چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
تغییرات برگزاری کنفرانس روش
نویسنده پیام
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2858
سپاس شده 5089 بار در 532 ارسال

ارسال: #1
تغییرات برگزاری کنفرانس روش
دوستان عزیز سلام
روند برگزاری جلسات کنفرانس روش از آذر 1390 تا به حال با فراز و نشیب های روبرو بوده، علارقم نقاط ضعفی هم که داشتیم همیشه تلاش کردیم با اعمال تغییرات مثبت، کیفیت و اثربخشی و نقاط مثبت این جلسات را بیشتر از قبل باشد تا شرکت کنندگان در این جلسات بیشترین بهره را ببرند. مثل تلاش برای در اختیار گرفتن سالن آمفی تئاتر برای برگزاری جلسات که در ایجاد اعتماد به نفس و واقعی نشان دادن محیط تمرینی یا کنفرانس میتواند نقش داشته باشد.
گاهی مجبور به اعمال تغییراتی بودیم که جلسات را از یکنواختی، کم شدن جذابیت و انگیزه کنفرانس روش خارج کند.
البته جا داره که از عزیزانی هم که تا به امروز در این امر تلاش کردند و به من کمک کردند قدر دانی کنیم از احسان محمدخانی عزیز،مهدی فامیان عزیز،خانم الناز و خانم خدامی و مهدی الهی و خصوصا داریوش امینی عزیز بعنوان مدیران کنفرانس روش.

با توجه به برگزار شدن جلسات کنفرانس روش در چندین ماه گذشته و بررسی این موضوع که چرا تعداد شرکت کنندگان کاهش پیدا کرده؟، چرا اعضای قدیمی بسیار کم شرکت می کنند؟، و مهمتر اینکه چرا روند برگزاری این جلسات از نظر کیفی و کمی افزایش پیدا نکرده؟

احساس می شود نیاز است هر دو تغییراتی که در بالا قید شده صورت گیرد.

البته کارهای مثبتی هم در حال انجام میباشد ایجاد سایت برای کنفرانس روش که دوستان خود ثبت نام کنند و برنامه های کنفرانس روش را مشاهده کنند و... که این کار با زحمات جناب آقای محمدحسین سجادی منش تقریبا انجام شده
یا روند ارسال smsهای اطلاع رسانی منظم تر و مفیدتر و به گونه ای بهتر از طریق سامانه ای ارسال sms انجمن صورت گرفته خواهد شد

اما برای اینکه این تغییرات مثبت و پخته تر صورت گیرد نیاز به هم فکر و نظرات همه دوستان است :
با توجه به درخواست ها و پیشنهاد های که تا به حال داشتم به چند نمونه مهم اشاره میکنم ؛
زمان برگزاری جلسات، کم شدن تعداد جلسات یا تغییر ماهیت برخی از جلسات کنفرانس روش، ایجاد گروهایی جهت مدیریت یا میزبانی جلسات، ایجاد هیئتی جهت تصمیم گیری برای کنفرانس روش و...

لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را در این تاپیک اعلام کنید تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن این تغییرات را انجام دهیم

پیشنهادی که در حال حاضر موجود است:
جلسات کنفرانس روش هر 2 هفته یکبار برگزار می شود، و 2جلسه ای دیگر را میتوانیم به جلسه شعر خوانی و گفتگو آزاد اختصاص بدیم.
در این صورت در طول ماه 4 جلسه خواهیم داشت و برای هر جلسه یک گروه تشکیل می شود جهت میزبانی و مدیریت جلسه، در این صورت هر گروه یک ماه فرصت خواهد داشت تا برای جلسه ای که خود میزبان آن هستند برنامه ریزی کنند و از ابزار های ارسال اس ام اس و اطلاع رسانی در سایتی که محمد حسین طراحی کرده هم استفاده کنند، و جلسه خود را با همفکری گروه خود برگزار کنند
در مورد هر گونه تصمیم گیری در مورد روند برگزاری این جلسات یا موضوعات مثل تغییر مکان یا ساعت یا روز و غیره، گروه ای تشکیل می شود تحت عنوان هیئت امنای کنفرانس روش
از هر گروه یک نفر به هیئت امنا معرفی می شود و با حضور یک نفر هم از تیم مدیریت انجمن لکنت هیئت امنای کنفرانس روش تشکیل می شود

با سپاس

من امیدی را در خود بارور ساخته ام تار و پودش را با عشق تو پرداخته ام
مثل تابیدن مهری در دل مثل جوشیدن شعری از جان مثل باریدن عطری در گل
جریان خواهم یافت راه خواهم افتاد باز از ریشه به برگ باز از بود به هست باز از "خاموشی " تا "فریاد"
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۲۷-۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ عصر، توسط babaei.)
۳-۲۷-۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط khodam ، تبسم 68 ، sevenskylove ، molaei ، moslemk ، ارمیا ، amini ، مهسا ، لبخند ، iman_91 ، محمد حسین ، Khoddami ، سعیدـ112 ، madinehhassani ، saeed_khojastehfar ، یاسین ، Jahani2246 ، Morteza1412 ، LOVE ، محسن حقیقت ، faramarzi
تبسم 68
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2447
سپاس شده 2072 بار در 263 ارسال

ارسال: #2
RE: تغییرات برگزاری کنفرانس روش
سلام
به نظر من تغییرات در کنفرانس روش خیلی واجب بود ...شاید چون کمی یکنواخت شده بود ..
گفتگو آزاد و تشکیل گروه خیلی عالیه ...

و تشکیل یه سایت جدا هم که فوق العادست ...
ممنون از کسانی که در این راه زحمت میکشند ...

حتما حضور خواهم داشت ..
53535353

ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش ***** بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
۳-۲۷-۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ عصر
 سپاس شده توسط sevenskylove ، molaei ، babaei ، khodam ، ارمیا ، amini ، لبخند ، iman_91 ، محمد حسین ، سعیدـ112 ، madinehhassani ، یاسین ، Jahani2246 ، Morteza1412 ، faramarzi
madinehhassani
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 599
سپاس شده 970 بار در 99 ارسال

ارسال: #3
با سلام
هرچند که من به دلیل تغییر محل سکونتم مدت زیادی که نمی تونم در کنفرانس شرکت کنم ولی با کسب اجازه از دوستانی که برای برگزاری این جلسات زحمت کشیدن می خواستم نظرم بگم با پیشنهاد اقای بابایی راجع به برگزاری گفتگوی آزاد موافقم اما در زمینه تشکیل گروه و هیئت امنا فکر میکنم روال قبل مناسبتر بود.
با تشکر

دومین همایش انجمن لکنت ایران 19 آبان 91
۳-۲۷-۱۳۹۳ ۰۲:۵۲ عصر
 سپاس شده توسط molaei ، babaei ، khodam ، ارمیا ، amini ، sevenskylove ، لبخند ، iman_91 ، محمد حسین ، تبسم 68 ، سعیدـ112 ، یاسین ، Jahani2246 ، Morteza1412 ، faramarzi
molaei
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 13082
سپاس شده 16652 بار در 1879 ارسال

ارسال: #4
با سلام و تشکر از آقای بابایی عزیز و دیگر دوستان ارزشمندی که برای کنفرانس روش از جان و دل مایه میذارن.

چند روز پیش، یه تاپیک جدید، با موضوعی بسیار جالب و مهم،با عنوان " قرار ملاقات های جرات ورزی " ( از اینجا ببینید) توسط دوستی با نام کاربری pejman ایجاد شد. به قدری این تاپیک برام مهم و جذاب بود که از اون روز دارم بهش فکر می کنم. تصمیم داشتم در اولین فرصت که به جمع بندیِ افکار رسیدم، در همون تاپیک پیشنهاداتم رو بنویسم.

با تشکر فراوان از این دوست مون، فکر می کنم یکی از برنامه هایی که میشه برای کنفرانش روش گذاشت، همین برنامه باشه..هم جذابه، هم بسیار مفید و موثره، هم بسیار ضروریه، و هم به فرهنگ سازی و بالا بردنِ آگاهیِ جامعه از لکنت کمک زیادی می کنه.
به نظرم بهتره از این دوست خوبمون هم دعوت کنیم تا پیشنهادات و تمریناتی که برای این موضوع دارن، رو مطرح کنند...و اگه مایل باشند در این برنامه مسئولیت بر عهده بگیرند.
البته لینک این تاپیک رو، تو تاپیک خودشون هم می ذارم تا اگه مایل هستند، این کار مهم رو هم جزء برنامه هاتون بذارید.

گاهی فکر می کنم قدر خیلی چیزها رو نمی دونیم...و کنفرانس روش یکی از همون خیلی چیزهاست.. شاید اگه به ضرورت و اهمیت این جلسات برای درمان مون، آگاه تر بودیم، بیشتر دوستش می داشتیم. 1
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۲۷-۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ عصر، توسط molaei.)
۳-۲۷-۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ عصر
 سپاس شده توسط babaei ، khodam ، ارمیا ، amini ، sevenskylove ، لبخند ، iman_91 ، محمد حسین ، تبسم 68 ، سعیدـ112 ، madinehhassani ، یاسین ، Pejman ، Jahani2246 ، Morteza1412 ، faramarzi
ارمیا
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 6752
سپاس شده 5264 بار در 738 ارسال

ارسال: #5
سلام خدمت آقای بابایی...و تشکر بابت زحمات شما و موضوع مطرح شده...
داخل این تایپیک... سوالات،انتقاد و پیشنهاد شما (کنفرانس روش)...تعدادی از دوستان پیشنهاداتی ارائه کردن...که فکر میکنم در جهت این موضوعی که ذکر کردید باشه...
پیشنهاد خانم ملایی هم بسیار جالبه...

چاه این بادیه از نقش قدم بیشترست *** بـی‌ چـراغِ دلِ آگـاه بـه ایـن راه مرو
۳-۲۷-۱۳۹۳ ۰۶:۵۶ عصر
 سپاس شده توسط babaei ، amini ، sevenskylove ، مهسا ، لبخند ، iman_91 ، محمد حسین ، تبسم 68 ، سعیدـ112 ، madinehhassani ، molaei ، یاسین ، Jahani2246 ، Morteza1412 ، faramarzi
Sara.F
عضو انجمن
کمیته های اجرایی

سپاس ها 1394
سپاس شده 3486 بار در 376 ارسال

ارسال: #6
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان گلم که همیشه برای این انجمن زحمت کشیده اند...
چند وقتی نبودم اما بازگشتم :)
می خوام به لطف خدا در جلسات شرکت کنم و روند درمانم و از اول شروع کنم :)
یه نظری دارم که نمیدونم خیلی موثر واقع بشه یا نه ..
اما من خودم همیشه به این دلیل کنفرانس نمیدادم که موضوعی برای کنفرانس دادن پیدا نمیکردم ..
اگر چند موضوع توسط برگزار کنندگان اون هفته کنفرانس روش اعلام بشه و هر کسی که دید اطلاعاتی داره و در اون موضوعی حرفی برای زدن داره به کنفرانس روش میاد و در اون جلسه یا کنفرانس میده و یا در بحث شرکت میکنه .. هم از قبل موضوع گفته شده که همه آمادگیشو داشته باشن و بتونن به راحتی مشارکت کنن و هم اینکه کسانی که در پیدا کردن موضوع مشکل دارن موضوع پیدا میکنن.. :)
به نظرم این ایده میتونه خوب باشه ..
البته نمیدونم تا چه حد تونستم منظورم و برسونم ...
امیدوارم همه متوجه منظورم شده باشند و مفید باشه :)
به امید موفقیت..
۴-۲-۱۳۹۳ ۰۷:۵۳ عصر
 سپاس شده توسط saeed_khojastehfar ، amini ، molaei ، ارمیا ، سعیدـ112 ، یاسین ، babaei ، Jahani2246 ، Morteza1412 ، sevenskylove ، faramarzi
saeed_khojastehfar
عضو انجمن

سپاس ها 6506
سپاس شده 4304 بار در 493 ارسال

ارسال: #7
ممنون
لینک مطلب مرتبط با این موضوع که خانم ارمیا اشاره کردند را اینجا قرار می دم

http://www.loknat.org/forum/showthread.p...&pid=94988

حتما آقای بابایی و آقای امینی عزیز مطالب را جمع بندی و اجرایی می کنند
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۳-۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ صبح، توسط saeed_khojastehfar.)
۴-۲-۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ عصر
 سپاس شده توسط amini ، molaei ، ارمیا ، سعیدـ112 ، یاسین ، babaei ، Morteza1412 ، sevenskylove ، faramarzi
amini
عضو انجمن

سپاس ها 4128
سپاس شده 5573 بار در 453 ارسال

ارسال: #8
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی

بعد از مطالعه نظرات دوستان به یک جمع بندی رسیدم.65

در حال حاضر برنامه کنفرانس روش تنها شامل ارائه کنفرانس انفرادی می باشد

شاید این یکنواختی در اجرای کنفرانس روش باعث عدم جذابیت این برنامه شده باشد. 29037

لذا من نظرم این که در اجرای این برنامه تنوع ایجاد کنیم.

می تونیم چند نوع برنامه داشته باشیم

یکی همون کنفرانس روش

دومی برنامه میزگرد که در این برنامه یک موضوع از قبل تعیین میشه و مجریگری و هدایت این جلسه

به چند تن از دوستان سپرده میشه.

سوم برنامه های مثل شعرخوانی و یا تئاتر. از اونجایی دوستان علاقه فراوان به این دو موضوع دارند

خیلی خوب میشه از این پتانسیل استفاده کرد.38

چهارم همون برنامه که خانم ارمیا مطرح کردن.

می توانیم هر یک از چهار برنامه را در یک هفته اجرا کرد که تنوع و جذابیت داشته باشد.

می توان اجرای و برنامه ریزی هر یک از برنامه ها را به تیم های متفاوت واگذار کرد تا دوستان دیگر نیز

در اجرای این برنامه ها مشارکت داشته باشند.

دوستان علاقه مند لطفا اعلام آمادگی کنند.02466

۴-۳-۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ عصر
 سپاس شده توسط سعیدـ112 ، saeed_khojastehfar ، RAMIN KIAN ، تبسم 68 ، یاسین ، ارمیا ، babaei ، Jahani2246 ، Morteza1412 ، sevenskylove ، faramarzi
saeed_khojastehfar
عضو انجمن

سپاس ها 6506
سپاس شده 4304 بار در 493 ارسال

ارسال: #9
تشکر از داریوش عزیز
به نظر می رسه اگه آقا داریوش و آقای بابایی و دوستان دیگه ای که اسمشان همراه با اسم کنفرانس روش شده ، یه زحمت مضاعف بکشندو این ایده و این تغییرات را تلفنی به دوستان اعلام کنند و گروه هایی برای برنامه هایی که مورد نظراست تشکیل بشه ، خیلی زود شاهد خبر های خوب خواهیم بود

من هم آماده اجرای یک برنامه میز گرد هستم
در ضمن میشه برنامه را ضبط صوتی هم کنیم و برای میلاد بفرستیم تا رادیو لکنت هم خوراک داشته باشه...
۴-۴-۱۳۹۳ ۰۶:۵۷ عصر
 سپاس شده توسط RAMIN KIAN ، amini ، تبسم 68 ، یاسین ، ارمیا ، molaei ، babaei ، Jahani2246 ، سعیدـ112 ، Morteza1412 ، sevenskylove ، faramarzi
یاسین
عضو انجمن

سپاس ها 29803
سپاس شده 36612 بار در 4895 ارسال

ارسال: #10
بهروز با من تماس گرفت و طرح را برام توضیح داد
من هم استقبال کردم
اینکه هر جلسه گروهی برگزار کننده اش باشند ایده خوب ست !!
البته من و خانم ارمیا باهم استارت تشکیل گروه رو زدیم !!
اینکه هر گروه یه تاپیک داشته باشه و بتونه از قبل برنامه رو اعلام کنه و نظرات دوستان رو داشته باشه !!!
۴-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ عصر
 سپاس شده توسط تبسم 68 ، ارمیا ، amini ، molaei ، babaei ، saeed_khojastehfar ، Jahani2246 ، سعیدـ112 ، Morteza1412 ، sevenskylove ، faramarzi
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2858

ارسال: #11
ممنون از دوستانی که نظراتشون رو تلفنی یا در همین تاپیک اعلام کردند
به زودی جلسه ای تشکیل می شود و روند تغییرات، اعمال و تثبیت و بعد ماه رمضان جلسه به شکل نو و جدیدی برگزار خواهد شد

البته تاریخ و زمان جلسه در همین تاپیک اطلاع رسانی خواهد شد تا افرادی هم که دوست دارند در این برنامه ها نقش یا تاثیر داشته باشند بتوانند در جلسه حضور پیدا کنند
با سپاس

جریان خواهم یافت راه خواهم افتاد باز از ریشه به برگ باز از بود به هست باز از "خاموشی " تا "فریاد"
۴-۶-۱۳۹۳ ۰۴:۲۲ عصر
 سپاس شده توسط تبسم 68 ، amini ، saeed_khojastehfar ، molaei ، Jahani2246 ، یاسین ، ارمیا ، سعیدـ112 ، Morteza1412 ، sevenskylove ، faramarzi
khodam
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 42844
سپاس شده 23151 بار در 2411 ارسال

ارسال: #12
منم چیکار کنم،،، به منم بگید

[تصویر:  gihnz1bvb4aw475xfrs.jpg]

شما
بله خوده شما
اخم کردی چرا؟
[تصویر:  do.php?img=382]
لبخند بزن
حیف صورت ماهت بی لبخند باشه
لبخند بزن 1...2...
۴-۹-۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ صبح
 سپاس شده توسط یاسین ، amini ، ارمیا ، saeed_khojastehfar ، سعیدـ112 ، babaei ، sevenskylove ، Jahani2246 ، faramarzi
علی شکرعلی
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 36
سپاس شده 97 بار در 20 ارسال

ارسال: #13
اصن هر چی که شما بگید .......
ما قبولتون داریم
۴-۹-۱۳۹۳ ۰۴:۴۸ عصر
 سپاس شده توسط سعیدـ112 ، babaei ، sevenskylove ، Jahani2246 ، faramarzi
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2858

ارسال: #14
دوستان عزیز
جلسه برنامه ریزی و انتخاب مسوولین جلسات کنفرانس روش و برنامه ریزی برای برگزاری هر چه بهتر این جلسات روز یکشنبه 22 تیر ماه ساعت 18 در آلاچیق پارک ساعی برگزار خواهد شد
افرادی که دوست دارند نقشی در برگزاری این جلسات داشته باشند میتوانند در این جلسه شرکت کنند

۴-۲۱-۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ صبح
 سپاس شده توسط amini ، ارمیا ، saeed_khojastehfar ، تبسم 68 ، sevenskylove ، Jahani2246 ، محسن حقیقت ، سعیدـ112 ، faramarzi
تبسم 68
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2447
سپاس شده 2072 بار در 263 ارسال

ارسال: #15
سلام
من تقریبا یک ماه و نیم دیگه کنکور ارشد فراگیر دارم و نمی تونم حضور داشته باشم
ولی بعد از این تاریخ مطمینا با انرژی مضاعف تر شرکت می کنم

ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش ***** بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
۴-۲۱-۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ عصر
 سپاس شده توسط sevenskylove ، Jahani2246 ، saeed_khojastehfar ، ارمیا ، amini ، سعیدـ112 ، faramarzi
amini
عضو انجمن

سپاس ها 4128
سپاس شده 5573 بار در 453 ارسال

ارسال: #16
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

جلسه تغییرات کنفرانس روش امروز با حضور خانم ارمیا و آقایان بابایی، حقیقت و بنده برگزار شد.

بعد از بحث و گفتگویی فراوان نتایج زیر حاصل گشت.

جهت ایجاد تنوع و جلب مشارکت دوستان مقرر گردید زین پس به جای "کنفرانس روش"

نام "جلسات روش" را برگزینیم.

این جلسات روش شامل 4 نوع برنامه می باشد که در ذیل به آنها اشاره می شود.

1- کنفرانس روش: که همان کنفرانس روش سابق است و مدیریت این جلسات با بنده می باشد.

2- گفتگویی ازاد: در این برنامه یک موضوع از طرف تیم مدیریت تعیین شده و به سمع و نظر دوستان

رسانده می شود. در جلسه به صورت گفتگوی آزاد در مورد این موضوع بحث های چالشی صورت

خواهد گرفت.مسئول این برنامه آقایان بهروز بابایی ، خجسته فر، حقیقت و... می باشند.

3 گروه شعر ،ادبیات، تئاتر که مسئولیت آن به یاسین اکبری و مرتضی عباسی واگذار شد.

4- گروه سمنار گروهی: در این برنامه هر گروه که شامل چند نفر می باشند در مورد یک موضوع

اقدام به ارائه سمینار می نمایند و دیگر دوستان حاضر در این برنامه را درگیر بحث می نمایند.

مدیریت این جلسات مقرر گردید که بر عهد خانم صالحی باشد با کمک خانم ارمیا ، رحیمی و ...

مقرر گردید که مدیران برنامه ها متعهد به برنامه ریزی ، پیگیری ، اطلاع رسانی در مورد برنامه خود باشند.

مدیران هر برنامه می بایستی اقدام به تیم سازی جهت مدیریت برنامه های خود بنماید.

مدت فعالیت این مدیران برنامه ها یکسال می باشد. بعد از یک سال برای مدیریت

این 4 برنامه انتخابات برگزار خواهد شد.

مدیریت برنامه اصلی یعنی "جلسات روش" بر عهد این 4 مدیر و یک نفر از هیت مدیره انجمن می باشد.

هر یک از دوستان که تمایل به فعالیت در این برنامه ها را دارد لطفا با مدیر این برنامه بصورت

پیام خصوصی ارتباط برقرار کند یا در همین صفحه بیان نماید.

منظر انتقاد و پیشنهاد دوستان در مورد این برنامه ها هستیم.

۴-۲۲-۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ عصر
 سپاس شده توسط تبسم 68 ، babaei ، محسن حقیقت ، sevenskylove ، Jahani2246 ، moslemk ، molaei ، saeed_khojastehfar ، Morteza1412 ، M.Salehi ، یاسین ، سعیدـ112 ، faramarzi
Morteza1412
عضو انجمن

سپاس ها 6424
سپاس شده 2118 بار در 278 ارسال

ارسال: #17
بسم الله الرحمن الرحیم

(۴-۲۲-۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ عصر)amini نوشته شده توسط:  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

3 گروه شعر ،ادبیات، تئاتر که مسئولیت آن به یاسین اکبری و مرتضی عباسی واگذار شد.

با تشکر از دوستانی که برای تنوع در جلسات فرهنگسرا تلاش می کنند عرض کنم که فکر نمی کنم که منظور دوستان واگذاری مسئولیت گروه تئاتر به اینجانب باشد زیرا نه تنها تخصصی در این زمنیه ندارم بلکه تا کنون یک بار هم به تئاتر حرفه ای نرفته ام.
می ماند شعر و ادبیات که فکر می کنم دوستان خوبم آقایان کردستانی و فرهاد برای این کار مناسب تر هستند زیرا هم با شعر و ادبیات بیشتر آشنا هستند و هم تجربه خوبی از حضور در انجمن ها و محافل ادبی دارند. آشنایی من با با ادبیات بسیار جزئی و ذوقی و محدود به بخشی از اشعار سنتی و نه معاصر و جدید است.
فکر می کنم که انشاء الله در جلسات گفتگوی آزاد بتوانم مفید باشم.
باز هم از حسن نظر و تلاش دوستان تشکر می کنم.
۴-۲۶-۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ عصر
 سپاس شده توسط sevenskylove ، Jahani2246 ، amini ، M.Salehi ، یاسین ، saeed_khojastehfar ، سعیدـ112 ، faramarzi
Morteza1412
عضو انجمن

سپاس ها 6424
سپاس شده 2118 بار در 278 ارسال

ارسال: #18
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
زمانی کنفرانس روش، افرادی را داشت که وقت خوبی را بدان اختصاص می دادند. در حال حاضر چنین افرادی را نداریم.
فکر کردیم که خوب است که هر جلسه کنفرانس روش یک بانی داشته باشد.
برخی از وظایف بانی عبارتند از:
ایجاد تاپیک کنفرانس روش و توضیح در باره شیوه برگزاری جلسه
پاسخگویی در تالار گفت و گو
کمی زودتر آمدن و فراهم کردن مقدمات جلسه
اداره جلسه
نوشتن گزارش
هماهنگی و تحویل به بانی جلسه آینده

به نظر این شیوه برای شرایط کنونی مناسب است. و هم باعث تنوع می شود. و نیز دوستانی باشند که نتوانند مسئولیت کل جلسات را در سال به عهده بگیرند اما دوست دارند یک جلسه این مسئولیت را تجربه کنند و کنفرانس مد نظر خود را در قالب مورد نظر برگزار کنند.
۳-۸-۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ صبح
 سپاس شده توسط faramarzi ، یاسین ، mahdi110 ، Jahani2246 ، محمد.پ ، سعیدـ112
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنفرانس روش 95/3/18 behnam.mohamadzadeh 1 746 ۳-۱۸-۱۳۹۵ ۰۸:۲۰ صبح
آخرین ارسال: behnam.mohamadzadeh
  کنفرانس روش 95/3/4 behnam.mohamadzadeh 2 667 ۳-۱۱-۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ صبح
آخرین ارسال: ابوذر ابراهیمی
  کنفرانس روش 95/2/21 behnam.mohamadzadeh 1 674 ۲-۲۱-۱۳۹۵ ۰۸:۳۹ صبح
  کنفرانس روش 95/2/7 behnam.mohamadzadeh 2 734 ۲-۱۷-۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ صبح
  کنفرانس روش 95/2/14 behnam.mohamadzadeh 0 521 ۲-۱۴-۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ صبح
  کنفرانس روش 95/1/31 behnam.mohamadzadeh 1 673 ۲-۲-۱۳۹۵ ۰۸:۲۲ عصر
  کنفرانس روش 95/1/24 behnam.mohamadzadeh 1 662 ۱-۲۴-۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ صبح
Photo کنفرانس روش 94/12/24 behnam.mohamadzadeh 1 857 ۱۲-۲۵-۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: alireza_25
  کنفرانس روش 94/12/18 behnam.mohamadzadeh 1 820 ۱۲-۲۰-۱۳۹۴ ۰۷:۳۴ عصر
آخرین ارسال: سهراب
  کنفرانس روش مورخ 28 مهر 94 (ششم محرم) Morteza1412 5 1,610 ۸-۱-۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ صبح
  جلسه کنفرانس روش، ۶ مرداد ۹۴ Morteza1412 5 2,289 ۵-۸-۱۳۹۴ ۰۶:۰۲ عصر
  کنفرانس روش - 11 آذر 93 Morteza1412 21 7,179 ۹-۱۳-۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ارمیا
  کنفرانس روش - 1 آذر 93 Morteza1412 13 5,056 ۹-۷-۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ صبح
آخرین ارسال: Morteza1412
Question ..: سوالات،انتقاد و پیشنهاد شما (کنفرانس روش)::.. ashkani 30 12,792 ۳-۹-۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ عصر
  کنفرانس روش 20 اردیبهشت 93 Khoddami 12 4,285 ۲-۲۷-۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان