برگزار شد چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
جلسات گروهی شهر اهواز
نویسنده پیام
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673
سپاس شده 6663 بار در 938 ارسال

ارسال: #21
RE: جلسات گروهی شهر اهواز
سلام امروز جلسه در ساعت 4:30 در کلاس 4 طبقه ی دوم برگزار میشه

مشکلات انسان های بزرگ را متعالی می سازد و انسان های کوچک را متلاشی
دکتر علی شریعتی
۲-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط LAILA556 ، khodam ، amini ، hosein3856 ، میلاد 1 ، aliii ، آرمان
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4976
سپاس شده 2658 بار در 355 ارسال

ارسال: #22
سلام من الان تو راه ماهشهر به اهوازم و دارم میام که انشاا... جلسه خوبی داشته باشیم.
ولی باز هم علیرغم اعلام بنده محل جلسه مشخص نشده چون ماکه کسی رو نمیشناسیم و شماره کسی رو هم نداریم. امیدوارم که محل کلاس رو به راحتی پیدا کنیم.
به امید دیدار دوستان عزیز

یادت باشه تو معمار زندگی خودت هستی پس شکست هایت رو گردن کسی نیانداز.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۳-۱۳۹۲ ۰۵:۴۵ عصر، توسط aliii.)
۲-۱-۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ عصر
 سپاس شده توسط LAILA556 ، khodam ، amini ، hosein3856 ، samapharmacist ، میلاد 1 ، آرمان
samapharmacist
عضو انجمن

سپاس ها 2618
سپاس شده 6810 بار در 872 ارسال

ارسال: #23
سلام جلسه فوق العاده ای بود ممنون خیلی عالی بود
خوشحالم دوستانم رو از نزدیک دیدم به خصوص نگار جونمHeartچه قدر دانشکدتون صندلی های باکلاسی داشت تکون نمی خوردHuhBig Grin
آسیه جون هم خیلی پر انرژی بود
همه دوستان عالی بودن
دیدم علی آقا یادداشت برمیداشتن انشالله یه گزارش مفصل بنویسن
بازخوردا و توضیحاتم رو بعدا میدم الان خوابم میادUndecidedجای آقای آرمان هم خالی بود به شاگردی ایشون ما هم یکم جو رو روانشناسی کردیم از بحث کوه یخ لکنت سوال کردیم دوستان توضیح دادن

می دانی
یک وقت هایی باید
روی یک تکه کاغذ بنویسی
تـعطیــل است
و بچسبانی پشت شیشه ی افـکارت
باید به خودت استراحت بدهی
دراز بکشی
دست هایت را زیر سرت بگذاری
به آسمان خیره شوی
و بی خیال ســوت بزنی
در دلـت بخنــدی به تمام افـکاری که
پشت شیشه ی ذهنت صف کشیده اند
آن وقت با خودت بگویـی
بگذار منتـظـر بمانند !
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ عصر، توسط samapharmacist.)
۲-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ عصر
 سپاس شده توسط n.sarvarynezhad ، میلاد 1 ، s.h ، hosein3856 ، LAILA556 ، arian ، aliii ، VigVig ، آرمان ، ali.asoodeh ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #24
سلام
امیدوارم که همگی از جلسه راضی بوده باشن،این طبیعیه که جلسه ی اول یک سری کم و کاستی هایی داشته باشه اما انشالله کم کم بر طرفش می کنیم،گزارش جلسه رو نهایتا تا فردا می نویسم اما اگر بقیه گزارش کاملتری دارن حتما در تاپیک قرار بدن،چون مهم یه گزارش خوبه
زمان بعدی جلسه رو در همین تاپیک اعلام می کنم.

دکتر علی شریعتی
۲-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ عصر
 سپاس شده توسط samapharmacist ، میلاد 1 ، hosein3856 ، LAILA556 ، arian ، aliii ، VigVig ، آرمان ، ali.asoodeh ، khodam
میلاد 1
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 19437
سپاس شده 7797 بار در 1044 ارسال

ارسال: #25
......

.
.
.
.

زندگی فقط آب تنی کردن
در حوضچه اکنون است
نه غرق شدن در آن
برای تغییر دادن اول
باید باور کرد
باید باور کرد
...

..
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۵-۱۳۹۴ ۰۵:۰۵ عصر، توسط میلاد 1.)
۲-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ عصر
 سپاس شده توسط n.sarvarynezhad ، hosein3856 ، LAILA556 ، arian ، samapharmacist ، aliii ، VigVig ، آرمان ، ali.asoodeh ، khodam
samanrayan
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 389
سپاس شده 967 بار در 100 ارسال

ارسال: #26
منم بهتون تبریک میگم که بالاخره اولین جلسه رو برگزار کردین

امیدوارم به هدفتون رسیده باشید و جلسات پیوسته و همیشگی ادامه پیدا کنه

منتظر گزارش هستم.........

.
.
زیباترین عکس های دنیا، در اتاق های تاریک ظاهر می شوند؛ پس هر وقت در تاریکی زندگی قرار گرفتی؛ بدان که خدا می خواهد از تو تصویری زیبا بسازد ...
۲-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، hosein3856 ، LAILA556 ، samapharmacist ، aliii ، VigVig ، آرمان ، ali.asoodeh ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #27
(۲-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ عصر)samapharmacist نوشته شده توسط:  چه قدر دانشکدتون صندلی های باکلاسی داشت تکون نمی خوردHuhBig Grin

سما جان پنجره هاش رو ندیدی
با پیچ و مهره بستنش،پنجره هم نمیشه باز کرد

دکتر علی شریعتی
۲-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ صبح
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، hosein3856 ، LAILA556 ، samapharmacist ، aliii ، VigVig ، آرمان ، ali.asoodeh ، khodam
asiye62
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 0
سپاس شده 1261 بار در 219 ارسال

ارسال: #28
من هم خیلی خوشحال شدم که جلسه اول به خوبی برگزار شد وبا بچه ها اشنا شدم ونگارخانم تشکرمیکنم این جلسه روتشکیل داد سما خانم سئوال های خیلی خوبی مطرح میکرد وخانم صیحی زاده که ازاینجا ازش تشکرمیکنم که به عنوان گفتاردرمان به ما کمک کردوعلی اقا خیلی خوب از روش ها درصحبت کردنشون استفاده میکردن وراهنمایی های خوبی درمورد جلسه تهران کردنند وخانم سواری یه مقداری اول جلسه استرس داشت ولی یه چنددقیقه از زمان جلسه که گذشت حرف زدنشون خیلی بهترشد جمعا همه بچه ها خوب بودنند درجلسه اول .امیدوارم که جلسه دوم سریع زمان معلوم بشه که بتونیم دوباره شرکت کنیم وبچه ها دیگه که اهوازی هستنند اونها هم شرکت کنن.
۲-۲-۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ عصر
 سپاس شده توسط samapharmacist ، میلاد 1 ، razieh ، LAILA556 ، VigVig ، reza123 ، آرمان ، Amin.Askari ، khodam
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4976

ارسال: #29
سلام
من به علت اینکه دیشب دیر رسیدم خونه و امروز هم سرکار بودم متاسفانه فرصت نشد که گزارش جلسه رو بنویسم.
جلسه خیلی خوبی بود که به علت اینکه جلسه اول بود یکسری ضعف هایی داشت که مطمئنم به مرور زمان و با همکاری دوستان برطرف میشه.
افراد شرکت کننده:
خانم ها: نگار، زهره مهدی پور، سواری، آسیه، صدیقه، الهام صیحه ای، سما pharmacist و دوست محترم سما خانم
آقایون: علی باوی
جلسه رو نگار خانم ترتیب داده بودن و هماهنگی های مربوط به کلاس رو انجام داده بودن. من زمانی که رسیدم سه نفر اومده بودن که همه هم گفتار درمان بودن بعدش به مرور زمان بقیه بچه اومدن و در نهایت هم که خانم صیحه ای که به نظر میرسید مدعو بودن تشریف آوردن.
اول جلسه همه از هم خجالت میکشیدن و خلاصه کسی نمیدونست باید چکار کنیم. یکسری صحبت کردیم و خلاصه بچه ها همدیگه رو معرفی کردن که بنظر میرسید از بچه های دارای لکنت فقط من و خانم ها آسیه و سواری اومده بودن و نمیدونم که سما خانم هم لکنت داشتند یا همینطوری اومده بودن ولی خوب منکه ازشون لکنتی ندیدم.
بعدش به پیشنهاد من مثل جلسات تهران اول بچه ها از روی یک متن کمی روخونی کردن تا با جو آشنا شده و بتونیم با روش صحبت کنیم.
بعد از اون راجب اینکه از این به بعد روند جلسات چطوری باشه و بقیه برنامه ریزی ها حرف زدیم که تمام این برنامه ها رو الهام خانم مینوشتن در حین صحبت ها هم صدیقه خانم و خانم مهدی پور حسابی از الهام خانم تعریف کردن که 98 تا اختراع داره و زن برتر ایران شده و ...... صحبت کردن و میگفتن که ایشون مایه افتخار دانشکده شونه که ما هم به حضور همچین فردی افتخار میکنیم و امیدواریم که بتونیم از تجربیاتشون استفاده کنیم.
اولین موضوعی که پیشنهاد شد در رابطه با استرس بوجود اومده از ارائه کنفرانس بود که اون رو آسیه خانم پیشنهاد داد و ایشون میگفتن که تا حالا کنفرانس دادن رو تجربه نکردن و همیشه از دادن کنفرانس می ترسیدن.
بعدش نگار خانم حرف زد که ایشون هم میگفتن از دادن کنفرانس استرس براشون ایجاد میشه و همیشه مشکل داشتن.
بعدش صدیقه خانم هم صحبت کردن و کمی در رابطه با اینکه لکنت در زمان استرس ایجاد میشه صحبت کردن.
بعش زهره خانم هم گفتن من اگر پاورپوینت نداشته باشم استرس دارم ولی میگفتن که به مرور زمان استرسشون کم میشه.
بالاخره اولین و تنها آقای حاضر در جلسه یعنی خودم هم نظرش رو گفت و راجب تجربیاتش از لکنت گفت و اینکه افراد لکنتی حساس اند و زود ناراحت میشن و اینکه میترسن که نتونن خوب صحبت کنن و مورد تمسخر قرار بگیرن و ناراحت بشن و اینکه هیچ کس مثل خود اون فردی که ارائه میده راجب اون موضوع اطلاعات نداره و نباید استرس داشته باشیم حرف زد.
خانم سواری هم گفتن تا حالا تجربه ش رو نداشتن.
سما خانم هم شروع کردن به سوال کردن از الهام خانم و بقیه بچه ها که نقش تغذیه در لکنت چیه و آیا مصرف دارو تاثیر داره در زمان ارائه کنفرانس و راجب زبان بدن و کوه یخ و صحبت کردن افراد لکنتی در خواب سوال کردن که همه رو الهام خانم بهشون جواب دادن.
دوست سما خانم که اسمشون رو هم نمیدونم به همه بچه ها خسته نباشید گفتن.
الهام خانم هم که همش به سوال های بچه ها جواب میداد و میگفت که تماس چشمی به آدم اعتماد بنفس میده. بعش شروع کردن به صحبت کردن راجب چند مورد که جالب بودن:
نقش عوامل وراثتی (زمینه بیولوژیک) لکنت رو گفتن و اینکه مشکل ساختاری و عملکردی مغز هست. لکنت می تواند به ارث برسد ولی ژن ها تنها مسئول لکنت نیستند بلکه علاوه بر ژن محیط هم اثر داره و اینکه کروموزوم های 1، 13، 16 و 18 مسئول لکنت هستن. 3/2 ژن و 3/1 محیط مسئوله. خیلی راجب دانشمند معروفشون صحبت کردن و کلاس گذاشتن آقای بری گیتار که مثلا میگه والدین خیلی در لکنت افراد تاثیر دارند بعدشم که از آقای kidd گفتن و نظراتش که مثلا فکر کنم گفتن %10 (یا %40) افراد دارای لکنت هیچگونه سابقه لکنت در خودشون و خانواده شون نداشتن.
بری گیتار: آسیب مغزی، تولد زودرس، تاخیر در به دنیا اومدن نی نی ها، ضربه به سر، جراحی و بیماری های عفونی و ترس شدید و .... عوامل شروع لکنت هستن.
در افراد دارای لکنت نیم کره راست بیشتر فعالیت می کند و پس از درمان لکنت از فعالیت نیم کره راست کم شده و فعالیت نیم کره چپ که در واقع مسئول گفتار هست زیاد میشه. پس درمان لکنت باعث تغییر در سیستم عصبی می شود.
بعدش هم که سما خانم راجب میزان بازگشت لکنت پرسیدن و الهام خانم جواب دادن.
در آخر هم که من پریدم وسط حرف همه و به زمان اشاره کردم که وقتمون تموم شده.
جلسه خیلی خوبی بود و از همه مخصوصا نگار خانم که زحمت برگزاری جلسه رو کشیدن تشکر میکنم و قرار شد که از این به بعد در همین تاپیک زمان تشکیل جلسه اعلام بشه.
موفق باشید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ عصر، توسط aliii.)
۲-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، razieh ، LAILA556 ، n.sarvarynezhad ، samapharmacist ، s.h ، VigVig ، reza123 ، آرمان ، سهراب ، ali.asoodeh ، Dabir ، Amin.Askari ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #30
ممنون از گزارشتون,خیلی کامل بود و به همه ی نکات اشاره شد,انشالله مشکلات در جلسات بعدی بر طرف بشه تا جلسات بهتری رو داشته باشیم.

دکتر علی شریعتی
۲-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، aliii ، LAILA556 ، samapharmacist ، s.h ، VigVig ، reza123 ، آرمان ، ali.asoodeh ، Amin.Askari ، khodam
LAILA556
عضو انجمن

سپاس ها 24691
سپاس شده 29020 بار در 3481 ارسال

ارسال: #31
خیلی خوشحالم که جلساتتون تشکیل شد...دیروز من هم مثل شماها اضطراب زیادی داشتم

بویژه وقتی پست شماره22 آقای باوی رو خوندم ، با توجه به اینکه شماره ها از تو گوشیم حذف شده بود ... شماره آقای تهیدست رو از روی یکی از دفاتر قدیمیم پیدا کردم و بهشون شماره یکی از دوستان حاضر در جلسه رو دادم که به آقای باوی اس ام اس کنند

و وقتی خانم دکتر زالی بهم پیامک زد و گفتند جلسه خوبی بودم و آقای باوی هم حضور داشتند ...خیالم راحت شد

با تشکر از تمام دوستان حاضر در جلسه و سپاس ویژه از نگار جون

۲-۳-۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ صبح
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، samapharmacist ، s.h ، VigVig ، reza123 ، aliii ، آرمان ، ali.asoodeh ، Amin.Askari ، khodam
goftardarman
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 512
سپاس شده 2264 بار در 353 ارسال

ارسال: #32
خیلی ممنون از گزارش جامع و کاملتون، معلومه دوران دانشجویی جزوه نویس خوبی بودین!!!
از همه کسانی که تو جلسه حضور داشتن تشکر میکنم به خصوص الهام جونمHeart یه تشکر خیلی ویژه هم به نگار عزیزم که زحمت تشکیل جلسات رو کشید.
درمورد زمان تشکیل جلسه بعدی به نظرم اگه قبل از اول خرداد باشه خیلی خوبه آخه اول خرداد شروع امتحاناتمونه و اصلا هم فرجه نداریم درس بخونیمSad
۲-۳-۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ صبح
 سپاس شده توسط samapharmacist ، s.h ، VigVig ، میلاد 1 ، aliii ، آرمان ، LAILA556 ، ali.asoodeh ، Amin.Askari ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #33
(۲-۳-۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ صبح)goftardarman نوشته شده توسط:  درمورد زمان تشکیل جلسه بعدی به نظرم اگه قبل از اول خرداد باشه خیلی خوبه آخه اول خرداد شروع امتحاناتمونه و اصلا هم فرجه نداریم درس بخونیمSad
سلام،اگر جلسه ی بعدی یکشنبه ی آینده تشکیل بشه خیلی خوبه،فردا صحبت میکنم.....

دکتر علی شریعتی
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۳-۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ صبح، توسط n.sarvarynezhad.)
۲-۳-۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ صبح
 سپاس شده توسط s.h ، VigVig ، میلاد 1 ، aliii ، آرمان ، LAILA556 ، ali.asoodeh ، Amin.Askari ، khodam
s.h
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 3703
سپاس شده 2945 بار در 364 ارسال

ارسال: #34
سلام خدمت دوستان عزیز

خیلی خیلی خوشحالم که اولین جلسه گورهی را با همت و تلاش خودتون برگزار کردید...
انشالله روز به روز جلساتتون بهتر و پر رونق تر بشه!!!!

موفق باشید
یا علی مدد

الحمــــــدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایة امیرالمومنین علــــی بن ابیطالب و الائمة المعصومین علیهما السلام
۲-۳-۱۳۹۲ ۰۵:۵۸ صبح
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، aliii ، samapharmacist ، آرمان ، LAILA556 ، ali.asoodeh ، Amin.Askari ، khodam
VigVig
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2468
سپاس شده 2240 بار در 479 ارسال

ارسال: #35
خيلي خوشحالم كه اين جلسات بالاخره توي اهواز هم كليد خورد و البته بايد اعلام كنم كه دلم خيلي آب شد Big Grin كه نتونستم بيام.

(۲-۳-۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ صبح)negar.sarvarynezhad نوشته شده توسط:  
(۲-۳-۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ صبح)goftardarman نوشته شده توسط:  درمورد زمان تشکیل جلسه بعدی به نظرم اگه قبل از اول خرداد باشه خیلی خوبه آخه اول خرداد شروع امتحاناتمونه و اصلا هم فرجه نداریم درس بخونیمSad
سلام،اگر جلسه ی بعدی یکشنبه ی آینده تشکیل بشه خیلی خوبه،فردا صحبت میکنم.....

اصلا خوب نيست كه معلوم نباشه جلسه ي بعدي هم هست يا نه ، به نظرم بايد يه فكر اساسي كرد.

انسان در بازی گاهی میبرد گاهی چیزی یاد می گیردSleepy
۲-۳-۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ صبح
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، aliii ، آرمان ، n.sarvarynezhad ، LAILA556 ، ali.asoodeh ، Amin.Askari ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #36
(۲-۳-۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ صبح)VigVig نوشته شده توسط:  اصلا خوب نيست كه معلوم نباشه جلسه ي بعدي هم هست يا نه ، به نظرم بايد يه فكر اساسي كرد.
انشالله 100 درصد جلسات بعدی وجود داره منظور من این بود که قرار بود جلسات ماهی یک بار باشه اما الان می خوایم هفته ای یک بار باشه که باید با دانشکده هماهنگ بشه،فعلا همون روز های یکشنبه اما انشالله پیگیر می شیم که اگه شد بیفته پنجشنبه

دکتر علی شریعتی
۲-۳-۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ عصر
 سپاس شده توسط VigVig ، aliii ، آرمان ، میلاد 1 ، LAILA556 ، ali.asoodeh ، Amin.Askari ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #37
سلام,برای جلسه در روز یکشنبه ۸ اردیبهشت ساعت ۴:۳۰ تا ۵:۳۰ چه کسانی اعلام آمادگی میکنند؟

دکتر علی شریعتی
۲-۳-۱۳۹۲ ۰۵:۴۰ عصر
 سپاس شده توسط aliii ، hosein3856 ، آرمان ، میلاد 1 ، LAILA556 ، سهراب ، VigVig ، ali.asoodeh ، Amin.Askari ، khodam
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4976

ارسال: #38
(۲-۳-۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ صبح)goftardarman نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از گزارش جامع و کاملتون، معلومه دوران دانشجویی جزوه نویس خوبی بودین!!!
از همه کسانی که تو جلسه حضور داشتن تشکر میکنم به خصوص الهام جونمHeart یه تشکر خیلی ویژه هم به نگار عزیزم که زحمت تشکیل جلسات رو کشید.
درمورد زمان تشکیل جلسه بعدی به نظرم اگه قبل از اول خرداد باشه خیلی خوبه آخه اول خرداد شروع امتحاناتمونه و اصلا هم فرجه نداریم درس بخونیمSad

سلام
بله اتفاقا جزوه های من دوران دانشجویی چه لیسانس چه ارشد عالی بودن و همه بچه ها از جزوه من استفاده میکردن به حدی که یکبار یکی از بچه ها رفته بود زیراکس دانشگاه و یه جزوه رو داده بود واسه کپی که روش زد که نوشته بود استاد: علی باوی یادش بخیر چه دورانی بود جزوه های من رو همه بچه ها داشتن.
امیدوارم در جلسه یکشنبه آینده تعداد بیشتری از بچه ها شرکت کنن تا جلسه پربارتری داشته باشم.
موفق باشید

سلام
منکه اگر خدا بخواد با وجود اینکه شب قبل و بعدش شبکار هستم سعی میکنم بیام.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۳-۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ عصر، توسط aliii.)
۲-۳-۱۳۹۲ ۰۵:۴۲ عصر
 سپاس شده توسط hosein3856 ، آرمان ، میلاد 1 ، n.sarvarynezhad ، LAILA556 ، سهراب ، ali.asoodeh ، Amin.Askari ، khodam
goftardarman
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 512
سپاس شده 2264 بار در 353 ارسال

ارسال: #39
من موافقم.با الهام هم صحبت میکنم اگه شد این دفعه جلسه تو اسکیل لب برگزار بشه خیلی بهتره . فقط اگه میشه زودتر مشخص بشه چون چندتا از دوستام میخوان به مراجعاشون بگن بیان، بهم گفتن چه روزی تشکیل میشه.
۲-۴-۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ صبح
 سپاس شده توسط LAILA556 ، میلاد 1 ، سهراب ، aliii ، VigVig ، ali.asoodeh ، Amin.Askari ، khodam
asiye62
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 0
سپاس شده 1261 بار در 219 ارسال

ارسال: #40
ان شاالله اگرخدابخواهد حتما درجلسه دوم هم شرکت میکنم واعلام امادگی میکنم
۲-۴-۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ صبح
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، سهراب ، aliii ، ali.asoodeh ، khodam
ارسال پاسخ