چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
جلسات گروهی شهر اهواز
نویسنده پیام
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673
سپاس شده 6663 بار در 938 ارسال

ارسال: #41
RE: جلسات گروهی شهر اهواز
(۲-۴-۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ صبح)goftardarman نوشته شده توسط:  من موافقم.با الهام هم صحبت میکنم اگه شد این دفعه جلسه تو اسکیل لب برگزار بشه خیلی بهتره . فقط اگه میشه زودتر مشخص بشه چون چندتا از دوستام میخوان به مراجعاشون بگن بیان، بهم گفتن چه روزی تشکیل میشه.
ممنونم,انشالله یکشنبه هشت اردیبهشت ساعت ۴:۳۰ تا ۵:۳۰ برگزار میشه,میخوای شمارشون رو بدن تا. شماره ی کلاس رو بشون بگیم

مشکلات انسان های بزرگ را متعالی می سازد و انسان های کوچک را متلاشی
دکتر علی شریعتی
۲-۴-۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط hosein3856 ، aliii ، میلاد 1 ، LAILA556 ، razieh ، ali.asoodeh ، آرمان ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #42
سلام
لطفا از این به بعد گزارشات جلسه رو در تاپیک گزارش جلسات گروهی اهواز وارد کنید و در این جا فقط زمان جلسات و برنامه ریزی های آن اعلام میشه
http://loknat.org/forum/showthread.php?t...4#pid59974

دکتر علی شریعتی
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ عصر، توسط n.sarvarynezhad.)
۲-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ عصر
 سپاس شده توسط razieh ، samapharmacist ، aliii ، ali.asoodeh ، آرمان ، khodam
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4976
سپاس شده 2658 بار در 355 ارسال

ارسال: #43
سلام
اتفاقا منم میخواستم یه تاپیک جدید واسه گزارشات جلسات گروهی اهواز بسازم که به توصیه خانم سلیمانی گفتم همینجا بنویسیم بهتره ولی حالا که ساختید باشه دیگه از این بعد گزارشات جلسات گروهی رو اونجا مینویسیم.
موفق باشید

یادت باشه تو معمار زندگی خودت هستی پس شکست هایت رو گردن کسی نیانداز.
۲-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۴۵ عصر
 سپاس شده توسط n.sarvarynezhad ، razieh ، VigVig ، ali.asoodeh ، آرمان ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #44
سلام,فردا یکشنبه ۸اردیبهشت جلسه ی دوم اهواز در دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی اهواز ساعت ۴:۳۰ الی ۵:۳۰ در کلاس شماره ی ۴ طبقه ی دوم دانشکده توانبخشی برگزار خواهد شد

دکتر علی شریعتی
۲-۷-۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ عصر
 سپاس شده توسط aliii ، goftardarman ، ali.asoodeh ، آرمان ، hosein3856 ، khodam
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4976

ارسال: #45
سلام
ممنون از بابت هماهنگی ها ولی اگه میشد کلاسها بصورتی بود که حالت کنفرانسی نداشت خیلی بهتر بود ولی خوب باز هم خوبه و ازتون تشکر میکنم. من فردا قراره کنفرانس بدم ولی هنوز موضوعی رو انتخاب نکردم. اگه بچه ها تمایل داشته باشن یه موضوعی رو پیشنهاد بدید تا منم صحبت کنم. مثلا میشه راجب رشته م که پلیمر هست صحبت کنم و اطلاعات کاربردی خوبی راجب مواد پلیمری بهتون بدم میشه راجب لکنت و مثلا بحث روانشناسی لکنت صحبت کرد و خلاصه موضوع زیاده ولی دوست دارم با نظر بقیه باشه.
منظر نظراتتون هستم
موفق باشید

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۷-۱۳۹۲ ۰۵:۴۹ عصر، توسط aliii.)
۲-۷-۱۳۹۲ ۰۵:۴۱ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، ali.asoodeh ، آرمان ، hosein3856 ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #46
(۲-۷-۱۳۹۲ ۰۵:۴۱ عصر)aliii نوشته شده توسط:  سلام
ممنون از بابت هماهنگی ها ولی اگه میشد کلاسها بصورتی بود که حالت کنفرانسی نداشت خیلی بهتر بود ولی خوب باز هم خوبه و ازتون تشکر میکنم. من فردا قراره کنفرانس بدم ولی هنوز موضوعی رو انتخاب نکردم. اگه بچه ها تمایل داشته باشن یه موضوعی رو پیشنهاد بدید تا منم صحبت کنم. مثلا میشه راجب رشته م که پلیمر هست صحبت کنم و اطلاعات کاربردی خوبی راجب مواد پلیمری بهتون بدم میشه راجب لکنت و مثلا بحث روانشناسی لکنت صحبت کرد و خلاصه موضوع زیاده ولی دوست دارم با نظر بقیه باشه.
منظر نظراتتون هستم
موفق باشید
میتونیم این جلسه رو کنفرانس بدیم اگه. راضی نبودید دیگه کنفرانس رو از برنامه بر میداریم,فکر کنم اگر در مورد رشته ی خودتون کنفرانس بدید خیلی بهتر باشه و بحث های آزادی که پیش میاد پیرامون لکنت و بحث های روانشناسی باشه

دکتر علی شریعتی
۲-۷-۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، ali.asoodeh ، آرمان ، aliii ، khodam
goftardarman
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 512
سپاس شده 2264 بار در 353 ارسال

ارسال: #47
من خودم کنفرانسی رو که یک نفر بیاد صحبت کنه و بقیه فقط گوش کنن خوشم نمیاد دوست دارم همه تو بحث باشن. اگه درمورد پلیمر باشه فک نکنم همه وارد بحث شن ولی برای آشنایی و افزایش اطلاعات خوبه مخصوصا واسه من که حتی تعریف پلیمر رو هم نمیدونم چه برسه به کاربرد و...
۲-۸-۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ صبح
 سپاس شده توسط ali.asoodeh ، آرمان ، میلاد 1 ، aliii ، ashkani ، khodam
ali.asoodeh
عضو انجمن

سپاس ها 22901
سپاس شده 18895 بار در 2715 ارسال

ارسال: #48
بچه های عزیز اهواز خداقوت
خسته نباشین عزیزان
انجمن لکنت برای جلسات گروهی اهواز آرزوی موفقیت و شادکامی می کند.
مستدام باشید.
۲-۸-۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ صبح
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، آرمان ، aliii ، ashkani ، LAILA556 ، khodam
آرمان
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 3844
سپاس شده 5188 بار در 493 ارسال

ارسال: #49
سلام و تشکر فراوان خدمت دوستانم عزیزم در انجمن که همواره حامی و مشوق بچه های خوزستان بوده اند...،

همچنین تشکر ویژه میکنم از سرکار خانم لیلا که با راهنمایی و حمایت خوبشون باعث شدن دومین جلسه اهواز هم برگزار بشه،

همچنین ابراز تشکر خدمت دوست عزیزم علی آقای گل، خانم نگار، و دوستان دانشجوی گفتار درمانی دانشگاه جندی شاپور اهواز که با حضور و راهنمایی هاشون باعث بهبود کیفیت این جلسات شده اند.

من امروز افتخار حضور در این جلسه را داشتم، و از صحبت ها و نظرات دوستان بسیار بهره بردم، فقط خواستم تشکر و قدردانی کنم از دوستان...

برگزاری این جلسات را همچنین، مدیون حمایت جناب دبیر محترم انجمن، دوستان عزیز تهرانی و سایر استان ها هم هستیم، امیدوارم از راهنمایی های خود دوستان اهوازی را بی نصیب نزارن.

شرح کامل این جلسه را دوستان در اولین فرصت خواهند نوشت.

هر تلاش منظم، پاداش مضاعف دارد...
۲-۸-۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، n.sarvarynezhad ، samapharmacist ، aliii ، ashkani ، LAILA556 ، Dabir ، khodam
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4976

ارسال: #50
با سلام خدمت دوستان عزیز
همونطوری که در بالا هم نگار خانم گفتن از این به بعد گزارش جلسات در صفحه دیگری ارائه میشه. من هم خواستم به نوبه خودم از حضور دوستان عزیز خوزستانی و همچنین آقا آرمان که قدم رنجه فرمودن و با صحبت هاشون جلسه رو علمی تر کردن تشکر کنم. همچنین از خانم های گفتار درمان که واقعا با حضورشون و حرفهای قشنگشون باعث دلگرمی و کمک به بچه بودن هم تشکر میکنم.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۹-۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ صبح، توسط aliii.)
۲-۹-۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ صبح
 سپاس شده توسط LAILA556 ، میلاد 1 ، khodam
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4976

ارسال: #51
با سلام مجدد
در اینجا صلاح دونستم به چند نکته درباره جلسات اهواز و برنامه آنها اشاره کنم که اگر بچه های همیشگی توی جلسه حضور نداشتن و افراد جدیدی خواستن جلسات رو اداره کنن در جریان امور باشن.

طبق هماهنگی های ایجاد شده در جلسه اول قرار شد که روال جلسات به این صورت باشه:
در تمامی جلسات در ابتدا افراد در حد چند خط با استفاده از شیوه از روی یک متن میخونن تا آمادگی خودشون رو برای استفاده از شیوه و تمرین کردن اعلام کنن. در ادامه یک نفر که از قبل اعلام آمادگی کرده میاد و یک موضوع دلخواه رو در حد حداکثر یک ربع ارائه میده و پس از اتمام کنفرانس هم بچه ها به نوع ارائه و روش های مورد استفاده فرد ارائه دهنده نظرهاشون رو میدن. سپس هر کدوم از بچه ها موضوعی رو پیشنهاد داده و پس از رای گیری راجب موضوعی که بیشترین رای رو بیاره صحبت میکنن. در انتها هم هر فردی که دوست داشته باشه میتونه واسه ارائه کنفرانس در جلسه بعدی اعلام امادگی میکنه.

هدف از تشکیل و حضور در این جلسات اینه که بتونیم به همدیگه کمک کنیم و اینکه بچه هایی که دارن درمان میشن بتونن روند بهبودیشون رو در این جلسات به عنوان یک محیط تمرینی ببینن پس یکی از مواردی که باید در جلسات رعایت بشه استفاده از شیوه های درمانی توسط تمامی افراد حتی افراد گفتار درمانگر هست و اینکه هر فرد با روشی که بلده و دوست داره صحبت کنه و هیچ اجباری در استفاده از روش خاصی در این جلسات وجود نداره.
نکته خیلی مهمی که فکر میکنم همه دوستان شرکت کننده باید اون رو رعایت کنن این هست که دوستان به هیچ وجه همدیگه رو نقد نکنید یعنی اینکه راجب خوب یا بد بودن شیوه های مورد استفاده یا نوع صحبت کردن فرد کسی نظر نده چون هدف از حضور در این جلسات نقد کردن نیست و فقط محیطی برای تمرین کردن و کمک کردن به همدیگه هست. و اینکه شاید کسی دوست نداشته باشه که در این جمع مورد نقد قرار بگیره. هدف اصلی ما در این جلسات حفظ احترام در کنار دوست بودن همدیگه ست تا بتونیم به همدیگه کمک کنیم. به همین دلیل هم دوستان اجازه بدن که هر کسی هر نظری که داره بگه و فقط به احترام اون فرد فقط به حرفهاش گوش بدن و سعی کنن از نقد کردن حرفهای اون طرف جلوگیری کنن. تنها جایی که بچه ها میتونن به نوع گفتار همدیگه نظر بدن زمانیه که یک فرد کنفرانسی رو ارائه میده و میخواد فیدبگ بگیره تا بتونه در دفعات بعدی از نظرات بچه ها در جهت بهبود ارائه های بعدیش کمک بگیره.
در جلسات تهران در هر جلسه ای یک نفر اداره جلسه رو بر عهده میگیره که این موضوع میتونه به افزایش اعتماد بنفس دوستان دارای لکنت کمک کنه که من این موضوع رو برای جلسات خودمون در استان خوزستان هم پیشنهاد میدم.
موفق باشید

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۹-۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ عصر، توسط aliii.)
۲-۹-۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ عصر
 سپاس شده توسط ashkani ، LAILA556 ، میلاد 1 ، n.sarvarynezhad ، Dabir ، goftardarman ، khodam
LAILA556
عضو انجمن

سپاس ها 24709
سپاس شده 29030 بار در 3486 ارسال

ارسال: #52
خیلی خوشحالم که جلسه دوم هم برگزار شد

از تمام دوستان شرکت کننده در جمعتون تشکر میکنم

یاد دوازدهم فروردین افتادم که ساعت 12 شب تو خونه خاله ام در تهران که از شهرهای مختلف مهمان داشت خوابیده بودم و سما تماس گرفت و گفت میخواهیم جلسات اهواز رو تشکیل بدهیم بهمون کمک کن و روز سیزدهم فروردین که همه به فکر ی=سیزده بدر بودیم نگار جان چقدر واسه این جمع زحمت کشید و عصر اون روز در مورد جلسات با هم حرف زدیم و بعد چند وقت جناب آرمان خواستند که به دوستانم کمک کنم ...

از جناب آرمان هم تشکر میکنم ،من فقط تجربه و آموزه هایی که دوستان دیگری مثل آقای دبیر و خانم فروزنده بهم انتقال داده بودند به دوستان خوزستانی انتقال دادم

هروقت جلسه اهواز تمام می شه دوستان لطف میکنند و با پیامک هاشون گزارش مختصری از جلسات بمن میدهند و من رو واقعا از ذوق مرگی سرشار میکنن...ممنونم دوستان خوب خوزستانی

امیدوارم روزی بتونم در جمعتون شرکت کنم

۲-۹-۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ عصر
 سپاس شده توسط n.sarvarynezhad ، میلاد 1 ، aliii ، hosein3856 ، Dabir ، goftardarman ، samapharmacist ، آرمان ، Amin.Askari ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #53
(۲-۹-۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ عصر)aliii نوشته شده توسط:  در جلسات تهران در هر جلسه ای یک نفر اداره جلسه رو بر عهده میگیره که این موضوع میتونه به افزایش اعتماد بنفس دوستان دارای لکنت کمک کنه که من این موضوع رو برای جلسات خودمون در استان خوزستان هم پیشنهاد میدم.
موفق باشید
در مورد این موضوع در جلسات صحبت می کنیم
فکر خوبیه

دکتر علی شریعتی
۲-۱۲-۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، samapharmacist ، aliii ، Dabir ، goftardarman ، آرمان ، khodam
samapharmacist
عضو انجمن

سپاس ها 2618
سپاس شده 6810 بار در 872 ارسال

ارسال: #54
خسته نباشید میگم به نگار عزیزم که خیلی منظم و با برنامه پیگیر کارا هست
من یه پیشنهادی برای ساختار جلسه داشتم و بهتره که این پیشنهاد رو دراینجا مطرح کنم جلسات ما باید یک چارچوب مشخص داشته باشه...
بهتره جلسات رو با هم خوانی بعد روخوانی شروع کنیم
بعد دوستان خودشون رو معرفی کنن
افرادی که باید کنفرانس بدن مطالب خودشون رو ارائه میدن بعد اعضا در مورد محتوای کنفرانس و نحوه ارائه بازخورد میدن
بهد یک مدتی رو اختصاص به میزگرد میدیم و به سبک کرسی های آزاد اندیشی دانشگاهHuhهمه در مورد یه موضوع که الزاما مرتبط با لکنته بحث میکنن پیشنهاد من موضوعات زیر هست
-روشها و تکنیک های گفتار درمانی(دوستان دانسته ها وتجربیات درمانی خودشون رو در اختیار هم می گذارند)
-خود درمانی و راههای ان
-معیارهای انتخاب یک گفتار درمان خوب
-لزوم مراجه به روانشناس در مسیر درمان
-تغذیه و لکنت
-دارودرمانی و لکنت
-طب سنتی و لکنت(دیدگاههای ابوعلی سینا در خصوص لکنت)
-یادگیری زبان دوم و تاثیر اون در لکنت
-خانواده و درک لکنت
-لکنت و دانشگاه
-لکنت و مدرسه
-لکنت و ازدواج
-لکنت و رسانه
-هیپنوتیزم در درمان لکنت
-متدهای جدید درمانی در لکنت
-گپ های خودمونی و بیان خاطره
-مشاعره
-و...

می دانی
یک وقت هایی باید
روی یک تکه کاغذ بنویسی
تـعطیــل است
و بچسبانی پشت شیشه ی افـکارت
باید به خودت استراحت بدهی
دراز بکشی
دست هایت را زیر سرت بگذاری
به آسمان خیره شوی
و بی خیال ســوت بزنی
در دلـت بخنــدی به تمام افـکاری که
پشت شیشه ی ذهنت صف کشیده اند
آن وقت با خودت بگویـی
بگذار منتـظـر بمانند !
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۱۳-۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ صبح، توسط samapharmacist.)
۲-۱۳-۱۳۹۲ ۰۴:۰۷ صبح
 سپاس شده توسط s.h ، sevenskylove ، aliii ، n.sarvarynezhad ، Adel ، Dabir ، میلاد 1 ، goftardarman ، آرمان ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #55
سلام
جلسه ی یکشنبه ساعت 5 عصر در سالن مطالعه دانشکده ی توانبخشی برگزار می شود

دکتر علی شریعتی
۲-۱۳-۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ عصر
 سپاس شده توسط samapharmacist ، Dabir ، میلاد 1 ، goftardarman ، aliii ، آرمان ، khodam
sevenskylove
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 22025
سپاس شده 11924 بار در 1847 ارسال

ارسال: #56
بارونه هاااااااااااا شنا بلدین!؟

[تصویر:  147.gif]

آنقدر پشت نقــــــــــاب ماندیم که گم شدیم،

حالا هیچکس آشنا نیست.

غریبه هایی هستیم، نشسته برسوگ تنـــــــــــــــــهایی...

۲-۱۳-۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ عصر
 سپاس شده توسط aliii ، آرمان ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #57
(۲-۱۳-۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ عصر)sevenskylove نوشته شده توسط:  بارونه هاااااااااااا شنا بلدین!؟

تا یکشنبه بارون دیگه قطع میشه

دکتر علی شریعتی
۲-۱۳-۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ عصر
 سپاس شده توسط aliii ، آرمان ، khodam
sevenskylove
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 22025
سپاس شده 11924 بار در 1847 ارسال

ارسال: #58
ایشالله قطع نشه دندونتو گاز بگیرBig Grinبارون به این خوبی

آنقدر پشت نقــــــــــاب ماندیم که گم شدیم،

حالا هیچکس آشنا نیست.

غریبه هایی هستیم، نشسته برسوگ تنـــــــــــــــــهایی...

۲-۱۳-۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، aliii ، آرمان ، khodam
Dabir
دبیر انجمن
دبیر انجمن

سپاس ها 14188
سپاس شده 18791 بار در 1994 ارسال

ارسال: #59
خوشحالم از اینکه جلسات خوزستان به روال خوبی رسیده
با آرمان عزیز صحبت کردم نکاتی را گفتم که تکرار نمی کنم لطفا خود آرمان در جلسه حضوری با دوستان مطرح کنه
در خصوص جلسات , مسلما از تجربیات جلسات تهران , همدان , مشهد و اصفهان میشه با خواندن گزارش های این بخش ها استفاده کرده و نقاط قوت همه را در جلسات اهواز بکار برد

یه نکته هست که باید تاکید بشه , اصولا در انجمن و خصوصا در جلسات گروهی , مدیر به معنی مرسوم آن در شرکت ها و سازمان ها وجود نداره , در انجمن مسئولینی که مسئولیت به عهده گرفته اند و قبول زحمت کرده اند , در واقع نقش شان مثل سنگ زیرین آسیاب است که باید بار بیشتری را تحمل کند و همین وهمین با این استدلال مناسب است که دوستانی که در زمینه همراه هستند , این بار و مسئولیت را به کمک هم بر عهده گیرند با این استدلال توصیه می کنم برای استان اهواز سه نفر مسئول حاضر باشند و به صورت تیمی فعالیت های اهواز را هدایت کنند , پیشنهاد من اضافه شدن اقای باوی و آرمان است به تیم مسئولین اهواز

نکته دیگه آنکه با آرمان تلفنی در تماس هستم خواستم از آقای باوی و خانم نگار درخواست کنم که با تلفن من تماس بگیرند و برای هماهنگی و آشنایی بیشتر , با این دوستان صحبتی داشته باشم
شماره دبیر 09121898959
۲-۱۳-۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، safari ، goftardarman ، aliii ، LAILA556 ، samapharmacist ، آرمان ، سهراب ، khodam
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4976

ارسال: #60
سلام
جناب اقای خجسته فر از بابت لطفی که به بنده دارید خیلی ممنون. من هم مثل شما فلسفه های انجمن رو دنبال میکنم و به دنبال راهی برای بهبود و کمک به وضعیت و درمان افراد دارای لکنت هستم کمااینکه میدونم افراد دارای لکنت اگر جلسات رو جلسات پرباری ببینن مطمئنا استقبال خواهند کرد و در آینده هم پیشرفت اونها رو خواهیم دید، همانطوری که خیلی از دوستان رو قبلا دیدم مثل آقا داریوش. به همین دلیل هم همیشه تمام سعی خودم رو کردم که در دو جلسه برگزار شده در اهواز با کسب اجازه از نگار خانم سمت و سوی جلسات رو به سمتی هدایت کنم که فلسفه انجم هست. من نیازی به اینجور القاب ندارم و همیشه به همین صورت هم کارهای خودم و هماهنگی های لازم رو انجام میدم و در جلسات هم هر جایی که احساس کنم جلسات دارن از مسیرشون خارج میشن با توجه به تجربیاتی که در جلسات تهران داشتم تذکر لازم رو به همه دوستان عزیز میدم. ضمن اینکه بنده همیشه با نگار خانم هماهنگ هستم و برنامه ها رو با ایشون هماهنگ میکنم. من حتما در اولین فرصت با شما تماس خواهم گرفت.
موفق باشید

۲-۱۴-۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ صبح
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، Dabir ، آرمان ، khodam
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گزارش جلسات گروهی اهواز n.sarvarynezhad 379 99,296 ۱۱-۲۲-۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ عصر
آخرین ارسال: aliii
  همایش لکنت در اهواز goftardarman 35 14,343 ۸-۲۶-۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ عصر
آخرین ارسال: sadra.salehi
  برگزاری انجمن لکنت ایران_ اهواز mohammad kaby 2 3,000 ۸-۱-۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ عصر
آخرین ارسال: یاسین