چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
برگزاری کمپ 1 اسفند در اصفهان
نویسنده پیام
Mohsen69
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 2173
سپاس شده 6475 بار در 920 ارسال

ارسال: #41
RE: برگزاری کمپ 1 اسفند در اصفهان
کاش تاریخش رو عوض نمیکردین..!

من 1 اسفند کرج اجرا دارم...
به هر حال ببخشید که نمیتونم بیام محمد جان.
از خانم موذنی هم عذر خواهی کن...

اما جام رو خالی کنید حتما...

:)
مرسی.

[تصویر:  1497595_568352629913782_2084178942_n.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۲۶-۱۳۹۲ ۰۵:۲۰ عصر، توسط Mohsen69.)
۱۱-۲۶-۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ صبح
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، molaei ، سعیدـ112 ، parvaz ، مهسا ، sevenskylove ، aliii ، ali.asoodeh ، محمد حسین ، mohammad rajabi ، لبخند ، parnia ، تبسم 68 ، ali@r ، khodam
مهسا
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 3939
سپاس شده 2672 بار در 418 ارسال

ارسال: #42
ببخشید منم نمیتونم بیام.
ایشالاه یه کمپ مشهد میزاریم .از خجالتتون درمیایم024
۱۱-۲۶-۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sevenskylove ، میلاد 1 ، سعیدـ112 ، aliii ، ali.asoodeh ، محمد حسین ، mohammad rajabi ، لبخند ، shahab57 ، parnia ، تبسم 68 ، ali@r ، khodam
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4975
سپاس شده 2658 بار در 355 ارسال

ارسال: #43
سلام به همه
امروز تازه این تاپیک رو دیدم و چه جالب بود که خودم خبر نداشتم ولی اسمم توی لیست بود. چه کیفی کردم مننننننننننننننننن6
بهرحال من هم مثل بقیه دوستان واسه تاریخ 24 بهمن برنامه ریزی کرده بودم و حتی تهران نوبت ام آر آی گرفته بودم ولی متاسفانه بدلیل تغییر تاریخ با مشکلات زیادی مواجه شدم هم برنامه ام آر آی بهم خورد هم اینکه دقیقا افتاد وسط شیفت کاریم که با هزار بدبختی دارم نفر پیدا میکنم بذارم جام و بیام کمپ. آخه سری قبلی که دوست داشتم بیام نشد و این سری به خودم گفتم باید حتما شرکت کنم مخصوصا اینکه دوستان جدیدی اونجا پیدا کردم8
موفق باشید

یادت باشه تو معمار زندگی خودت هستی پس شکست هایت رو گردن کسی نیانداز.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۲۹-۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ صبح، توسط aliii.)
۱۱-۲۹-۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ صبح
 سپاس شده توسط molaei ، ali.asoodeh ، میلاد 1 ، محمد حسین ، mohammad rajabi ، sevenskylove ، لبخند ، shahab57 ، ehsan_m_khani ، fahime ، سعیدـ112 ، parnia ، تبسم 68 ، khodam
محمد حسین
عضو انجمن

سپاس ها 16521
سپاس شده 16675 بار در 1885 ارسال

ارسال: #44
?Do you really think that Camp will be held without Mohammed Hussein
!I'm coming to Isfahan
...If God wills
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۲۹-۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ عصر، توسط محمد حسین.)
۱۱-۲۹-۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ عصر
 سپاس شده توسط molaei ، mohammad rajabi ، sevenskylove ، لبخند ، shahab57 ، aliii ، ehsan_m_khani ، fahime ، ali.asoodeh ، parnia ، تبسم 68 ، میلاد 1 ، khodam
r3za
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 93
سپاس شده 748 بار در 85 ارسال

ارسال: #45
بچه مشهدم
ولی ایشالله ایشالله بچه های اصفهان تو کارتون موفق باشید

میم مثه من
یک گوشه از وجوده چند لایه یک موجوده زندس
خوشحال میشم بخونید
۱۱-۲۹-۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ عصر
 سپاس شده توسط mohammad rajabi ، sevenskylove ، لبخند ، محمد حسین ، aliii ، ehsan_m_khani ، fahime ، parnia ، تبسم 68 ، میلاد 1 ، khodam
محمد حسین
عضو انجمن

سپاس ها 16521
سپاس شده 16675 بار در 1885 ارسال

ارسال: #46
سلام.
کاشکی این سفر تمام نمی شد. همسفری و هم صحبتی با خانم متین، یاسین..چه همسفرای خوبی.
خنده ها و شادی های توی راه.
خانم متین توی اتاق خودش قشنگ تر از من سفرنامه نوشت...
...
دیدن همه دوستانی که بهترین انسان های روی زمین اند. با وفاترین. با محبت ترین. با احساس ترین...
درمانگرانی که بعد از دیدن و مراجعه به چهار درمانگر در 17 سال اخیر، بهترین هایی بودند که دوستشان داشتم.
دردل مراجع سبز در ساعت های آخر که غرورش بهش میگه کاش نمی گفت! اما برِ واقعیِ ذهنش میگه خیلی هم خوب بود! بی خیال!
خداحافظی شیرین..
و سفری که ای کاش تمام نمی شد.
واژه ها رو نمی تونم به کار ببرم. کلمه ها برای بیان بهترین احساس هایم، کوچکند.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۲-۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ عصر، توسط محمد حسین.)
۱۲-۲-۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ عصر
 سپاس شده توسط shahab57 ، m_kuhestani ، saleh ، aliii ، مهسا ، mohammad rajabi ، ehsan_m_khani ، molaei ، safari ، fahime ، sevenskylove ، ali.asoodeh ، سعیدـ112 ، parnia ، Abbas ، تبسم 68 ، میلاد 1 ، khodam ، یاسین ، لبخند
mohammad rajabi
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 498
سپاس شده 710 بار در 59 ارسال

ارسال: #47
سلام به دوستان عزیز

کمپ ا اسفند هم به خوبی برگزار شد و دوستان زیادی رو از نزدیک زیارت کردیم و در کنار هم یک روز به یادماندنی رو رقم زدیم......

ممنون از دوستانی که تشریف آوردند و با حضورشون به جلسه گرما و انرژی بخشیدند و جای دوستانی هم که نبودند خیلی خالی بود.....

گزارش خانم لبخند و محمد حسین عزیز هم قشنگ بود ، دوست دارم گزارش های دوستان دیگه رو هم بخونم......

اگه هم دوست داشتید میتونید از تاپیک زیر ، گزارش دوستان دیگه رو بخونید.....
گزارش کمپ 1 اسفند 92

ممنون
۱۲-۳-۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ صبح
 سپاس شده توسط ehsan_m_khani ، shahab57 ، محمد حسین ، molaei ، safari ، مهسا ، aliii ، fahime ، sevenskylove ، ali.asoodeh ، سعیدـ112 ، parnia ، لبخند ، تبسم 68 ، میلاد 1 ، khodam
shahab57
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 556
سپاس شده 314 بار در 42 ارسال

ارسال: #48
مدتها بود دلم برای بهار تنگ بود ولی دیگه باران بهاری یه سورپرایز بود.حالا دیگه نگرانش هم هستیم نگران بهار و کاکتوسهاش
محمد حسین نوشته میام بعد دوباره نوشته ممکنه نیام ،آخرش هم که نوشته میام
اگه میون صد نفرم باشه میتونی از تیپش بفهمی که محمدحسین کدومشونه.
به کوری چشم بعضیا یاسین عالی عالی بود و مثل همیشه کوهی از انرژی و ستودنی دیگه هیچ مثالی دربارش صادق نیست.
وای وای وای این دکتر متین دیگه چی بود ؟؟؟تا چیزی نگه نمیتونی بفهمی کیه عجب روحیه ای !!!!
پرنیا که صحبت کرد فکر کنم حتی یه دونه واو اضافه هم نگفت .....

هر کس مرا دوست بدارد او را می کشم و هر که را بکشم خود خونبهای اویم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۴-۱۳۹۲ ۰۷:۰۸ عصر، توسط shahab57.)
۱۲-۳-۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ عصر
 سپاس شده توسط مهسا ، aliii ، fahime ، sevenskylove ، ali.asoodeh ، ehsan_m_khani ، سعیدـ112 ، parnia ، mohammad rajabi ، molaei ، محمد حسین ، لبخند ، تبسم 68 ، میلاد 1 ، khodam ، یاسین
aliii
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4975
سپاس شده 2658 بار در 355 ارسال

ارسال: #49
سلام
من اولین باری بود که توی کمپ اصفهان شرکت میکردم ولی اینقدر جو خوب و صمیمی بود که سعی میکنم باز هم شرکت کنم. فکر میکنم این جلسه برای همه بچه ها مفید بود و استفاده لازم رو بردن. تو این جلسه با دوستان زیادی آشنا شدم ولی فکر کنم قهرمان این کمپ خانم جعفری زادگان بودن که با ارائه عالی کنفرانسشون و پس از اون هم اشک های خانم ملایی در ابراز احساستشون به خانم جعفری زادگان قشنگ ترین لحظات کمپ بودن و واقعا همه رو تحت تأثیر قرار داد. البته خانم ملایی سابقه طولانی در ایجاد این فضاها داره. امیدوارم سری بعدی که کمپ برگزار میشه شاهد پیشرفت بیشتر خانم جعفری زادگان باشیم.
همچنین میتونم به حضور یاسین عزیز اشاره کنم که واقعا نسبت به سری های قبلی که دیده بودمش خیلی روان تر صحبت میکرد. البته کف زدنهاش رو هم یادم نمیره که چطور جو رو متشنج کرده بود.
ولی سورپرایز من توی این کمپ حضور خانم دکتر متین بود که بعد از مدت زیادی میدیدمشون، ایشون هر جایی که باشن همه رو جذب خودشون میکنن. ارائه به زبان انگلیسیشون هم نقطه عطفی در کمپ بود.
باید به پشرفت خانم صفری هم اشاره کنم که واقعا نسبت به قبل خیلی روان تر بودن.
همچنین باید به حضور آقای رجبی که مثل دوبار قبلی که دیده بودمشون با برنامه صحبت میکردن و همچنین آقای سعیدی زاده اشاره کنم که زحمت زیادی رو برای برگزاری کمپ کشیدن. دوستان دیگه حاضر هم که اسمشون یادم نیست همه عالی بودن. مثل محمدحسین، خانم پرنیا که اولین بار میدیدمشون و خیلی عالی ارائه دادن.
برنامه های کمپ واقعا جالب بودن و تنوع رو میشد در تمام برنامه ها دید. برگزاری برنامه شعرخوانی که نکته جالب اون حضور من و خانم ملایی به عنوان مصدومان این کمپ در یک گروه بود که شعرمون هم خیلی خوب بود. ارائه گروهی هم از برنامه های جلب کمپ بود.
ولی یکی از قشنگ ترین برنامه های کمپ انشا بود که کلی خندیدیم چون هر کسی بسته به سلیقه و ابتکار عملش انشا رو یه جور نوشته بود که همین موضوع باعث شده بود کلی بخندیم.
در انتها هم از زحمات آقای شفیعی و خانم مؤذنی تشکر میکنم که این کمپ رو برگزار کردن و همچنین زحمات آقای رجبی، سعیدی زاده و خانم پیمان که بخاطر ازدواجشون هم بهشون تبریک میگم.
موفق باشید

یادت باشه تو معمار زندگی خودت هستی پس شکست هایت رو گردن کسی نیانداز.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ عصر، توسط aliii.)
۱۲-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ عصر
 سپاس شده توسط Elina ، fahime ، moslemk ، sevenskylove ، ali.asoodeh ، ehsan_m_khani ، سعیدـ112 ، parnia ، mohammad rajabi ، shahab57 ، molaei ، محمد حسین ، لبخند ، Abbas ، مهسا ، تبسم 68 ، میلاد 1 ، khodam ، یاسین
ali.asoodeh
عضو انجمن

سپاس ها 22901
سپاس شده 18896 بار در 2715 ارسال

ارسال: #50
خوشحالم . امیدوارم به همتون خوش گذشته باشه دوستان عزیز.
امروز آقا عباس گودرزی خبرشو بهم رسوند که چقد مراسم خوبی و صمیمیی بوده .
تنها دلخوشی ما دوستانی که قسمت نشد به هر دلیلی حضور داشته باشیم تو کمپ فقط همین گزارش های جذاب و خوندنی شما دوستان عزیز هست .
پس مشتاقانه منتظر خوندن گزارش هاتون هستیم .
۱۲-۴-۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ صبح
 سپاس شده توسط ehsan_m_khani ، سعیدـ112 ، parnia ، mohammad rajabi ، ali@r ، shahab57 ، molaei ، محمد حسین ، لبخند ، fahime ، Abbas ، مهسا ، aliii ، تبسم 68 ، میلاد 1 ، sevenskylove ، khodam ، یاسین
mohammad rajabi
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 498

ارسال: #51
کمپ 1 اسفند یه تجربه ی متفاوت بود ، آشنا شدن با کسانی که دوست داشتم باهاشون آشنا بشم....
وقتی وارد کلینیک شدم با محمد حسین و خانم لبخند آشنا شدم و چقدر محمدحسین دوست داشتنی و چقدر خانم لبخند ، خوش برخورد بودن....

لکنت هم هر دفعه ای بهم زنگ میزد و میگفت منو فراموش نکن ، منم میخوام بیام کمپ.....هرچی اشغال میکردم بازم زنگ میزد...038

خانم مولایی هم اومدن و مثل همیشه اول یه سلام کلی به جمع و بعد از مستقر شدن ، احوال پرسی تک به تک.....
برام جالب بود که فشار زمان در لحظه ی ورود رو به خوبی مدیریت کردن......
البته تو ذهنم انتظار داشتم که مثل همیشه فعال و پر جنب و جوش باشن ولی این بار کمی مصدوم بودن که ایشالا هر چه زودتر برطرف بشه ، البته این کمپ جالب بود ، سه تا مصدوم داشتیم ، خانم مولایی و آقا میلاد و علی آقا.....و حضور در این شرایط نمایانگر انگیزه و حس مقاومت در آنها بود.....

از تیمور کمپ و افسانه و پدرام که بگذریم ، لحظاتی با چشمان بسته با دوستان هم صدا شدیم و چقدر این انرژی جمعی ، آرامش بخش بود......
از شانس خوب ما ........با آقای درمانگر هم گروه شدیم و چه گروهی و چه شعر عاشقانه ای.....و خنده ی بچه ها و شکایت خانم بهار ، که من دوربین دستمه نمیتونم بخندم.....

و هم خوانی زیبای یاسین و خانم لبخند که واقعا زیبا بود.....
هم گروهی با یاسین که دیگه نگو......سعادت میخواد الکی که نیست.....4

لحظه ی ناهار و خیابونی که هر طرفش رو میبینی یه دوست آشنا میبینی و چقدر دیدن این خیابون فردای اون روز یادآور دلتنگیه....
کلاس انشا و سمت چپت خانم بهار که دوران مدرسه رو یادآوری میکنه و تو را هم میبره توی دوران مدرسه و زنگ انشا و سمت راستت حسین که فقط سعی میکردم بهش نگاه نکنم وگرنه منفجر میشدم از خنده......ماشالا یکی از بمب های انرژی کمپ بود که توی کنفرانس هم سعی کردم اصلا به چشماش نگاه نکنم وگرنه وسط کنفرانس خندم میگرفت......

شنیدن صحبت دوستان که هر کدوم حامل تجربیات و اتفاقات و احساساتی دوست داشتنی بودند و اشک هایی که صادقانه و بی صدا ، فریاد مقاومت و شادی سر میداد....لحظه ای که دوستی ها رو ماندگار میکنه.....

و لحظه هایی که از یاد نمیره ....
شعر خوانی عباس ، صحبت های صادقانه محمد حسین ، مقاومت میلاد ، انگیزه ی زیمنس ، اعتماد به نفس علی ، شوخ طبعی سعید ، حضور انرژی بخش زهیر ، مسئولیت پذیری حمید ، اجرای خوب شهاب و غزاله ، شور و نشاط راضیه و حسین و یاسین ، آرامش فهمیه و مهسا ، انگیزه ی زینب و سارا ، حضور گرم تبسم ، کنفرانس دوست داشتنی لبخند ، استقامت و مهربانی بهار ، آرامش گلشن ، پیشرفت پروانه و زهرا و فاطمه ، ریلکسی امیر حسین و معصومیت پریسان و دقت پرنیا و انرژی مستر یالوم و چهره ی مهربان درمانگر........53

و چقدر خالی بود جای موسیقی محسن و حضور گرم لیلا و آرامش و تحلیل دوتا احسان ها و بمب اتم صالح و گفتار آهنگین شایان و نمودار رضا و.........53

ممنون از خانم موذنی و آقای شفیعی و خانم پیمان و حمید عزیز و ممنون از دوستانی که با حضورشون باعث به وجود آوردن این لحظه های قشنگ شدند....

۱۲-۴-۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ صبح
 سپاس شده توسط shahab57 ، molaei ، ehsan_m_khani ، محمد حسین ، مسافر ، parnia ، Amin.Askari ، لبخند ، fahime ، Abbas ، سعیدـ112 ، مهسا ، aliii ، razieh ، تبسم 68 ، ali.asoodeh ، میلاد 1 ، ali@r ، sevenskylove ، khodam ، یاسین
fahime
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 15987
سپاس شده 8484 بار در 767 ارسال

ارسال: #52
سلام به همه ی دوستان خوبم
نمیدونم چی بگم؟؟ فقط دوست دارم چشمامو ببندم و با تمام احساسم راجع به دوستانم بنویسم...
کمپ 1 اصفهان، یه تجربه جدید و قشنگ و فراموش نشدنی بود....
مثل یه تابلوی بزرگ نقاشی که لحظات و تصاویرش مدت ها در بهترین تالار ذهنم حک میشه...
یه احساس قشنگ اسمشو میذارم تعهد و مسئولیت پذیری یک درمانگر
یه احساس آبی اسمشو میذارم صداقت انسان هایی از جنس آسمون خدا
یه احساس سبز اسمشو میذارم مهربونی دوستی به نام مهسا..
یه احساس امید مثل زینب،
یه احساس بنفش مثل پرنیا،
یه احساس انگیزه مثل زهرا
یه احساس آشنایی مثل فاطمه
یه احساس ثبات و صلابت مثل غزاله
یه احساس آرامش مثل بهار
یه احساس صورتی مثل خانم متین،
یه احساس محکم بودن و نترسیدن مثل سارا،
یه احساس انرژی و موفقیت مثل راضیه
یه احساس گل گلی، یه احساس شکفتن و نو شدن مثل پروانه
یه احساس آشنا و نزدیک مثل پریسان
یه احساس خوب مثل گلشن ، تبسم
یه احساس ارغوانی، یه احساس دوست داشتنی، یه دلتنگی قشنگ مثل لیلا
یه حس پیشرفت که بهم انگیزه و امید می داد، اسمشو میذارم، یاسین اکبری،عباس گودرزی، زیمنس، میلاد..
یه سفر به درون ارزشمند، یه تغییر اساسی اسمشو میذارم علی باوی..
یه احساس رضایت،یه احساس مسئولیت،یه آگاهی کامل از لکنت، اسمشو میذارم محمد رجبی، حمید سعیدی زاده...
یه احساس ناب از تمام لحظه هایی که سخت گذشت ولی گذشت اسمشو میذارم محمد حسین سجادی منش..
یه احساس روشن، اسمشو میذارم محمد مشایخی..
یه احساس مقاومت، اسمشو میذارم حسین شیرانی و محمدشهابی.
و یه عالمهههههه احساس های رنگین کمونی اسمشون رو میذارم، وجود فهیمه..
ممنون از همه ی کسانی که این لحظه های قشنگ رو توی ذهنم به یادگار گذاشتند.....8
جای مهسا کوهستانی عزیزم، آقای محمدخانی و تمامی دوستانی که نبودند خالی...

جهان با سیب سرخی شروع شد، همرنگ عشق ...
۱۲-۴-۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Amin.Askari ، molaei ، محمد حسین ، Abbas ، ali.asoodeh ، سعیدـ112 ، saleh ، مسافر ، مهسا ، aliii ، razieh ، parnia ، shahab57 ، horeyeh ، تبسم 68 ، لبخند ، میلاد 1 ، ali@r ، sevenskylove ، mohammad rajabi ، khodam ، یاسین ، ehsan_m_khani
mahdiniya.z
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 152
سپاس شده 942 بار در 190 ارسال

ارسال: #53
سلام دوستان خوبم
باراولمه دارم برابچه هاي خوب اصفهاني مينويسم آخه بتازگي عضودوستان خودم شدم...انشالاهميشه سرشارازاميدو موفقيت باشيد...ب مازندران اومديدبماهم سربزنيد..هرچه همدلي بيشترمسير تعالي اميدش پربارتره...
هميشه وهمه جا موفق و پشتكارتان جانانه ترباشد...خدايارتان1
۱۲-۵-۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ عصر
 سپاس شده توسط molaei ، تبسم 68 ، aliii ، ali.asoodeh ، لبخند ، مهسا ، shahab57 ، محمد حسین ، fahime ، ali@r ، میلاد 1 ، Amin.Askari ، مسافر ، sevenskylove ، mohammad rajabi ، khodam ، یاسین
ali@r
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 3121
سپاس شده 1710 بار در 336 ارسال

ارسال: #54
سلام ..
خیلی وقته اینجاها ننوشتم..نمیدونم از کجا بنویسم..اومدم بگم خیلی خوشحال شدم که کمپ برای دوستانی که حضور داشتن خوش گذشته و مفید بوده..
از گزارش های خوبتون هم ممنون که اونایی هم که نبودن رو در جریان کمپ قرار میدید..
امیدوتارم تو کمپ های بعدی منم بتونم شرکت کنم...
اگه امکانش هس عکس هم قرار بدید..
دوستان خدا قوت..همیشه شاد باشید..
8024
۱۲-۹-۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ صبح
 سپاس شده توسط میلاد 1 ، محمد حسین ، مهسا ، Amin.Askari ، aliii ، fahime ، مسافر ، molaei ، تبسم 68 ، sevenskylove ، mohammad rajabi ، khodam ، یاسین ، لبخند ، ali.asoodeh
مسافر
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 6213
سپاس شده 3239 بار در 635 ارسال

ارسال: #55
please photo
photo please
please photo please
photo please photo
please
please
photo
......

وسیع باش و تنها ، سر به زیر و سخت
۱۲-۱۰-۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ عصر
 سپاس شده توسط molaei ، تبسم 68 ، sevenskylove ، ali@r ، aliii ، mohammad rajabi ، محمد حسین ، khodam ، یاسین ، ali.asoodeh
مهسا
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 3939
سپاس شده 2672 بار در 418 ارسال

ارسال: #56
(۱۲-۱۰-۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ عصر)مسافر نوشته شده توسط:  please photo
photo please
please photo please
photo please photo
please
please
photo
......

ترجمه: لطفا عکس454545454545

373737373737
۱۲-۱۳-۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ صبح
 سپاس شده توسط مسافر ، میلاد 1 ، molaei ، sevenskylove ، تبسم 68 ، aliii ، mohammad rajabi ، محمد حسین ، khodam ، ali@r ، یاسین ، لبخند ، ali.asoodeh
mohammad rajabi
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 498

ارسال: #57
سلام
ممنون از گزارش های خوب دوستان و ممنون از ali.asoodeh و mahdiniya.z و ali@r عزیز که پیگیر گزارش کمپ هستند .
همانطور که در کمپ های قبلی ، قرار بر این بود که عکسی گذاشته نشود ، در این کمپ نیز عکسی گذاشته نمیشود .
با تشکر از دوستان
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۱۴-۱۳۹۲ ۰۴:۵۵ صبح، توسط mohammad rajabi.)
۱۲-۱۴-۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ صبح
 سپاس شده توسط محمد حسین ، molaei ، khodam ، مهسا ، تبسم 68 ، aliii ، sevenskylove ، ali@r ، یاسین ، لبخند ، fahime ، ali.asoodeh
مسافر
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 6213
سپاس شده 3239 بار در 635 ارسال

ارسال: #58
(۱۲-۱۴-۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ صبح)mohammad rajabi نوشته شده توسط:  سلام
ممنون از گزارش های خوب دوستان و ممنون از ali.asoodeh و mahdiniya.z و ali@r عزیز که پیگیر گزارش کمپ هستند .
همانطور که در کمپ های قبلی ، قرار بر این بود که عکسی گذاشته نشود ، در این کمپ نیز عکسی گذاشته نمیشود .
با تشکر از دوستان

نوشته ما در خصوص گذاشتن عکس فقط و فقط در حد یه درخواست بود نه بیشتر
اصراری بر این امر نیست
صلاح کار خویش خسروان دانند
حتما توجیه خوبی برای این قضیه دارند یا تجربیات گذشته باعث این امر شده
به هر حال تشکر میکنم و به نظرتان احترام میگذارم

وسیع باش و تنها ، سر به زیر و سخت
۱۲-۱۴-۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ صبح
 سپاس شده توسط molaei ، khodam ، horeyeh ، محمد حسین ، razieh ، مهسا ، تبسم 68 ، aliii ، mohammad rajabi ، sevenskylove ، ali@r ، یاسین ، لبخند ، fahime ، ali.asoodeh
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803
سپاس شده 36612 بار در 4895 ارسال

ارسال: #59
هیشه جزو اولین ها بودم که گزارش مینوشتم ...
ولی الان اخرین نفر هستم ....

به نام خدا
کمپ 1 اسفند 1392 . اصفهان
افتخاری بسی بسیار بزرگ نصیبم شد که با دو دوست عزیز و بسیار ارزشمندم همسفر باشم .... دو دوستی که برام یک دنیا ارزش دارند .....
ساعت 1 بامداد پنج شنبه بلیط داشتیم ....
رفته بودم دوش بگیرم ... داخل حمام بودم که گوشیم زنگ میخورد .... 1 بار و 2 بار
امدم بیرون اولین کاری که کردم گوشی رو برداشتم و دیدم یکی از دوستان همسفر تماس گرفته و سریعا تماس گرفتم ....
تماس گرفتم و متوجه شدم که رسیده فرودگاه ... هاج و واج مونده بودم 39 بابا تازه ساعت 11 شب ه کو تا 1 بامداد ....
اینجا بود که متوجه شدم چقدر خوش قولی میتونه خوب باشه و تاثیر گذار .... خلاصه زحمت ها رو انداختم توی دوشش که بره بلیط ها رو بگیره و اوکی کنه ....
رسیدیم فرودگاه و سوار شدیم .... همین که نشستیم یکی از دوستان جوری خوابید که انگار چند هفته ای ست نخوابیده .....
من و اون یکی همسفرم هم که بسیار خوش مشرب و خونگرم حسابی حرف زدیم و لذت بردیم .....و از انجا که کنار بوفه بودیم حسابی به خودمون رسیدیم ....
رسیدیم....
نماز را خواندیم و حرکت به سوی کلینیک ...
پیشنهاد کله پاچه هم شد ولی همسفران مخالفت کردند و چند ساعت بعد اظهار پشیمانی داشتند که چرا مخالفت کردند ...
رسیدیم و دیدار دوستان و یاران و خانم درمانگر و مستر یالوم...
مثل هر دوره برنامه ها اوکی و تنظیم شده بود.
معرفی با شکل خاص
شعر خوانی ...
چی بگم ؟؟؟ شعر خوانی من و استاد عزیزم سرکار خانم دکتر متین ...
شاگردی کردم پیش خانم دکتر متین ...
اینقدر زیبا خوانند که بغضی وحشتناک من را گرفته بود .... و تشویق بی امان دوستان .....
ایمان دارم که خانم دکتر متین یکی از بی نظیر ترین دکلمه خوانان ست ....

طولانی شد ....
ادامه دارد............
۱-۲-۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ صبح
 سپاس شده توسط لبخند ، مهسا ، fahime ، molaei ، Abbas ، safari ، ali@r ، aliii ، سميه زاهدي ، سعیدـ112 ، مسافر ، ali.asoodeh ، ehsan_m_khani ، تبسم 68 ، محمد حسین ، mohammad rajabi
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803
سپاس شده 36612 بار در 4895 ارسال

ارسال: #60
ادامه ....

خوب کجا بودیم ؟؟؟؟؟
اهان
انجایی بودیم که افتخار داشتم در کنار خانم دکتر متین همخوانی شعر داشتم .....
از شانس خوب ما یه شعر بسیار زیبایی هم نصیبمون شده بود که هرچی احساس بود میشد خرجش کرد و اجراش کرد ....
فکر میکنم تنها بخش بسیار دوست داشتنی کمپ که خیلی دوستش داشتم بخش شعر خوانی بود ....
بعد شعر خوانی فکر کنم زمان استراحت بود و البته کمی تا قسمتی صبحانه که در این بخش بود که همسفران احساس ندامت کردند که چرا با کله پاچه مخالفت کردند .... اخه سه نفر بخورررر مگه با یه شیرینی و چایی سیر میشدیم ؟؟؟؟ والاااااااا ...
مگر میشد در مقابل پرستیژ و با کلاسی فرمانده ملایی چیزی میل کرد ؟؟؟ شیرینی رو باید با چنگال خورد و چایی رو کم رنگ و بدون قند ....!! ولی زمان ناهار فرمانده ملایی ثابت کرد مثل ما خاکی ست و ماشالله کم نیاورد .....!!

ادامه دارد ...
۱-۸-۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ صبح
 سپاس شده توسط Abbas ، مهسا ، ehsan_m_khani ، molaei ، تبسم 68 ، aliii ، fahime ، مسافر ، محمد حسین ، mohammad rajabi
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمپ اصفهان........ یاسین 75 34,044 ۲-۲۵-۱۳۹۵ ۰۸:۲۵ صبح
آخرین ارسال: محمد حسین
  کمپ 3 مهر 1393 اصفهان محمد حسین 11 6,233 ۷-۲۰-۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ عصر
  مراكز گفتار درماني اصفهان Dabir 4 18,211 ۲-۲۷-۱۳۹۳ ۰۸:۱۷ عصر
  گزارش یک روز درمانی در اصفهان....... یاسین 12 7,541 ۵-۳۰-۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ عصر
آخرین ارسال: arash69
  گزارش گروه حمایتی اصفهان 3 خرداد 92 mohammad rajabi 4 3,206 ۳-۵-۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ صبح
آخرین ارسال: mohammad rajabi
  گزارش گروه حمایتی اصفهان 27 اردیبهشت 92 s.h 4 2,543 ۲-۲۹-۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ عصر
آخرین ارسال: s.h
  گزارش گروه حمایتی اصفهان 20 اردیبهشت 92 s.h 2 2,141 ۲-۲۱-۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ صبح
آخرین ارسال: یاسین
  گزارش گروه حمایتی اصفهان 13 اردیبهشت 92 s.h 5 3,130 ۲-۱۵-۱۳۹۲ ۰۵:۰۴ صبح
  گزارش گروه حمایتی اصفهان 6اردیبهشت 92 s.h 0 1,651 ۲-۸-۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ صبح
  گزارش گروه حمایتی اصفهان 30فروردین 92 s.h 6 2,947 ۲-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ عصر
آخرین ارسال: یاسین
  گزارش گروه حمایتی اصفهان 12 اسفند91 s.h 3 2,538 ۱۲-۱۲-۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ عصر