چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
گزارش اولین جلسه گروهی شیراز 27خرداد92
نویسنده پیام
سیمین بری
عضو انجمن

سپاس ها 13090
سپاس شده 27234 بار در 3060 ارسال

ارسال: #21
RE: گزارش اولین جلسه گروهی شیراز 27خرداد92
خیلی خوشحال شدم. ممنون. خوشحالم که سعید بعد از مدتها به انجمن برگشته و یکتا و مهسا و آرش هم به همراه زهیر جلسه تشکیل دادن. زهیر مگه اصفهان نبودی شما؟! انشاالله بیام شیراز حتما شرکت میکنم مثل مشهد:‏D
۳-۳۱-۱۳۹۲ ۰۸:۲۹ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Amin.Askari ، sevenskylove ، ali.asoodeh ، Adel ، saeed.rain ، khodam ، میلاد 1 ، ashkani ، mahsa n ، LOVE ، amini ، محمد حسین
ali.asoodeh
عضو انجمن

سپاس ها 22901
سپاس شده 18896 بار در 2715 ارسال

ارسال: #22
سلام
ممنونم از دوستان عزیز که با حرف ها و نوشته های زیبایتان گروه تازه تاسیس استان فارس را یاری و کمک میکنید.
من هم جا دارد از دوستان عزیز همشهریم تشکر کنم بابت زحمات و تلاش های شبانه روزیتان ، خانم نمازی ، سعید جان ، زهیر جان ممنونم بخاطر تلاش هایتان.
این تاپیک باز هم منتظر نوشتن دیدگاه ها و پیشنهاد ها و انتقاد ها و کمک های دوستان عزیز از انجمن هست ، خوشحال میشیم ما را در این مسیر روشن یاری فرمایید.
دوستان عزیز شیرازی از شما بزرگواران عزیز میخام که جهت اعلام جلسه بعد گروهی بیایید اعلام نظر بفرمایید تا هر چه سریعتر زمان و مکان و ساعت دومین جلسه گروهی مشخص شود.
ممنونم...
۳-۳۱-۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ عصر
 سپاس شده توسط Adel ، saeed.rain ، arash69 ، khodam ، میلاد 1 ، ashkani ، Amin.Askari ، mahsa n ، LOVE ، amini ، محمد حسین
Adel
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4828
سپاس شده 5503 بار در 637 ارسال

ارسال: #23
سلام به دوستان خوب شیرازی

منم به نوبه ی خودم تشکیل اولین جلسه و گزارشتون رو تبریک میگم

امیدوارم این جلسات هم در جهت بهبود ملموس اعضا پیش بره و هم کلی بهتون خوش بگذره

سعی کنید این سنت پسندیده رو به صورت مستمر و پایدار ادامه بدید

[تصویر:  gol_cafepatogh.ir_.jpg]

***Don't Forget Our Goal : Mission To Keep Climbing***

Big GrinShyRolleyesTongueHeart

If There's Something You Want - No Matter What it is - Don't Just Sit Around Wanting it. Reach For it

There's No Doubt That Dreams Do Come True

::. We Are One .::

Heart

سخن عادل (Adel's Speech)

[تصویر:  60724121961791932113.png]
۳-۳۱-۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ عصر
 سپاس شده توسط Amin.Askari ، saeed.rain ، ali.asoodeh ، arash69 ، khodam ، میلاد 1 ، ashkani ، mahsa n ، LOVE ، amini ، محمد حسین
arash69
عضو انجمن

سپاس ها 8206
سپاس شده 4014 بار در 532 ارسال

ارسال: #24
سلام دوستان عزیز
جلسه اول به خوبی برگزارشد...
قصد داریم این هفته جلسه دوم رو با کمک شما دوستان برگزار کنیم....
البته باید کمک کنید که جلسات هدفمند بشه و واقعأ مفید واقع بشه که این کار فقط با کمک شما دوستان عزیز امکان پذیر است....
فکر میکنم فعلأ باید هر هفته یک نفر مدیریت جلسه رو بر عهده بگیره و تمرینها،برنامه ها و موضوعاتی رو که باید در اون جلسه در موردش صحبت کنیم رو از قبل مشخص کنه تا با برنامه جلو بریم،هر کس دوست داره تو جلسه این هفته مدیر باشه اعلام کنه...
در مورد روز برگزاری من نظر خاصی ندارم ،هر روزی که دوستان صلاح بدونن جلسه رو برگزار می کنیم،البته فعلأ اینجوری باشه،ان شالله به زودی روز و ساعت مشخصی رو در نظر میگیریم تا دوستانی هم که قراره از شهرستان تشریف بیارند از قبل برنامه ریزی کنند...
مکان برگزاری به نظر من پارک خلدبرین خوبه،البته نظر اکثریت ملاک انتخاب مکان هست....
از عزیزان خواهشمندم نظراتشون هرچه سریعتر اعلام کنند.
با تشکر

If you can dream it, you can DO IT
۴-۱-۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط khodam ، میلاد 1 ، ali.asoodeh ، Adel ، saeed.rain ، ashkani ، Amin.Askari ، mahsa n ، amini ، محمد حسین
saeed.rain
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2893
سپاس شده 4772 بار در 875 ارسال

ارسال: #25
سلام

ممنون سیمین خانوم جدا خیلی خوشحال میشم شما بیاید شیراز از نزدیک ببینمتونWink

ببخشید من یه مدتی هست درگیرم ...
کم به سایت سر میزنم و مینویسم

یه خبر خوب هم اینکه احتمال زیاد یک درمانگر هم به جمعمون اضافه میشه این هفته
با بقیه ی دوستان صحبت میکنم و خبرهای بعدی رو حتما بهتون میگم

نگفتمت نرو بمان کناره هم بشين به حالِ هم بُغض مي کنيم
نگفتمت چگونه در ميانٍ وِل مُعطليم
ببين چگونه در زيرِ آب زار ميزنيم
۴-۱-۱۳۹۲ ۰۶:۱۴ عصر
 سپاس شده توسط Adel ، میلاد 1 ، arash69 ، ashkani ، Amin.Askari ، khodam ، mahsa n ، LOVE ، amini ، محمد حسین
ali.asoodeh
عضو انجمن

سپاس ها 22901

ارسال: #26
ارش جان ممنونم ، به نظر من روز جمعه یا روز پنج شنبه میتونه زمان مناسبی باشه ، ولی همونطور که ارش جان گفت نظر اکثریت جمع ملاک انتخاب هست. در مورد ساعت برگزاری هم اگر صبح باشه بهتره ، مثلا ساعت 10 یا 9 میتونه زمان مناسبی باشه.
من خیلی انگیزه صحبت کردن دارم ، اگر کسی از دوستان مسولیت بزرگ مدیریت جلسه رو بر عهده نگیره با اجازتون شاید من این مسولیت رو بر عهده بگیرم و همون روز سوار بر تالک صحبت بشم و بتازم بر اسب تالک سوارم.
ارش جان من در مورد مکان جلسه مشکلی ندارم ولی اجازه بدیم بقیه دوستان هم نظراتاشون اعلام کنن تا بعد از اعلام نظریت همه بچه ها اون وقت مشخص بشه که مکان جلسه کجا باشه.
منتظر نوشتن نظرات بقیه دوستان عزیز هستیم...
۴-۱-۱۳۹۲ ۰۶:۱۸ عصر
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، arash69 ، ashkani ، Amin.Askari ، khodam ، mahsa n ، LOVE ، amini ، محمد حسین
mahsa n
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 7375
سپاس شده 2860 بار در 370 ارسال

ارسال: #27
سلام. اول از همه تشکر میکنم از آقای داریا و آقای اسوده به خاطر پیگیری هاشون.اکثریت دوستآن 2تا پیشنهاد دادن پارک خلدبرین و پارک بعثت... من به شخصه با هر دو مکان موافقم. فقط اینکه این هفته دوستآن جدیدی هم قراره به جمعمون اضافه بشه ممنون میشیم دوستآن زودتر نظرشون رو اعلام کنن تا سریع تر اطلاع رسانی کنیم.

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند
می توانند احساس بهتری نسبت به
کسانی که دقیقا کنارتان هستند در شما ایجاد کنند !
۴-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ صبح
 سپاس شده توسط arash69 ، ali.asoodeh ، Amin.Askari ، saeed.rain ، میلاد 1 ، khodam ، ashkani ، amini ، محمد حسین
زهرا1370
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 529
سپاس شده 535 بار در 70 ارسال

ارسال: #28
سلام
اول بابت تاخير خيلي زيادم عذر خواهي ميكنم اخه اين هفته مشكلاتم خيلي زياد بود
جلسه اول كه خيلي عالي برگزار شد و از دوستاني كه حضور داشتن خيلي ممنونم اميدوارم جلسات بعدي با زيادتر شدن تعدادمون وهدفمند شدن ان به بهتر شدن جلسه كمك كنيم
به نظر من جلسه بعدي هفته ديگه باشه بهتره آخه اين هفته يه خورده زوده ولي بازم با نظر جمع موافقم
۴-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ عصر
 سپاس شده توسط khodam ، mahsa n ، میلاد 1 ، arash69 ، saeed.rain ، Amin.Askari ، ali.asoodeh ، ashkani ، LOVE ، amini ، محمد حسین
ali.asoodeh
عضو انجمن

سپاس ها 22901

ارسال: #29
سپاس از دوستان عزیز
جلسه بعد گروهی جمعه مورخ 8/4/92 ساعت 8 و نیم صبح
مکان : پارک خلدبرین
دوستان عزیز ، من با سعید جان صحبت کردم ، ایشون خواستند که روز جمعه مدیریت جلسه رو بر عهده بگیرند . پس دیگه کسی به فکر کرسی مدیریت نباشه و دلش خوش نکنه Big Grin
بچه ها به نظره من واسه جلسات گرروهی خوبه که :
اول از هر چیزی اون کسی که مدیر هست از دوستان بخاد که دوستان خودشون رو معرفی کنند
دوم : مدیر میتونه یه کتاب همراه خودش بیاره که دوستان یکی یکی با اجرای شیوه روش بخونن
سوم: مدیر یا اعضای حاضر در جلسه میتونن سوالاتی در مورد گفتار و درمان لکنت مطرح کنن که دوستان در مورد سوالات تبادل نظر کنن و بحث کنند.
این اهداف رو گفتم چون سعید جان با برگزاری و مدیریت کردن جلسات آشنایی نداشت و خواستند که در این مورد بهش کمک کنیم.
دوستانی که علاقه مند هستند توی جلسه سنگ تموم بزران و دوستان رو خوشحال کنن آزاد هستن و میتونید هر چی دلتون خواست تهیه کنید و کام دوستانتان را شیرین کنید. Big Grin( خواهش میکنیم اگر کسی قصد آوردن چیزی هست ، اگر نوشیدنی خنک باشه خیلی بهتره ، تابستونه ، هوا هم گرمه ، خلاصه اینکه بیشتر نوشیدنی خنک میچسبه . خیلی صمیمی و دوستانه گفتم . Tongue)
دوستان وقت زیادی نداریم هر کسی نظره خاصی چیزی داره هر چه سریعتر بیایید بگید تا جلسه روز جمعه قطعی بشه.Shy
۴-۳-۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ صبح
 سپاس شده توسط arash69 ، میلاد 1 ، mahsa n ، ashkani ، Amin.Askari ، saeed.rain ، LOVE ، amini ، محمد حسین
arash69
عضو انجمن

سپاس ها 8206
سپاس شده 4014 بار در 532 ارسال

ارسال: #30
ممنون از دوستان عزیز بابت اطلاع رسانیشون...
من که از روز اول گفتم هرچی شما دوستان بگین...فقط جمعه صبح ساعت 8:30 اونجا بودن ی کم سخته Big Grin
اگه میشه بزاریم ساعت 9:30 :)

If you can dream it, you can DO IT
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۳-۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ عصر، توسط arash69.)
۴-۳-۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Amin.Askari ، میلاد 1 ، ali.asoodeh ، mahsa n ، ashkani ، saeed.rain ، LOVE ، amini ، محمد حسین
mahsa n
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 7375

ارسال: #31
سلام بر دوستان شیرازی ....بعد از 2 ساعت بحث و گفتگو با دوستان عزیز قرار بود به خاطر یکی از دوستان جلسه بعد از ظهر بر گزار شه که به نتیجه نرسیدیمConfusedبا عرض معذرت از این دوست عزیزSad جلسه جمعه 7 تیر در پارک خلدبرین ساعت 9 صبح برگزار میشه مدیریت این جلسه قراره به عهده اقای اسوده باشه و قراره یه درمانگر عزیز هم در جلسه حضور داشته باشندShyدوستان اگر کنار کافی نت و گیم نتی که تو پارک هست بایستند راحتتر میتونیم همو پیدا کنیم ممنون از دوستان منتطر دومین جلسه هستیم به امید دیدارRolleyes
۴-۶-۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ صبح
 سپاس شده توسط ashkani ، ali.asoodeh ، Amin.Askari ، saeed.rain ، arash69 ، LOVE ، amini ، محمد حسین
mahsa n
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 7375

ارسال: #32
(۳-۲۷-۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ عصر)saeed.rain نوشته شده توسط:  خب
بلاخره جلسه ی گروهی شیراز هم برگذار شد و من خیلی خوشحالم از این بابت
من اولین نفری بودم که رسیدم منتظر شدم بقیه دوستان هم بیان
داشتم با تلفن صحبت میکردم دیدم یه اقایی مشکوک بهم نگاه میکنه منم بهش مشکوک شدم بعد که سلام کردن و معرفی کردن فهمیدم اقا زهیر هست ... خیلی خوشحال شدمBig Grin
بعد مهسا خانوم اومدن بعد یکتا خانوم بعد زهرا خانوم کمی با هم صحبت کردیم تا بعد از بیست دقیقه اقا ارش هم رسیدن
یه کم دنبال جا برای نشستن گشیم
ولی گشتیم نبود بعد تصمیم گرفتیم نگردیم چون نیستBig Grin
دیگه روی چمن نشستیم ...

اولش پراکنده صحبت میکردیم تا بعد نوبت به معرفی رسید ... تک تک بچه ها خودشون رو معرفی کردن کامل ... مشخص شد من از همه کوچیکترم:| اما تقریبا میشه گفت همه حدودا از یه دهه بودنBig Grin

صحبت های بعدی هم در مورد گفتار درمانی و تجربه ی بچه ها در این مورد بود که اقای زهیر اطلاعات خوبی رو بهمون دادن
منم خب از همه کمتر گفتار درمانی رفته بودم در حد چند جلسه فقط ... برای همین بیشتر توی این بحث ساکت بودم:|
اقا زهیر هم با اقا ارش احساس همزادپنداری کردن چون هم رشتشون خیلی به هم نزدیک بود هم نوع لکنتی که قبلا داشتن میگفتن کپی اقا ارش هست ...

در اخر تصمیم بر این شد که این جلسات رو هدف مند کنیم ... که بچه ها میان بیشتر توضیح میدن در این مورد ...Big Grin

در اخر هم خداحافظی کردیم و رفتیم
جلسه ی اینده رو هم قرار شد که هماهنگ کنیم ...
من اقا زهیر و اقا ارش تا یه قسمتی از مسیر با هم بودیم و صحبت کردیم ...

+در کل خیلی خوشحالم ... خیلی انرژی گرفتم
و امیدوارم تعدادمون بیشتر بشه ... هدفمند تر بشه و ...
فقط یه کم همت میخوادSleepy

جای اقای اسوده هم بسیار خالی بودHeart
ایشالا در جلسه ی بعدی همینطور که خودشون گفتن میان

یادش بخیر
چقدر زود یکسال گدشت ....
یادش یخیر اون روزا چه شور و حالی داشتم واسه برگزار شدن جلسات شیراز ...
وقتی که توی سایت تاریخ برگزاری اولین جلسه رو اعلام کردیم پیام دوستانی که اعلام امادگی میکردن چقدر خوشحالم میکرد و بالاخره اولین جلسه ی گروهی شیراز با حضور شش نفر در 27 خرداد 1392 برگزار شد و اون روز شروع جلسات گروهی شیراز بود اشنایی با دوستانی که فقط توی دنیای مجازی میشناختمشون دیدنشون از نزدیک حرف زدن در مورد موضوعی که کل زندگیمونو درگیر خودش کرده بود ...یادش بخیر ..از اون روز تا الان دقیق یکسال میگدره ...تو این مدت خیلی ها به جمعمون اضافه شدن و چند نفری هم
اومدنو رفتن .به جرات میتونم بگم جلسات شیراز مسیر زندگی منو عوض کرد و از من یک مهسای دیگه ساخت...
تو این یکسال جلسات شیراز کم وبیش به صورت مداوم برگزار شد روز به روز انگیرمون واسه درمان و کمک به همدیگه بیشتر میشد توی این یکسال توی غم و شادی های هم شریک شدیم لحطات خوبی رو دز کنار هم گدروندیم گاهی خندیدیم گاهی بغض کردیم ...و من بهترین دوستای زندگیمو پیدا کردم دوستایی که اول مجازی بودن اما الان جز بهترین دوستام هستن دوستایی که خیلی دوستشون دارم و برام عزیزن ...
27 خرداد 92 جز بهترین اتفاقات زندگی من بود اتفاقی که هیچوقت فراموشش نمیکنم و دلم واسه شورو حال اون روز خیلی تنگ شده و الانم با یه بغض شدید دارم می نویسم .....
امشب اینو نوشتم که یاد اوری کنم اون روزو اما انشالله چند هفته دیگه سر یک فرصت مناسب زمانی که همه ی دوستان بودن و بعد ار اتمام امتحانات اولین سالگرد برگزاری جلسات شیرازو جشن میگیریم ..
گاهی اوقات
حسرت تکرار یک لحظه
دیوانه کننده ترین حس دنیاست !

(کفش های آبنباتی
ژوان هریس)
خیلی دلم واسه اون روز تنگ شده خیلی ...
تک تک لحظاتش امروز توی ذهنم مرور کردم...
تداعی خاطرات اون روز برام پر از حس خوب داره ...
مرسی که هستین امیدوارم که جلساتمون و دوستیمون تا ابد پا برجا باشه ....63
براتون هر جا که هستین بهترین ها رو ارزو میکنم..
تولد یکسالکی جلسات شیراز رو به همتون تبریک میگم
به امید روزهای خوب در کنار هم.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۲۸-۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ عصر، توسط mahsa n.)
۳-۲۸-۱۳۹۳ ۰۲:۵۲ صبح
 سپاس شده توسط ali.asoodeh ، لبخند ، محسن حقیقت ، ارمیا ، hesam.g ، amini ، arash69 ، محمد حسین ، nasibeh ، fahime
ali.asoodeh
عضو انجمن

سپاس ها 22901

ارسال: #33
خانم نوازی با نوشته بسیار زیباتون حسابی دلگیرمون کردی
یادش آن روزا بخیر واقعا ....
۳-۲۸-۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ صبح
 سپاس شده توسط mahsa n ، ارمیا ، hesam.g ، amini ، arash69 ، لبخند ، محمد حسین ، nasibeh
hesam.g
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 271
سپاس شده 373 بار در 42 ارسال

ارسال: #34
سعادت نداشتم تو اولین جلسه حضور داشته باشم با اینکه بلیتمم جابه جا کرده بودم
ولی مهسا خانوم (دستشون درد نکنه و مرسی که یادشون بود) اینقد با حس نوشتن که تمام لحظات با بچه ها، از همون روزای اول آشناییمون تا به الان برام مرور شد.
واقعا یه خونواده شدیم هر چند بخاطر درس و مشق و دانشگاه یه کمی از هم دور شدیم ولی
امیدوارم خیلی زود مثل گذشته دور هم جمع بشیم.
منم(البته یه جورایی بعنوان مهمان (غیر شیرازی)) تولد یکسالگی جلسات شیراز رو به همتون تبریک میگم.
۴-۱-۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ صبح
 سپاس شده توسط amini ، ali.asoodeh ، arash69 ، لبخند ، mahsa n ، یاسین ، محمد حسین ، nasibeh
mahsa n
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 7375

ارسال: #35
سلام به تمام دوستایی که بودنشون حتی مجازی بهم امید میده..

و اما دومین سالگرد جلسات گروه درمانی شیراز

متن بالا رو که میخوندم باورم نمیشد که همین الان یکسال گدشت دقیقا یادمه پارسال همچین شبی وقتی داشتم می نوشتم یکسال

گدشت میگفتم چه زود و الان شد 2 سال....پارسال همچین شبی چقدر دلم گرفته بود .نمیدونم روزا با هم مسابقه گداشتن یا من این

روزا خوابم .

27 خرداد 92 شروع کردیم و الان 27 خرداد 94..این دو سال برا من پر از اتفاقای خوب و بد بود الان مثل یه فیلم تمام اتفاقا داره از جلو

چشمم میگدره لحطه به لحظشو یادمه ..به یه جاهایش که میرسم دلم میخواد نگهش دارم و جزبه جز شو مرور کنم و به یه جاهایش

که میرسم دلم میخواد برگردم به عقب و پاکشون کنم یه جوری پاکش کنم که هیچ جوره نشه برش گردوند .

هر چی بود این 2 سال سالهای پر اتفاقی بود ...بگدریم.

نمیدونم از چی بنویسم حرف که زیاده اما در حال حاظر به همین اکتفا میکنم فقط اومدم دومین سالگرد جلسات گروه درمانی رو به

تمام دوستای شیرازی و دوستان همیشه همراه شیراز که حمایتمون میکردند تبریک بگم. اینجا نوشتم که بگم هیچ وقت اون روزو یادم

نمیره و امسال هم تکرار میکنم 27 خرداد 92 یکی از بهترین روزهای زندگی من بوده و هست .چون بهترین دوستای زندگیمو پیدا

کردم..53

انشالله در یک فرصت مناسب جشن دومین سالگرد رو با حضور دوستان برگزار می کنیم از همین جا هم از دوستان دعوت میکنم که تشریف بیارند ..

[b]ممنون از تک به تکتون.53[/color]

[color=#006400]خدارو شکر63

براتون بهترینها رو ارزو می کنم

۳-۲۷-۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ صبح
 سپاس شده توسط ali.asoodeh ، یاسین ، faramarzi ، Adel ، محمد حسین ، nasibeh ، fahime ، saeed_khojastehfar ، mohsenhaghighat70 ، لبخند
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803
سپاس شده 36612 بار در 4895 ارسال

ارسال: #36
تبریک عرض میکنم سرکار خانم
دوستان شیراز یکی از فعال ترین گروه های انجمن هستند و سرکار خانم سکوت اجباری یکی از فعال ترین دوستان انجمن ....
برای تک تک دوستان شهر شعر و ادب ارزوی موفقیت دارم ...
۳-۳۰-۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ عصر
 سپاس شده توسط nasibeh ، ali.asoodeh ، mahsa n ، لبخند
mahsa n
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 7375

ارسال: #37
(۳-۳۰-۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ عصر)یاسین نوشته شده توسط:  تبریک عرض میکنم سرکار خانم
دوستان شیراز یکی از فعال ترین گروه های انجمن هستند و سرکار خانم سکوت اجباری یکی از فعال ترین دوستان انجمن ....
برای تک تک دوستان شهر شعر و ادب ارزوی موفقیت دارم ...
ممنون از شما اقا یاسین

همیشه با نوشته هاتون و پیگیری هاتون در بخش شیراز بهمون انگیزه میدید...

سپاس فراوان از لطفتون

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۵-۱۳۹۴ ۰۶:۳۵ عصر، توسط mahsa n.)
۴-۵-۱۳۹۴ ۰۶:۳۱ عصر
 سپاس شده توسط یاسین ، لبخند ، ali.asoodeh
saeed_khojastehfar
عضو انجمن

سپاس ها 6506
سپاس شده 4304 بار در 493 ارسال

ارسال: #38
نمی شه این ارسال را فقط خواند و تشکر کرد و رفت

اما از طرفی هم نمی شه همه آنچه دل داری را در قالب کلمات آورد و انتقال داد

دوستان شیراز
از صمیم قلب از حضورتون و تلاشتون تشکر می کنم و خوشحالم که در مسیر درمان تان ما را هم همراه می کنید

براتون بهترین ها را آرزو دارم
خجسته فر
۴-۶-۱۳۹۴ ۰۳:۴۶ عصر
 سپاس شده توسط mahsa n ، لبخند ، ali.asoodeh ، یاسین
mahsa n
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 7375

ارسال: #39
بعضی از ادما هستن که وقتی ازشون یه نوشته میبینی حس و حالت خیلی عوض میشه .

اینی که میگم نه اغراق نه تعارف، فقط یه احساس خوبه ، خوندن پیامتون مثل همیشه خیلی حس خوبی بهم داد .

مخصوصا وقتی که دنبال یه جرقه ای برا شروع ..یه نوشته میتونه خیلی بهت انگیزه بده.

سپاس فراوان از شما اقای خجسته فر
:
53:

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۱۲-۱۳۹۴ ۰۶:۵۷ عصر، توسط mahsa n.)
۴-۱۰-۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ عصر
 سپاس شده توسط لبخند ، ali.asoodeh ، یاسین
mahsa n
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 7375

ارسال: #40
سلام امشب کلی دنبال این تاپیک بودم اما پیداش نکردم و مجبور شدم در یک تاپیک دیگه 4 سالگی جلساتمون رو تبریک بگم که الان پیداش کردم و اینجا هم می نویسم چون دوست دارم این تاپیک حداقل سالی یه بار بیاد بالا و اونم هر سال خرداد ماه تاریخ سالگرد جلساتمونه

چه زود چهار سال گدشت خرداد 92 در پارک ارم جلسات رو شروع کردیم و الان 4 سال از ائم روزا میگدره ...

53
چهارمین سالگرد تاسیس انجمن لکنت شیراز رو تبریک میگم به امید اینده ای روشنتر و گفتاری روانتر53

۳-۳۰-۱۳۹۶ ۱۲:۴۰ صبح
 سپاس شده توسط zahra_70
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گزارش هفتاد و هشتمین جلسه گروهی شیراز Javadsalimi74 0 79 ۶-۱۰-۱۳۹۶ ۰۳:۱۷ عصر
آخرین ارسال: Javadsalimi74
  هفتادو هشتمین جلسه گروهی شیراز Javadsalimi74 0 79 ۶-۱۰-۱۳۹۶ ۰۳:۱۲ عصر
  جلسه گروهی یکشنبه 29 مرداد شهرستان جهرم ابوذر ابراهیمی 0 91 ۶-۳-۱۳۹۶ ۰۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: ابوذر ابراهیمی
  هفتاد و هفتمین جلسه گروهی شیراز mahsa n 0 84 ۶-۲-۱۳۹۶ ۰۱:۰۷ عصر
آخرین ارسال: mahsa n
  هفتاد و ششمین جلسه گروهی شیراز mahsa n 1 109 ۵-۲۴-۱۳۹۶ ۰۹:۱۱ عصر
  گزارش هفتاد و پنجمین جلسه گروهی شیراز Javadsalimi74 0 65 ۵-۲۴-۱۳۹۶ ۰۳:۲۸ عصر
  هفتادو پنجمین جلسه ی گروه درمانی شیراز mahsa n 4 279 ۵-۱۵-۱۳۹۶ ۱۰:۵۱ عصر
آخرین ارسال: zohair
  جلسه گروهی دوشنبه 2 مرداد و تغییر مکان جلسات شهرستان جهرم ابوذر ابراهیمی 1 133 ۵-۱۱-۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ عصر
آخرین ارسال: behnam.mohamadzadeh
  اولین سالگرد تآسیس جلسات گروهی شیراز arash69 4 1,741 ۳-۳۰-۱۳۹۶ ۱۲:۲۲ صبح
آخرین ارسال: mahsa n
  جلسات تفریحی درمانی شیراز " هتل پارس " زهرا1370 3 1,408 ۱۲-۱۲-۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: irhotelbooking
  هفتاد و چهارمین جلسه گروهی شیراز adonis 6 1,201 ۱۱-۲۴-۱۳۹۵ ۰۳:۱۷ صبح
آخرین ارسال: azade236
  مراکز توان بخشی شیراز(دارای خدمات گفتار درمانی) saeed.rain 11 18,067 ۱۱-۱۰-۱۳۹۵ ۰۸:۴۵ عصر
آخرین ارسال: Milad.mj1369
  راه اندازی جلسات گروهی برای شهر لامرد-فارس sina m 13 3,062 ۱۱-۱۰-۱۳۹۵ ۰۹:۱۳ صبح
آخرین ارسال: farnaz1364
  سی و دومین جلسه گروهی شهرستان جهرم MohamadGh 1 486 ۱۰-۲۵-۱۳۹۵ ۰۴:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ابوذر ابراهیمی
  سی و یکمین جلسه گروهی شهرستان جهرم MohamadGh 0 423 ۹-۲۶-۱۳۹۵ ۱۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: MohamadGh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان