این تاپیک مخالفم. با پاک کردن صورت سوال چیزی حل نمیشه..
این همه کِش دادن نیاز نبود. هرکسی حق داره نظرش رو بنویسه، فقط نظرش رو راجع به ماهنامه بنویسه، نه اینکه ...
چرا باید حالت منازعه پیدا کنه؟! مگه نه اینکه هدف مون بهبودِ کیفیتِ ماهنامه است؟ الان با این بحث ها مشکل حل شد؟!
اینکه بگیم ویراستاری مشکل داشت، درسته... برای مثالش هم می تونیم از مطالب خودِ ماهنامه استفاده کنیم، اما زیبنده نیست نوشته های توی سایت رو به عنوان مثال بیاریم...
من دیگه راحت نیستم بنویسم، هِی به خودم میگم "نکنه اشتباه باشه"..
همه این انتقادات رو میشد با زبانِ دوستانه تری هم نوشت..
میشد دوستان هر بار که می خواستند انتقاد یا پیشنهادی بنویسند واردِ این بازی کودک- کودک نشوند و بالغانه فقط نظر انتقادی یا پیشنهادی خودشونو بنویسند.
پیشنهادم اینه که "شورایِ سیاست گذاری نشریه" تشکیل بشه... و همه دوستانِ دست اندرکار و صاحب نظر در اون شرکت کرده و تقسیم وظایف صورت بگیره.
با احترام به همه دوستانِ عزیزم.Shy
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۵-۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ عصر، توسط molaei.)
۱-۱۵-۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ عصر
 سپاس شده توسط Abbas ، ـــــــــــــــــــــــ ، میلاد 1 ، سلمان ، LOVE ، vandnorouz ، hossein.amel ، arian ، تبسم ، samapharmacist ، razieh ، ehsan_m_khani ، Dabir ، babaei ، fahime ، یاسین ، LAILA556
ali19
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 28
سپاس شده 346 بار در 56 ارسال

ارسال: #47
.........
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۱-۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ عصر، توسط ali19.)
۱-۱۵-۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، vandnorouz ، ali.asoodeh ، تبسم ، razieh ، babaei ، fahime ، یاسین ، _____ ، LAILA556
ـــــــــــــــــــــــ
عضو انجمن

سپاس ها 4677

ارسال: #48
...
باکمال احترامی که برای همگی دوستان قائلم ، علی الخصوص برای این سه شخص عزیزی که در پستهای 44 - 45 و 46
پیام گذاشته اند ،
و با اشراف کامل به این موضوع که این منازعات ، هیچ دردی رو دوا نکرد و نخواهد کرد ،
و با پرهیز از ادامه ی بحث های بی نتیجه ،
فقط میخوام بدون هیچ اشاره ای به مسائلی که تا الان پیش آمده ، داستان دلخراشی رو براتون نقل کنم :

نقل قول: تا به حال روحیه انتقادی خانم یزدانی رو ندیده بودم و بسیار مشتاقم بدونم که هدف و نظرشان چه بوده است ؟؟!!
،

چندی پیش ، یکی از آشنایان ( همکار بنده ، که خانمی ست حدودا" 30 ساله ، و با سطح تحصیلی دیپلم گرافیک از هنرستان ) ،
از سر کنجکاوی ( بدلیل تعریفهایی که من از بچه های انجمن کرده بودم ) ، بعنوان مهمان ، وارد سایت شد و به مطالعه ی نوشته های دوستان پرداخت . هر از گاهی بر میگشتم و به صورتش نگاه میکردم تا واکنش هاش رو زیر نظر بگیرم .
گهگاه پوزخندی میزد !!! . . .
(واقعا" از همگیتون عذر میخوا م که ناچارم بازگو کنم !)
بعد از گذشت فقط 10 - 15 دقیقه ، سؤال کرد :
اینا همه شون واقعا" تحصیلکرده اند یا مثل آدمای توی فیس بوک ، شخصیت تقلبی از خودشون ساختند ؟( با تمسخر )

گفتم : نه ، اکثرشون یا دانشجو هستند ، یا مدارج بالای تحصیلی دارند . کلی دکتر و مهندس و حتی وکیل بین این بچه ها هست .
( با افتخار )
طرف مربوطه گفت : خ خ خ . . . Big Grin اینا که حتی بلد نیستن بنویسن !!! . . .

