چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
کنفرانس روش - 1 آذر 93
نویسنده پیام
Morteza1412
عضو انجمن

سپاس ها 6424
سپاس شده 2118 بار در 278 ارسال

ارسال: #1
کنفرانس روش - 1 آذر 93
بسم الله الرحمن الرحیم

طبق گفت و گو با مسئول مربوطه فرهنگ سرا تا قبل از نهایی شدن روز و ساعت کنفرانس روش در دوره جدید موقتاً کنفرانس روش در تاریخ ذیل برگزار خواهد شد.

زمان : شنبه 93/9/1ساعت 17الی19

مکان: کلاس شماره 1 فرهنگ سرای سرو (جنب پارک ساعی)

ارائه دهندگان:

1. جناب آقای محسن صالحی نسبت

2. جناب آقای سعید خجسته فر

در صورت امکان هر یک از حاضرین جلسه می توانند پنج دقیقه برای جمع صحبت کند و اولویت با افرادی است که قبل از جلسه ثبت نام کنند.

در ضمن دوستان گرامی می توانند جهت گرفتن وقت در همین صفحه اقدام نمایند.

منتظر حضور گرمتان در کنفرانس روش هستیم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۲۹-۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ عصر، توسط Morteza1412.)
۸-۲۸-۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ارمیا ، amini ، Jahani2246 ، M.Salehi ، محمد حسین ، saeed_khojastehfar ، babaei ، sadeh ، Rey Han ، ali.asoodeh ، یاسین
saeed_khojastehfar
عضو انجمن

سپاس ها 6506
سپاس شده 4304 بار در 493 ارسال

ارسال: #2
RE: کنفرانس روش - 1 آذر 93
سلام تشکر از شما

ممنون می شم نفر دوم من باشم
۸-۲۹-۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ عصر
 سپاس شده توسط محمد حسین ، amini ، Morteza1412 ، babaei ، sadeh ، Jahani2246 ، Rey Han ، ali.asoodeh ، ارمیا ، محمد.پ ، یاسین
Morteza1412
عضو انجمن

سپاس ها 6424

ارسال: #3
بسم الله الرحمن الرحیم

(۸-۲۸-۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ عصر)amini نوشته شده توسط:  سلام

جناب عباسی با توجه به تغییر و تحولات صورت گرفته در کادر اجرایی جلسات روش

لطفا یک شماره تلفنی اعلام کنید تا دوستانی که متقاضی دریافت وقت هستند بتوانند از این طریق هم

اقدام به گرفتن نوبت بنمایند.

با تشکر

باز هم ممنون جناب امینی. ان شاء الله با مشخص شدن مسئولیت ها در جلسه فردای هیئت مدیره در این مورد نیز اقدام خواهد شد.

(۸-۲۹-۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ عصر)saeed_khojastehfar نوشته شده توسط:  سلام تشکر از شما

ممنون می شم نفر دوم من باشم

با کمال افتخار جناب خجسته فر. راستش می خواستم پیشنهادش را به شما بدهم.
۸-۲۹-۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ عصر
 سپاس شده توسط babaei ، sadeh ، Jahani2246 ، Rey Han ، ali.asoodeh ، ارمیا ، محمد.پ ، amini ، یاسین
Morteza1412
عضو انجمن

سپاس ها 6424

ارسال: #4
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
دوستان می توانند علاوه بر ثبت نام حضوری و یا ثبت نام در تالار گفتگو جهت کنفرانس روش به سامانه پیام کوتاه انجمن نیز موضوع کنفرانس خود را پیامک کنند:

50002010099269
۸-۳۰-۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ عصر
 سپاس شده توسط Rey Han ، ali.asoodeh ، Jahani2246 ، babaei ، ارمیا ، محمد.پ ، amini ، یاسین
ali.asoodeh
عضو انجمن

سپاس ها 22902
سپاس شده 18896 بار در 2715 ارسال

ارسال: #5
امیدوارم فردا ساعت کار شرکت ساعت 17 تموم بشه تا بعدش بتونم خدمت شما بزرگواران برسم .
درخواست نوبت نمیدم چون میترسم بدقولی بشه و توی ترافیک اذیت بشم و به موقع نتونم به فرهنگسرا برسم .
اگر رسیدم ممنون میشم وقت کوتاهی هم واسه این حقیر در نظر بگیرین
سپاس از زحماتتون .
۹-۱-۱۳۹۳ ۰۲:۴۴ صبح
 سپاس شده توسط Morteza1412 ، Jahani2246 ، babaei ، ارمیا ، محمد.پ ، amini ، یاسین
ارمیا
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 6752
سپاس شده 5264 بار در 738 ارسال

ارسال: #6
سلام...
دوستان گزارش؟؟؟ 39

چاه این بادیه از نقش قدم بیشترست *** بـی‌ چـراغِ دلِ آگـاه بـه ایـن راه مرو
۹-۲-۱۳۹۳ ۰۹:۰۱ عصر
 سپاس شده توسط ali.asoodeh ، saeed_khojastehfar ، محمد.پ ، Jahani2246 ، amini ، یاسین
saeed_khojastehfar
عضو انجمن

سپاس ها 6506
سپاس شده 4304 بار در 493 ارسال

ارسال: #7
جلسه صمیمی و دلچسبی بود
دوستان ای که قبلا از راه دور می آمدند را دیدم که شرایط زندگی شان نزدیکشان کرده به ما و ساکن تهران...
حسین عامل را دیدم و یادی کردیم از اولین حضورش در انجمن ، جلسه پارک ساعی ، آمدن از مشهد به خاطر جلسه و همه آن فعالیت هایش در انجمن و پیشرفت هایش
علی آسوده عزیز که در تهران شاغل شده و انشالله بیشتر خواهیم دیدش
از همت اش در بر پا نگه داشتن تاپیک تمرینان گفتیم علی برایمان گفت از اندیشه های والایش

دوستان دیگه ، حاضر درجلسه :
محمد حسین که به قول خودش ، تو خوش تیپی کمتر میشه مثل اش پیدا کرد... 1
خانم سرو جهانی که گفتار کوتاهی داشتند برایمان پای میکروفون جلوی جمع و این تمرین سخت را به خوبی انجام دادند اما به نظر خودشان کمی ناروانی ، خیلی پر رنگ دیده شد... خانم جهان عزیز باور کنید لکنت کردن در جمع دوستان اصلا اتفاق بدی نیست و تازه شما اصلا ناروانی محسوس نداشتید
آقا محسن صالحی که پرزنت بسیار بسیار قوی و عالی داشتند و تبریک می گم به ایشان به خاطر تداوم مسیر بهبودشان

و آقای مرتضی عباسی که گفتار کوتاهشان ، تاکیدی بود بر دِین همه ما به جلسات کنفرانس روش و درخواست اینکه با حضورمان در جلسات ، فضا را برای تمرین کسانی که به جلسات نیاز دارند برای تمرین مفید و مناسب‌،‌فراهم کنیم ....
و دوست بسیار خوبم آقای حقیقت که حضور با ارزش اش همراه جمع بود و از کنفرانس آقا محسن فیلم برداری کردند و کلی انرژی مثبت دادند به جمع با لبخند های پر مهرشان...

چند دقیقه آخر جلسه هم در خدمت آقای زاهدیان بودیم ، دوست بسیار خوبم که یاد جلسات گروهی مازندران را در جمع زنده کرد

جلسه هفته آینده با همت آقای عباسی اطلاع رسانی خواهد شد انشالله
۹-۲-۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ عصر
 سپاس شده توسط محمد.پ ، Morteza1412 ، mohsenhaghighat70 ، ali.asoodeh ، محمد حسین ، Jahani2246 ، amini ، ارمیا ، یاسین
Morteza1412
عضو انجمن

سپاس ها 6424

ارسال: #8
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
حضار:
سرکار خانم جهانی
آقایان: سید محمدحسین سجادی منش، سعید خجسته فر، محسن صالحی نسب، علی آسوده، حسین عامل، عباس زاهدیان، حقیقت و مرتضی عباسی
تشکر از سرکار خانم سیرانلو (مسئول محترم مربوطه فرهنگسرای سرو) که همکاری صمیمانه و مسئولانه ای را با کانون داردند.
سالن خوبی با امکانات خوب در طبقه دوم برای کنفرانس در نظرگرفته شده است.
تا شروع رسمی جلسه دوستان به تمرین روخوانی پشت میکروفون پرداختند. که برای یکی از دوستان تمرین و تجربه متفاوتی بود.
موضوع کنفرانس جناب خجسته فر انجمن بود. شروع آن. فراز و فرودها. استقبال از بنیاد گفتار روان. ضرورت آسیب شناسی انجمن و ...
آقای صالحی نسب نیز کنفرانسی دادند کاربردی و مفید. درباره راهکارهای کنترل استرس، راه های یک گفت و گوی موفق و ...
بسیار در انجمن و تالار نام حسین عامل را شنیده و دیده بودم اما اولین باری بود که ایشان را زیارت می کردم.
علی آسوده عزیز گرچه من را در ابتدا به جا نیاورد اما منتظرش بودم.
عباس زاهدیان خوش اخلاق، لطف کرد و در دقایق پایانی به جمع ما پیوست.
همه دوستان دقایق کوتاه صحبت کردند.
۹-۲-۱۳۹۳ ۱۰:۴۷ عصر
 سپاس شده توسط saeed_khojastehfar ، ali.asoodeh ، محمد حسین ، Jahani2246 ، amini ، ارمیا ، محمد.پ ، یاسین
shahabe33
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 0
سپاس شده 24 بار در 4 ارسال

ارسال: #9
سلام خیلی خوشحالم که جایی هستم که همه میتونن منو درک کنن و میتونم تو اونجا با روش صحبت کنم. من بسیار بسیار بسیار مصرم که هفته آینده از روز چهارشنبه تا جمعه یک زمانی رو برای من تعیین کنید که بتونم ارائه بدم. چون من از امروز تا دوهفته دیگه که پرزنت در دانشگاه دارم میخوا م خودمو بسنجم تو اون جلسه. من نمیدونم کی ها کنفرانس برقراره اما همون روزاییکه بهتون معرفی کردم رو میخوام بی زحمت برای من رزرو کنید. شماره تماسمم: 09195282502 سعیدی.

ببخشید دوباره پیام میدم. انقد ذوق زده ام که دوس دارم همین الان کنفرانس برگزار بشه!!!
موضوع در مورد چ چیزی باید باشه؟؟ حیطه موضوع رو مشخص کنید لطفا. ارائه ای که من در دانشگاه(مقطع ارشد مهندسی صنایع) خواهم داشت ب اسم مطالعه مروری در مورد الگوریتم کرم شب تاب هست که احتمالا برای افراد جالب نیست! پس لطفا خودتون ی موضوع رو مشخص کنید. راستی فایل پاورپوینت هم میتونم آماده کنم اگر پروژکتور داشته باشید!!
خیلی حرف زدم ببخشید خداحافظ(ولی حتما جوابمو بدین یا تماس بگیرین!)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۲-۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ عصر، توسط shahabe33.)
۹-۲-۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ عصر
 سپاس شده توسط Morteza1412 ، saeed_khojastehfar ، ali.asoodeh ، Jahani2246 ، amini ، ارمیا ، محمد.پ ، یاسین
alireza_25
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 681
سپاس شده 856 بار در 163 ارسال

ارسال: #10
ی چیز دیگه : shahabe33 همون alireza_25 هست. و از این به بعد با alireza_25 وارد سایت میشم.....
۹-۲-۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ عصر
 سپاس شده توسط saeed_khojastehfar ، ali.asoodeh ، Jahani2246 ، amini ، ارمیا ، Morteza1412 ، محمد.پ ، یاسین
mohsenhaghighat70
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 77
سپاس شده 184 بار در 23 ارسال

ارسال: #11
شهاب جان خوشحالیم که کنفرانس داری و خوشخانیم که با روش صحبت می کنی :) کنفرانس روش فقط یک روز در هفته برگزار می شه که اون هم تا الان شنبه بوده. پس احتمالا هفته بعد هم شنبه هست و اینکه باید سعی کنی که شنبه بیای.
یه راه برای کنفرانس دادنت هست و اون توی جلسه پارک ساعی است که جمعه هست. اما چون جلسات پارک ساعی شیوه برگزاریش کنفرانس مانند نیست و تمرین گونه هست باید با مسئولش صحبت کنی که اگه وقت بود و ((بقیه اجازه دادن)) کنفرانس بدی دوست من.
و این را بگم که مسئول جلسه پارک ساعی منم و نمی تونم بهت قول بدم که یک کنفرانس طولانی داشته باشی چون دوستان دیگری هم در جلسه هستند مطمئنم که درک می کنی.
اما منمئنم که دوستان پارک ساعی با کنفرانس دادن 10 دقیقه ای تو کاملا موافقن و خوشحال هم خواهند شد. پس لطفا برای 10 دقیقه مطلب آماده کن و با خنده کامل بیا و کنفرانس بده. فقط به این 10 دقیقه توجه کن. مرسی منتظرتیم توی پارک.
برای پیدا کردن پارک هم می تونی از تایپیک پارک ساعی استفاده کنی.
شاد باش مثل من :)
۹-۲-۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ عصر
 سپاس شده توسط alireza_25 ، saeed_khojastehfar ، ali.asoodeh ، محمد حسین ، Jahani2246 ، amini ، Morteza1412 ، محمد.پ ، یاسین
alireza_25
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 681
سپاس شده 856 بار در 163 ارسال

ارسال: #12
(۹-۲-۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ عصر)mohsenhaghighat70 نوشته شده توسط:  شهاب جان خوشحالیم که کنفرانس داری و خوشخانیم که با روش صحبت می کنی :) کنفرانس روش فقط یک روز در هفته برگزار می شه که اون هم تا الان شنبه بوده. پس احتمالا هفته بعد هم شنبه هست و اینکه باید سعی کنی که شنبه بیای.
یه راه برای کنفرانس دادنت هست و اون توی جلسه پارک ساعی است که جمعه هست. اما چون جلسات پارک ساعی شیوه برگزاریش کنفرانس مانند نیست و تمرین گونه هست باید با مسئولش صحبت کنی که اگه وقت بود و ((بقیه اجازه دادن)) کنفرانس بدی دوست من.
و این را بگم که مسئول جلسه پارک ساعی منم و نمی تونم بهت قول بدم که یک کنفرانس طولانی داشته باشی چون دوستان دیگری هم در جلسه هستند مطمئنم که درک می کنی.
اما منمئنم که دوستان پارک ساعی با کنفرانس دادن 10 دقیقه ای تو کاملا موافقن و خوشحال هم خواهند شد. پس لطفا برای 10 دقیقه مطلب آماده کن و با خنده کامل بیا و کنفرانس بده. فقط به این 10 دقیقه توجه کن. مرسی منتظرتیم توی پارک.
برای پیدا کردن پارک هم می تونی از تایپیک پارک ساعی استفاده کنی.
شاد باش مثل من :)

سلام محسن جان . من علیرضام که اینبار فقط با آی دی alireza_25 وارد این سایت میشم.
ممنون که انقد سریع پاسخم رو دادی. پس من برا هفته آینده جمعه ی کنفرانس ده دقیقه ای آماده میکنم که اگر بچه ها موافق باشن ارائه میدم چون شنبه کلاس دارم و باید برم دانشگا. من شادم ببین :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
۹-۳-۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ صبح
 سپاس شده توسط saeed_khojastehfar ، ali.asoodeh ، محمد حسین ، Jahani2246 ، amini ، ارمیا ، Morteza1412 ، محمد.پ ، یاسین
Jahani2246
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 4254
سپاس شده 912 بار در 103 ارسال

ارسال: #13
سلام
ممنون از گزارش دوستان و همين طور تشكر ميكنم از زحمات دوستان وآقاي خجسته فر و دلسوزي هاشون
خيلي حس خوب و دلنشينيه باز دوستان رو ببيني ; باز فرهنگسرا..... دور هم جمع شدنها...... صیقل دادن هدفهایی که داشتیم و

انرژی و انگیزه گرفتن.... انرژی و انگیزه دادن..... و کلی چیزای دیگه ......
چهره تعدادي از دوستان كه از قبل ميشناختمشون خيلي برام شيرين بود و از آشنايي با دوستان جديد و همين طور دوستاني كه مدت ها بود نديده بودمشون هم بسيار
خوشحال شدم :)و اميدوارم هميشه شاهد موفيت هاشون در تمام مراحل زندگي باشيم..
درانتها بايد بگم جلسه خيلي خوبي بود با اينكه كمي استرس داشتم ولي پراز حس مثبتي بودكه به نوعي براي هركدام ازما جرقه اي مفيد و پر از فايده محسوب شد
به اميد جلسات پر بارتر و موفقيت هاي بيشتر
۹-۳-۱۳۹۳ ۰۷:۴۴ عصر
 سپاس شده توسط Morteza1412 ، mohsenhaghighat70 ، amini ، saeed_khojastehfar ، alireza_25 ، ali.asoodeh ، ارمیا ، محمد.پ ، یاسین
Morteza1412
عضو انجمن

سپاس ها 6424

ارسال: #14
بسم الله الرحمن الرحیم

[تصویر:  do.php?img=988]
۹-۷-۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ صبح
 سپاس شده توسط Jahani2246 ، محمد.پ ، یاسین ، saeed_khojastehfar ، mohsenhaghighat70
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنفرانس روش 95/3/18 behnam.mohamadzadeh 1 812 ۳-۱۸-۱۳۹۵ ۰۸:۲۰ صبح
آخرین ارسال: behnam.mohamadzadeh
  کنفرانس روش 95/3/4 behnam.mohamadzadeh 2 728 ۳-۱۱-۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ صبح
آخرین ارسال: ابوذر ابراهیمی
  کنفرانس روش 95/2/21 behnam.mohamadzadeh 1 717 ۲-۲۱-۱۳۹۵ ۰۸:۳۹ صبح
  کنفرانس روش 95/2/7 behnam.mohamadzadeh 2 800 ۲-۱۷-۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ صبح
  کنفرانس روش 95/2/14 behnam.mohamadzadeh 0 557 ۲-۱۴-۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ صبح
  کنفرانس روش 95/1/31 behnam.mohamadzadeh 1 726 ۲-۲-۱۳۹۵ ۰۸:۲۲ عصر
  کنفرانس روش 95/1/24 behnam.mohamadzadeh 1 715 ۱-۲۴-۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ صبح
Photo کنفرانس روش 94/12/24 behnam.mohamadzadeh 1 911 ۱۲-۲۵-۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: alireza_25
  کنفرانس روش 94/12/18 behnam.mohamadzadeh 1 876 ۱۲-۲۰-۱۳۹۴ ۰۷:۳۴ عصر
آخرین ارسال: سهراب
  کنفرانس روش مورخ 28 مهر 94 (ششم محرم) Morteza1412 5 1,691 ۸-۱-۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ صبح
  جلسه کنفرانس روش، ۶ مرداد ۹۴ Morteza1412 5 2,434 ۵-۸-۱۳۹۴ ۰۶:۰۲ عصر
  تغییرات برگزاری کنفرانس روش babaei 17 6,723 ۳-۸-۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ صبح
آخرین ارسال: Morteza1412
  کنفرانس روش - 11 آذر 93 Morteza1412 21 7,571 ۹-۱۳-۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ارمیا
Question ..: سوالات،انتقاد و پیشنهاد شما (کنفرانس روش)::.. ashkani 30 13,544 ۳-۹-۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ عصر
  کنفرانس روش 20 اردیبهشت 93 Khoddami 12 4,455 ۲-۲۷-۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان