چاپ اولین کتاب انجمن لکنت ایران

Powered By MyBBIran.com - Hamed

ارسال پاسخ 
ششمین همایش انجمن لکنت ایران
نویسنده پیام
Kia.na
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 359
سپاس شده 44 بار در 12 ارسال

ارسال: #21
RE: ششمین همایش انجمن لکنت ایران
با سلام به همه ی دوستان.
ممنون از همگی بابت حضور پرشورشون در همایش امروز. صحبت ها و تجربیات همه ی دوستان واقعا شنیدنی بود.
خوش حالم که برای دومین بار شانس حضور در همایش های انجمن رو در کنارتون داشتم.
دوستان بسیار زیادی از ماه ها قبل برای این همایش زحمات بسیاری کشیدن. خسته نباشید می گم به همگی به ویژه تیم اجرایی همایش.
از آقای محمدزاده هم تشکر می کنم که بار اصلی زحمات بر دوش ایشون بود.
امیدوارم کاستی های نه چندان کمی که در اجرا داشتم رو به بزرگواری خودتون ببخشید و ممنونم از دوستانی که فرصت اجرا رو در اختیارم قرار دادن.
جای خالی تعدادی از اعضا هم به شدت حس می شد.
مجدد از حضورتون تشکر می کنم.
۹-۱۸-۱۳۹۵ ۰۹:۱۵ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط behnam.mohamadzadeh ، babaei ، سعیدـ112 ، ali.asoodeh ، fahime ، تبسم 68 ، faramarzi ، لبخند
babaei
عضو انجمن

سپاس ها 2858
سپاس شده 5089 بار در 532 ارسال

ارسال: #22
سلام خدمت دوستان عزیز انجمن
برگزاری همایش بزرگ ۱۸ آذر ۱۳۹۵ بسیار جای فخر داشت، همایشی پر از آیتم های جالب و قوی مثل پنل درمانگران خانم موذنی آقایان کریمی و تهیدست و شفیعی که از اساتید رشته گفتاردرمانی می باشند و سخنرانیهایی اعضای محترم انجمن و بیان تجربیات، جمع شدن اعضای محترم انجمن و دوستانی که برای اولین بار در انجمن حضور پیدا کردن و به برکت برگزاری این همایش با انجمن آشنا شدن، گفتگو و معرفی و بیان تجربیات مشترک حس و لذت خاصی داشت که پر از امید و زندگی و روشنایی بود.
باید گفت همایشهای انجمن لکنت ایران روز خاصی شده برای هر کدوم ما که در طول سال منتظر برگزاری آن می مونیم.
چقدر خوبه مجریان انجمن خانمها هژبری و خانم اعتمادی و آقای عباسی که از اعضای انجمن هستند، برای اثبات توانایی و جرات خود به بهترین شکل کل همایش اجرائ کردن
یا دیگر اعضا چنان با اعتماد به نفس خاصی پشت تربیون قرار میگیرند و سخنرانی می کنند که گویا هنر سخنرانی از ویژگیهای بارز آنهاست و چقدر سخنرانی خانم دکتر ملایی و آقای مهندس احسان محمدخانی و جناب آقای سیادت پور و جناب مهندس خجسته فر و دیگر دوستان دوست داشتم.
مرور خاطرات انجمن در برگزاری همایش در ۶ سال گذشته که آقای آرش سعیدی با عکسهای انجمن در قالب کلیپ ساخته بودند بسیار لذت بخش و خاطرانگیز بود
دیدن جناب آقای مجتبی ابراهیمی عزیز که با کمال تواضع و محبت باز هم طبق سنوات گذشته زحمت ثبت عکس های انجمن را کشیدن.
جا داره که تشکر ویژه برای مدیریت قوی همایش از آقایان بهنام محمدزاده، آرش سعید و محمدحسین سجادی منش عزیز زحمتش رو کشیدن
و در انتها تشکر از همه کسانی که در همایش حضور داشتند یا زحمت برگزاری آن را به هر نحوی کشیدن و در ثبت این خاطرات خوب نقش داشتند.
ممنون و سپاس
بهروز بابایی

من امیدی را در خود بارور ساخته ام تار و پودش را با عشق تو پرداخته ام
مثل تابیدن مهری در دل مثل جوشیدن شعری از جان مثل باریدن عطری در گل
جریان خواهم یافت راه خواهم افتاد باز از ریشه به برگ باز از بود به هست باز از "خاموشی " تا "فریاد"
۹-۱۹-۱۳۹۵ ۰۴:۲۶ عصر
 سپاس شده توسط behnam.mohamadzadeh ، سعیدـ112 ، ali.asoodeh ، fahime ، تبسم 68 ، Kia.na ، hamid150 ، aliii ، faramarzi ، لبخند
تبسم 68
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2447
سپاس شده 2072 بار در 263 ارسال

ارسال: #23
سلام
همایش بسیار خوبی بود . ...به نسبت همایش سال گذشته بسیار کامل و جامع تر بود .
هم صحبت بسیار خوب دوستان ...بخش پنل درمان و کلیپ های خیلی زیبا و مسابقه و ...
بسیار کامل و خوب بود .
تشکر از برگزار کنندگان همایش .5353

ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش ***** بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۲۱-۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ صبح، توسط تبسم 68.)
۹-۲۱-۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ صبح
 سپاس شده توسط سعیدـ112 ، behnam.mohamadzadeh ، fahime ، Kia.na ، ali.asoodeh ، aliii ، faramarzi ، لبخند
behnam.mohamadzadeh
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2422
سپاس شده 4090 بار در 1214 ارسال

ارسال: #24
سلام
همیشه بعد از همایش های انجمن پیام های زیادی از حاضرین در سایت می دیدیم که از حال و هوای اون روز می گفتند
امسال پیام های کمتری گذاشته شد، تعدادی از پیام های دوستان در مورد همایش را قرار خواهم داد

جناب آقای خجسته فر

سلام
من هم خیلی خیلی تشکر میکنم از همه تون...
خدا رو شکر که همایش خوبی برگزار شد...
واقعا رشد رو در مسیر انجمن میدیدم...

محمد حسین و بهنام چقدر خوب کارها رو مدیریت کردند و همایش را برگزار کردند...
چقدر پنل درمانی با ارزش و خوب بود
چقدر صحبت های دوستان منسجم و عالی بود...
حضور دوستان مازندران و همدان را چند سال قبل یادمه، این بار با یه گروه مستقل از همدان و مازندران، میهمان ما بودند... حس پدری را تجربه کردم که بچه اش. ازدواج کرده و مستقل شده، اما همچنان. عزیز هست برایش...
اقای پور ابراهیم و اقای باوی باز هم از مشهد و اهواز امدند...
صمیمیت اعضای قدیمی ... اعضای جدیدی که میشد دید چقدر جلسات و همایش براشون مفید بوده....
پیشرفت های دوستان...
همه و همه خیلی خوب بود...
ممنون از همه تون

سرکار خانم ارمیا

سلاااااااااام...

دست مریزاد به همگی دوستان خوب و پرتلاش انجمن...

همایش عااااااااااالی بود

لحظه به لحظه بهم گزارش دادن و از برنامه های صبح و عصر مطلع شدم...

خداروشکر که حاضرین با دستان پر سالن رو ترک کردن...

از دوستانی که در برگزاری همایش قدم برداشتن از صمیم قلب تشکر میکنم...

خداقوت بهتون...خیلی خیلی خیلی خوشحالم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۲۷-۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ عصر، توسط behnam.mohamadzadeh.)
۹-۲۷-۱۳۹۵ ۰۷:۴۱ عصر
 سپاس شده توسط Kia.na ، سعیدـ112 ، ali.asoodeh ، تبسم 68 ، aliii ، faramarzi ، لبخند
behnam.mohamadzadeh
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2422

ارسال: #25
آقای آرش سعیدی

سلام خدمت دوستان همایش با شروع قرآن و سرود ملی آغاز شد ، خانم ها هژبری و اعتمادی و عباسی مجری گری حرفه ای داشتن و اعضای زیادی به صحبت کردن پرداختند و روان شناس محترم هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس خانوم دکتر اسماعیلی صحبت های مفیدی داشتند ، همایش خیلی پر شور بود همه ی دوستان با انرژی بودند و دوستانی از راه دور مانند مشهد آمدند که جای تشکر داره
فیلم کوتاه از اعضای انجمن پخش شد که امیدوارم رضایت دوستان رو جلب کرده باشه و پنل درمانی انجام شد
پخش عکس های همایش های سال پیش، آواز و مسابقه در ادامه انجام شد .تشکر از دوستانی که تشریف آوردند در همایش و استقبال بی نظیری دیده شد .
من از صحبت های خودم در همایش رضایت صد در صد را دارم و نتیجه جلسات کنفرانس روش رو دیدم
و هنوز باورم نمیشه که همایش تمام شده ، چون خاطره های زیادی غم ها و شادی های فراوانی با آقای محمد زاده داشتیم برای برگزاری همایش در این چند ماه و این که تمام دوستان از همایش امسال راضی بودند خیلی خوشحال هستم و تشکر فراوان باز از دبیر گرامی اقای محمد زاده برای برگزاری همایش و برای برگزاری همایش سال های بعد از ایشون تجربه های زیادی فرا گرفتم.
تمام تلاش این بود همایش امسال بهتر و متفاوت تراز سال های پیش باشه.
با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۲۷-۱۳۹۵ ۰۹:۳۴ عصر، توسط behnam.mohamadzadeh.)
۹-۲۷-۱۳۹۵ ۰۹:۲۴ عصر
 سپاس شده توسط Kia.na ، سعیدـ112 ، ali.asoodeh ، تبسم 68 ، aliii ، faramarzi ، لبخند
behnam.mohamadzadeh
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2422

ارسال: #26
آقای سینا توفیقی

منم از همه دوستان ممنونم همه خیلی زحمت کشیدید، به خصوص آقا بهنام که خیلی زحمت کشیدند برای هماهنگی کارها و همه ی دوستان تلاش کردن که همایش خوب برگزار شه. هرچند کمی به خاطر دیر تحویل دادن سالن توسط فرهنگسرا برنامه ها فشرده شد. اما این مسائل اصلا مهم نیست. مهم اینه که در مجموع همایش خیلی خوبی بود. من امروز اولین بارم بود در همایش انجمن لکنت شرکت کردم و توو صحبتام زیاد لکنت کردم ولی چیزی که امروز بدست آوردم و فکر کنم ازین به بعد همیشه باهامه این بود که من تاحالا فقط فکر میکردم "احتمالا" روزی لکنتم قابل کنترل میشه و چون به نتیجه ی استفاده از شیوه مطمئن نبودم، باوجود اینکه دلم میخواست با شیوه حرف بزنم ولی نمیشد ولی امروز با دیدن همزمان این همه از دوستان که از لکنت شدید به گفتار روان رسیده بودن ایمان آوردم که اگه از شیوه استفاده کنم این مساله حل میشه. یه جورایی خوشحالم از لکنت داشتنم چون یه بُعد جدید به زندگیم اضافه کرده به اسم رسیدن به گفتار روان از دیدن این همه دوستان که لکنت داشتن ولی روان صحبت میکردن احساس غیر قابل وصفی پیدا کردم.
امیدوارم این همایش سالها ادامه داشته باشه و بازم ممنون از همه دوستان

آقای دکتر تهی دست

از تلاش و زحمت همگی دوستان عزیزم در انجمن لکنت ایران بسیار بسیار سپاسگزارم برنامه همایش بخوبی انجام شد دست مریزاد
امیدوارم خداوند به همتون سلامتی بده
شاد باشید

آقای رضا عباسی

باسلام
از همه دوستانی که برای برگزاری این همایش زحمت کشیدند تشکرمیکنم و همچنین از دوستان و درمانگران شرکت کننده هم به خاطر حضورشون متشکرم. همایش خوبی بود. جای دوستانی هم که حضور نداشتند خالی بود.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۲۸-۱۳۹۵ ۱۲:۳۸ صبح، توسط behnam.mohamadzadeh.)
۹-۲۸-۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ صبح
LAILA556
عضو انجمن

سپاس ها 24710
سپاس شده 29031 بار در 3486 ارسال

ارسال: #27
سلام
برگزاری ششمین همایش انجمن بسایر خوشجال کننده بود بویژه اینکه امسال همایش بسیار متفاوت تر برگزار شد و امیدوارم هر سال این تفاوت را در همه بخشهای همایش شاهد باشیم

۹-۲۸-۱۳۹۵ ۰۴:۰۶ عصر
behnam.mohamadzadeh
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 2422

ارسال: #28
آقای احسان محمد خانی

حدودای ۷.۳۰صبح بود که با محمدحسین به فرهنگسرا رسیدیم. اولین کسی که دیدیم بهنام بود. دوست فعال و زحمتکش انجمن که چهره ش منو یاد کارهای جهادی اول انقلاب مینداخت Big Grin
کمی صحبت کردیم و برنامه ها را مرور کردیم. کتابها روی میز چیده شد و پذیرایی آماده شد. بعد از چند دقیقه آقای خجسته فر با همون لبخند همیشگی و مثل همیشه دست پر اومد. سی دی های همایش اول میگفت که این همایش میخواد شباهت بیشتری به همایش اول باشه. روزی که همه با احساس شادی، همدلی و دلتنگی قصد رفتن نداشتن و با درخواست مکرر مسئولین فرهنگسرا سالن را ترک کردن...
دوستان کم کم میامدن و یکی از دوستان خوب مسئولیت ثبت نام را عهده دار شد. خوبیه انجمن همینه. هیچ کاری در این گروه قائم به فرد نیست و دوستان داوطلبانه مشارکت میکنن. یه هماهنگی کوچیک هم با آقای خجسته فر درباره ی برنامه انجام شد. مسئولین فرهنگسرا زیاد همکاری نمیکردن ولی بچه ها که تجربه ی همایش ها را داشتن کارها رو پیش میبردن.
قبل از شروع رسمی برنامه، درمانگران عزیز اصفهانی تشریف آوردن. خانم موذنی، آقای دکتر کریمی و آقای شفیعی. چقدر خوشحال بودم یک بار دیگه این جمع دوست داشتنی را در انجمن میدیدم. درمانگرانی پیشرو در کمک به دوستان دارای لکنت.
راس ساعت ۹ همایش با تلاوت قرآن با صوت زیبای آقای سعیدی شروع شد. مجریان بخش صبح خانم ها هژبری و اعتمادی وظیفه ی اعلام برنامه را داشتن. واقعا آفرین به اجرای قوی این دوستان. مجری بودن یکی از مسئولیت های سخت همایش هاست. شعر ابتدای همایش هم وجه دیگری از اشتراک با اولین همایش بود... یه حس نوستالژیک دوست داشتنی...
آقای خجسته فر اولین سخنران بود. معرفی انجمن و اهداف انجمن و دیدگاه های پیش روی انجمن. همیشه از خودم میپرسم آقای خجسته فر چطوری بدون هیچ متن یا پیش آمادگی اینقدر مسلط و پشت سر هم مطالبو بیان میکنن.
با معرفی مجری ها دوستان یک به یک روی سن میامدن و از درمان و خاطراتشون میگفتن. این صحبت ها حس جلسه رو صمیمی تر و دوستانه تر میکرد. تا جایی که دوستانی که قصد صحبت نداشتن هم ازقیب به صحبت میشدن. سوال های درمانگران حین صحبت های دوستان اشاره به نکات مهم صحبت دوستان داشت. این بار هم مثل همه ی همایش ها حضور و صحبت دوستان خارج از سالن هم پررنگ بود. همدلی ها و صحبت از یک حس مشترک احساس نزدیک بودن زیادی به جمع میداد. صحبت های دوستی درباره ی تفکر مادربزرگ از لکنت، یا راه های درمان و تجربه های شخصی از نکات مهم صحبت های صبح بود. فیلم افراد موفق که توسط آقای سعیدی تهیه شده بود و صحبت های دوستان موفق در درمان که واقعا حرفه ای فیلم برداری و تدوین شده بود. صحبت های خانم دکتر ملایی پر از احساس مشترک دوستانه بود. تجربیات درمانی در حضور درمانگران . تلاش ها و سختی ها و انتخاب هایی که باعث رشد یک نفر شده بود. یک صحبت پر از احساس با تجربه های نابی به قیمت تلاش...
کسی که همیشه دست رو روی زانوش گذاشته بود و بلند شده بود...
معرفی بخش پایانی برنامه ی صبح بود که با اجرای خانم هژبری و خانم ملایی بسیار خوب انجام شد. اسم هایی که به قول بچه ها زمانی برای معرفی خودشون، پوستی ازشون میکند و حالا چه راحت و روان صحبت میکردن. خانم نصیبه، محمد حسین، علیرضا، عباس، علی، سهراب، آرش، بهنام، محمد، خانم شیدایی و دوستی که بهمراه نامزدشون حضور داشتن. معرفی شامل درمانگران هم میشد. یک معرفی شاد و جالب از درمانگران و کلاس گذاشتن با مفهوم اضطراب...

بخش دوم...

برنامه های صبح با عکس یادگاری پایان یافت... عکس هایی که همیشه در ذهن دوستان باقی خواهد ماند...
ناهار و گپ های دوستانه و آشنایی های جدید دوستان با یکدیگر..
برنامه های عصر با کلیپی از منتخب عکس های همایش های قبل شروع شد... چقدر خاطره برای هر کدام از دوستان مرور شد و چه کسی باور میکرد به این زودی 5 سال از اولین همایش گذشته باشه... مرور حس های نوستالوژیک گذشته هم لطف و صفای خودشو داشت.
صحبت های خانم دکتر اسماعیلی در مورد هیجان و تاثیر آن بر زندگی از بحث های جالب همایش بود... صحبت هایی که جای زیادی برای گفتگو و آموزش خواهد داشت...
حالا نوبت بخشی بود که خیلی از دوستان منتظرش بودن. پنل فرایند درمان لکنت با حضور اساتید گرامی که از اصفهان تشریف آورده بودن. صحبت از ساختار درمان، مسیر درمان، نحوه ی تحلیل ها و برنامه ریزی درمانی و انتخاب درمان، انتظارات و هدف ها و توقع مراجع، پشتوانه های تحقیقاتی و علمی درمان و در نهایت گروه های حمایتی و تاثیر آنها در درمان لکنت از بحث های بسیار جذاب و کاربردی بود که مطرح شد. شاید دوستانی که سابقه ی درمان داشتن برای هر بخش و هر اسلاید یک تصویر معادل از درمانشون داشتن که معادل سازی کنن... و واقعادرمان لکنت مهارتی ست بسیار علمی، پیچیده و ظریف و دقیق.
و جمله ی پایان بخش پنل که در ذهن من باقی مونده: برای یک پایان خوب باید یک شروع خوب داشته باشید.
واقعا بحث جذاب و مفیدی بود که فکر میکنم برای همه ی افراد حاضر در سالن افزایش آگاهی از فرایند درمان لکنت را به همراه داشت.
در ادامه ی برنامه های عصر فیلم صحبت های افراد موفق پخش شد... صحبت های خانم دکتر ملایی از افراد موفق انجمن و صحبت های مهندس سجادی منش از دوستان خوب و موفق من... و چه زیبا بود دیدن رضایت دوستان و بهره مندی از تجربیات ارزشمندشان...
برنامه با صحبت دوستان ادامه پیدا کرد و هر کدام از تجربه ها و تلاش ها و موفقیت هاشون صحبت کردن. خانم کوهستانی،محمد حسین، و ... دوستانی که هر کدام از سمبل های تلاش برای کمک به خود هستن... برنامه ی صمیمی همایش تا عصر ادامه داشت و دوستان تا پایان برنامه همراه بودند... جمعی صمیمی و یکدل که برای کمک به بهبود کیفیت زندگی دور هم جمع شده بودن و قطعا با این همراهی مسیر درمان ساده تر و کوتاهتر خواهد شد...
ممنون از همه ی دوستان که حضور داشتن
و دلتنگ دوستانی شدیم که ندیدیمشون
ممنون از آقای خجسته فر، پدر مدبر انجمن
ممنون از بهنام محمدزاده عزیز مسئول برگزاری
ممنون از آرش سعیدی فیلمساز و هماهنگ کننده حرفه ای
ممنون از محمدحسین، دوست خوبم، دوست قابل اتکای همیشگی انجمن
ممنون از دوستی که اعضا را ثبت نام میکرد
ممنون از مجریان عزیز،آقای عباسی و خانم هژبری و خانم اعتمادی. چقدر این دوستان توانمندن
ممنون از خانم دکتر ملایی با انرژی انجمن
یه انجمنه و یه خانم ملایی
ممنون از درمانگران عزیز و ناب که خالصانه برای بهبود کیفیت زندگی افراد دارای لکنت تلاش میکنن:
استاد موذنی، استاد شفیعی، استاد کریمی و استاد تهیدست.
ممنون از بهروز بابایی عزیز
ممنون از یاسین گل، پادشاه انجمن
ممنون از سجاد عزیز که بعد از ۴ سال دیدمش
ممنون از آقا مرتضی عباسی
ممنون از سهراب عزیز با نوشته های عمیقش
ممنون از آقای ابراهیمی فیلمبردار عزیزمون
ممنون از خانم کوهستانی پر تلاش
ممنون از خانم شیدایی
ممنون از دوستان خونگرم همدان
ممنون از دوستان شمالی و باصفای انجمن
ممنون از همه ی دوستان دیگری که حضور داشتن و زحمت کشیدن و اومدن
چقدر مشتاق دیدار دوستانی بودیم که همایش های قبل حضور داشتن
خانم ارمیا، خانم دکتر متین، امین وندنوروز، پویا، محسن حسین خانی، امین محمدی، آقای مجابی، خانم ریحانه جعفری،
خانم تاتار، حسین عامل و خانم آیت اللهی، رامین و خانم اشکانی، خانم پرنیا و خانم فهیمه و عباس و خانم سلیمانیان و ...
خیلی دوست داشتم همه ی دوستان غایب را نام ببرم ولی ذهنم بیش از این یار نبود.
و همه ی دوستانی که انجمن مال تک تک اونهاست.
دوستانی که در این گروه تشریف دارن و سعادت دیدارشون را نداشتیم و خیلی دوست داشتیم ملاقاتشون کنیم.
امیدواریم در همایش های بعدی پذیرای قدوم همه ی دوستان باشیم.

بهنام محمدزاده

سلامی به گرمی گرمای حضورتون در همایش

خدا رو شکر می کنم که همایشی دیگر در انجمن خوبمان برگزار شد.
بسیار لذت بخش بود حس مهربانی و اتحادی که در بین حاضرین بود.
دوستی ها و لبخندهایی که از همان اول صبح شروع شد و تا پایان همایش و لحظه خداحافظی ادامه داشت.
در واقع این دوستی ها و ارتباطاتی که ادامه دار خواهد بود، یکی از اهداف اصلی برگزاری همایش است.
بیشتر از پیش متوجه شدیم همایش می تواند دوستی ها را تدوام ببخشد و اگر اختلاف نظری هم هستش بر طرف کند.

تشکر ویژه از :
بزرگان انجمن که حضورشون همیشه باعث خوشحالی و دل گرمی است.
دوستان خوبم آقایان سید محمد حسین سجادی منش، سینا توفیقی و آرش سعیدی که از ارکان برگزاری همایش بودند و خیلی همکاری داشتند.
مجریان همایش که اجرای خوب و با آرامشی داشتند و به لحاظ گفتاری هم خیلی موفق بودند.
دوستان خوبمان که از شهرهای مختلف آمده بودند و میزبان حضور پر مهرشان بودیم.
درمانگران محترم که برنامه بسیار مفید و کاربردی در نظر گرفته بودند و مورد استقبال حاضرین قرار گرفت و هم چنین روان شناس محترم که صحبت های خوبی داشتند.
آقای ابراهیمی برای ثبت تصاویر و سلیقه ای که به خرج می دادند برای عکس گرفتن از حاضرین.
و تشکر از سایر دوستانی که در برگزاری همایش نقش داشتند.
در پایان بسیار خوشحالم که توانستیم خاطره ای دیگر در انجمن لکنت ایران ثبت کنیم.
انشالله سال های بعد هم همایش های پربار و پرشوری داشته باشیم.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۳-۱۳۹۵ ۱۱:۲۵ صبح، توسط behnam.mohamadzadeh.)
۱۰-۳-۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ صبح
 سپاس شده توسط ali.asoodeh ، سعیدـ112 ، تبسم 68 ، aliii ، faramarzi ، لبخند ، sadeh ، Kia.na
faramarzi
عضو انجمن
عضو انجمن

سپاس ها 1091
سپاس شده 2632 بار در 466 ارسال

ارسال: #29
سلام

خدا قوت بزرگواران

امسالم نشد بيام 40

البته من داشتم در خدمت مقدس سربازي از مرزهاي هوايي ايران محافظت ميكردم تا شما بتونيد همايشي راحت و بي دردسر همراه با آرامش اجرا كنيد5

انشاالله اگه قسمت شد سال بعدHeart

می دانم که هیچ نمیدانم .
۱۱-۱۶-۱۳۹۵ ۰۸:۳۸ صبح
 سپاس شده توسط behnam.mohamadzadeh ، لبخند ، sadeh ، سعیدـ112 ، ali.asoodeh
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پنجمین همایش انجمن لکنت ایران درمانگر 86 12,806 ۳-۲۷-۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: alireza_25
  چهارمین همایش انجمن لکنت ایران بهمن ماه 93 ارمیا 157 48,509 ۳-۱۷-۱۳۹۴ ۰۹:۳۳ صبح
آخرین ارسال: ارمیا
  گزارش چهارمین همایش انجمن لکنت ایران sadeh 49 19,754 ۲-۷-۱۳۹۴ ۰۷:۲۲ عصر
آخرین ارسال: iman_91
  واریز وجه و اعلام ثبت نام برای حضور چهارمین همایش انجمن لکنت ایران یاسین 10 2,881 ۱۲-۱-۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ عصر
آخرین ارسال: Myphoneirani
  گردهمایی بعدی انجمن شهریور یا آبان 93 ؟؟؟ saeed_khojastehfar 26 7,472 ۷-۲۳-۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ صبح
آخرین ارسال: ali.asoodeh
Star اهداف گردهمایی و همایش درمانگر 2 2,691 ۱-۱۴-۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: سعیدـ112
  پکیج فیلم و عکس همایش ها و گردهمایی ها سلمان 0 1,655 ۳-۲۲-۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ صبح
آخرین ارسال: سلمان
  ارائه پیشنهاد جهت گردهمایی و همایش ehsan_m_khani 12 7,037 ۲-۲۹-۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ صبح
آخرین ارسال: LAILA556
  ستاره همایش LAILA556 30 12,474 ۹-۹-۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ عصر
آخرین ارسال: M.Salehi
  عید دیدنی سال 1391 اعضای انجمن لکنت ایران mojabi 97 63,037 ۲-۳-۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ عصر
آخرین ارسال: mojabi
  ویژه نامه بعد از همایش محمد حسین 22 11,431 ۱۰-۱۹-۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ صبح