برگزار شد چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
برگزاری کمپ 1 اسفند در اصفهان
نویسنده پیام
molaei
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 13082
سپاس شده 16649 بار در 1879 ارسال

ارسال: #61
RE: برگزاری کمپ 1 اسفند در اصفهان
(۱-۸-۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ صبح)یاسین نوشته شده توسط:  ادامه ....

خوب کجا بودیم ؟؟؟؟؟
اهان
انجایی بودیم که افتخار داشتم در کنار خانم دکتر متین همخوانی شعر داشتم .....
از شانس خوب ما یه شعر بسیار زیبایی هم نصیبمون شده بود که هرچی احساس بود میشد خرجش کرد و اجراش کرد ....
فکر میکنم تنها بخش بسیار دوست داشتنی کمپ که خیلی دوستش داشتم بخش شعر خوانی بود ....
بعد شعر خوانی فکر کنم زمان استراحت بود و البته کمی تا قسمتی صبحانه که در این بخش بود که همسفران احساس ندامت کردند که چرا با کله پاچه مخالفت کردند .... اخه سه نفر بخورررر مگه با یه شیرینی و چایی سیر میشدیم ؟؟؟؟ والاااااااا ...
مگر میشد در مقابل پرستیژ و با کلاسی فرمانده ملایی چیزی میل کرد ؟؟؟ شیرینی رو باید با چنگال خورد و چایی رو کم رنگ و بدون قند ....!! ولی زمان ناهار فرمانده ملایی ثابت کرد مثل ما خاکی ست و ماشالله کم نیاورد .....!!

ادامه دارد ...

به به ..آقا یاسین..
شما بهتره فقط به بشقاب خودت نگاه کنی داداش..بعله..39
آدم اختیارِ بشقابِ خودشو هم نداره!!

بعدشم...اون وقتی که قبلِ شروع به خودن، غذامو تو بشقابِ اضافه می کشیدم، شما مشغولِ خودن بودی و حواست نبود..66
ضمنا...خب، صبحونه نخورده بودم..گشنه ام بود.. نوشِ جونم... والا..

و در آخر اینکه، من همیشه با بچه های انجمن خاکی هستم..اوهوم..8
اینقدم منو حرص نده، من به چاقی حساسم... (حرص میخورم چاق میشم!)23
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۸-۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ عصر، توسط molaei.)
۱-۸-۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط تبسم 68 ، سعیدـ112 ، ehsan_m_khani ، یاسین ، fahime ، مسافر ، محمد حسین ، mohammad rajabi ، aliii ، مهسا ، mahsa n
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803
سپاس شده 36609 بار در 4895 ارسال

ارسال: #62
اوه .....فرمانده یادم رفته بود اولش نصف برنج شما رو خودم گرفتم .... ببخشید یادم رفته بود....
بعد صبحانه بود که چند نفر از دوستان به ما اضافه شدند که من اسمشون رو گذاشتم جاسوس های کمپ .... چون از درمانگرها من لکنت دیدم ولی از این چهار دوست ندیدم ..... یا به قول یکی از آن دوستان که به نام جیغ بنفش معروف ست : یک فرهنگ لغت بسیار بزرگ و جامع که در مواقع لکنت جایگزین میکنم....
برنامه های برنامه ریزی شده در حال انجام بود .... بسیار کامل و جامع ......
دوستان عزیزی که در یک حلقه دایره ای بسیار زیبا ، همدل و صمیمی نشسته اند و برای درمان لکنت تلاش میکنند ..
فرمانده ملایی ، خانم دکتر متین ، خانم مهسا ، زینب خانم ، پرنیا خانم ، فهیمه خانم ، خانم تبسم ، خانم پیمان ، خانم اخوان ، پروانه خانم ، سارا خانم و سرکار خانم رضازاده و جند خانم دیگر که متاسفانه اسمشون یادم نیست ....
داداش گلم زهیر عزیز ، اقای شهابی ، سعید عزیز ، اقا جواد زیمنس ، میلاد عزیز ، محمد رجبی عزیز ، حمید (شهید همت) ، عباس عزیز ، همسفر عزیزم محمد حسین ، مهندس باووی عزیز... و دوستان اصفهانی که اسمشون یادم نیست ...

از پیشرفت پروانه خانم چی بگم ؟؟؟؟ هرچی بگم کم گفتم ..... هر زمانی که افتخار پیدا میکنم پروانه رو میبینم به همت ش و پیشرفتش غبطه میخورم ....
یه خانمی هم از شهر اصفهان تشریف داشتند که در کمپ قبلی لکنت شدیدی داشتند ولی این دوره دریغ از یه دونه لکنت ... متاسفانه اسمشون در خاطرم نیست ...
خلاصه هر چی دیدم پیشرفت دوستان بود و پیشرفت ....

ادامه دارد ....
قسمت اخر
۱-۱۰-۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ عصر
 سپاس شده توسط molaei ، ehsan_m_khani ، محمد حسین ، Abbas ، تبسم 68 ، mohammad rajabi ، مسافر ، سعیدـ112 ، مهسا ، aliii ، سهراب ، razieh ، fahime ، mahsa n
مهسا
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 3938
سپاس شده 2672 بار در 418 ارسال

ارسال: #63
(۱-۱۰-۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ عصر)یاسین نوشته شده توسط:  اوه .....فرمانده یادم رفته بود اولش نصف برنج شما رو خودم گرفتم .... ببخشید یادم رفته بود....
بعد صبحانه بود که چند نفر از دوستان به ما اضافه شدند که من اسمشون رو گذاشتم جاسوس های کمپ .... چون از درمانگرها من لکنت دیدم ولی از این چهار دوست ندیدم ..... یا به قول یکی از آن دوستان که به نام جیغ بنفش معروف ست : یک فرهنگ لغت بسیار بزرگ و جامع که در مواقع لکنت جایگزین میکنم....
برنامه های برنامه ریزی شده در حال انجام بود .... بسیار کامل و جامع ......
دوستان عزیزی که در یک حلقه دایره ای بسیار زیبا ، همدل و صمیمی نشسته اند و برای درمان لکنت تلاش میکنند ..
فرمانده ملایی ، خانم دکتر متین ، خانم مهسا ، زینب خانم ، پرنیا خانم ، فهیمه خانم ، خانم تبسم ، خانم پیمان ، خانم اخوان ، پروانه خانم ، سارا خانم و سرکار خانم رضازاده و جند خانم دیگر که متاسفانه اسمشون یادم نیست ....
داداش گلم زهیر عزیز ، اقای شهابی ، سعید عزیز ، اقا جواد زیمنس ، میلاد عزیز ، محمد رجبی عزیز ، حمید (شهید همت) ، عباس عزیز ، همسفر عزیزم محمد حسین ، مهندس باووی عزیز... و دوستان اصفهانی که اسمشون یادم نیست ...

از پیشرفت پروانه خانم چی بگم ؟؟؟؟ هرچی بگم کم گفتم ..... هر زمانی که افتخار پیدا میکنم پروانه رو میبینم به همت ش و پیشرفتش غبطه میخورم ....
یه خانمی هم از شهر اصفهان تشریف داشتند که در کمپ قبلی لکنت شدیدی داشتند ولی این دوره دریغ از یه دونه لکنت ... متاسفانه اسمشون در خاطرم نیست ...
خلاصه هر چی دیدم پیشرفت دوستان بود و پیشرفت ....

ادامه دارد ....
قسمت اخر

آقا یاسین بلخره قسمت آخره یا هنوز ادامه داره.
تکلیف چشمایه منتظره مارو روشن کنید؟WinkWink
بازم ممنون
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۱-۱۳۹۳ ۰۴:۰۰ عصر، توسط مهسا.)
۱-۱۱-۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ عصر
 سپاس شده توسط aliii ، سهراب ، molaei ، تبسم 68 ، محمد حسین ، یاسین ، fahime ، mahsa n ، سعیدـ112
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمپ اصفهان........ یاسین 75 28,482 ۲-۲۵-۱۳۹۵ ۰۸:۲۵ صبح
آخرین ارسال: محمد حسین
  کمپ 3 مهر 1393 اصفهان محمد حسین 11 5,282 ۷-۲۰-۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ عصر
  مراكز گفتار درماني اصفهان Dabir 4 16,066 ۲-۲۷-۱۳۹۳ ۰۸:۱۷ عصر
  گزارش یک روز درمانی در اصفهان....... یاسین 12 6,476 ۵-۳۰-۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ عصر
آخرین ارسال: arash69
  گزارش گروه حمایتی اصفهان 3 خرداد 92 mohammad rajabi 4 2,775 ۳-۵-۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ صبح
آخرین ارسال: mohammad rajabi
  گزارش گروه حمایتی اصفهان 27 اردیبهشت 92 s.h 4 2,283 ۲-۲۹-۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ عصر
آخرین ارسال: s.h
  گزارش گروه حمایتی اصفهان 20 اردیبهشت 92 s.h 2 1,937 ۲-۲۱-۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ صبح
آخرین ارسال: یاسین
  گزارش گروه حمایتی اصفهان 13 اردیبهشت 92 s.h 5 2,674 ۲-۱۵-۱۳۹۲ ۰۵:۰۴ صبح
  گزارش گروه حمایتی اصفهان 6اردیبهشت 92 s.h 0 1,459 ۲-۸-۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ صبح
  گزارش گروه حمایتی اصفهان 30فروردین 92 s.h 6 2,606 ۲-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ عصر
آخرین ارسال: یاسین
  گزارش گروه حمایتی اصفهان 12 اسفند91 s.h 3 2,214 ۱۲-۱۲-۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ عصر