دیگه خودتون حال و احوال اون لحظه ی بنده رو تصور کنید ! AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry . .

از روزی که این اتفاق افتاده ، حال پریشونی دارم !!!
این آدم ، تمام تعریفها ی بنده از شماها ، و تمام مطالب زیبا و مفید سایت رو بیخیال شد ، و فقط انگشت گذاشت روی چگونگی نوشتار بچه ها !!!
بماند که رابطه ی همکاری بنده با این شخص ، بکلی مخدوش شده و دارم ازش متنفر میشم ، و بزور دارم تحملش میکنم !!!

بعضی وقتا ، کنایه های آدمای غریبه ، خیلی تکان دهنده ست !!!

برای من خیلی پیش اومده که دیگران به وضوح خواستند با طعنه هاشون ،
باعث بهم ریختن روابط دوستانه ی بنده و همسرم ، بشن ! خیلی ها خواستند که ماهیت این ازدواج ،
و توانمندیهای بیشمار همسر بنده رو زیر سؤال ببرند ! و فقط موضوع لکنت رو بزرگ کنند و در مورد شخصی که دارای لکنته ،
روی همون باورها و دانسته های غلط خودشون ، پافشاری کنند !!!
بعضی آدمها اصلا" ، نمیتونن ، استعدادهای افراد دارای لکنت رو باور کنند !!! پس بهانه دستشون ندیم !

شاید لازمه که ماها ، بیشتر از سایر افراد جامعه ، روی تواناییها و مهارتهامون کارکنیم و بیشتر از دیگران مراقب باشیم که نقطه ضعفهامون دیده نشه ،
و سهل انگاریی ازمون سر نزه ، تا بهانه ای به دست افراد ناروان و آنورمال جامعه ندیم ،
که عقده های هیستریک شون رو ، روی ما تخلیه کنند !!!

من به عنوان یک زن چهل و اندی ساله که میتونه جای مادر همه ی شما جوونا باشه ، و با رفاقت و صمیمیتی که با شماها پیدا کردم ، خب گاهی علاوه بر تشویق و تقدیر و محبت ـ سرزنش و انتقاد هم میکنم Heart مگه یه مادر حق این کار رو نداره ؟؟؟ TongueTongueTongue
من خودم جلوی سوتی های بچه هام رو بگیرم بهتره ، یا اینکه آدمهای جور و واجور توی کوچه وخیابون ، بچه م رو مسخره کنند ؟؟؟Sad
. . .
خواهش میکنم قبل از هر قضاوتی ، یه کمی به حرفام فکر کنید .

بعد اگه زورتون رسید ، منو از انجمن خودم بیرون کنید !Blush
۱-۱۵-۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، molaei ، LOVE ، سلمان ، razieh ، Dabir ، M.Salehi ، babaei ، Abbas ، یاسین ، LAILA556
molaei
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 13079

ارسال: #49
ای جانم...
من از حضور گرم و پررنگ تون بسیار متشکرم خانوم یزدانی جان... ممنونم که اینجا رو انجمنِ خودتون می دونید... به واقع هم همین طوره..
عزیز دلم، من این مدت سکوت کردم و مشغولِ تماشا و خوندن این تاپیک بودم. دقیقا هم متوجه منظورتون شدم.
اما اگه اون خانوم این حرف رو به من می گفتند، طورِ دیگه ای فکر می کردم.. اصلا کی گفته اون خانوم سطحِ دانش شون در حدِ قضاوتِ این سایته؟!
امثالِ همین خانوم هستند که بارها مسخره مون کردن..و مهم نیست که استعداد هامونو چگونه می بینند. پس نظراتِ بی ارزش شون اپسیلونی برامون اهمیت نداره. اگه ممکنه این جمله منو حتما بهشون برسونید...
ما مسئولِ سوءظن دیگران نیستیم. با آدم های بی منطق و در این مورد گفتارپرست(!) (بر وزنِ نژادپرست، از این نظر که آدم ها رو به دسته دارای لکنت و بدون لکنت تقسیم می کنند) هم اصلا کاری نداریم... می سپاریم شون به خدا، بلکه هدایت بشوند..

عزیزم، اینجا هر کسی با هر سطحِ تحصیلاتی می تونه بنویسه... ما که ادعا نکردیم انجمن گفتار درمانیِ ایران هستیم که باید حداقل مدرکِ لیسانس رو داشته باشند..
با این مباحثِ مطرح شده، دیگه بچه ها نمیتونند راحت بنویسند...اینجا هر کسی می تونه درد دل کنه... حتی شده با اشتباهات تایپی.
باور کنید بارها وقتی ناراحت بودم و تایپ می کردم، بس که حواسم به افکارِ خودم بود اشتباهاتی داشتم که بعدا خودم متعجب میشدم ازشون... حالا بماند که چقدر اشتباهِ دیگه مونده که هیچ وقت متوجه اش نشدم..
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم..
من انجمن لکنت رو با همین وضع بیشتر دوست دارم تا زمانی که دوستانم مجبور باشند صاف و اتو کشیده بنویسند... طوری که یه دلهره دیگه به دلهره های همیشگی شون اضافه بشه... همه دردِ ما، همه حساسیت ها و ترس های ما از همین قضاوت های آدم های بیرون بوده... دلم نمیخواد دیگه نگرانِ نظراتشون راجع به سطحِ سوادم باشم..
شما ما رو قابل دونستید و درد دل کردین.. منم باهاتون درد دل کردم... دوستت دارم آزاده جون..
ازتون ممنونم که دلسوزانه به انجمنِ خودتون توجه می کنید...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۵-۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ عصر، توسط molaei.)
۱-۱۵-۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ عصر
 سپاس شده توسط LOVE ، ـــــــــــــــــــــــ ، samapharmacist ، سلمان ، میلاد 1 ، razieh ، hossein.amel ، ehsan_m_khani ، Dabir ، تبسم ، M.Salehi ، babaei ، fahime ، vandnorouz ، Abbas ، یاسین ، parnia ، LAILA556 ، لبخند ، parvaz
ـــــــــــــــــــــــ
عضو انجمن

سپاس ها 4677

ارسال: #50
.
بخدا من خودمم غلط غولوط زیاد مینویسم !!!
توی فضای سایت خودمون ، هیچ عیبی نداره ! تند تند مینویسیم ، خیلی طبیعیه که پیش بیاد .

فقط و فقط خواهشم این بود که این ماهنامه یا هر چیز دیگری که مربوط به انجمن میشه ، قبل از چاپ و پخش در سطح جامعه ،
لطفا" ، لطفا" ، التماس میکنم ، یه بار دیگه با دقت بازنگری بشه تا در ابتدای معرفی انجمن به جامعه ،
سوژه دست کسی ندیم ! اینا پیشگیری قبل از وقوع فاجعه ست .

میدونم که خیلی وقتا باید بیخیال واکنشهای آدما شد . ولی مگه چقدر اعصاب داریم ؟؟؟
بخاطر همین واکنشها - و ناتوانی خودمون در برخورد یا تحمل ، دلگیر میشیم ، کناره میگیریم و عاقبت تنها میشیم !!!Sad

ممنونم که برام نوشتید . روحیه م عوض شد !Rolleyes
ازتون صمیمانه تشکر میکنم .
HeartHeartHeart
۱-۱۵-۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ عصر
 سپاس شده توسط molaei ، سلمان ، میلاد 1 ، razieh ، Dabir ، M.Salehi ، fahime ، babaei ، Abbas ، یاسین ، LAILA556 ، لبخند ، parvaz
ali19
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 28
سپاس شده 346 بار در 56 ارسال

ارسال: #51
.........
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۱-۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ عصر، توسط ali19.)
۱-۱۵-۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، razieh ، Dabir ، M.Salehi ، babaei ، fahime ، یاسین ، _____ ، LAILA556 ، parvaz
molaei
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 13079

ارسال: #52
منم ازتون ممنونم خانوم یزدانی جان Heart. خوشحالم که طبقِ انتظار و شناختم از شما، موفق شدیم دوستانه در این مورد صحبت کنیم.
کاملا باهاتون موافقم که هر چیزی که قراره به اسمِ انجمن وارد جامعه میشه باید به دقت بازنگری بشه و تا حدِ ممکن بدون نقص باشه..
ایشالا در شماره های بعدیِ ماهنامه، ایراداتِ فعلی برطرف میشه و ماهنامه ای آماده برای چاپ و نشر خواهیم داشت.

و خطاب به همه دوستان عزیزم...
بیایید از این تجربه استفاده کنیم و دستِ یاری همدیگه رو مهربانانه بفشاریم... به راستی که غیر خودمون کسی کاری واسمون نمی کنه... البته ما هم نیاز و انتظاری نداریم... خودمون از پسِ کارهامون بر میاییم..
تا الان این همه موفقیت داشتیم... و اینها فقط و فقط با همکاری و همدلی خودمون بدست اومد...
زنده باد خودمون... زنده باد انجمن مون..ShyAngel
۱-۱۵-۱۳۹۲ ۰۵:۳۲ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، سلمان ، ehsan_m_khani ، razieh ، Dabir ، M.Salehi ، fahime ، vandnorouz ، RaminPak ، babaei ، Abbas ، یاسین ، _____ ، parnia ، آرمان ، LAILA556 ، لبخند ، parvaz
سلمان
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 2677
سپاس شده 3762 بار در 473 ارسال

ارسال: #53
زنده باد انجمنCoolBig GrinWink

باران باش و ببار و نپرس که کاسه های خالی از آن کیست.
۱-۱۵-۱۳۹۲ ۰۵:۵۳ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، molaei ، razieh ، Dabir ، fahime ، vandnorouz ، babaei ، Abbas ، ehsan_m_khani ، یاسین ، _____ ، آرمان ، LAILA556 ، parvaz
درمانگر
عضو انجمن

سپاس ها 4707
سپاس شده 13062 بار در 1316 ارسال

ارسال: #54
اوووووه این جا چه خبره !!!
دکتر ملایی چه قدر دیدگاهت را دوست داشتم .
۱-۱۵-۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، سلمان ، razieh ، molaei ، Dabir ، تبسم ، M.Salehi ، fahime ، vandnorouz ، babaei ، Abbas ، ehsan_m_khani ، یاسین ، آرمان ، LAILA556 ، parvaz
Dabir
دبیر انجمن
دبیر انجمن

سپاس ها 14188
سپاس شده 18789 بار در 1994 ارسال

ارسال: #55
خوب اول سلام و عرض ادب و تبریک سال نو به همه دوستانم
در سال جدید به جز یک مدت کوتاه نتونستم ارسال های دوستانم را بخونم ،‌ به خاطر مهمان داری و سفر که دسترسی به اینترنت نداشتم تا دیروز که فهمیدم گویا خبری است اینجا Shy
نیاز به گفتن نیست که همه ارسال ها را با دقت خواندم
به مسایل و گفتگوهای قبلی هم فکر کردم...
سعی می کنم فرا تر از موضوع خاص مطرح شده در این ارسال ، یعنی ماهنامه انجمن و انتقادات مطرح شده در خصوص آن ، نگاه داشته باشم و به امور بیشتری بپردازم.
تاکید می کنم به عمد طولانی می نویسم تا دوستان خاصم که مخاطب این ارسال هستند ، فقط حوصله خواندن آن را داشته باشند... همین جمله مفهومی در خود دارد ، بیشتر ارسال های طولانی انجمن ، فقط مخاطبین خاص دارد ، مخاطبین ای که نه به خاطر موضوع ، که به خاطر نویسنده ، ارسال های طولانی را می خوانند ، این واقعیتی است که دوستی ها و ارتباط های دوستانه ، نقش مهمی در تالار گفتگوی انجمن دارد...
بدون رعایت ترتیب و اولویت ، نکاتی را مطرح می کنم
چند وقت قبل با دوستی که با همسرش اختلاف داشت ، صحبت می کردم و در صحبت ها گفتم که وقتی من و همسرم اختلافی داریم در موقع بحث... گفت صبر کن ببینم مگه تو هم با همسرت اختلاف داشته ای ؟ خنده ام گرفت!!! گفتم مسلمه Shy
اتفاقا از سال قبل که علیرضا به بلوغ رسیده و از مرز 15 سالگی گذشته ، بیشتر گفتگوها و اختلاف نظر هامون در جلسات خانوادگی ، با حضور علیرضا مطرح می شه ، اینطوری اون یاد می گیره که اختلاف داشتن و بحث کردن ، چیز بدی نیست و قواعد آن را هم می آموزه ، چیزی که شاید نسل قبل از ما کمتر به آن اهمیت می داده اند و کودک ما اکنون نسبت به بحث ها خصوصا اگر کمی تند ، باشه ، واکنش شدید نشان می ده ، تلاش میکنه ،‌ بحث وجود نداشته باشه ، یا می خواهد زودتر تمام شود ، یا می خواهد به یکی از طرفین حق بدهد و تقصیر کار را پیدا کند...
مسلما بحث هایی که با رعایت قواعد و اصول ، انجام شود ، نه تنها ترسناک و مضر نیستند ،‌بلکه می توانند بسیار مفید و سازنده باشند. خصوصا که معتقدم مخاطبان تالار گفتگو به بلوغ لازم رسیده اند و تفاوت بین بحث و دعوا را متوجه می شوند .
موضوع دیگری که می خواهم اشاره کنم را دوستانی که فیلم قاعده تصادف را این روزها دیده اند ، بهتر متوجه می شوند ، در این فیلم یک مجموعه اتفاقات اجتماعی رخ می دهد که نمی توانیم برروی آنها برچسب درست یا غلط بزنیم ، فیلم شخصیت خوب و بد مرسوم فیلم ها را ندارد ، یک مجموعه رخداد که بعضی از تماشاچی ها ، ممکنه بگویند اگر من بودم ،‌ تصمیم ایکس را می گرفتم یا تصمیم ایگراک را ! همین ! نه آنکه بتوان گفت کدام تصمیم درست است و کدام غلط ، چون از زاویه های مختلف می توان به وقایع نگاه کرد و متناسب با آن ،‌ تصمیم گرفت ، که البته ، زاویه نگاه افراد با هم متفاوت است ،‌برای همین در موارد اجتماعی ، اغلب نباید به دنبال درست و غلط گشت، با حضور در زاویه ای دیگر ، همه آنچه در زاویه اول ، موجب تصمیم ای خاص می شد، ‌تغییر می کند.
در تصمیم گیری های ماهنامه انجمن هم مشابه همین رویه وجود دارد ، انتخاب های متفاوت با زاویه نگرش متفاوت:
آیا ماهنامه با تاکید بر زمان مناسب انتشار یعنی هر ماه یک شماره و اول ماه ، انتشار یابد ، یا با تاکید بر تکمیل بودن کار و تاخیر در انتشار؟
آیا ماهنامه بدون هزینه منتشر شود یا صبر کنیم تا انجمن امکان پرداخت مالی داشته باشد و افراد متخصص بیشتری را به همکاری دعوت کند ؟
آیا یک تیم بزرگ تر و قوی تر همکاری کنند یا یک تیم کوچک تر و هماهنگ تر با هم ؟
آیا شماره های اولیه ماهنامه که قرار نیست چاپ کاغذی شود ، به عنوان پیش شماره نامگذاری شود یا شماره اول و دوم ماهنامه؟
آیا اگر تیم ماهنامه به حد نصاب علمی و ادبی و ... برای چاپ یک ماهنامه وزین و رسمی ، نرسید، کار را شروع نکنیم یا با یک تیم غیر حرفه ای ، کاری را انجام دهیم که معتقدیم از انجام ندادنش بهتر است؟
آیا اگر یک کار ناقص باشد ، باعث آبروریزی است و نباید انجامش داد یا نه باعث افتخار است که قدمی کوچک را برداریم حتی با اشکالات اجتناب ناپذیر فراوان؟
دقت کنید ، تاکید کردم هیچ کدام از سوالات فوق ،‌پاسخی ندارد که با عبارت مسلم است که... شروع شود! بلکه همه پاسخ ها ، با عبارت ، به نظر من .... باید شروع شود
یعنی در امور اینگونه تصمیم درست و غلط مطلق وجود ندارد ، بلکه ممکن است افراد مختلف، تصمیمات مختلف اتخاذ کنند .
اما چه کاری انجام خواهد شد؟
مسلما کاری که مسئول تیم ، تصمیم می گیرد! و ممکن است این زاویه نگاه ، در تصمیم گیری ، با زاویه نگاه بعضی اعضای دیگر تفاوت داشته باشد و این باعث اختلاف نظر می شود که طبیعی است . آنچه مهم است این است که نظر های متفاوت می توانند با توجه به این دیدگاه ، صرفا نظر متفاوت خود را با استدلال مطرح کنند ، نه آنکه اعقاد خودشان بر آنکه کاری غلط صورت گرفته را تاکید و اثبات کنند. چون در اموری اینگونه درست و غلط وجود ندارد ، زوایای متفاوت دید و در نتیجه تصمیم های متفاوت وجود دارد.
اتفاقا مطرح شدن بحث ها و نظرات ، در فضای عمومی ، باعث می شود ، در زمان مناسب ،‌ هنگامی که در پایان یک دوره ، قرار بر ادامه فعالیت یک تیم باشد ،‌ اعضایی که مدیر تیم را انتخاب می کنند ، با توجه به تصمیم های مدیر ، صلاحیت او را برای تداوم فعالیت تایید کنند یا با تغییر مدیر تیم ، فردی با زاویه دید متفاوت را به عنوان مدیر گروه ، انتخاب کنند تا از یک زمان به بعد ، شیوه تصمیم گیری ها تفاوت کند ،‌ تا آن زمان ، همه اعضای تیم حق دارند نگاه متفاوت خود را مطرح کنند اما به تصمیم های مدیر تیم احترام بگذارند و آن را حمایت کنند .

موردی خاص در اینجا وجود دارد آقای بابایی به عنوان مدیر یک تیم مطلع بوده که آقای ربیعی توان ویرایش ادبی متون را دارند ،‌ اما به دلایلی که مایل نیستم بدانم ، تصمیم گرفتند ، ایشان در شماره دوم ،‌همکار تیمشان نباشند ، آقای ربیعی با وجود توان خوبشان در ویراستاری ، انتقادات شان از ویراستار فعلی تیم را به گونه ای مطرح کردند که ایشان به شدت رنجیده شده اند ، حال آقای بابایی به عنوان مدیر یک تیم باید تصمیم بگیرد که فرد قوی تر یعنی آقای ربیعی به تیم ملحق شود یا فرد قبلی که بسیار عالی فعالیت نموده است را حمایت کند و با نپذیرفتن فرد جدید، عملا از تیم قبلی خودش حمایت کند ، شاید با مذاکره حضوری ایشان بتواند راه سوم را ایجاد کند و به نوعی از توان آقای ربیعی هم در کنار تیم قبلی اش بهره ببرد.
می بینید اینجا کار درست یا غلط وجود ندارد ، آقای بابایی باید تصمیم بگیرد و دوستان دیگر هم می توانند بگویند اگر من به جای آقای بابایی بودم ، فلان کار را می کردم... همین! ضمن آنکه این نکته را هم مطرح کنم که بسیاری از مدیران ، اولویت اول را به حمایت از تیم قبلی کاریشان اختصاص می دهند ، نه آنکه با تقویت تیم ،‌ اعضای قبلی را دلسرد کنند. در عین حال منتظر خواهم بود که آقای بابایی در ادامه مسیر کار ماهنامه ، راه حل هنرمندانه اش را بکار بگیرد و راه سوم را ایجاد کند.
مسلم است کارهای مهم و با ارزشی در ادامه کار انجمن وجود دارد که نیاز به توان اعضای جدید و تیم های فعال دیگر در آن به شدت حس می شود
چند هفته قبل در جلسه ای حضوری از آقای ربیعی درخواست کردم که در تیم اطلاع رسانی به مدارس حضوری پر رنگ و موثر داشته باشند .
اینجا از خانم ملایی عزیز درخواست می کنم که به عنوان یکی از اعضای تیم مدیریت انجمن ، راه کاری را ایجاد نمایند که با حضور آقای ربیعی ، این تیم در سال جاری فعال و پر انرژی ، کار با ارزش مورد نظر انجمن را آغاز نماید .
مسلما نیاز خواهد بود که مذاکره بیشتری در این خصوص داشته باشیم که من در تماس تلفنی ام بیشتر در خصوص آن صحبت خواهم کرد.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۵-۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ عصر، توسط Dabir.)
۱-۱۵-۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ عصر
 سپاس شده توسط _____ ، molaei ، hossein.amel ، babaei ، LOVE ، vandnorouz ، میلاد 1 ، nima66 ، fahime ، razieh ، سلمان ، تبسم ، Abbas ، ehsan_m_khani ، یاسین ، mohammad rajabi ، parnia ، afsar ، safari ، sadeh ، آرمان ، ali.asoodeh ، LAILA556 ، arian ، لبخند ، M.Salehi ، mojabi ، parvaz
razieh
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 14594
سپاس شده 20548 بار در 2637 ارسال

ارسال: #56
آقای دبیر ممنون
که آمدید ونوشتید ومثل همیشه دلسوز

زندگی باور می خواهد آنهم از جنس امید
که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد
یک امید قلبی
به توگوید که خداهست هنوز
لحظه هایی باید دل خودرا بسپاری به خودش تاکه آرام شوی باعشقش
۱-۱۵-۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، سلمان ، Dabir ، babaei ، ehsan_m_khani ، یاسین ، Abbas ، parnia ، fahime ، آرمان ، ali.asoodeh ، LAILA556 ، لبخند ، M.Salehi ، parvaz
سلمان
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 2677
سپاس شده 3762 بار در 473 ارسال

ارسال: #57
آقای دبیر سلام
خیلی خوشحال شدم که شما از سفر برگشتید و مطلبی به این ارزشمندی نوشتید .همه مطلب رو خوندم و به نظرم اینها باید چاپ شود و در آرشیو انجمن نگهداری شود تا بعدا از آن استفاده شود. مطالب شما همانند سخن فصل الخطاب است...
با تشکر وبا آرزوی تداوم سلامتی برای شما و خانواده گرامی تان...

باران باش و ببار و نپرس که کاسه های خالی از آن کیست.
۱-۱۵-۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، _____ ، babaei ، Abbas ، ehsan_m_khani ، یاسین ، razieh ، parnia ، fahime ، آرمان ، ali.asoodeh ، LAILA556 ، Dabir ، LOVE ، لبخند ، M.Salehi ، parvaz
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29804
سپاس شده 36607 بار در 4895 ارسال

ارسال: #58
ممنونم دبیر عزیز.........
۱-۱۶-۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ صبح
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، _____ ، razieh ، سلمان ، babaei ، vandnorouz ، ehsan_m_khani ، آرمان ، ali.asoodeh ، LAILA556 ، Dabir ، LOVE ، لبخند ، M.Salehi ، parvaz
ali.asoodeh
عضو انجمن

سپاس ها 22737
سپاس شده 18891 بار در 2713 ارسال

ارسال: #59
مثل همیشه نوشته های دبیر جذاب ، کامل و پر از مفهوم ومحتوا .
سپاس و تشکر فراوان دبیر عزیز.
۱-۱۷-۱۳۹۲ ۰۸:۵۲ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، LAILA556 ، Dabir ، یاسین ، _____ ، fahime ، LOVE ، لبخند ، M.Salehi ، سلمان ، parvaz
ashkani
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 16004
سپاس شده 14726 بار در 1825 ارسال

ارسال: #60
سلام و درود به دوستان عزیزم ......Blush
ماهنامه دوم رو امروز دیدم خیلی جالب بود خصوصا گزارش گرد همایی که همراه با عکس بود .......Tongue
برای تمام دوستان عزیزم که زحمت کشیدن آرزوی موفقیت دارم .....Wink

{درانـدرون مـن خـسـتـه دل نـدانـم کـیـسـت.....
کـه مـن خـمـوشـم و او درفـغـان ودرغـوغـاسـت}

[تصویر:  84389854566112946485.jpg]

۲-۴-۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط سلمان ، hossein.amel ، میلاد 1 ، Abbas ، LOVE ، Dabir
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجله فصل همدلی شماره (1) babaei 25 8,119 ۶-۱۹-۱۳۹۴ ۰۵:۱۵ عصر
آخرین ارسال: saeed_khojastehfar
  مجله فصل همدلی شماره 4 Abbas 13 4,131 ۲-۲۷-۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ صبح
آخرین ارسال: قاضی
Information مجله فصل همدلی شماره (3) babaei 18 23,423 ۸-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: Dabir

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان