چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
جلسات گروهی مشهد
نویسنده پیام
MRH
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 10
سپاس شده 51 بار در 4 ارسال

ارسال: #41
RE: جلسات گروهی مشهد
به نام همونی که همیشه باهام بوده
فضای جالبی بود جایی که احتیاج نیست لکنت خجالت بکشی......یه جمع.....یه هدف....و یک خواست مشترک
امروز جلسه دومم بود که به احساس خودم به خونه دومم رفتم....جوی دوستانه حکم فرما بود
امروز با توجه به تق تق های چکش پشت پنجره جلسه با نظم خاصی بود
تمرینات خوبی مثل اجرای لکنت عمدی یا دادن کنفرانس
در کل بگم ساعات حضورم در این جمع برام خاطره های جاویدانی هست
تشکر از همه کسایی که در پیشرفت و امتداد این جمع تلاش میکنن

خاطراتم برای عبرت است نه برای ذلت
همه مشکلام با تمام سختیش حالا دیگه خاطرست
۱۲-۱۳-۱۳۹۰ ۰۹:۰۵ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Foruzande ، لبخند ، hossein.amel ، ehsan_m_khani ، baroon ، nima66 ، saleh ، fahime ، Dabir ، ali.asoodeh ، sadegh06
saleh
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 5382
سپاس شده 4384 بار در 481 ارسال

ارسال: #42
سلام MRH , منم باهات وافقم, البته آخراش صدا های اضافی داشت دیونم میکرد , ولی با این حال خیلی خوش گذشت... مخصوصا که من برای اولین بار بود یه همچین جمعیو میدیدم که همشون عین من هستن... از حسین عامل هم خیلی ممنونم

تا وقتی قلب عریان کسی رو ندیدی بدن عریان خود را نشان مده .
چشمانت را برای کسی که معنی نگاهت را نمی فهمد گریان مکن .
قلبت را خالی نگه دار و اگر روزی خواستی کسی را در قلبت جای دهی سعی کن یک نفر باشد و به او بگو که :
تو را بیشتر از خودم و کمتر از خداوند دوست دارم چون به خداوند اعتقاد دارم و به تو نیاز Heart
۱۲-۱۴-۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ عصر
 سپاس شده توسط لبخند ، Foruzande ، ehsan_m_khani ، nima66 ، hossein.amel ، fahime ، Dabir ، MRH ، ali.asoodeh ، sadegh06
لبخند
عضو انجمن

سپاس ها 23175
سپاس شده 16620 بار در 1458 ارسال

ارسال: #43
:) سلام دوستان عزيز مخصوصاً اقا صالح:)
يادتون مي اد اولين پستي را كه فرستاده بودين.....خيلي خوشحالم كه در جلسات گروهي مشهد شركت مي كنين...اگر لطف كنين برامون يه گزارش مختصر از جلستون بنويسن ....حاضرين در جلسه و احساس و بازخوردتون از تمرينات و.......خلاصه همه چيرو:)
ممنون مي شيم...دستتون درد نكنه
خير پيش

:) خدایا شکرت به خاطر انجمن لکنت ایران.....فقط خدا می دانه چقدر منتظرش بودم
۱۲-۱۴-۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ عصر
 سپاس شده توسط Foruzande ، ehsan_m_khani ، RAMIN KIAN ، nima66 ، Dabir ، ali.asoodeh ، fahime ، sadegh06
fahime
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 15987
سپاس شده 8484 بار در 767 ارسال

ارسال: #44
سلام به همه دوستان خوبم
حضورتون بگم كه جلسات مشهد روز به روز داره پر بار تر ميشه وفعاليت بچه ها هم بيشتر
من ديروز كنفرانس دادم به نظر خودم خوب نبود ولي بچه هاي گروه تشويقم كردن
آخه وسطش استرس اومد سراغم
برا همتون آرزوي موفقيت ميكنم

جهان با سیب سرخی شروع شد، همرنگ عشق ...
۱۲-۱۴-۱۳۹۰ ۰۷:۱۵ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Foruzande ، RAMIN KIAN ، saleh ، لبخند ، Dabir ، MRH ، nima66 ، hossein.amel ، ehsan_m_khani ، ali.asoodeh ، sadegh06
saleh
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 5382

ارسال: #45
Blushسلام , خیلی ممنونم از شما خانونم لبخند که اینقدر به بنده لطف دارید :

من جمعه گذشته تصمیم گرفتم که برای یه بار هم که شده حضوری توی یکی از جلسات گروهی مشهد شرکت کنم ....
ظهر شنبه با حسین عامل عزیز تماس گرفتم و مطمئن شدم که امروز جلسه برگذار میشه , بعدش راه افتادم بطرف بیمارستان ابن سینا... حدود نیم ساعت زود تر از موعد به بیمارستان رسیدم....شروع کردم به قدم زدن داخل محوطه بیمارستان , کم کم خاطرات بدی که از این بیمارستان داشتم یادم اومد Sad
لحظات بدی بود ولی با دیدن حسین جان همه اونا از ذهنم خارج شد (اولین باری بود که یکی از بچه های انجمنو از نزدیک ملاقات میکردم) توی چشاش اعتماد به نفس زیادی دیدم , منو راهنمایی کرد به سمت اتاق تشکیل جلسه
همین طور که به سمت اتاق میرفیتم با یه آقا پسری آشنا شدم (متاسفانه فامیلشون یادم نیست ولی فکر کنم آقای عباس زاده بودن) که از چهرشون حدس زدم که ایشون دانشجوی سال دوم دانشگاه باشن (اما بعدا فهمیدم که دانش آموز سوم ریاضی هستن)
جلو تر که رفتیم با دو تا خانوم محترمی آشنا شدم , البته بعدا متوجه شدم که خانوم کوهستانی (که یادمه بچه های انجمن بابت امتحان ارشد خیلی بهشون تیریک گفته بودن) و خانوم عظیم زاده (که قبلا نوشته هاشونو خونده بودم) بودن و همین طور هم با MRH عزیز آشنا شدم و بلاخره با آقای پور محمد(درمانگر) آشنا شدم :)

جلسه شروع شد , همگی خودمونو معرفی کردیم (مثل همون حسی که توی کلاسای دانشگاه داشتم ......ترررررس......) آقای عباس زاده و خانوم کوهستانی و خانوم عظیم زاده کنفرانس داشتن ..... اعتماد به نفس این سه نفر واسه من به شخصه خیلی جالب بود , توی چهرشون اعتماد به نفس موج میزد و خیلی عالییی از عهده اینکار بر اومدن ...طوری که با دیدن اینهمه اعتماد به نفس منم آخر جلسه تصمیم گرفتم جلسه بعد کنفرانس بدم.......:)
آخر جلسه هم دکتر روستایی (که ایشونو انسانی با شخصیت و دانش فراوان دیدم) در مورد عشق و طبقه بندی اون صحبت کردن و دوستان دیگه هم نظراتشونو دادن که خیلی واسه من مفید بود و در نهایت جلسه تموم شد .........

پیام این جلسه به من این بود که در هر سطحی از لکنت که هستی , باید همیشه اعتماد به نفس فراوانی داشته باشی (عین تمام دوستانی که اونجا دیدم)
و به خاطر این موضوع بسیار بسیار خوشحالممممم......:)

قلبت را خالی نگه دار و اگر روزی خواستی کسی را در قلبت جای دهی سعی کن یک نفر باشد و به او بگو که :
تو را بیشتر از خودم و کمتر از خداوند دوست دارم چون به خداوند اعتقاد دارم و به تو نیاز Heart
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۲۱-۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ عصر، توسط saleh.)
۱۲-۱۵-۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ صبح
 سپاس شده توسط لبخند ، Dabir ، MRH ، Foruzande ، afsar ، nima66 ، hossein.amel ، محمد حسین ، m_kuhestani ، LOVE ، ehsan_m_khani ، ali.asoodeh ، fahime ، sadegh06
لبخند
عضو انجمن

سپاس ها 23175
سپاس شده 16620 بار در 1458 ارسال

ارسال: #46
:) اقا صالح خیلی ممنون از گزارش جالبتون:)...این گزارشها یه پیام مهم داره و انم اینه که انجمن هر روز داره گسترش پیدا می کنه:) و دوستان با پیدا کردن همدیگه در سراسر ایران می بینن که در مسیر درمانشون تنها نیستن و قوت قلب پیدا می کنن.
بازم ممنون
خیر پیش

:) خدایا شکرت به خاطر انجمن لکنت ایران.....فقط خدا می دانه چقدر منتظرش بودم
۱۲-۱۵-۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ صبح
 سپاس شده توسط saleh ، Dabir ، MRH ، Foruzande ، afsar ، nima66 ، محمد حسین ، m_kuhestani ، ehsan_m_khani ، MSA ، ali.asoodeh ، sadegh06
hossein.amel
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 6085
سپاس شده 5359 بار در 834 ارسال

ارسال: #47
سلااااااااااااااام

جلسه گروهی مشهد امروز با حضور 22 نفر تشکیل شد.
سجاد عسکریان هم مهمان ما بود...

یادش بخیر پارسال همین موقع ها جلسات با حضور من و سه تا گفتار درمان تشکیل میشد!!
حالا بعد یه سال 22 نفر شدیم که حداقل 15 تای اونا از اعضای ثابت هستن.

شااااااد باشید...

نظر دیگران، حتی زمانی که اصیل باشد، حجابی است بین تو و واقعیت.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۲۰-۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ عصر، توسط hossein.amel.)
۱۲-۲۰-۱۳۹۰ ۰۷:۵۷ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط لبخند ، Foruzande ، RAMIN KIAN ، Mhsn ، محمد حسین ، afsar ، m_kuhestani ، nima66 ، sina m ، erika ، saleh ، ehsan_m_khani ، MSA ، safari ، ali.asoodeh ، Abbas ، sadegh06
MRH
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 10

ارسال: #48
به نام همونی که منو میبینه.....روز خوبی بود با اینکه برف داشت همه رو غافلگیر میکرد و با همه تفاصیر خودم رو رسوندم به. گروهی که دلگرمی خیلی خوبی برای من شده....آروم آروم مثه دونه های برف تعداد شرکت کننده ها بیشتر و بیشتر شد به طوری که مجبور به تغییر کلاس شدیم یک مهمان خارجی هم داشتیم.
در کل روز خوبی بود ادامه توضیحات و دوستان...

۱۲-۲۰-۱۳۹۰ ۰۸:۲۶ عصر
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، hossein.amel ، Mhsn ، Foruzande ، محمد حسین ، m_kuhestani ، nima66 ، LOVE ، erika ، saleh ، ehsan_m_khani ، MSA ، safari ، ali.asoodeh ، fahime ، sadegh06
Foruzande
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 11976
سپاس شده 11056 بار در 1499 ارسال

ارسال: #49
آقا عامل، کم لطفی میکنید...
حداقل اسمی، نشانی از اعضای حاضر.. گفته های ناب ِ این دوستان ؟!
نمیشد یه مقدار گزارش پرُ پَر و پیمون تری بنویسید ؟! Rolleyes.

فهیمه جان، مهسا جان، آقا صالح.. شما ها چی ؟ نمی نویسید؟
۱۲-۲۰-۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ عصر
 سپاس شده توسط MRH ، RAMIN KIAN ، hossein.amel ، Mhsn ، erika ، afsar ، m_kuhestani ، nima66 ، محمد حسین ، LOVE ، saleh ، ehsan_m_khani ، MSA ، safari ، ali.asoodeh ، sadegh06
m_kuhestani
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 6850
سپاس شده 10331 بار در 977 ارسال

ارسال: #50
سلااااااااااااااااااااااااااااام

بله می نویسم اما الان تازه اومدم خونه و خیلییییییییییی خسته هستم فردا منتظر یه گزارش باشین

و به ان ها گفتم:
افتابي لب درگاه شماست ,كه اگر در بگشاييد به رفتار شما مي تابد...
۱۲-۲۱-۱۳۹۰ ۰۴:۳۵ صبح
 سپاس شده توسط درمانگر ، nima66 ، RAMIN KIAN ، محمد حسین ، Foruzande ، erika ، afsar ، saleh ، ehsan_m_khani ، MSA ، ali.asoodeh ، safari ، sadegh06
m_kuhestani
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 6850
سپاس شده 10331 بار در 977 ارسال

ارسال: #51
سلاااااااااااااااام

دیروز توی سالن بیمارستان با فهیمه بودم و همین طور ادم های جدید می دیدم Big Grinکه نمی شناختم و فهیمه معرفی می کرد
بالاخره حسین عامل هم اومد و کلید اتاق رو گرفت و رفتیم
یهو دیدم سجاد هم اومد من چون فیلم همایش رو دیده بودم شناختمش
سلام کردم و گفتم:من رو می شناسین؟
گفت:نه ..حدس هم نمیتونم بزنم
گفتم:من کوهستانی هستم
گفت :اهان ..m_kuhestani
گفتم :اره .. بعد خانم حکیمی و خانم مظفری (درمانگرها)اومدن و جلسه شروع شد
وجمله ی تلقینی این بود که فهیمه گفت:همه چیز مطابق خواست من تحقق می یابد
همه خودمون رو معرفی می کردیم و این جمله رو هم تکرار می کردیم
در ضمن هر 3دقیقه یه بار یه ادم جدید میومدTongue..
نوبت معرفی من که رسید مهسا جوووووووون(اریکا)اومد
خیلییییییییی خوشحال شدم گفتم:سلااااااااااام اریکا ..:)
وبعد ادامه ی معرفیم
تعداد اینقدر زیاد شد که کلاس رو عوض کردیم و به یه کلاس دیگه رفتیم
بعد مهسا خودش رو معرفی کرد و خیلییی هم عالی بود ..من که خیلی راضی بودم
بعد معرفی همه که حدود 22 نفر بودیم خانم حکیمی گفت:کی کنفرانس داره"
من گفتم:من یه چیزی اماده کردم اما خیلی جو سنگینه وادم های جدید و کلاس یزرگ و ..Undecided.
اقای صالح و حسین و فهیمه هم کنفرانس داشتن .
اول حسین رفت که خیلی عالییییییی بود و خودش هم راضیییییییییی بود
بعد اقای صالح گفتن :خانم کوهستانی نوبت شماست
گفتم:باشه ...خیلی اروم شروع کردم و با کشیده گویی و تماس نرم و...

خیلی راضی بودم
خانم حکیمی و خانم مظفری هم گفتت:از هفته پیش خیلی بهتر بودی
خانم مظفری گفت:هرروز داری بهتر میشی:)
بعد اقای صالح کنفرانس دادن که خیلی عالی بود وارتباط چشمی شون هم عالی بود
بعد فهیمه جون که مثل همیشه اروم وبا شیوه بو د

بعد هم حسین شیرینی به همه داد (انگار شیرینی دامادیش بود)Big Grin

بعد هم من زودتر رفتم و حسین سه تار زده که من نبودم
............

راستی حاضران در جلسه که من یادمه:

خانم ها:مهسا.فهیمه وساراوخورشیدی و حکیمی و مظفری و قیاسی و ..
اقایان:
پورمحمد وحسین و عباس زاده و صالح و سجاد و خواجه و ...

ببخشیییییییید یادم نیست همه رو

و به ان ها گفتم:
افتابي لب درگاه شماست ,كه اگر در بگشاييد به رفتار شما مي تابد...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۲۱-۱۳۹۰ ۰۷:۵۴ عصر، توسط m_kuhestani.)
۱۲-۲۱-۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ عصر
 سپاس شده توسط لبخند ، LOVE ، سیمین بری ، erika ، nima66 ، sina m ، محمد حسین ، afsar ، Mhsn ، hossein.amel ، saleh ، ehsan_m_khani ، MSA ، Dabir ، درمانگر ، safari ، ali.asoodeh ، sadeh ، Abbas ، Foruzande ، fahime ، sadegh06
سیمین بری
عضو انجمن

سپاس ها 13090
سپاس شده 27234 بار در 3060 ارسال

ارسال: #52
نه نمیشه .باید بلند شم برم مشهد .
وضع اینا خیلی از ما بهتره .Big GrinTongue
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۲۱-۱۳۹۰ ۰۸:۳۳ عصر، توسط سیمین بری.)
۱۲-۲۱-۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ عصر
 سپاس شده توسط LOVE ، m_kuhestani ، محمد حسین ، afsar ، Mhsn ، saleh ، ehsan_m_khani ، MSA ، Dabir ، ali.asoodeh ، Foruzande ، sadegh06
erika
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 706
سپاس شده 1246 بار در 132 ارسال

ارسال: #53
سلام
جلسه گروهی شنبه خیلی خوب بود، با وجود این که فوق العاده خسته و ناراحت بودم و یه حسی بهم می گفت که نرم رفتم و خیلی هم خوش گذشت. مهسا جون رو هم واسه اولین بار دیدم!!!! و خیلی خوش حال شدم.Heart:)
البته من تا آخر نتونستم بمونم و وسط های جلسه رفتم اما خیلی دوست داشتم بیشتر می موندم!
راستی سه تار آقای عامل هم فوق العاده قشنگ و دلنشین بود.
جای همه خالی...:)

Keep Moving Forward
۱۲-۲۱-۱۳۹۰ ۰۹:۲۰ عصر
 سپاس شده توسط محمد حسین ، LOVE ، afsar ، MRH ، Mhsn ، hossein.amel ، ehsan_m_khani ، MSA ، m_kuhestani ، Dabir ، saleh ، RAMIN KIAN ، درمانگر ، safari ، Abbas ، Foruzande ، sadegh06
MRH
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 10

ارسال: #54
شاید خیلی ها موافق نباشن وگرنه شاید میشد یه گزارش تصویری از جلسه گرفت

۱۲-۲۱-۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ عصر
 سپاس شده توسط محمد حسین ، LOVE ، afsar ، Mhsn ، hossein.amel ، saleh ، MSA ، m_kuhestani ، Dabir ، Foruzande ، fahime ، sadegh06
saleh
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 5382

ارسال: #55
سلااااااااااااااااااااااام :)
اوه اوه اوه .....چقدر از غافله عقب موندم , يه کم دير کردما.......:)
مرسي از حسين و محمد رضا و مهسا خانوم و اريکا خانوم که جلسه شنبه رو کامل شرح دادن و اصلا جاي هيچ حرفي واسه اين بنده حقير نذاشتن ... Big Grin
ولي از اون جايي که من کم نميارم بلاخره از زير سنگم که شده 4 تا کلمه حرف جور ميکنمو يه پست ميدم ...Big Grin

روز خيلي خوبي بود , داشت برف ميومد , خودمو با بدبختي تمام رسوندم به بيمارستان ... يه شوفاژ پيدا کردمو دودستي بغلش کردم تا يکم گرم بشمو لباسام خشک بشه Big Grin ... 20 دقيقه زود تر از همه ي بچه ها اومدم (چون از شهرستان ميومدم) .... زنگ زدم به يکي از دوستاي قديمي تا وقت تند تر بگذره... کم کم همه بچه ها اومدن ... چند تا از دوستاي جديد که تا حالا نديده بودمشون (نميدونم من جديد بودم يا اوناBig Grin) ... چون تعداد زیاد شد کلاسو عوض کردیم رفتیم یه کلاس بزرگتر... کلاسو که دیدم هوووول کردم , آخه قرار بود من برای اولین بار توی عمرررررررررم کنفرانس (اونم توی دومین جلسه گروهی که میخوام شرکت کنم) بدم , منی که توی دوره کارشناسیم همیشه از کنفرانس دادن شونه خالی میکردم و عطاشو به لقاش می بخشیدم , امروز باید کنفرانس میدادم تا به خودم ثابت کنم که تو میتونی ولی تااون موقع شک داشتم....بعد اینکه همه خودشونو معرفی کردن نوبت به ارائه کنفرانس رسید ...بلاخره حسین رو راضی کردم که زود تر از همه کنفرانس بده (عالییییی بود میتونم حتی اینو بگم که یه دونه لکنت هم نداشت), نوبت به مهسا خانوم رسید ( میدونستم که با اعتماد به نفس بالا صحبت میکنن )برای همین بود که اصرار کردم که ایشون زود تر کنفرانس بدن تا حس بالای اعتماد به نفسشون به منم منتقل بشه.....
بلاخره نوبت به من رسید ضربان قلبم بالای 120 تا در دقیقه رسیده بود , دستام خیلی عرق کرده بود , دهنم خشک خشک شده بود ConfusedSad(البته فکر کنم کسی متوجه اینا نشده بود) موضوع کنفرانس : تشخیص دروغ و دروغگو.......شروع کردم ... به نام خدا و...

اوایل صحبتام خیلی مراقب لکنت نکردن بودم , اما خوشبختانه آخرای کنفرانسم حواسم فقط به موضوع بود و من اصلا فراموش کردم که یه آدم لکنتی هستم با آرامش تمام Sleepy صحبتام رو به پایان بردم (خدایا ازت ممنونم)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۲۲-۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ عصر، توسط saleh.)
۱۲-۲۲-۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ صبح
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، ehsan_m_khani ، LOVE ، m_kuhestani ، Mhsn ، erika ، محمد حسین ، safari ، لبخند ، Abbas ، Foruzande ، fahime ، sadegh06
abtin-darmangar
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 6
سپاس شده 65 بار در 41 ارسال

ارسال: #56
سلام به دوستان که در مشهد دور هم جمع میشید خیلی از شنیدن پیشرفتهای شما خوشهال هستم
امید دارم اگه مشهد اومدم حتما همتونو ببینم
از پیش هم سال نو را بشما تبریک میگم
درمورد بعضی دوستان که گزارش دادن ضربان قلبشون بالا میره/من میگم شما اگر شخصیت قوی یک داستان مثل رستم یا ناپلئون ویا....
شب قبل از حضور در این جلسات در ذهن پرورش بدی روز بعد دیدگاه تو با الهام از این شخصیت قوی خودشو نشون میده وبا گفتار بسیار روان واعتماد بنفس عالی برنامه شما شکل میگیره/نباید منتظر بشی تا از دیگران در همون لحظه اعتماد بگیری باید وقتی وارد اون جلسه میشی یک شخصیت قوی را برای خودت طرحواره کرده باشی-حالا با این اعتماد بنفس که از اندیشه خودت بوجود امده فقط به جلو وروانی بسیار عالی بیاندیش نه روانی حداقل.
۱۲-۲۲-۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ عصر
 سپاس شده توسط Mhsn ، saleh ، درمانگر ، erika ، MRH ، dark_sky ، sadegh06
saleh
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 5382

ارسال: #57
سلام abtin-darmangar .....
به نکات خیلی خوبی اشاره کردین و حتما سعی میکنم که دفعات بعد بکار بگیرمشون...
اما من واسه این اعتماد به نفس نداشتم که موضوعیو که یه هفته فرصت داشتم راجبش تحقیق کنم هنوز پیدا نکرده بودم (راستشو بخوایی هنوز دنبالش نرفته بودم)...جمعه شب موضوع رو پیدا کردم و فقط تونستم دوبار بخونمش و اصلا روی متن مسلط نبودم بعلاوه من اولین بارم بود که کنفرانس میدادم ............

ولی با این حال اینا بهانه های خوبی نیستن و ایشاالله سال دیگه این نکته ها رو حتما حتما اجراش میکنم...مرررسی بابت یادآوریتون..... منم عید رو پیشاپیش به شما تبریک میگم

ممنوم از پست خوبتون......

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۲۲-۱۳۹۰ ۰۳:۴۱ عصر، توسط saleh.)
۱۲-۲۲-۱۳۹۰ ۰۳:۳۸ عصر
 سپاس شده توسط لبخند ، fahime ، MRH ، ehsan_m_khani ، Abbas ، Foruzande ، sadegh06
fahime
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 15987

ارسال: #58
سلام به همه ي دوستان خوبم
اول يه اعتراف....من تا حالا گزارش ننوشتم اگه بده به خوبي خودتون ببخشيد.
و اما امروز اومدم از همه زودتر گزارش جلسه گروهي مشهد رو بنويسم
اينقدر بچه ها اون هفته بچه ها گفتن 22 نفر بوديم كه اين هفته فقط 9 نفر بوديم اما آخر سال ديگه به عزيزاني كه نيومدن حق مي دم
جلسه امروز تشكيل شده بود از آقايان عامل.صالح.احسان.محمد رضا.اسماعيل.مهرداد. درمانگر خوبم خانوم مظفري.آقاي روستايي روانشناس گروه و اين بنده.البته آقاي پور محمد تقريبا آخراي جلسه تشريف آوردند.
جلسه شروع شد اول هر كدوم از ما تجربه هامون رو گفتيم واينكه چطوري باهاشون مقابله كرديم
بعد محمد رضا و احسان كنفرانس دادن.هر 2 نفر بسيار عالي بودن مخصوصا محمد رضا كه احاطه ي خوبي روي موضوع داشت
حالا نوبت اين شده بود كه برا سال آينده ساختار مشخص كنيم.همه اعضا نظر دادن.فكر كنم سال آينده خيلي پر بار تر باشه
بعد روانشناس گروه پيشنهاد داد كه دستاوردهايي كه سال 90براتون داشته رو بگيد و اينكه سال 91 چه تصميماتي دارين.آقاي عامل چون مي خواست ساعت بره اول از همه گفت و رفت.بعد هم بقيه اعضا گفتن.
همه سعي ميكرديم با شيوه صحبت كنيم و كلا حرف هاي بچه ها پر از اميد بود.آقا صالح با شيوه خيلي خوب حرف ميزد
آخر جلسه هم آقاي پور محمد با خوندن يه شعر سعدي سال خوبي رو برا همه آرزو كرد.ما هم تصميم گرفتيم در سال جديد همه اهدافمون رو عملي كنيم
چقدر سخت بودSadSad
ديگه بقيه شو دوستان زحمت بكشند كامل كنند...
برا همه سال خوبي آرزو مي كنمHeartHeartHeart

۱۲-۲۷-۱۳۹۰ ۰۷:۴۴ عصر
 سپاس شده توسط ehsan_m_khani ، saleh ، محمد حسین ، safari ، erika ، Abbas ، Foruzande ، m_kuhestani ، sadegh06
fahime
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 15987

ارسال: #59
سلام به همه ي دوستان خوبم
اول يه اعتراف....من تا حالا گزارش ننوشتم اگه بده به خوبي خودتون ببخشيد.
و اما امروز اومدم از همه زودتر گزارش جلسه گروهي مشهد رو بنويسم
اينقدر بچه ها اون هفته بچه ها گفتن 22 نفر بوديم كه اين هفته فقط 9 نفر بوديم اما آخر سال ديگه به عزيزاني كه نيومدن حق مي دم
جلسه امروز تشكيل شده بود از آقايان عامل.صالح.احسان.محمد رضا.اسماعيل.مهرداد. درمانگر خوبم خانوم مظفري.آقاي روستايي روانشناس گروه و اين بنده.البته آقاي پور محمد تقريبا آخراي جلسه تشريف آوردند.
جلسه شروع شد اول هر كدوم از ما تجربه هامون رو گفتيم واينكه چطوري باهاشون مقابله كرديم
بعد محمد رضا و احسان كنفرانس دادن.هر 2 نفر بسيار عالي بودن مخصوصا محمد رضا كه احاطه ي خوبي روي موضوع داشت
حالا نوبت اين شده بود كه برا سال آينده ساختار مشخص كنيم.همه اعضا نظر دادن.فكر كنم سال آينده خيلي پر بار تر باشه
بعد روانشناس گروه پيشنهاد داد كه دستاوردهايي كه سال 90براتون داشته رو بگيد و اينكه سال 91 چه تصميماتي دارين.آقاي عامل چون مي خواست ساعت 4 بره اول از همه گفت و رفت.بعد هم بقيه اعضا گفتن.
همه سعي ميكرديم با شيوه صحبت كنيم و كلا حرف هاي بچه ها پر از اميد بود.آقا صالح با شيوه خيلي خوب حرف ميزد
آخر جلسه هم آقاي پور محمد با خوندن يه شعر سعدي سال خوبي رو برا همه آرزو كرد.ما هم تصميم گرفتيم در سال جديد همه اهدافمون رو عملي كنيم
چقدر سخت بودSadSad
ديگه بقيه شو دوستان زحمت بكشند كامل كنند...
برا همه سال خوبي آرزو مي كنمHeartHeartHeart

۱۲-۲۷-۱۳۹۰ ۰۷:۴۵ عصر
 سپاس شده توسط MRH ، ehsan_m_khani ، m_kuhestani ، لبخند ، saleh ، محمد حسین ، hossein.amel ، nima66 ، erika ، Foruzande ، sadegh06
MRH
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 10

ارسال: #60
با تشکر از خانومه فهیمه
روز خوبی بود
یعنی عالی بود آخه بعضی حرفا یه امید خوبی به من داد
و باعث شد که بتونم سال نود 1 رو با انرژی شروع کنم

۱۲-۲۷-۱۳۹۰ ۰۷:۵۲ عصر
 سپاس شده توسط fahime ، ehsan_m_khani ، m_kuhestani ، لبخند ، saleh ، محمد حسین ، RAMIN KIAN ، hossein.amel ، erika ، Abbas ، Foruzande ، sadegh06
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  همایش لکنت مشهد hossein.amel 18 7,607 ۱۰-۳-۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ صبح
آخرین ارسال: m.jafari
  همکاری علمی در جلسه گروه درمانی مشهد محبوبه سادات حسینی نژاد 0 1,188 ۱-۳۰-۱۳۹۴ ۰۸:۵۸ عصر
آخرین ارسال: محبوبه سادات حسینی نژاد
  جلسات گروهی پارک ملت مشهد faramarzi 7 2,623 ۱۱-۲۳-۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ عصر
آخرین ارسال: یاسین
  آرامگاه خواجه مراد مشهد Epersianhotel 1 1,627 ۹-۲۶-۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ صبح
آخرین ارسال: shahmusic
Heart مجموعه کارتینگ مشهد Epersianhotel 0 1,958 ۹-۱۸-۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ عصر
آخرین ارسال: Epersianhotel
  جلسات گروهی فرهنگسرا mahdi.s 17 4,697 ۷-۹-۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: sadeh
  گفتمان صمیمی و درمانی در کوهسنگی مشهد مهسا 3 2,162 ۵-۲۱-۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ صبح
آخرین ارسال: faramarzi

پرش به انجمن: