برگزار شد چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
گزارش جلسات گروهی اهواز
نویسنده پیام
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4976
سپاس شده 2658 بار در 355 ارسال

ارسال: #41
RE: گزارش جلسات گروهی اهواز
گزارش جلسه 05/03/1392
سلام
افراد حاضر:
خانم ها: سروری نژاد، سما pharmacist، مهدی پور، سواری
آقایان: باوی، عسکری نژاد
من حدود 20 دقیقه دیر رسیدم که جلسه شروع و بچه ها داشتن از روی متنی که از طرف آقای خجسته فر دبیر محترم انجمن براشون فرستاده شده بود میخوندن که متن خیلی جالبی در رابطه با علت اینکه نمیخواهیم دیگران متوجه لکنت ما شوند بود.
بعد از اون قرا رشد یکی کنفرانس بده که چون خانم علی نژاد که نوبتشون بود تشریف نیاوردن من داوطلب شدم که برم و کنفرانس بدم. موضوعم رو هم در رابطه با علت های عدم درمان کامل لکنت توسط خودم بود که موضوع جالبی هم بود.
از عوامل مختلف تاثیرگذار در لکنتم حرف زدم که مهم ترین آنها هم زود عصبانی شدن، حساس بودن، سبک زندگی، کمال گرایی، استرس و عجول بودن بود. من هم بیشتر از همه راجب استرس و عجول بودن حرف زدن و گفتم که ریشه اصلی عدم درمان کامل لکنت من عجول بودن من هست.
بچه ها هم خیلی توی بحث شرکت می کردند و خلاصه صحبت کردیم.
بعد از اون هم خانم سما راجب اثر عرقیات گیاهی حرف زدند و فرمودند که تنها 0.002% الی 0.003% از اسانس عرقیات گیاهی چون روغنی هستند جذب آب می شوند پس نمی توانند اثر زیادی داشته باشند.
گیاهان دارویی عوارض کمی دارند و بهتر از دارهای شیمیایی هستند ولی تعیین دز و مقدار انها خیلی سخت است و هر عطاری که برید میتونه با یه دز متفاوت با عطاری قبلی بهتون اون رو بده که از نقاط ضعفش هست.
ایشون فرمودند که جدیدا بعضی از شرکت ها گیاهان دارویی را به داروهای گیاهی تبدیل می کنند که از چند گیاه یک دارو درست می کنند و مصرف اینها خیلی بهتر جواب می دهد. و قرار شد در بخش داروهای گیاهی بریم و راجب مطالب ایشون مطالعه کنیم. ایشون هم قول دادند که لیستی از داروهای گیاهی مفید برای آرامش بخشیدن رو توی سایت ارائه کنند.
در انتها هم آقای عسکری نژاد دو موضوع رو برای هفته آینده پیشنهاد دادند:
1. نقش مدیریت زمان در کاهش استرس
2. نقش ورزش در کاهش استرس (یوگا و ...)
موفق باشید

یادت باشه تو معمار زندگی خودت هستی پس شکست هایت رو گردن کسی نیانداز.
۳-۵-۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط آرمان ، میلاد 1 ، samapharmacist ، Adel ، n.sarvarynezhad ، Amin.Askari ، goftardarman ، arian ، sevenskylove ، khodam
mehraban
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 268
سپاس شده 573 بار در 72 ارسال

ارسال: #42
خدا قوت
اگر متن روخواني رو كه تا اونجا كه فهميدم از حرفاي مهماناتون هست با اجازه خودشون در اينجا بذاريد بقيه هم ميتونن استفاده كنند

دوستت دارم کمتر از خدا و بيشتر از خودم چون به خدا ايمان دارم و به تو احتياج!!
۳-۵-۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، samapharmacist ، Amin.Askari ، aliii ، goftardarman ، n.sarvarynezhad ، آرمان ، sevenskylove ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673
سپاس شده 6663 بار در 938 ارسال

ارسال: #43
سلام
اضافه می کنم در ابتدا آقای عسگری نژاد,غزلی از حافظ خواندند و خانم مهدی پور متن آقای خجسته فر رو به روش واعظانه خواندند

مشکلات انسان های بزرگ را متعالی می سازد و انسان های کوچک را متلاشی
دکتر علی شریعتی
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۶-۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ صبح، توسط n.sarvarynezhad.)
۳-۶-۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ صبح
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، samapharmacist ، mehraban ، Amin.Askari ، aliii ، goftardarman ، آرمان ، sevenskylove ، khodam
samapharmacist
عضو انجمن

سپاس ها 2618
سپاس شده 6810 بار در 872 ارسال

ارسال: #44
ممنون بابت گزارش کامل آقای باوی...
چند نکته در جلسه برام جالب بود که دوست داشتم اینجا انتقال بدم...
من بعد از دوجلسه غیبت به و ضوح متوجه پیشرفت گفتاری دوستان شدم و این رو به فال نیک میگیرم و مفهومش این هست که جلسه در راستای شعار انجمن"بهبود زندگی خود و دیگران "حرکت میکنه...
التزام به رعایت شیوه در طول جلسه نسبت به جلسات قبل بیشتر شده بود...
اقای باوی قبل از کنفرانس گفتن هدفشون کنترل سرعت حرف زدن و توجه به رعایت شیوه هست و از جمع خواستن که هر زمان که سرعت گفتارشون بالا رفت بهش تذکر بدن چون معتقد بودن اکثر افراد دارای لکنت به جای اینکه تلاش برای پیاده کردن شیوه داشته باشن تلاش می کنند که لکنت نکنند!!ایشون معتقد بودن وقتی فرد دارای لکنت خیلی روی محتوای صحبت هاش متمرکز میشه از رعایت شیوه باز می مونه و کنترل هیجانات سهم زیادی در تمرکز فرد برای رعایت شیوه و کنترل سرعت گفتار داره...ایشون معتقد بودن وجود روانشناس در کنار گفتاردرمان میتونه سهم بسیار زیادی در بهبود فرد داشته اما مسئله مهم اینه که روانشناس و گفتاردرمان باهم کانکت باشند و به صورت همزمان یکی روی بعد درونی(روانی) و دیگری روی بعد جسمی(تکنیک های گفتار درمانی)کار کنند....
درجایی از اقای باوی سوال کردم آیا شما که به این سطح از گفتار روان رسیدین حاضرید لکنت کاذب کنید؟که نکته جالبی رو اشاره کردن لکنت کاذب بسته به اینکه فرد در چه قسمتی از نمودار سینوسی لکنت باشه ممکنه نتیجه عکس بده یعنی اگر فرد در پیک لکنت هست لکنت کاذب کنه به ضررش هست ممکنه با لکنت ارادی شروع بشه و با لکنت غیر ارادی ادامه پیدا کنه!!
جایی به نقش خانواده در مسیر درمان و تعدیل لکنت اشاره شد که آقای باوی باذکر مثال به موفقیت درمانی خانوم سلیمانیان اشاره کردن که وابستگی مستقیمی به حمایت های خاص مادرشون داشته
چیز جالب اینکه همونطور که آقای باوی لکنت خودشون رو تحلیل می کردن و به قول خودشون سالها روی جنبه های لکنت فکر کردن ،یک فرد دارای لکنت هم باید تحلیلگر خوبی باشه و کلیه نقاط ضعف خودش رو در مسیر درمان شناسایی کنه...
دو داروی گیاهی آرامبخش در جلسه معرفی شد پودر آلتیب فرآورده دارویی از گیاه سنبله الطیب،گل گاو زبان،اسطوخدوس،بابونه شیرازی و فراورده دارووی دیگری به نام شربت والریک متشکل از سنبله الطیب و بادرنجبویه برای کاهش استرس و بی خوابی های عصبی
در اخر با دوستان خوبم نگار،زهره،سپیده خداحافظی کردم تا سال بعد!!
سپاس ویژه از مهمان مجازی جلسه آقای خجسته فر
همیشه موفق و پیروز باشید
زنده باد انجمن لکنت ایران

می دانی
یک وقت هایی باید
روی یک تکه کاغذ بنویسی
تـعطیــل است
و بچسبانی پشت شیشه ی افـکارت
باید به خودت استراحت بدهی
دراز بکشی
دست هایت را زیر سرت بگذاری
به آسمان خیره شوی
و بی خیال ســوت بزنی
در دلـت بخنــدی به تمام افـکاری که
پشت شیشه ی ذهنت صف کشیده اند
آن وقت با خودت بگویـی
بگذار منتـظـر بمانند !
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۶-۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ صبح، توسط samapharmacist.)
۳-۶-۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ صبح
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، mehraban ، Amin.Askari ، Adel ، aliii ، goftardarman ، آرمان ، n.sarvarynezhad ، arian ، sevenskylove ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #45
(۳-۵-۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ عصر)mehraban نوشته شده توسط:  خدا قوت
اگر متن روخواني رو كه تا اونجا كه فهميدم از حرفاي مهماناتون هست با اجازه خودشون در اينجا بذاريد بقيه هم ميتونن استفاده كنند

فردا متن دو جلسه رو که خانم سلیمانی و آقای خجسته فر نوشته بودند در همین تاپیک قرار می دم

دکتر علی شریعتی
۳-۶-۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ صبح
 سپاس شده توسط mehraban ، Amin.Askari ، aliii ، goftardarman ، میلاد 1 ، آرمان ، یاسین ، sevenskylove ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #46
مهمان مجازی جلسه 5 خانم لیلا سلیمانیان
لکنت از دیدگاه افراد موفق1
--------------------------------------------------------------------------------
بلندترین ساختمان ها اگر زیربنای مستحکم نداشته باشند در مقابل کوچکترین تنشی فرو می ریزند
اصلاح نگاه به لکنت زیربنای موفقیت در پروژه حساس گفتاردرمانی است
در سایت انجمن لکنت ایران مدیران موفقی داریم که پروژه طاقت فرسای مسیر تعدیل لکنت را با نبوغ خاصی پیروزمندانه طی کرده وبه روانی گفتار بالای نود درصد رسیده اند
قصد داریم طی یادداشت هایی سلسله وار نگاه متفاوت این دوستان به مقوله لکنت را منعکس کنیم
پس هر هفته یک مهمان مجازی در جلسات گروهی اهواز خواهیم داشت
وترجیحا از متن مربوطه روخوانی انجام میدهیم
باتشکر
---------------------------------------------------------------------------------
مهمان مجازی این هفته ی جلسه ی گروهی اهواز خانم لیلا سلیمانیان می باشد.پرستاری که باوجود شغل پر استرس خود توانسته است به مقدار زیادی به لکنت خویش فایق آید
ایشان معتقد است پذیرفتن لکنت از لکنت نکردن مهم تر است تا زمانی که فرد ،لکنت خویش را نپذیرفته و سعی در پنهان کردن و انکار آن دارد موفقیت چندانی در گفتار درمانی پیدا نمی کند
فرد دارای لکنت باید لکنت را به صورت همنشینی در نظر بگیرد که همیشه همراه اوست ،اسب چموشی که نیازمند رام کردن می باشد
موجودی که نیازمند تربیت و مدیریت می باشد
وقتی فرد لکنت خویش را بپیذیرد برای آن در ساعات روزانه خود برنامه ریزی دارد ساعاتی را به شیوه اختصاص میدهد ساعاتی را به تماس های تلفنی و حتی در مخیط کار و منزل ،خود را در موقعیت های گفتاری مختلف قرار میدهد و حتی برای حساسیت زدایی در مواقعی دست به لکنت کاذب میزند وترس از لکنت کردن را محو میکند
خانم سلیمانیان معتقد است نکته مهم در پروژه تعدیل لکنت،لذت از گفتار و برقراری روابط اجتماعی موفق می باشد به عبارتی فرد دارای لکنت باید هدف خود را والاتر از لکنت نکردن بداند و خود و لکنت خویش را خوب بشناسد و منطقی با این مقوله برخورد کند و در پروسه درمان از روانشناس و گفتاردرمان هماهنگ و هم راستا بهره ببرد و مدیریت لکنت یعنی شناخت نیازهای مرتبط با لکنت در موقعیت های مختلف
لازم به ذکر است لفظ شوخی با لکنت در زندگی روزمره برای اولین بار از زبان ایشان در انجمن مطرح شد که نیازمند مانورهای روانشناسی بیشتری می باشد
و حمایت کمیته مربوطه را میطلبد!.
--------------------------------------------------------------------------------------
امروزت را دریاب
امروز جاودانه است
و
امروز زیباترین روز دنیاست!
چون امروز روزی است که آینده ات را آنطور خواهی ساخت که تا امروز فقط تصورش میکردی...
آری، زندگی را آنگونه که دوست داری تصور کن تا آنگونه شود!
----------------------------------------------------------------------------------------
آرزومند موفقیت شما در سفر درمانی
با تشکر از خانم سلیمانیان
مهمان مجازی هفته بعد آقای خجسته فر هستن
http://www.loknat.org
samapharmacist

مهمان مجازی جلسه ی ششم آقای خجسته فر
با تشکر از خانم سما و سلام و درود به همه دوستانم در جلسه گروهی اهواز

مطلبی که مدتها پیش در قالب موضوع
چرا نمی خواهیم دیگران متوجه لکنت ما شوند
مطرح کرده بودم را بهانه بحث امروز قرا رمی دهم

همه ما می دانیم که لکنت نوعی اختلال گفتاری است که صرفنظر از اینکه چرا ایجاد می شود و انکه آیا دلایل ژنتیکی دارد یا ارثی یا روحی و غیره
به طریق مشخصی تثبیت و تشدید می شود:
و آن به این شکل است که فرد سیستم گفتار را که باید به صورت نا خود آگاه کنترل شود و تولید گفتار نماید ، را به طور ارادی تحت تاثیر قرا رمی دهد و کنترل و فشار فرد به عنوان مثال می تواند ایجاد فشار و انقباض در عضلات گفتاری و حنجره باشد یا تلاش برای تغییر کلمه ای که دچار ناروانی در آن هست یا فکر کردن به لغات و پیش بینی لغات سخت و مواردی از این قبیل که در گفتار یک فرد عادی دیده نمی شود
د رافراد عادی تنها تصمیم برای انتقال مطلب مطرح است و بعد ، به طور غیر خود آگاه ، تحریک سیستم گویایی برای شکل گیری گفتار
مثل یک راننده که به طور عدی تصمیم می گیرد از خانه به محل کار برود و وقتی می رسد متوجه می شود بارها با گرفتن کلاج دنده عوض کرده و بارها با فرمان ماشین را کنترل کرده اما همه این رفتار تحت یک سیستم نا خودآگاه قرار دارد و نیازی به کنترل بخش آگاه مغز بر آن نیست

حال درخصوص گفتار افراد داراد لکنت ، هر چقدر بیشتر تلاش کنیم دیگران متوجه لکنت ما نشوند ، یعنی بیشتر سعی داریم این سیستم طبیعی که بایدبه طور ناخودآگاه تحریک شود را به طور خود آکاه تحت تنش قرا ردهیم و این خود باعث اختلال بیشتر در گفتار می شود

البته موارد متعددی در این خصوص قابل طرح است که این اندک را به عنوان مقدمه بحث می توان در نظر گرفت و خود دوستان آن را تکمیل کنند یا از سایت به موضوع ای با همین عنوان مراجعه فرمایندو مطالب ارسالی دوستانشان را بکار گیرندیا تکمیل فرمایند
ممنون
خجسته فر

دکتر علی شریعتی
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۶-۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ صبح، توسط n.sarvarynezhad.)
۳-۶-۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ صبح
 سپاس شده توسط mehraban ، Amin.Askari ، samapharmacist ، aliii ، goftardarman ، میلاد 1 ، hosein3856 ، آرمان ، یاسین ، s.h ، arian ، razieh ، sevenskylove ، Dabir ، khodam
zehnekhalagh
عضو انجمن

سپاس ها 0
سپاس شده 98 بار در 38 ارسال

ارسال: #47
عزیزان اهوازی اگه میخواهید واقعا در مان بشید با شماره 09368881050 تماس بگیرید استاد بیگدلی در خدمت شماس با استفاده از دانش شبیه سازی ذهن می توانید حد اکثر در 5 جلسه تا 80 درصد بهبود یابید 20 در صد باقیمانده بسته به تلاش و پشت کار خود شما داره. در هر جلسه بین 20 تا 30 درصد پیشرفت خواهید داشت
۳-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ عصر
 سپاس شده توسط آرمان ، sevenskylove ، Amin.Askari ، aliii ، khodam
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803
سپاس شده 36609 بار در 4895 ارسال

ارسال: #48
خانم سروری نژاد
این مهمان های مجازی
بسیار ایده جالبی ست ......
یک گزیده خوانی ست از انجمن ...
ممنونم و بسیار لذت میبرم
۳-۹-۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ صبح
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، samapharmacist ، sevenskylove ، Amin.Askari ، aliii ، Dabir
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #49
(۳-۹-۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ صبح)یاسین نوشته شده توسط:  خانم سروری نژاد
این مهمان های مجازی
بسیار ایده جالبی ست ......
یک گزیده خوانی ست از انجمن ...
ممنونم و بسیار لذت میبرم
خواهش میکنم
ایده ی خانم سما است و ایشون زحمتشون رو میکشن

دکتر علی شریعتی
۳-۹-۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ صبح
 سپاس شده توسط یاسین ، میلاد 1 ، samapharmacist ، sevenskylove ، Amin.Askari ، aliii ، Dabir ، khodam
سمانه
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 174
سپاس شده 224 بار در 29 ارسال

ارسال: #50
zehnekhalagh
یعنی اون پنج جلسه تلاش احتیاج نداره
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۹-۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ صبح، توسط سمانه.)
۳-۹-۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ صبح
 سپاس شده توسط sevenskylove ، Amin.Askari ، aliii ، Dabir ، میلاد 1 ، khodam
razieh
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 14594
سپاس شده 20548 بار در 2637 ارسال

ارسال: #51
چه جالب جلسات گروهی متنوع وخلاقانه اثر بخشی بیشتری داره
اهوازیها جلساتتون پربار وپرثمر

زندگی باور می خواهد آنهم از جنس امید
که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد
یک امید قلبی
به توگوید که خداهست هنوز
لحظه هایی باید دل خودرا بسپاری به خودش تاکه آرام شوی باعشقش
۳-۹-۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، sevenskylove ، Amin.Askari ، aliii ، Dabir ، یاسین ، khodam
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4976

ارسال: #52
سلام
متاسفانه محیط انجمن وسیله ای شده برای تبلیغ بعضی از دوستان که میخوان از آب گل آلود ماهی بگیرند درحالی که همیشه در انجمن گفته میشه که به هیچ وجه هدف معرفی درمانگر و یا روش خاصی نیست بلکه نشان دادن راه و دادن انگیزه به بچه هایی هست که دارن روی لکنتشون کار میکنن. همه ما میدونیم لکنت به این راحتی که بعضی ها میان و با تبلیغ میگن توی 5 جلسه و فلان جلسه درمانش میکنن درمان نمیشه چون اینقدر فرآیند پیچیده ای داره که قطعا و قطعا حتی اگر در چند جلسه علائم ظاهری اون درمان بشه ولی بعد مدت کوتاهی کاملا برمیگرده. البته من نمیخوام پیش داوری کنم و میشه که به حرفهای این دوست عزیز گوش داد به همین دلیل هم ازشون تقاضا دارم در جلسه یکشنبه 12 خرداد شرکت کنند و شیوه شون رو ارائه بدن. همونطوری که در همایش آبان ماه به یکی از آقایونی که اسمشون یادم نیست و روی هیپنوتیزم کار میکردن وقت داده شد تا روششون رو ارائه بدن و مورد استقبال بعضی از بچه های انجمن هم قرار گرفت.
برای درمان لکنت روش های زیادی هست ولی مهم اینه که به روشی که داریم انجامش میدیم پایبند باشیم و شاید این روش مثل هیپنوتیزم برای خیلی ها جواب بده ولی قعطا به علت پیچیده بودن فرآیند لکنت که علاوه بر علائم ظاهری که حدود 10 الی 30% رو تشکیل میده چیزی حدود 70 تا 90% اون از لحاظ روانشانسی بوده و زیر کوه یخ قرار داره و نمیشه در 5 جلسه لکنتی رو که سال ها با فردی که جزئی از وجودش شده رو درمان کرد مگر اینکه واقعا بتونه اون 90% رو هم حذف کنه.
بهرحال امیدوارم دوست عزیزمون zehnekhalagh رو در جلسه 12ام ببینیم تا بتونیم از صحبت هاشون استفاده کنیم.
موفق باشید

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۱۲-۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ عصر، توسط aliii.)
۳-۹-۱۳۹۲ ۰۸:۵۶ عصر
 سپاس شده توسط samapharmacist ، Dabir ، یاسین ، n.sarvarynezhad ، میلاد 1 ، sevenskylove ، khodam
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #53
سلام
به علت اینکه فرجه های دانشگاه جندی شاپور آغاز شده,دانشکده هم فعلا در اون ساعت نمی تونه به ما کلاس بده,جلسه این هفته یکشنبه ۱۲ خرداد تشکیل نمیشه,اما با مکان دیگه ای صحبت کردم و گفتن حضوری برم تا شرایطمون رو بررسی کنن و روز هایی که می تونن مکانشون رو در اختیارمون قرار بدن,اعلام کنن,برای همین بعد از اینکه برنامه ها جور شد زمان و مکان جلسه ی بعدی رو اعلام میکنم

دکتر علی شریعتی
۳-۱۰-۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ صبح
 سپاس شده توسط hosein3856 ، Amin.Askari ، aliii ، samapharmacist ، میلاد 1 ، khodam
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4976

ارسال: #54
سلام
خوب نمیشه جای دیگه ای رو برای یکشنبه پیدا کرد؟ واقعا حیفه حالا که جلسات روی روال عادی افتادن کنسل بشن. اگر میشد جایی رو پیدا کرد که حتی اگر شده برای یک ساعت هم دور هم جمع بشیم خیلی خوبه. از دوستان محترم هم خواهشمندم اگر جای مناسبی رو میشناسن با نگار خانم هماهنگ کنن.
موفق باشید

۳-۱۰-۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ عصر
 سپاس شده توسط razieh ، میلاد 1 ، Amin.Askari ، sevenskylove ، shetesheri ، khodam
razieh
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 14594
سپاس شده 20548 بار در 2637 ارسال

ارسال: #55
امیدوارم که کنسل نشه وهمیشه جلساتتون برقرارباشه

زندگی باور می خواهد آنهم از جنس امید
که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد
یک امید قلبی
به توگوید که خداهست هنوز
لحظه هایی باید دل خودرا بسپاری به خودش تاکه آرام شوی باعشقش
۳-۱۰-۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ عصر
 سپاس شده توسط aliii ، میلاد 1 ، Amin.Askari ، sevenskylove ، shetesheri ، khodam ، n.sarvarynezhad
n.sarvarynezhad
عضو انجمن

سپاس ها 2673

ارسال: #56
من هم دوست ندارم که جلسه کنسل بشه,و قرار نیست برای همیشه جلسه نباشه,فقط این هفته,چون تازه هفته ی دیگه باید برم صحبت کنم که چه روز هایی رو می تونن در اختیارمون بذارن,بله,اگر کسی مکانی رو می شناسه حتما اطلاع بده,برای من هم کمی سخته که در امتحاناتم دنبال مکان باشم,ممنون

دکتر علی شریعتی
۳-۱۰-۱۳۹۲ ۰۶:۱۵ عصر
 سپاس شده توسط aliii ، میلاد 1 ، Amin.Askari ، hosein3856 ، samapharmacist ، goftardarman ، sevenskylove ، shetesheri ، khodam
zehnekhalagh
عضو انجمن

سپاس ها 0
سپاس شده 98 بار در 38 ارسال

ارسال: #57
با سلام زمان و مکان جلسه رو اطلاع بدید ممنون میشم .شبیه سازی ذهن عمیق ترین روش درمانه که در جلسه تهران معرفی شد و مورد استقبال قرار گرفت .یقینا برای شما جالب خواهد بود و فیلمی هم از درمان یکی از اعضای انجمن دارم که برای شما نمایش میدم که در یک جلسه لکنتش که در شروع مکالمه با تلفن هست درمان میشه خودتون نتیجه کارو میبینید.
۳-۱۲-۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ صبح
 سپاس شده توسط sevenskylove ، aliii ، Amin.Askari ، shetesheri ، khodam ، میلاد 1
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4976

ارسال: #58
با سلام خدمت دوستان عزیز
بالاخره با پیگیری های مستمر آقای جواد احمدیان (نام کاربری آرمان) و هماهنگی با خانم نگار سروری نژاد مکان جدیدی برای جلسات اهواز درنظر گرفته شد.
از این رو از این هفته جلسات گروهی اهواز روزهای پنجشنبه ساعت 10 الی 12 صبح در آدرسی که در ذیل به آن اشاره شده تشکیل خواهد شد و جلسه این هفته هم پنجشنبه مورخ 16/03/1392 در ساعت ذکر شده تشکیل می شود. از تمامی عزیزان تقاضا دارم که در این جلسه شرکت کنند و به دوستان دیگه هم اطلاع رسانی بفرمایید.

آدرس: اهواز، کیانپارس، پارک ساحلی، کتابخانه مرکزی، طبقه دوم، بخش مرجع

۳-۱۲-۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ عصر
 سپاس شده توسط samapharmacist ، Amin.Askari ، sevenskylove ، shetesheri ، khodam ، میلاد 1 ، آرمان
shetesheri
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 297
سپاس شده 371 بار در 71 ارسال

ارسال: #59
سلام منم میام ولی یه امتحان دیگه دارم اونو بدم خودمو بهتون میرسونم امیدوارم یه جا خالی برا من باشه

متاسفم دلم هیچکس دلواپست نشد
۳-۱۳-۱۳۹۲ ۰۵:۲۵ عصر
 سپاس شده توسط khodam ، sevenskylove ، میلاد 1 ، Amin.Askari ، aliii ، n.sarvarynezhad ، آرمان
khodam
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 42844
سپاس شده 23151 بار در 2411 ارسال

ارسال: #60
واقعا خدا قوت به تمام دوستان جنوبیمون
حسودیم شد منم دوست دارم تو جلساتتون باشم
جلساتتون معلوم خیلی خوب و پرباره گزارشاتتونو وقتی آدم می خونه قند تو دلش آب میشه.

انشالا که همیشه موفق و موءید باشین.

[تصویر:  gihnz1bvb4aw475xfrs.jpg]

شما
بله خوده شما
اخم کردی چرا؟
[تصویر:  do.php?img=382]
لبخند بزن
حیف صورت ماهت بی لبخند باشه
لبخند بزن 1...2...
۳-۱۳-۱۳۹۲ ۰۵:۴۱ عصر
 سپاس شده توسط sevenskylove ، میلاد 1 ، Amin.Askari ، Adel ، aliii ، n.sarvarynezhad ، آرمان ، andya ، sj_sj
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جلسات گروهی شهر اهواز n.sarvarynezhad 165 52,532 ۵-۱۹-۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ صبح
آخرین ارسال: razieh
  همایش لکنت در اهواز goftardarman 35 13,029 ۸-۲۶-۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ عصر
آخرین ارسال: sadra.salehi
  برگزاری انجمن لکنت ایران_ اهواز mohammad kaby 2 2,826 ۸-۱-۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ عصر
آخرین ارسال: یاسین
  تشکیل انجمن لکنت اهواز mohammad kaby 4 3,182 ۹-۳۰-۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ صبح
آخرین ارسال: یاسین

پرش به انجمن: