برگزار شد چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
جلسات گروهی شهر اهواز
نویسنده پیام
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2674
سپاس شده 6663 بار در 938 ارسال

ارسال: #161
RE: جلسات گروهی شهر اهواز
سلام،جلسه ی بعدی،شانزده مرداد،ساعت نه تا یازده در کتابخانه ی مرکزی جاده ساحلی واقع در کيانپار س،در شهر اهواز برگزار می گردد،در صورت حضور اعلام کنید

مشکلات انسان های بزرگ را متعالی می سازد و انسان های کوچک را متلاشی
دکتر علی شریعتی
۵-۱۴-۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط یاسین ، saeed_khojastehfar ، Amin.Askari ، amini ، hosein3856 ، razieh ، aliii
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4976
سپاس شده 2658 بار در 355 ارسال

ارسال: #162
با سلام
فکر کنم همون تاریخ 16 مردادماه زمان مناسبی باشه. البته من چهارشنبه میرم مسافرت و نمی تونم توی جلسه شرکت کنم ولی انشاا... که جلسه خوبی باشه و دوستان خوزستانی حضور پرشوری داشته باشند و گزارش جلسه رو هر چی زودتر وارد کنند.
موفق باشید

یادت باشه تو معمار زندگی خودت هستی پس شکست هایت رو گردن کسی نیانداز.
۵-۱۴-۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ عصر
 سپاس شده توسط saeed_khojastehfar ، Amin.Askari ، LAILA556 ، amini ، hosein3856 ، razieh
Amin.Askari
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 6653
سپاس شده 1241 بار در 179 ارسال

ارسال: #163
سلام

این هفته درجلسه شرکت می کنم

باتشکر

سنگی که طاقت ضربه های تیشه راندارد تندیس زیبانمی شود فقط یک بار فرصت داری تااز وجودت تندیس بسازی پس از زخم تیشه خسته مشو
۵-۱۴-۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ عصر
 سپاس شده توسط LAILA556 ، amini ، hosein3856 ، saeed_khojastehfar ، aliii ، razieh
hosein3856
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 835
سپاس شده 776 بار در 145 ارسال

ارسال: #164
سلام.ممنون از پیگیری همگی دوستان
ان شاالله در جلسه این هفته شرکت می کنم
۵-۱۵-۱۳۹۳ ۰۶:۳۸ صبح
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط saeed_khojastehfar ، aliii ، Amin.Askari ، razieh
Amin.Askari
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 6653
سپاس شده 1241 بار در 179 ارسال

ارسال: #165
به نام هنرمند بی همتا

باسلام

گزارش جلسه 16/5/93

حاضرین درجلسه :آقای نصراللهی وآقای عسکری نژاد

دراین جلسه درباره تنفس صحیح کشیدن صحبت شد وچند مورد هم تمرین عملی تنفس صحیح اجراشد وروش به این صوزت بود که باید ازبینی نفس بگیریم وشکم باد شودوهواراازدهان خارچ کنیم وشکم پایین بیاید ودراین روش فقط شکم بالا وپایین بیاید وقفسه سینه باید ثابت باقی بماند وبرای مسلط شدن به این روش تنفس کشیدن نیاز به تمرین فراوان دارذواین روش نقش مهمی درگفتار صحیح دارد
وبعد درمورد استرس ومشکلات درهنگامی که می خواهیم به جایی تماس تلفنی داشته باشیم صحبت شدوبه پیشنهاد آقای نصراللهی بایکی ازکافی نت های شهر تماس گرفته شدودرمورد نتایج کارشناسی ارشد سوال کردم که اول کمی لکنت داشتم ولی توانستم باکنترل تنفس روان تر صحبت کنم
وبعد ازآن تمرین کشیده گویی راانجام دادیم چند خطی ازروی متن کتابی انتخاب شدوشروع به کشیده گویی باصدابلند کردم که مرحله اول جالب نبود بدلیل اینکه بعضی ازکلمات راکه باید پیوسته بخواندم آن راناپیوسته می خواندم مثلا کلمه بدبختی راناپیوسته می خواندم واستفاده ازتنفس نادرست درهنگام کشیده گویی وخواندن متن که بعضا" جاهایی نفس کم ِ می آوردم وباعث لکنت می شد ولی درمرحله دوم باکمک آقای نصراللهی واصلاح کشیده گویی توانستم متن را بهتر بخوانم .

وبعد ازآن درمورد استفاده ازتشویق وتنبیه درانجام کارهایمان صحبت شدوتعمیم آن به کل زندگی مان مثلا"اگر کاری راتوانستیم درسرموقع انجام دهیم خومان راتشویق کنیم مثلا"خومان رادعوت کنیم به کافی شاپ ویاصرف یک بستنی ویا خرید کالایی که دوست داریم واگر نتوانستیم کاری رادرزمان خودش انجام دهیم خودمان راتنبیه کنیم مثلا" محرومیت از2 ساعت خواب ویا نرفتن بادوستان به پارک وتاکید براینکه این روش چقدر خوب می تواتد درانجام صحیح کارهایمان به ماکمک کند

ودرمورد تمرینات گفتاردرمانی دراین مورد صحبت شد که باید ازتشویق شروع کنیم تاتنبیه چون تنبیه باعث استرس می شود

و درآخر سوالی ازآقای نصراللهی کردم گفتم همانطوری که ماافراد دارای لکنت داریم سعی وتلاش می کنیم که به روانی گفتار شمابرسیم آیا شما سعی کرده اید که لکنت کنید وخودتان رادرمواقع مختلف جای افراد لکنت قرار دهید

ایشان گفتن چندین بار درجاهای مختلف سعی کردند که خودشان رابه عنوام یک لکنتی جابزنند وچند بارموفق شدند ودرمواقعی هم موفق نشدند وهدف شان این بود که یک فرد لکنتی درآن موقعیت باچه مشکلاتی روبرو میشود

تشکر ازهمه اعضای انجمن بخاطر هماهنگی باکتابخانه وحمایت ازجلسات

سنگی که طاقت ضربه های تیشه راندارد تندیس زیبانمی شود فقط یک بار فرصت داری تااز وجودت تندیس بسازی پس از زخم تیشه خسته مشو
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۱۷-۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ عصر، توسط Amin.Askari.)
۵-۱۶-۱۳۹۳ ۰۶:۵۵ عصر
 سپاس شده توسط hosein3856 ، n.sarvarynezhad ، razieh ، saeed_khojastehfar ، aliii
razieh
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 14597
سپاس شده 20548 بار در 2637 ارسال

ارسال: #166
دوستان پرتلاش اهوازي براتون ارزوي موفقيت دارم
و پيگير گزارشاتتون هستم

زندگی باور می خواهد آنهم از جنس امید
که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد
یک امید قلبی